Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    abi warya neden millet aktivite icin acik ogretim sinavinin odlugu gunu secerki gecen senede formula gelmisti acik ogretim sinavi oldugu guın biletlerim yanmisti bu 2 etti bi hafta sonraya ayarlayin kesin ordayim abi
    imzam yok parmak bassam olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker84 o ses eğer vidaları gevşemişse ön taraftaki çamurluktan geliyor olabilir, bence çamurluğun bağlantı vidalarını bi kontrol et, yada, ön fren hidrolik bağlantısını sağlayan borunun frene bağlandığı noktada metal bir kısım var, o çamurluğa çok yakınsa giderken titreşimden çamurluğa deyip ses yapıyor olabilir, bende bi ara öyleydi, eğer öyleyse vidasını çok hafif gevşetip biraz dışa doğru çevirerekten metal kısmın çamurluktan uzaklaşmasını sağlaman gerekir.

ya şu cumartesi gezisine bende çok katılmak isterim ama cumartesi yarım günden fazla çalışıyorum hatta bu hafta belki çok daha uzun olabilir gerçi benim açımdan herşey ogün belli olur ama akşam üzeri olursa ayarlamaya çalışırım
    çok sağol yarın sabah ilk işim bu söylediklerini kontrol etmek olcak
    bu arada hakan abi cidden buluşma tarihi ve saatini değiştirelim bir organizsyon yaptık diyince ne güsel herkes yorum yapıp katılma isteğini ortaya koydu çok güzel harika bir dayanışmamız var bayıldım buraya aöf sınavlarından sonra ve öğleden sonra olsun sanırım herkes katılabilcek o zaman hakan abicim

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Argat, özelden de olsa paylaşmanı isterim. Zamanın berhinde; Tekerlekli Araç Teknisyenliği, öncesinde Bir devlet teşekkülünün Ana tamir atölyesinde görev ifası, motor öğretmenliği gibi görevlerde iştigal ettim. ufak tefek ayrıntılar işte... Şimdi bu alandan uzağım ama; severek yapılan işlerden kazanılanlar da unutulmuyor.
    Uzun lafın kısası; mekanik ilgi/bilgi ve görgümün iyi olduğunu söyleyebilirim. Mühendis değilim, ilim seviyesinde bilgimin olduğunu söyleyemem. Ama... Problem ve çözümüne ilişkin, fikir ve uygulama bazında ortaya bir şeyler koyabileceğimi değerlendiriyorum.
    Paylaşırsanız, belki bir katkımız olur.
    Hocam ben alaylıların okullulardan çoğu yerde çok daha iyi olduğunu gördüm hatta bu okulluların alaylıların yanında staj yaptığını bile ki öğretmenlik diyosun

---------
    kurallara aykırı mesaj yazmışım özür dilerim. motoruna zarar veren adama tehtid etmek suç.

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Emr550m geçmişolsun. Hasta adam çok memlekette sen dua et motoru alıp gitmemişler. Geçen bir topicde 15000 ytl lik motoru alarm falan dinlememiş kaldırıp götürmüşler...
    Bir kaç sayfa önce gösterdiğin çantaları alma derim. Çünkü büyük olduğu için özellikle sağda eksozun ısısından yamuluyorlar. Ben geçen cuma daha küçük çanta aldım Sirkeci den.Resimleri koyarım... Tekrar geçmiş olsun
    Hız tutku olmamalı...

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş vites müşürü bozulmuş .. Vitesi boşa alsanda müşür bozuk olduğu için devreyi tamamlamıyacak ve el marş'ı çalışmıcak. Vitesi boşa aldığından emin olduğunda (boşa aldığın zaman arka teker tamamen dönmesi gerek) ayak marşıyla kontak açık durumda çalıştır motoru. Aynı sorun benimde başıma gelmişti ..

Bu arada arkadaşlar bu cumartesi günü açıköğretim sınavları var .. Haftaya haftaiçi bi akşam ayarlasaydık iş çıkışı olmaz mı ???

dostum saolasın verdigin bilgiler için

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    emr550 kardeş selam geçmiş olsun ama ne olduğunu anlamadım durum nedir.

dostlar bi veri tabanı oluşturalım bu topic ilk açıldığı günlerde yapmıştık

adı soyadı, yaşı, mesleği, bulunduğu yer, telefon numarası, pilakası, kan grubu ama bu excel dosyası şeklinde özelden birbirimize atalım ki dataları herkez görmesin birimiz herhangi biyere gidince yardım isteyecek veya ziyaret edebileceği bi arkadaşımız olsun. ne dersiniz.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOO MÜDÜR nerelerdesin ya
    buralardayım abı kımse kusura bakmasın cok yogunum bu aralar.ayrıca karbüratör degıstırdım sebebı ıse benım jıglenın yayı cıkmıs meyer calısmıyordu jıgle sonra aldık bı yerden taktık yuzde 95 aynı jıgle gördugum kadarı ıle sadece rölantı vıdası bırazdaha uzun ve ınce bırde ustundekı yazı farklı

obkavı olabılır verı tabanı ama deıdgın gıbı herkez görmesın dusmanlarımız olabıır

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    karburatoru ne zaman değiiştirdin gece bi değişiklik oldumu ???

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    dostum ne zman degıstırdıgın önemlöı degılkı 2 gun oldu.sabahları şak dıye calısıyor jıgle acmadan tek masrta ama bı ayarsızlık var belkıde aksam ustu taktık acele ıle ondan olsa gerek zaten sıbob ayarım geldı o zaman gıttıgımde adam akıllı baktırırım.gıdısı fln aynı bı degısıklık yok swort

Motosikleti
    EVET DOSTLAR HİÇ YORUM YAPMIYOSUNUZ BU KONUDA,

arkadaşlar böyle bişey yapmamdaki amaç şu örneğin Eskişehire gitmem gerekti orada emr550 var tanışmakl isterim, içelde Viceroy, ankara boğaçhan, kütahya odwolf istanbul içide öyle göztepe tarafından swort, altunizade jameika, kızıltoprak gece gibi bilgiler birinde toplansın (ben veya başkası farketmez) mail adresi üzerinden gönderilsin sonra bilgi gönderenlere dosya halinde toplu bilgiler geri atılsın. böylece üye olan herkesin elinde bi detaylı liste olur ne dersiniz.

emr550 kardeş selam geçmiş olsun ama ne olduğunu anlamadım durum nedir.

dostlar bi veri tabanı oluşturalım bu topic ilk açıldığı günlerde yapmıştık

adı soyadı, yaşı, mesleği, bulunduğu yer, telefon numarası, pilakası, kan grubu ama bu excel dosyası şeklinde özelden birbirimize atalım ki dataları herkez görmesin birimiz herhangi biyere gidince yardım isteyecek veya ziyaret edebileceği bi arkadaşımız olsun. ne dersiniz.

bişe olduğu yok. rahatsızın biri gece brandayla kapalı motora bıçak saplayıp brandayıda, çantalardan birinide yarmış. Durduk yere 100 milyon zarara girdim. olan bu. modlardan birinin de mahalle lafı alayı üzerine kızıp mesajımı sildim. sinirden biraz saydım tabi o ayrı mesele.

bilgi toplama konusuda toplu sms şeklinde yardımcı olabilirim. kredisi 5 kuruşa felan geliyor. Program ile bilgi bankasıda oluşturulabilir.

EVET DOSTLAR HİÇ YORUM YAPMIYOSUNUZ BU KONUDA,

arkadaşlar böyle bişey yapmamdaki amaç şu örneğin Eskişehire gitmem gerekti orada emr550 var tanışmakl isterim, içelde Viceroy, ankara boğaçhan, kütahya odwolf istanbul içide öyle göztepe tarafından swort, altunizade jameika, kızıltoprak gece gibi bilgiler birinde toplansın (ben veya başkası farketmez) mail adresi üzerinden gönderilsin sonra bilgi gönderenlere dosya halinde toplu bilgiler geri atılsın. böylece üye olan herkesin elinde bi detaylı liste olur ne dersiniz.

tabiki beklerim abicim. iletişim bilgileri için mesajlaşalım. haber sistemi için eğer fırsat bulabilirsem kendi sitemizde inşallah olacak öyle şeyler. Ama sıkıştıkca sıkışıyor işler.. bişe yapmaya kalkışınca öyle oluyor hep.

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    obkavi bence çok iyi olur, herkes kendisiyle ilgili bilgiyi bir kişiye atsın o kişide tümünü topladıktan sonra bilgi gönderen kişilere geri mail gönderebilir, yada sms vs. ile nasıl olacaksa işte...
    madem fikri sen ortaya attın bence bu işide sen üstlen obkavi
    34 EID 02

Motosikleti
    emr550m kardeş anladım benimde brandayı iki yerden delmiş mahallenin veletleri birde lastiğin altına çiviler yerleştirmişler,
    abi bi gördüm delirdim zaten pip..nizi kesecem ulen diye çemkirdim birkaç kez ama yapacak bişeyyok memleket zonta dolu.
    bonzai elbette kardeş elimden geleni yaparım malum yaz geliyo herkez biyerlere gidecektir dostluklar sadece sanal ortamda kalmasın

o arada msn adresim kivilcimadam@hotmail.com sürekli açıktı

aşağıdaki başlıklardaki bilgiler yeterlimi sizce arkadaşlar
    Adı Soyadı, yaşı, bulunduğu şehir/semt, mesleği, telefon numarası, plakası, kan grubu birde varse jpeg formatında resmi

bu bilgileri benim msn adresime atabilirsiniz.
    tüm bilgiler toplandığında bana bilgi gönderenlere geri atacağım toplam bir excell dosyası olarak daha sonra şu internet sitesi kurulduğunda da oraya bu bilgileri üye bölümüne ekleriz. bir sms programı ilede güncel haber toplantı gibi faaliyetleride sms olarak atabiliriz. tabi emr550m dostumun yardımları ile

kivilcimadam@hotmail.com

Tamam obkavi sms olayı için bi muhabbet çeviririz gene. Program sistem felan var. Eskiden kalan bayiliğim vardı. Sms satın alıp toplu olaylarda kullanılır. Bilgileri topla eve ilerde kendi sitemize envanter olur güzel olur.

Motosikleti
    hadi bakalım hayırlısı ile çıktık yola Allah utandırmasn

emr550m kardeşim geçmiş olsun. allahtan alıp gitmemişler bi arkadaşınkini çalıyolardı son anda yakalamış. belki birisi çok kıskandığı için yapmıştır. nede olsa alımlı motor

obkavi iyi düşünmüşün. sana bu istediklerini nezaman yollıyayım şu resimleri bilgisayara atım sonra yollasam olur mu?

beyler şu buluşma işinede tam bir sonuç yazsak...

mrb. arkadaslar bende aranıza katıldım ehliyeti aldım.hayırlısıyla keeway 150cc düşünüyrm biraz saçma olcak ama tavsiye edermisiniz:D

ya sorunla alaksız ama ne zman aldın bu gecen haftasonunki sınav sonrasımı?

bende yeni aldım memnunum 2 ay oldu. ama bunu soran cok arkadasımız oldu. son 15 sayfaya bir bakarsan hepsini anlatmışlardır tecrübeli kişiler.

Motosikleti
    tunc83 hemen atabilirsin kardeşim şu ana onunla uğraşıyorum
    NİCK,ADI SOYADI, YAŞ, ŞEHİR, EV semt İŞ semt
    TEL cep, MESLEK, PİLAKA, MODEL, RENK, YILI, KM Sİ, KAN GRUBU, EHLİYET, E-MAİL, MSN,
    bilgileri topluyorum

şu ana kadar bana ulaşanlar
    1 OBKAVİ
    2 İLKER84
    3 ESCAPESUS
    4 GeCe__
    5 EMR550M
    6 FLAYING HELLFISH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler