Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    durun ya arkadaslar yanlıs anlamayın topa tutmayın hemen, lubımaya54 benden böle bı mantıgı beklememen dogrudur.. aidikurt gezılere gelıp gelmemem önemlı degıl ben cocukmuyum sankı neysede,ya benım kız arkım öle asırı bı kalabalıklıgı sevmıo hemde allah korusun bırısı sarkıntılık etmeye calısır o su bu olur yanı olay bu,denyo cok olucak yanı bunu herkez bılıyo,sırf sl ci olsa iyi ama her tarzdan motor olucak, bidahakı gezıye kesın gelırız ama cunku bız bu pazar icin önceden plan yapmıstık zaten hem basbasa olucak hemde sile tarafında bı yere gıdelım dıye...ama bır dahakı gezıde gelırım yada gelırız aynı zamanda sırf slci gezısı yaparsak bence daha hos olur..saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    vala ben gelmek ısterdım ama ısın acıkcası cok erkek olucak ve ben kız arkımla olucam, aslında bızde pıknıge mangala fln gıdıcez sileye yada sile yolunda bı yere..yanı kız arkım olcagı ıcın rahat edemem aranızda ...
    bende geceye katılmıyor değilim kimse alınganlık yapmasın.ama boyle dusunceler olması doğal.geceyi iyi tanırım lafı ortaya soyluyor.sahıslara değil.zamanla oturacaktır bence boyle seyelr.insanllar birbirini iyice tandıkça.biraz sabır.

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani motorcunun tek dostu motorcuydu!!!! sene 2006 kim kimin nesine sarkıyor? dağbaşında mı yaşıyoruz.. mantığa bakın.. sen getirmeyeceksin ama millet getirecek. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!! büyüyün beyler... kıskançlık iyi bir şey değil...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı ccdora adlı üyeden alıntı
    hani motorcunun tek dostu motorcuydu!!!! sene 2006 kim kimin nesine sarkıyor? dağbaşında mı yaşıyoruz.. mantığa bakın.. sen getirmeyeceksin ama millet getirecek. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!! büyüyün beyler... kıskançlık iyi bir şey değil...
    arkadaşlar şile gezisine kız arkaadsımı getirdim.yine bi gezi olunca yine getiricem.ama herhangi bir olay olmasa da gayet duzgun olsa da ortam,gecenin fikirlerine saygı duyun.siz getirin o getirmesin ne olucak.bence tek sorun gecenin gereksiz bir laf soylemesi ortalıa ve sizinde aynı gereksizlikle cevap vermeniz.isteyen getirsin istemeyen getirmesin.konustugumuz seylere bakın ya.lütfen kapayalım mevzuyu artık

Motosikleti
    ccdora senın gıbı gevsek degılım!!! ...locco agızına saglık bu arada..ben zaten bılerek yazdım herkez rahat olsun, bakalım kım nasıl ne tepkı verıcek dıye ama hepinızın görusunede saygılıyım o ayrı konu....sımdı geleım su benım egzosa nasıl sesı yok etcez yaw

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250

custom sl örneği...

Arkadaşlar,görsel olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için sizlere fikir vereceğini düşünerek,bilgisayarda böyle bir tasarım yaptım,boş vaktim oldukça bir kaç model daha yapıp beğeninize sunarım.
    Merak edenler için parçalar harley davitson street bob modelinden alınmadır.

http://img134.imageshack.us/my.php?i...tomcopy0ic.jpg

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    promethe 76 senın yayları V motordamı değiştirdin bu sabah benimkini değiştirdi bir faydası olmadıda haftaya balataları değiştirelim dedi bakalım ne olacak ooofffffffffffff

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    promethe 76 senın yayları V motordamı değiştirdin bu sabah benimkini değiştirdi bir faydası olmadıda haftaya balataları değiştirelim dedi bakalım ne olacak ooofffffffffffff

Ercüment özel mesajlarına bak mesaj attım sana

Arkadaşlar sapanca gezisine 3 SL150 bizde geliyoruz orda görüşürüz.
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Motosikleti
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    tm locco kardesım daha fazla ortamı germıyelım varsa bı tarafı kasınan gelsın özele, bu konuda burda kapansın artık...promethe76 ıns. baska bı gezıde görusuruz dostum...ya arkadaslar egzoscu tanıdıgınız yokmu
    egzos 70 usd gece_ taktır bi tane kurtul
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Motosikleti
    promethe saol iyi hos ama ben öle yapıcagıma abartı taktırırım degıstırmısken zaten bunun sonu öle gozukuyo gıbı ıcınden gelen ses hosuma gıtmıyo cunku..

Motosikleti
    bak artık yeter tamammı kes!!!..arkadaslar sımdı haber aldım locco kardesımız kaza yapmıs ama bıseyım yok allahtan dedi,tam olay nasıl oldu bılemıyorum bıraz sonra ögrenırım, ona burdan canı gönulden gecmıs olsun dıyorum...

evet haberi aldım görustum az once taksıcıye arkadan carpmıs ama allahtan bıseyı yokmus ne taksıde nede motorda, sadece bıraz morelım bozuldu dedı neyse motorcuyuz olur böle seyler, hepımız cok dıkkatlı olalım lutfen özellıkle hızlı gıderken ondekı arabaylan mesafemızı cok ii kollamamız lazım cunku bızım frenler öle zıng dıye fln durmuyo..saygılar

Motosikleti
    locco ya çok geçmiş olsun. Frenler konusunda haklısın. Motor ağır olduğu için frenler çokta iyi değil. takip mesafesini iyi ayarlamak gerekiyor. hele hele istanbuldaki kasap toplu taşıma araçlarının arkasında gidiyorsak. Tekrar geçmiş olsun...

ps: bu tartışmanın bu kadar uzamansına gerek yok. kapatın şu konuyu artık. hepimizin huzuru bozuldu.

Kazasız belasız ve arızasız günler.

Motosikleti
    evet promethe, ama motor agar degıl bence torku saglam yanı tek sorun malum balatalar kalıteli degıl agbı, o kadar olcak tabı ayrı konu.. ben kacıyorum bırazdan herkese ii aksamlar ve iyi tatiller, ayrın ıcınde bol egelenceler ve kazasız surusler benım ıcınde tabı

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ben motoru 500 km bakımına soktum yanlız aldıgım yer bana ilk 500 km bakımı ucretsiz dedi servise soyledim motoru satarken oyle soyluyorlar dedi ne iş anlamadım ek olarak bakımda benden yag icin 13ytl bakım icinde 20 ytl toplam 33 ytl gibi bir fiyat verdi bu fiyat nasıl normalmi__?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılan uyarılara rağmen uslubunu değişmeyen ccdora nickli üye iki hafta süre ile siteden uzaklaştırılmıştır..

İlgili başlık

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14685
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Onur yag ucreti normal ama bakim ucreti diye bir sey olamaz.Bu parayi odemiyecektin.Satin aldigin yere bu konuyu bildir yada motomax a bildir.Yanliz cok sey bekleme adamlar yok buji taktim yok surasina sunu ekledim gibi seyler zirvaliyip o paranin uzerine yatmaya basliyor.Sen sikayetini yap ama bence bir daha da o servisin kapisinin onunden bile gecme adresini bizde de bildir de diger insanlarin da cani yanmasin. (Bunu yapmadan evel servisin %100 hatali olduguna emin ol.Kimsenin gunahini bosuna almayalim)
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Onur yag ucreti normal ama bakim ucreti diye bir sey olamaz.Bu parayi odemiyecektin.Satin aldigin yere bu konuyu bildir yada motomax a bildir.Yanliz cok sey bekleme adamlar yok buji taktim yok surasina sunu ekledim gibi seyler zirvaliyip o paranin uzerine yatmaya basliyor.Sen sikayetini yap ama bence bir daha da o servisin kapisinin onunden bile gecme adresini bizde de bildir de diger insanlarin da cani yanmasin. (Bunu yapmadan evel servisin %100 hatali olduguna emin ol.Kimsenin gunahini bosuna almayalim)
    günahını alma gibi birşey yok yukarıda olayı anlattım, ama senin soylediklerinden sonra şimki kesin eminim ki hatalı hemde cok fazla,benden bakım ucreti alamaması gerekiyordu anladıgım kadarıyla peki sonraki bakımlarda nasıl yol izleniyor...

Motosikleti
    bizim topic nerelere düşmüş tabii bütün sl ciler gezide olunca

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar şu sapanca gezisi ile ilgili maceralarınızı bekliyoruz sabırsızlıkla gelemedik bari sizden dinleyelim

Motosikleti
    huuu arkadaslar gunaydı, onursaka ne bıcım servısmıs o ya gıtme bence bı daha oraya..evet beyler su sapanca gezısını anlatın bakem nasıl gectı ne oldu bı aksılık oldumu fln..saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler