Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    alacak
    s.a. arkadaşlar.ben emin.ankara gazide okuyorum.çankayada oturuyorum.gelenektir, kendimi tanıtayım dedim. ben araştırmalar ve bütçem sonucu sl150 almada karar kıldım. burdaki yardımlaşmayı görünce yolda kalacağım korkusunu atmaya başladım.en kısa zamanda paramı biriktirip canavarı alabilmem için muhabbetin içinde hem bilgilenmek hem de motorsiklet aşkına olan bağlılığımı pekiştirmem lazım.o yüzden buradayım.tüm sl sahiplerine kazasız günler,benm gibi alamayanlara da heeeemmmmeeennnn muradına ermeler dilerim...2000lira biriktrmek kolay diil ama delircem alamazsam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

hatta o kadar bunalımda ve sabırsızım ki gitarı alıp sokakta para toplamaya başlayabilirim.kim beklicek 4 ay yaa... bana biri 2bn lira bulsun köle olurum ona.o kadar yani :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

son bi not:
    1)motoru aldığımda bana onu ezberletecek bi arkadaşa ihtiyacım olacak
    2)ankaradaki sl'cilerin bi grubu var mı?yoksa ben kuracam alır almaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rashka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    echtsasori,

cevabın için tekrardan teşekkürler, sen olmasan sorulara cevap veren yok, emeğine sağlık. bu arada senin yanına uğrayacaktım ancak pazar günü maslak oto sanayinin kapalı olduğu aklıma geldi, artık daha sonra görüşürüz.

bu arada ben de kendimi tanıtmayı unuttum, keeway sl 150'i mi iki ay önce aldım bu ikinci motorum, scooterdan geçiş yaptım ve makineden oldukça memnunum, tek dezavantajı motor hacmi, 250'lik makinelerde de bu tarz bir görüntü yok kanımca, bakalım önümüzdeki yıllarda kymco venox 250 almak istiyorum.

echtsasori, sana bir sorum daha var ve bu son sorum yemin ederim

motoru incelerken bir tane kablo gördüm ucu buji gibi bir yere bağlı ancak diğer ucu boşta, hiçbiryere bağlı değil, böyle bir kablo olması mümkün mü? bunu bir tek sen bilebilirsin, motoru yapboz yapan tek kişi sen olduğun için eğer anlatamadıysam resim de ekleyebilirim.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Selamlar Arkadaşlar..
    Aranızda Superlight A Kalın Lastik Takan Varmı...Ve Ya Bu Olabiliyormu ? Çünkü Enazından Arka Lastiği Birazdaha Kalın Olarak Değiştirme Gibi Bir Düşüncem Var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:41 ----------

Merhaba alico96...Tekay Motordan 3 Gün Önce Egzos İle İlgili 400 TL Fiyat Aldım Bilgin Olsun..
    [B][/B]YAVAŞ VE ALÇAKTAN[B][/B]

motor tutkunu özggürlük tutkunu herkese slm olsun . 2006 dan bu yana keeway 150 s..... kullanıyorum ... 2sefer komple dağıttım ve çok derecede mecburiyetten binildim aldığım güne lanet olsun diyerek ....150 bu motor hakkında isdediğinizi sora bilirsini z

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

sıfırı 450 den başlayıp 390 kadar ini yolar .... tekay motor 2 ay önce sordum .. ama ağar istan buldaysan krom yapıyorlar ici boş 70 i yukarı gecmessen iyi hoş ama biraz basarsan tam bir çayırtı işkence kendin icin bile düşündüğünü bile duyamassın he onun fiyatıda 400 yani durumun vahim dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı alico96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze öncelikle merhabalar.Sl 150 eksoz fiyatlarından haberi olan arkadaşım varmı.Yada daha önce kaynak yaptıran eksozda paslanmadan dolayı patlak meydana geldi sizce kaynak çözüm olurmu daha önce tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
    sıfırı 450 den başlayıp 390 kadar ini yolar .... tekay motor 2 ay önce sordum .. ama ağar istan buldaysan krom yapıyorlar ici boş 70 i yukarı gecmessen iyi hoş ama biraz basarsan tam bir çayırtı işkence kendin icin bile düşündüğünü bile duyamassın he onun fiyatıda 400 yani durumun vahim dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

bu motora sakın olaki başka karpüratör veya silindifr krank konjektör takmayın paranıza yazık 2 cisi taraşın sattığı keeway parçasının 100 95 i tam bir tenekedir ......en ufak örnek emin olun ufacık 2ay icin de 8 kere fren teli aldın tanesi baen 10 bazen 15 tutturduğuna
    iyi deyip 85 e verdiği karpüratör 2 ay gitmedi bu örnekler gibi neler var ..... isteyene sökülen ve takıln bütün par çalarıda gösteririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Alıntı rashka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    echtsasori,

cevabın için tekrardan teşekkürler, sen olmasan sorulara cevap veren yok, emeğine sağlık. bu arada senin yanına uğrayacaktım ancak pazar günü maslak oto sanayinin kapalı olduğu aklıma geldi, artık daha sonra görüşürüz.

bu arada ben de kendimi tanıtmayı unuttum, keeway sl 150'i mi iki ay önce aldım bu ikinci motorum, scooterdan geçiş yaptım ve makineden oldukça memnunum, tek dezavantajı motor hacmi, 250'lik makinelerde de bu tarz bir görüntü yok kanımca, bakalım önümüzdeki yıllarda kymco venox 250 almak istiyorum.

echtsasori, sana bir sorum daha var ve bu son sorum yemin ederim

motoru incelerken bir tane kablo gördüm ucu buji gibi bir yere bağlı ancak diğer ucu boşta, hiçbiryere bağlı değil, böyle bir kablo olması mümkün mü? bunu bir tek sen bilebilirsin, motoru yapboz yapan tek kişi sen olduğun için eğer anlatamadıysam resim de ekleyebilirim.
    deponun altındaki bobinden basediyosan diğer ucu bağlı ama şu an aklım gelmiyor bakarım bi ara ama şase neyse aaklını karıştırmayayım

Motosikleti
    Keeway süperlight 150
    ÖN DİŞLİ MİLİNİN KEÇESİ
    Slm arkadaşlar
    Keeway süperlight 150 cc motorumun bazı araştırmalarım sonucunda ön dişli mil keçesinden yağ sızdırdığını tahmin ediyorum.yağ genellikle hareket halindeyken 1-2 damla olarak sızıyor hatta zincirimin motordan taraftaki kısmının yağlandığını görmekteyim. Motorun durduğu zamanlar yağ akıntısı duruyor. Yarın inşallah tamirciye göstereceğim.Fakat siz arkadaşlardan başınıza gelmiş olanlardan veya bunun üzerine fikir yürütmek isteyenlerin yazılarını okumak isterim.Mesela nasıl belirtiler oluyor,tamirde ne gibi masraf açıyor birde hangi keçenin daha iyi olduğu hakkında v.s şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    valla 70 tl bıraz cok ama kayserı burası olu pazalrıkcı adamlar ve 4 tane depo ısıyle ılgılenen adam var koca sanayıde onlarda motor yapmıyorlar hatır gonul ısıne yaptıkalrını soyleyerek yapıyorlar su anda motorumda sıkıntı yok bakalım benzın sızdırmayııı bıraktı ıyı durumda gozukuyorrr

aqchielado kardesım hosgeldın ınsallah parayı bırıktırıp alabılrıısn bu fıyata bu motoru baska bulamazsın zaten o kadar guzel

cuma gunu kayserıden eskıshıre gıdıcem ızıne ayrılıyorum bakalım ıstanbuldan kayserıye motorla gelmıstım 2. uzun yolum olacak kazasız belasız gıderım ınsallah bakımlarını yapıyorum hafta ıcı yıne eskıshıre gelınce yazarım sızlere

herkese kazasız belasız surusler arkadaslar ....

bu arada motoru yenı aldıgım ıcın bazı sorunalrı olan aradaslar soru soruyorlarr bzıde yanıtlayamıyoruz kusura bakmasın o arkadaslar eger bılgım olan konuysa muhakkak cevaplamaya calısırım ama deılse arkadasıda yanlıs yonlendırmeme adına cevapmaıyorum kuusra bakmayın ama yavas yavas bende bayagı sokup takıyorum artık sorularnıza bıldıım kadarıyla cevaplandırmaya calısırım .... bu konuda usta olan zaten cuneyt abımdır (enchroti) o onlıne oldugunda cevap verır sorularınız yanıtsız kalmaz merak etmeyın :D ..

Motosikleti
    alacak
    insan bi hoşgeldin der yaw.yoksa motor aşığı almaya çalışanlara cvp atmıosunuz da sadece motoru olanların mı söz hakkı var.öyleyse alana kadar yazmayım yani. emin olun motor deliliği burdaki çoğu kişiden fazladır ama para biriktrmeye çalışıorm kendi elmden geldiğince...

Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    oqchielado, hoşgeldin kardeş, haklısın herkes kendi derdinde biraz

arkadaşlar, ucu olmayan o kablonun resmini ekliyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    oqchielado
    Hoşgeldin. Acele etme hocam. Yavaş yavaş biriktir al motorunu. Böyle olması gerekiyormuşki şu an bunu yaşıyorsun. Umarım en kısa zamanda muradına erersin arkadaşım.

rashka kardeşim. Maslak Atatürk Sanayi herzaman açık. En altta bir kapı vardır ordan giriş vardır. Gelmek istediğin zaman beni ara olurmu ? 532 593 25 95 Bu motorun hacmi yapısına göre bence iyi. Ancak motorda çok fazla ağırlık var. Bunlar elbet motorun atikliğini etkiliyor. Ancak yapısal olarak da fazlasına gerek yok. Sonuçta bu bir gezi ve keyif motoru olarak tasarlanmış. Tabiki bence.
    Soru sorma konusunda bir sıkıntım yok. Bilgim dahilinde herzaman cevap vermeye çalışırım. İstediğin kadar sormanı beklerim. Bunun için forum ortamındayız değilmi. Son yok.
    Kafaya takılan her soru yazılmalı buraya.

Şimdi gelelim soruna. Gördüğüm kadarı ile bahsetmiş olduğun kablo değil boru Buji diye tabir ettiğin kısımda karbiratör'dür. Dediğim gibi yalnış görmüyorsam o boru karbiratörün
    tahliye borusudur. Karbiratörün altındaki vidayı gevşetince oradan benzin tahliyesi yapar. dediğim gibi tahmin ettiğim ve yanlış görmüyorsam konu bundan ibaret. Sende olduğu gibi her superlight de vardır o.

oqchielado Hoşgeldin. Nedemek hocam. burası herkese ve her motorcuya açık bir yerdir.

Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    Alıntı echtsasori adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oqchielado
    Hoşgeldin. Acele etme hocam. Yavaş yavaş biriktir al motorunu. Böyle olması gerekiyormuşki şu an bunu yaşıyorsun. Umarım en kısa zamanda muradına erersin arkadaşım.

rashka kardeşim. Maslak Atatürk Sanayi herzaman açık. En altta bir kapı vardır ordan giriş vardır. Gelmek istediğin zaman beni ara olurmu ? 532 593 25 95 Bu motorun hacmi yapısına göre bence iyi. Ancak motorda çok fazla ağırlık var. Bunlar elbet motorun atikliğini etkiliyor. Ancak yapısal olarak da fazlasına gerek yok. Sonuçta bu bir gezi ve keyif motoru olarak tasarlanmış. Tabiki bence.
    Soru sorma konusunda bir sıkıntım yok. Bilgim dahilinde herzaman cevap vermeye çalışırım. İstediğin kadar sormanı beklerim. Bunun için forum ortamındayız değilmi. Son yok.
    Kafaya takılan her soru yazılmalı buraya.

Şimdi gelelim soruna. Gördüğüm kadarı ile bahsetmiş olduğun kablo değil boru Buji diye tabir ettiğin kısımda karbiratör'dür. Dediğim gibi yalnış görmüyorsam o boru karbiratörün
    tahliye borusudur. Karbiratörün altındaki vidayı gevşetince oradan benzin tahliyesi yapar. dediğim gibi tahmin ettiğim ve yanlış görmüyorsam konu bundan ibaret. Sende olduğu gibi her superlight de vardır o.

oqchielado Hoşgeldin. Nedemek hocam. burası herkese ve her motorcuya açık bir yerdir.
    cüneyt ustam, harika bir insansın vesselam, mutlaka gelcem yanına

herşey gönlünce olsun.

eywallah tekrardan...

Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    arkadaşlar, evden işe işten eve sürekli motorla gelip gidiyorum. başımdan geçenleri aktarayım biraz;

- bence en önemlisi bu, hafif ıslak zeminde arka frene dokunduğum anda arka teker yanıma kadar geliyor nerdeyse ya da bariz bir kayma söz konusu, lastikler yeni lastik daha 5 aylık motor ancak çok çabuk kayıyor, sanırım yağmurda kullanamayacağız, acaba lastik değiştiren var mı?

- benim evin ordan gelirken sürekli köpekler kovalıyor, sağolsunlar bir gün atlamadılar beni kovalamayı, sanırım birgün bacağı kaptıracağız, biraz hızı arttırdıktan sonra bırakıyorlar ancak önüme atlar biri diye korkuyorum açıkçası.

- normalde 100, yokuş aşağı 110, yokuş yukarı 90 ile gidiyor, genelde kamyonları geçip mutlu sona ulaşıyorum

- alet nerdeyse hiç yakmıyor, akbilden daha ucuza geldi bana, 55tl ye depo doluyor ve 400-500 km gidebiliyorsun.

- işe giderken teme bağlanıyorum ve viyadüğe geldiğimde bazen çok hızlı rüzgar oluyor, ayaklarımı padlere bastırıyorum ve biraz arkaya yaslanıyorum, eğer birgün rüzgardan düşersem ya viyadükten aşağı ya da arabanın altına girerim, mazallah. biraz daha ağır olmalımıydı acaba diyorum ancak motor hacmi kaldırmaz.

- dönüşlerde gayet güzel motor.

- zinciri biraz gerdim ve yağı değiştirdim (kendi kendime) motorun çekişi farketti.

- aynalar tam bir baş belası, en yakın zamanda değiştireceğim, sürekli kendimi görüyorum ve arkaya bakmak için biraz sağa ya da sola kayıyorum.

- son olarak da motorumdan çok memnunum, fiyat performans sınıfında dünyanın en iyi motoru...

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Arkadaşlar motorumda kontağı çevirdiğimde elektriğin e si yok aküyü daha yeni almama rağmen 1 ay olmadı boşaldı akü şarj olmuyor eskiden mataru çalıştırdıktan sonra farlar yanardı şimdi o da yok yani ne sinyal ne park lambası hiçbişey yanmıyoru ya akünün üzerinde test butonu var eskiden boş olduğunda şarj edilmesi gerek ışığı yanardı o bile yanmıyor şimdi...ben sorunun kontak anahtarı kısmında diye tahmin ediyordum fakat bugün ustaya göstereyim dedim usta sigortaya baktı sağlam dedi konjektöre baktı sağlam dedi en son sorunu şimdi tam olarak adını hatırlayamadığım cdı bloğunun içindeki alt sarmal mı ne o bozuk dedi...ama ben tatmin olmadım çünkü sorun kontak anahtarında dememin sebebi kontağı bazen açardım ışık yanmazdı bunu bir iki dnerdim yanmaya başlardı bazen de atıyorum sinyal veriyorum depo üstü ışığı sonuyor ne iş anlamadım...

sizce sorun nerdedir daha önce böyle bişey yaşayan var mı bilgi verirseniz sevinirim...

---------- Post added at 17:47 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Hafif ıslak zeminde arka frene dokunduğum anda arka teker yanıma kadar geliyor nerdeyse ya da bariz bir kayma söz konusu, lastikler yeni lastik daha 5 aylık motor ancak çok çabuk kayıyor, sanırım yağmurda kullanamayacağız, acaba lastik değiştiren var mı?
    Lastik olarak bende ırc marka lastık aldım ama pek memnun değilim sert hamurdan acaip kayıyor yumuşak hamur olmasına dikkat edilmesi gerek..
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    oqchielado, hoşgeldin kardeş, haklısın herkes kendi derdinde biraz

arkadaşlar, ucu olmayan o kablonun resmini ekliyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bılgım dahılınde bende yanıtlayayım daha yenı gordum mesajııı :D aynen cuneyt abımın dedıgı gıbı o karburatorun tahlıye borusu kabloyla alakası yok fazlalık benzının motor bloguna dokulmesını engellıyor borunun ucunu aradan bı yerden asagıya dogru sallandır kı benzını tahlıye ederken motorun pıslenmesın D: sadece bu ıse yarıo :D

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumda kontağı çevirdiğimde elektriğin e si yok aküyü daha yeni almama rağmen 1 ay olmadı boşaldı akü şarj olmuyor eskiden mataru çalıştırdıktan sonra farlar yanardı şimdi o da yok yani ne sinyal ne park lambası hiçbişey yanmıyoru ya akünün üzerinde test butonu var eskiden boş olduğunda şarj edilmesi gerek ışığı yanardı o bile yanmıyor şimdi...ben sorunun kontak anahtarı kısmında diye tahmin ediyordum fakat bugün ustaya göstereyim dedim usta sigortaya baktı sağlam dedi konjektöre baktı sağlam dedi en son sorunu şimdi tam olarak adını hatırlayamadığım cdı bloğunun içindeki alt sarmal mı ne o bozuk dedi...ama ben tatmin olmadım çünkü sorun kontak anahtarında dememin sebebi kontağı bazen açardım ışık yanmazdı bunu bir iki dnerdim yanmaya başlardı bazen de atıyorum sinyal veriyorum depo üstü ışığı sonuyor ne iş anlamadım...

sizce sorun nerdedir daha önce böyle bişey yaşayan var mı bilgi verirseniz sevinirim...

Lastik olarak bende ırc marka lastık aldım ama pek memnun değilim sert hamurdan acaip kayıyor yumuşak hamur olmasına dikkat edilmesi gerek..

valla bu konuda bılgım yok dostum ama cuneyt abım belkı analr cevap verır .....

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum ben sag yan grenaj kapagı dusmus yada alınmıs ama alınma ıhtımalı uzerınde durmuyorum kayserıde sadece 1 tane sl 150 var :D
    neyse merkezyedekparca ya sordum bayramdan sonra gelıcek dedıler altay motora sordum 110 tl cekıyorlar sadece sag tarafa yuhhh dedımmmm ıstanbulda yada turkıyede baska herhangı bı yerde nerede satılıyor bılısı olan varmı buraya telefonlarını bırakabılırmı ???? adamların ??* yada bana alıp gonderebılcek varmı ? ben havale ederım o kısıye onceden parayı ....

Motosikleti
    keewaysl150 - 2010
    Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

carsvegas, teşekkürler cevabın için, ne kadara aldın acaba lastikleri ve nereden aldın?

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı cosby26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum ben sag yan grenaj kapagı dusmus yada alınmıs ama alınma ıhtımalı uzerınde durmuyorum kayserıde sadece 1 tane sl 150 var :D
    neyse merkezyedekparca ya sordum bayramdan sonra gelıcek dedıler altay motora sordum 110 tl cekıyorlar sadece sag tarafa yuhhh dedımmmm ıstanbulda yada turkıyede baska herhangı bı yerde nerede satılıyor bılısı olan varmı buraya telefonlarını bırakabılırmı ???? adamların ??* yada bana alıp gonderebılcek varmı ? ben havale ederım o kısıye onceden parayı ....
    Benim de sağ grenajı bırısi almış aldığı günden beri sülalesini anıyorum o kadar da kırılmaması için işlemler yapmıştım inşallah o grenajı motora değil de kendine takmıştır))

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

carsvegas, teşekkürler cevabın için, ne kadara aldın acaba lastikleri ve nereden aldın?
    Rica ederim nisan ayında kendi motorcum temin etti yanılmıyorsam o da ümraniyede bir yerden alıyor arka lastik 85 tl idi...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Arkadaşlar teşekkür ederim.400 TL eksoza vermeye niyetim yok ya böyle bineceğiz yada araya parça attırmaya çalışacağım.Bakalım gelişmeleri paylaşacağız.herkeze iyi sürüşler.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

iyigünler arkadaşlar, baya bir süredir forumu takip ediyorum ve sanırım keeway superlight almaya karar verdim. istanbulda bildiğiniz kredi kartına taksit yapan bir motorcu var mı? sahibinden falan var demeyin ben 2. el motorcu tarzı bir yer arıyorum. ayrıca motora kız arkadaşımla binmeyi düşünüyorum toplam 155 kilo civarı yapyor. bu motor bir sorun çıkarır mı.. limitim 2000 lira... yardım ederseniz sevinirim çünkü keeway ailesine bir kişiyi daha dahil etmiş olacaksınız

Motosikleti
    alacak
    [QUOTE=echtsasori;2433683]oqchielado

cvbn içn saol.aslında benim aklıma da o yattı.4 ay çalışmaya bakar.3.ay ehliyeti de alırım.o zamana kadar ankda slcilerle de tanışmış olurum (hocalarımla )
    sadece aşk derecesine geldi artık yürüdüğüm yerleri geçtim iilk mesajımı yazdığım günden sonra allah şahit kaç gece başka rüya görmedim. daa yeni kurtuldm :D
    ondan bu durumdayım.yoksa beklicem zaten.planlar yapıldı.aranıza dahil olmaya çalışıyorum

Alıntı kaptan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyigünler arkadaşlar, baya bir süredir forumu takip ediyorum ve sanırım keeway superlight almaya karar verdim. istanbulda bildiğiniz kredi kartına taksit yapan bir motorcu var mı? sahibinden falan var demeyin ben 2. el motorcu tarzı bir yer arıyorum. ayrıca motora kız arkadaşımla binmeyi düşünüyorum toplam 155 kilo civarı yapyor. bu motor bir sorun çıkarır mı.. limitim 2000 lira... yardım ederseniz sevinirim çünkü keeway ailesine bir kişiyi daha dahil etmiş olacaksınız
    kaptan88 kardeşim hoşgeldin.kader arkadaşımsın.hayırlısıyla motora kavuşman dileğiyle...

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Beyler
    - 1.70 boyundaki biri için nasıldır bu motorun ölçüleri? Kol bacak uzanır mı rahatça?
    - Diğer akranlarına göre kalite olarak nasıldır (kanuni tiger,mondial mct,regal raptor) ?
    - Çok arızası oluyor mu? düzgün kullanımda motoru kaç kilometre rahat kullanılır?
    - Son olarakta yakıt sarfiyatı nasıldır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler