Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah arkadaşım şey sorcam sana,hiç debriyaj balatanda sorun oldu mu? ben deiştirmiştim motoru alınca, sıfır orjinalini taktırmıştım, debriyajı bırakınca sanki zincir boşmuş gibi cırttt diye bi ses geliyo ve ole kavrıyo. ustaya dedim ki bu balataların 5 bacaklıları varmış ve hiç sorun olmuyomuş dedim,bunda şole şole bi sorun var dedim. o da; hmmm o zaman debriyajı biraz sıkınca geçer dedi gerdiriyomu ne yapıyo bilmiyorum işte.bi bindim yarı yarıya azalmış sorun. bi ara gidecem tekrar yaptırtacam tam geçmediyse getir demişti. genelde ısınınca yapmaya başlıyo bunu.bilgin varmı hiç
    debriyaj balatası bu motorun tek kronik sorunu sebebi debriyaj yatagının 4 ayaklı oluşu o sebepten 7-8 bin km de bir falan yatak deiştirmen gerekio genelde, ama bes ayaklı yatakla deiştirirsen bu sorun ortadan kalkıo kardeim bes ayaklı yatagı jameika hakan abi tedarik edebilio isteyen arkadas olursa

gerdirmeyide denedim ama gene verimli olmuo bi süre sonra ( 100-150 km) eski haline geri dönüo

Alıntı mengene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bu motordan bende düşünüyorumda Bolu'da kullanan bulamadım. Bi aralar satıldığını görmüştüm de kullanana rastlamak zor. Uzun yola pek gitmez demiş bazı arkadaşlar mekanik anlamda sorun mu çıkartıyor ? ben bu yaz 1500-2000km arası bi yolculuk düşünüyorum da bu motordan aldığım taktirde
    bu motorla istanbul ankara tam 14 saat sonrada ankara istanbul yapan adam var yav kullanmayı bilir motoru sıkıstırmazsan yaparsın uzun yol, tabii ki 150 km de bir falan mola vermek koşuluyla
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway superlight 150
    ben daha 1000 kmde bi sl sürdüm ondada vardı aynı sorun. tmm arkadaşm saolasın biliyorum hakan abiyi,o 5 ayaklı alınmadan geçmez mi ki bi şekilde,usta deneyecek bakalım

Motosikleti
    şimdilik bana müsade sabah sınavım var dua ederseniz sevinirm bu kandil gecesinde herkese ii geceler

Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha 1000 kmde bi sl sürdüm ondada vardı aynı sorun. tmm arkadaşm saolasın biliyorum hakan abiyi,o 5 ayaklı alınmadan geçmez mi ki bi şekilde,usta deneyecek bakalım
    ferhat usta baya ugramıstı ama baska çözümü olmadıgını söyledi, eger snn usta bişey bulursa haber ver milleti büyük dertten kurtarrsın valla

Motosikleti
    keeway superlight 150
    tmm herkese haber edecem eyw arkadaşım

mrblar öncelikle tüm arkadaşlara...ben de inşallah bugünlerde bir motosiklet alıcam Allah kısmet ederse...bayadır araştırıyorum 2.el bi chopper fiyatı uygun olanlardan ve mümkün mertebe beni idare edicek siz arkadaşlardan ricam 2 motor arasında çok kararsız kaldım...regal raptor dd125E ve keeway superlight 150 arasında çok kararsız kaldım...2 sinin de kullanım kmleri ve fiyatları yakın 2 milyar civarı...sizin tavsiyelerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar...yardımcı olursanız sevinirim....selamlar

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence motorun rodajı aynı zamanda da kullanan kişinin tarzı ve bakımı çok önemli.
    Nahzuvay arkadaş yarın Üsküdar'a geleceksen Ferhat ustanın orada buluşalım. En azından tanışmış oluruz.
    Yok motoru daha satmadim. Ferhat ile Sinan ustalar SLlerin artik kitabini yazacak durumda olan ustalardir.

arkadaşlar ayrıca motorunu satmak isteyen 2000 ytl yi geçmemek kaydıyla ilgilenebilirim

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Arkadaşlar benim SL'imde satılık ilgilenmek isteyenlere...

http://www.sahibinden.com/custom_chopper_radikal_keewayWQQaXQQ10139668WQQpXQ Qdisplayitem

arkadaşlar şimdi iki tane temiz 2.el biri regal raptors dd 125e 2008 model 600 km de 2000 tl diğeri de keeway superlight 150 2006 model 1000 kmde 2000 tl buldum...siz olsanız hangisini alırdınız.tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

arkadaşlar şimdi de 3.sağlam öneri olarak da zealsun 150 yi aldım...3 motor arasında kalakaldım...keeway superlight 150 regal raptor dd 125 e ve zealsun 150....fiyatları çok yakın...zar zor kredi çekerek alıcam...bana masraf çıkarmayacak ya da en az çıkaracak motor sizce hangisi...tavsiyelerinize çok ihtiyacım var...rica ediyorum

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Ucu de problem cikaracaktir ancak masraf cikarmaz. Sonucta bakimlari, masraflari ucuz motorlar bunlar. Onemli olan senden onceki kisilerin motorlari nasil kullandigi..

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    Geçen yaz MARMOK festivale gittim.
    Akçay-didim-bodrum-datça-marmaris-dalyan-fethiye-muğla-ankara-bursa-balıkesir-akçay güzergahında yol yaptım. Tek başıma.
    Hiçbir sorun yaşamadım. 3600 km yol yaptım. Hiç durmadan en uzun 4 saat sürüş. Benzin almak için durdum. 3600 km. 315 tl benzin harcadı. Yaptığım en büyük yol masrafıydı.
    Kullanıcıya, kullanım şartlarına ve yol durumuna göre motorun sorun çıkarıp çıkarmayacağı değişiyor. 2006 model halen kullanıyorum. Hiçbir parça değişmedi. Vibrasyonda motora göre değişiyor, artık montajdanmıdır, yürüyen aksamdanmıdır, benim 85-95 arası oluyor, sonra kesiliyor.
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı coolfreedom2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ayrıca motorunu satmak isteyen 2000 ytl yi geçmemek kaydıyla ilgilenebilirim
    arkadaşım chopper cinsinde fazla ufak ccye bakma derim..
    benim motosikletimde satılık ilgilenirsen bakabilirsin gerekli açıklamarı yapmıştım ilanda,fiyatı biraz fazlaydı indirdim azdaha,ama alacaksın motoru ve benzin koyup bakımlarını yaptırıp bineceksin,herşeyini gözden geçirttim hiç bir sorunu yok. seni asla yolda bırakmıycak taş gibi bi motosiklet. bu ara aküsünüde deiştircem,sorun olmuyo aslında ama sisleride açınca biraz zayıf kalıyo amperi yüksek bi akü takcam. ondan sonra istersen türkiye gezisi yap..
    http://www.sahibinden.com/full_akses...XQQdisplayitem

teşekkürler arkadaşlar bi türlü karar veremedim daha...facia42 senin teklifini düşüncem abi saolasın zihni abi sen de saol...kararım netleşince size dönerim...flying hellfish abi senin dürüstlüğüne hayran kaldım sence hepsi de aynı demişsin de yaaa çok kararsızım senin motosikleti düşünüyorum...şimdi kimse yoğurdum ekşi demez malum ama sen artı ve eksileri saymışsın regal sl150 zeaslun 3 seçenek gel de birini al...zaten mali durum ortada...rüyalarıma giriyo artık çok istiyorum napsam sen en iyi regal demişsin kimi de sl150 macar malı diye iyi diyo zeaslun hiç sorunsuz diyen war...gel de çık işin içinden :S

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Coolfreedom2 kardeş ben de senin gibi tercih karışıklığı yaşadım. Bu çin motorlarında tam bir standart yok anlaşıldığı kadarıyla. Aynı marka ve model motorda birinde olan bir diğerinde olmuyor, bu da kararsızlığına sebep oluyor. Tabii ki marka farklı motorların da birbirlerine olan üstünlükleri de ve eksiklikleri de var. Bence hangisi senin hoşuna gidiyor, sen önce ona karar ver. Daha sonra da o markanın en iyisini bir ustaya göstererek acele etmeden almamdır. Yoksa motoru aldıktan sonra gözün bir diğerine takılırsa asıl sıkıntı o zaman başlar.

eywallah siyah atmaca çok kararsız kalıyo insan...dıştan 3 ü de hoş ama işte bakalım en uygun fiyat olanı alıcam inş ;)

Motosikleti
    arkadaslar bildigim kadarıyla regal çüft silindir bu sebepten yakıt dezavantajı var ayrıca regalin distrübütörlüğü bitti diye biliyorum o sebepten parça sıkıntısına girmesi an meselesi olabilir regalin.

keeway cok rahat ve seri bir makina 1 yıl kullandım hiç bir hosnutsuzlugum olmadı, zealsunu 2-3 kez kullandım metal aksamı keewayden daha fazla o sebepten ufak tefek kırık catlak daha az olur tahminimce.

kararın ne olurdu die sorarsan keeway derim, servis yedek parca yakıt ve piyasa motoru, zealsunun o kadar piyasa sı yok malesef

nahzuvay teşekkür ederim öncellikle...peki çift silindirin avantajı nedir pek ilgili olmadığım için

evet uzun araştırmalarım sonucu 3 seçeneğim var...2008 model 600km regal dd125e 2000tl 2006 model keeway sl150 1000km 2000tl ve 2006 model zealsun 3500 km 1750...sizce hangisi aaa bi de flying hellfish abimizin 2007 sl150 11000 km 1500 tl

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı coolfreedom2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nahzuvay teşekkür ederim öncellikle...peki çift silindirin avantajı nedir pek ilgili olmadığım için

evet uzun araştırmalarım sonucu 3 seçeneğim var...2008 model 600km regal dd125e 2000tl 2006 model keeway sl150 1000km 2000tl ve 2006 model zealsun 3500 km 1750...sizce hangisi aaa bi de flying hellfish abimizin 2007 sl150 11000 km 1500 tl
    arkadaşlar selam,
    2006 model bir motorun 1000 km olması bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası..

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    görmeyeli burası sahibinde coma dönmüş yawww
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    walla resmen motor piyasası burda dönüyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler