Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    [QUOTE=jameika34;685997]
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yahu kardeşim günlerdir yazdık durduk 50 ytl. verilirmi balataya. 10 ytl.Taiwan malı çook kaliteli Debriyaj balatası var diye davul çaldık neredeyse. Yazık değilmi verdiğiniz paraya.Zaten keeway 150'lerde kullanılan balatalar Honda titan balatalarıyla aynı. Valla ne diyeyim para sizin ister 50'ye alırsınız istersenizde 10ytl.ye alırsınız. Hatırlatmak bizden tabiki. Hayırlı olsun ne diyeyim.
    Birde Hatırlatayım MENDERES USTA (Ziverbey'de RSV MOTOR)diye biri var Ustalıktan ziyade Paragöz ve kesinlikle işini bilen birisi değil bunu ben ç ook denedim, deneyen arkadaşlarımda var tamamen motor düşmanı kesinlikle binmek dışında ustalıkla uzaktan yakından alakalı biri değil buarada bunuda hatırlatmakta fayda vardır diye düşünüyorum.(Çünki gelen müşterileri kesinlikle potansiyel olarak görüyor taktığı bir vidaya bile para isteyecek cesareti gösteriyor)
    ben söylemıgım dedım sen sölemısın baba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ergeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emr550m

dostum orjinal dişli zaten 17 biz 18 e cıkardık. istersen uzun yolda bir dene farkı hissedersin ama zaten 1 diş artırarak şahini mersedes yapmayı hayel ediyorsanız yanılırsınız. memnun kalmadıgına üzüldüm.
    yok dostum memnun kalmama durumları yok yanlış anlaşılmayalım .BEn kendimi fazla kasmışım değişim olcak diye heralde ondan . Hiç fark yok dense yalan olur elbet. Ancak titreşimde bi değişim olmadı benim derdim başka sanırım. Ona başka çözüm yolları bulmak lazım artıkım

Motosikleti
    superlight 150
    forumda gezinirken gözüme carptı, bu başlık altında da bahsi geçmiştir muhakkak ama gerilerde kalmıştır, eralpt ustanın vibrasyona buldugu cozum için http://www.motosiklet.net/forum/tekn...una-cozum.html

Yahu dostlar motorumun sıra görüntüsüne geldi. Küçük şık görünen bi sis bar aramakla beraber, sert çanta modellerinden iri olanlarındanda aramaktayım.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslar selam, dun aksam bizim sitede park ederken kaldirimin yanindaki tugla yerinden uzaklasmis onu yerine koyim motoru kaldirimin ustune cikarmak icin, hafif megilli bir yer motoru oyle bir park ettim, herhalde megilli oldugundan olacak, motor yere dustu Dun soyle bir baktim birseyi varmi diye, bir problem gozukmedi. Bugun cikardim baktim debriyaj kolunun yarisi gitmis. debriyaj calisiyor ama iki parmak ile debriyaja basiyorum bunu kendim degistirebilirmiyim? yoksa servis e mi gitmek lazim illa?

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    arkadaşlar bugün bir arkadaşımla birlikte motorumu teslim aldık kağıthaneye getirdik belediyenin arkasında 1 saat bir test ve öğrenme sürüşlerinden sonra kapıya çektik şimdilik 17 km ' de çok tatlı duruyor acaip hoşuma gidiyor hastası oldum hatta öncelikli olarak sisy bar yaptırcam bu arada eve çıkmadan resimlerini çektim ekleyeyim gündüzde çekeceğim herkese iyi sürüşler...

Motosikleti
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün bir arkadaşımla birlikte motorumu teslim aldık kağıthaneye getirdik belediyenin arkasında 1 saat bir test ve öğrenme sürüşlerinden sonra kapıya çektik şimdilik 17 km ' de çok tatlı duruyor acaip hoşuma gidiyor hastası oldum hatta öncelikli olarak sisy bar yaptırcam bu arada eve çıkmadan resimlerini çektim ekleyeyim gündüzde çekeceğim herkese iyi sürüşler...

Hayirli olsun kazasiz belasiz gunlerde insallah

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    sevgili ergeser abi ben dişli almak istiyorum fakat nasıl alabilirim sana parayı nasıl yollarım
    annem beni öldürecek

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    motorumu teslim aldık kağıthaneye getirdik belediyenin arkasında 1 saat bir test ve öğrenme sürüşlerinden sonra kapıya çektik şimdilik 17 km ' de çok tatlı duruyor acaip hoşuma gidiyor hastası oldum hatta öncelikli olarak sisy bar yaptırcam bu arada eve çıkmadan resimlerini çektim ekleyeyim gündüzde çekeceğim herkese iyi sürüşler...
    Hayırlı Uğurlu olsun ilker_84. Allah kaza bela vermesin, Motosikletin ve özellikle chopper tarzının bir keyf olduğu, sürat aracı olmadığının bilinciyle hareket etmeni tavsiye ederim.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostum hayırlı olsun güle güle kullan
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Keeway SL150
    çok teşekkür ederim o keyfi paylaşanlar arasında bulunmakta ayrı bir keyf oluyor size bişi danışmak istiyorum yan sehpa açık durmuyor hemen kapanıyor kendiliğinden açık kalması gerekmiyor mu bu sorunu nasıl çözebilirim daha doğrusu ben çözebilir miyim ?

Motosikleti
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim o keyfi paylaşanlar arasında bulunmakta ayrı bir keyf oluyor size bişi danışmak istiyorum yan sehpa açık durmuyor hemen kapanıyor kendiliğinden açık kalması gerekmiyor mu bu sorunu nasıl çözebilirim daha doğrusu ben çözebilir miyim ?
    Yan sehpa dedigin nedir arkadasim ayaklik mi?

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    İlker84 hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler nasip olr ihşallah...
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx

ilker 84'e

dostum merhaba yan ayağın somunu biraz uzun geliyor arkadan bakarsan yay takılıp tam açılmıyor. ister somunu 3-4mm kes yada bi kadar kısa somunla değiştir problemin ortadan kalkacak.

arkadaşlar bende bişey sormak istiyorum yarın motosiklet direksiyobn sınavına giriyorum ve az da olsa bi heyecan mevcut. sınava giderken yanımızda kask koruma vs. götürmemiz gerekiyor mu?

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    vega kaskı götürmezsen sanırım sınavı geçemezsin birinci kural zaten ama koruma işi senin sağlığın için başarılar inşallah kazanırsın
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba yan ayağın somunu biraz uzun geliyor arkadan bakarsan yay takılıp tam açılmıyor. ister somunu 3-4mm kes yada bi kadar kısa somunla değiştir problemin ortadan kalkacak.

arkadaşlar bende bişey sormak istiyorum yarın motosiklet direksiyobn sınavına giriyorum ve az da olsa bi heyecan mevcut. sınava giderken yanımızda kask koruma vs. götürmemiz gerekiyor mu?
    bende yarin giriyorum, nerede giriyorsun? Ben Kayisdagi Arif Pasa Ilkogretim okulunun orada girecekmisim. Herhalde bahcesinde yapiyorlar.

Kendi motorumla gitsem mi gitmesem mi diye dusunuyorum.

obkavi kendi motorumlar girmesem bile yanimda kask goturmek zorundamiyim?

Benim ayak yuzunden motor dun park halinde iken dustu debriyaj kolunun yarisi gitti sinir oldum

Motosikleti
    Keeway SL150

ben sınava girerken kendi motorumla gitmiştim kask vs ile ama direksiyon sınavı için kullanırken kask vs takmamıştım rahat geçmişti şimdiden başarılar diliyorum, yan ayaklık evet çok teşekkür ederim sabah bakıcam uzunluğuna bir de arkadaşlar çantaların ordaki ve plakalıktaki titreşimi nasıl çözebiliriz

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    obkavi dostum teşekkürler valla elimi lkolumu sallıya salıya gidecektim az daha kaskı alıp gidiyim o zaman

flyinghell fish dostum benim sınav yeri kartal sahil adliyenin arkasıymış. bu arada dediğim gibi yan ayağı tutan somunun ucunu ister keserek kısalt istersen daha kısasıyla değiştir gerçekten o halde çok sakat duruyor motor. başarılar diliyorum dostum bu arada sanada

dostum biz önlemimizi alalım yinede kaskla gidelim motorla gitmeye tırsıyorum doğrusu tutar ceaza yazarlar felan değmez uğraşmaya işin kötüsü sınav scooter ile yapılıyomuş ben ömrü hayatımda scootera binmedim

ilker 84 dostum çanatdakititreşimi bilmem ama plakadaki titreşim için plakanın oraya sünger vs koyanlar vardı. nasılda hissediyosun o kadar ince noktalardaki titreşimi ben bişey hissetmiyorum valla))

Motosikleti
    obkavi dostum teşekkürler valla elimi lkolumu sallıya salıya gidecektim az daha kaskı alıp gidiyim o zaman

flyinghell fish dostum benim sınav yeri kartal sahil adliyenin arkasıymış. bu arada dediğim gibi yan ayağı tutan somunun ucunu ister keserek kısalt istersen daha kısasıyla değiştir gerçekten o halde çok sakat duruyor motor. başarılar diliyorum dostum bu arada sanada

dostum biz önlemimizi alalım yinede kaskla gidelim motorla gitmeye tırsıyorum doğrusu tutar ceaza yazarlar felan değmez uğraşmaya işin kötüsü sınav scooter ile yapılıyomuş ben ömrü hayatımda scootera binmedim

ilker 84 dostum çanatdakititreşimi bilmem ama plakadaki titreşim için plakanın oraya sünger vs koyanlar vardı. nasılda hissediyosun o kadar ince noktalardaki titreşimi ben bişey hissetmiyorum valla))
    sagol arkadasim sana da basarilar. scooter dedigin nedir ya sag elde gaza bas git en azindan stop ettirme sansin yok

Motosikleti
    Keeway SL150
    arkadaşlar bir iki sayfa önce bu muane ile ilgili bişi yazmışsınız benim scooterım 25.05.06 tarihli trafiğe çıktı ve dün muanesi bitmiş gözüküyor şimdi ben yeni mi muanyene yaptırcam yoksa bunu 2009'a kadar uzattırabilir miyim ? motoru 1-2 güne kadar satıcam scooterımı muane ile uğraşmak istemiyorum açıkçası buna acil yardım lütfen teşkkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler