Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeda bi onceki post'a bakarsan saat 02:46'yi gosterio.. O saatten sonra sabah namazi okundu, firina gidiLip pogaca aLindi, cay demLendi, motosikLetin yan cantaLari sokuLdu, yikandi pakLandi ve ben haLa o LastikLeri ara$tiriorum.. Ve diorum ki o LastikLer ya da en azindan o resimdeki LastikLer SL'e uymaaazzz Lastik fiyatLari 185 Euro'dan ba$Lio, ama hic bir sitede Lastik oLcuLeri di$inda resim yok.. Az once motoru yikarken dikkat ettim, lastigin kaLinLa$tiriLmasi icin yapiLacak en mantikLi $ey dedigin gibi Shadow faLan aLmak.. Neyse uzatmiim Shadow aLmaya niyetimiz oLmadigina gore oLan LastikLe idare edicez.. Motomax'dan arka camurLugun fiyatini ogreniim eger makuL bi$ise keseriz napaLim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Arkadaslar bende insallah pazartesi günü aranızdayım... bence bu bir Virüs s.p 150 virüsü banada bulastı en sonunda:D ve cok fazla dayanamadım alıyorum... bu benim ilk motorsikletim olacak, bunu aldıgımda yapacagım ilk şeyler ne olmalı bana yardımcı olurmusunuz lütfen

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Lucas simdi bayiye ugradim lastikler 3 cm daha genis konulabilir diyor max. Yani bir boy genisi. Gidonu nerden bulacaz peki???

Ressam : Dostum hayirli olsunn , ilk isin kontagi cevirmek ve gazlamak olacak sonrasi gelir zaten

Direksiyon sinavina benim SL ile girdim bayagi gurultu oldu Artik ehliyeti aldik sonunda.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    zeda kardes o kadarını bend biliyorum yaa bnim ehliyetim var ama yag içindeki yağı begenmiyorlar gibii.... benim yag degiştirmem vaya fazla surat yapmamam gibi bişeyler varmı bunun gibi şeyleri sordum bir yardımcı olun arkadaslar yaaa.. şimdiden teşekkurler

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Rodaj ilk 500 km dedir 4000 deviri gecme 60 km/h gecme. Son 400 km de hafif arada bir ani ataklar yap ve yine normale don.500 bakimda yag , buji ve subap ayari yaptir. Yine pasalar gibi bin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    zeda tesekkür ederim dostum... bu arada benım ismim Reşit

ADANADA SL 150 KULLANAN ARKADASLAR VARSA EGER GÖRÜŞMEK İSTERİM gurkan_ince@hotmail.com.... BURADA BU BİLGİLERİ PAYLAŞAN BÜTÜN ARKADAŞLARA COK TESEKKÜR EDİYORUM EMEGİNİZE SAĞLIK.ALLAH KİMSEYE KAZA BELA VERMESİN...RÜZGARINIZ BOL OLSUN

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam arkadaşlar bu motorun hangi rengi güzel sizce, hangi rengi önerirsiniz...
    Saygılarımla...

cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar fikir paylasımları icin tesekkurler yeniden ama benim motosikletin kesiklik problemi karbüratör ayarındanmış basitçe...2000 bakımında karbüratör ayarı yapıldı, servistekiler "2000 km'de motosiklete sübap ayarı yapmak biraz ayıp olmaz mı ?" dediler bende haklı buldum acıkcası. Simdi rahat rahat 9500devirleri görebiliyorum cok şükür. Ama yine 100 km yi geçemedim

Bu arada bugün yıkarken motosikleti, sağ yan kapağı açtım, aküyü tutan metal çerçeve kırılmış sallanmakta idi. Akü kablolarına asılı kalmış artık neredeyse. Çeko-rapid denen mucize ile yapıştırdım. Sizinde kontrol etmeniz tavsiyelerimle.

Zinciri yaglarken daha once Würth 'ün ( ki diğer bir çok ürününden çok memnunum) basınca ve suya dayanıklı, viskoz bir yağ modelini kullanmıştım. Bütün arka çamurluğa ve janta sıçradı, bulaştı tabi hareket edince. Leş oldu motosiklet. Bu kez Castrol Chain Wax kullandım. Bulaşma hususunda daha başarılı. Sıçramadı oraya buraya falzlaca. Ama yağlaması nasıl olacak bilemem. (İnşallah reklam yapıyor veya marka kötülüyor olmam, kişisel tecrübemdir sadece, yanlış anlaşılmasın.)

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Ben 110 KM civarındaym,rodaj modaj anlamıyorum, 80 KM hıza da çıktım 6000 devirleri de gördüm, makinanın canavar gibi açılmasını istiyorum. Ayrıca
    5.viteste 5000-6000 devir arası baya titreşim oluyor, bu KM'lerde sizce normal mi? İleride azalır mı? Ayrıca arkadaşlar ben ıslak zeminde düşük hıza rağmen aşırı kaymaya maruz kaldım, sizin bu konudaki tecrübeleriniz ve önerileriniz neler? Tşşkr
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Maşalllah arkadaşlar bu hızla

regal yopiğini geçeceğiz

Tamamen aksesuar olayını bitirmedim,bitince ayrıntılar bu sayfada
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili motomax çalşanları! başta Ozan bey olmak üzere depo kısmında her türlü yardımı sağlayan sevgili Çağlar arkadaşa ve onlarla görüşebilmemi sağlayan operatöriçe Sabiye Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.. yaklaşık üç gün gibi kısa bir zamanda İstanbul' dan Balıkesir!e derdime derman olduğunuz ve aleyhte tezahürata gereken cevapları verdiğiniz için sizlere müteşekkirim. bu arada sanırım yeni katılımcılar olmuş. arkadaşlar motorum şu an 6000 km nin üzerinde ve 5000 km bakımında yapılan sibop ayarı neticesinde YBRCBRCELİKRAPTOR hikaye!!! keeway, şekil-şemal olrak onlara fark attığı gibi şimdilerde standart 135 s/km görerek yolda da fark atmakta. motomax a bu motoru getridikleri ve servisini de bu kadar iyi takip ettikleri için teşekkürü tekrar borç biliyorum.. bu arada borty şu ŞEYİ MOTOSİKLET SELESİNE DEĞEN İBARESİNDEKİ ŞEYİ KELİMESİNDEN DOLAYI BENİ TOPİKTE YASAKLAMIŞLAR SANIRIM... AMAN DİKKAT DOSTUM MODERATÖRÜN SAĞI SOLU HİÇ BELLİ DEĞİL... bu arada 6.EMOK festivaline gelmediğiniz için neler kaçırdığınızı www.enduroclub.org adresini ziyaret ederek görebilirsiniz.. yakında berama var arkadaşlar bari oraya gelin, festivaller harika oluyor, yardımlaşmanın, sohpetin, eğlencenin, oksijenin ve siestanın dorukta olduğu adresler festivaller... kaskınız takılı, farınız ve yolunuz açık olsun...

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    motorun radajı olduğu gibi lastiklerinde bir rodaj süresi vardır bu yaklaşık olarak 200 km civarındadır.bu süre içinde lastik alışıncaya kadar motor kullanırken ani hareketlerde ve dönüşlerden kaçınmak gerekir.ayrıca bu çin malı lastiklerde yola tutunamama ve ıslak zeminde kayma gibi problemler daima olacaktır benim tavsiyem ya çok dikkatli kullanacaksın veya enkısa zamanda iyi kalite lastiklerle değiştireceksin yoksa benim gibi virajın birinde düşüp kolunu kırabilirsin allah korusun
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Dostum önerebileceğin bi lastik var mı? Numarası ve tahmini fiyatlarını da söyleyebilirmisin? Ne kadardır?

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Sanırım en iyisi siyah renk....

Ama buda çok güzel

Saygılarımla...

Keeway 150 cc'si olan arkadaşlarla tanışmak istiyorum

SELAM ARKADAŞLAR...

Bende de Keeway Superlight 150 cc var. Güzel motor şuan 1100 km deyim. İstanbul Bursa Karacabey Bandırma İstikametine gittim. 90-100 km ye kadar çıktım. İlk bakımı 500 km de yaptım. Motordan çok memnunum. Özellikle yakıt tasarrufu çok iyi. Dediğim güzergahı 30 ytly'ye gittim. İstanbullu Keewaycilerle görüşmek gezi turlarına katılmak isterim. Özellikle Yazları rahatım. Ama kışları çok yoğun olarak çalışıyorum. Msn adresim omer_evren@hotmail.com e-mail adresim omerevrenx@gmail.com...

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Ewt ya istanbuldaki keewayci arkadaşlar görüşelim, aranıza katılan baya bi insan oldu. Herkes nerede ikamet ettiğini yazsın mesela, belki yakınızdır. Ben istanbul-fındıkzade.

Motosikleti
    arkadaşlar yakın bir arkadasıma 150 cc lik bır cross almak istiyoruz ama hangi marka alacagımıza karar veremedık.en saglıklı hangisi olabilir bilgisi olan arkadaslar LÜTFEN yardımcı olsunlar acil karar vermemiz lazım... haa bu arada 3 milyarı geçmemek şartı ile

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Dostum bulasik deterjani ve su ile bolca yika.Yag cozucu oldugundan soker atar yagi bol su ilede durula. Eger bu ise yaramaz ise bir oto yikamaciya git gaz yagi ile silsinler.Gaz yagi motordaki zift yag ne var ise soker atar hem boyani besler parlatir.

Locco yaylari bire birmi yaptirdin ve kaca mal oldu? Birde Titan Baski balatasi 20 ytl mi ? Eger dedigin kadar ucuz ise bende yaparim ay sonunda. On disli olayini pazar kontrol edecem bilgiler icin saol.

Bu arada dostlar keeway sitesini ziyaret edin derim yenilenmis ve bir cok yeni urun var.Farkli urunler gelmis , fitness aletleri testereler ve cim bicme makinalari gibi Bizim keeway sektoru genisletmis bayagi yeni model tek bi cross vardi o kadar.www.keewaymotor.com
    arkadaslar
    deriyaj balatası honda titan veya ybr balatası direkt uyuyor 20 ytl benimki honda titanın ki.
    on dişliye pul koymak kolay bir işlem olsa da koyulacak pulu bulmak biraz zor.dijital makinem bozuk olmasaydı fotolarını cekicektim.fakat halledilecek birşey.

yayları acık soylemek gerekirse ben 10 ytl ye yaptırdım.4 adet yay
    biizm orinal yaylar 26mm
    benim yaptırdıklarım 27 mm
    aradaki 1 mm lik fark problem yaratmadıgı gibi,yay yapımında kullanılan malzemenin daha kalın olmasından kaynaklanıyor.yay daki burgu sayısı aynı bu arada.ve yayların yorgunluğu alındı yani bundan sonra olusacak deforme minumuma indirildi.bu bilgileri bulundugu yerde yay ureten bir firma bulabilecek insanlar için veriyorum.yayın yapıldıgı malzeme ise paslanmaz celik.bu malzemeye '' c'' de deniyor ne demekse.az once bi arkadas bana ozelden mesaj atmış.ve yaylardan istemiş kendi gelemiyecegi için.
    seve seve para pul işlerine bulaşmak istemediğim halde.havale karsılıgı yayları kargoyla gonderebilirim.ama bu carsamba ayvalıga gidicem allah izin verirse motorla.o yuzden isteyen arrkadaslar irtibat bilgileriyle beraber bana ozelden mesaj atabilirler.dediğim gibi para kazandıgımı dusunen kişi olursa yazmasın arkadasım polemiğe girmeyelim.bu işler nazik işler.ama isterseniz istanbuldan uzman otodan da temin edebilirsiniz.sonucta o da benden temin edicek.ki su anda 2 tane yaptırıyorum oun için.fakat 10 ytl olan fiyat uzman otoda artabilir sonucta adamın dukkanı cami golgesi değil orası.fakat ali usta oyle paragoz bir adamda değil.
    herkese iyi surusler

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Dostum önerebileceğin bi lastik var mı? Numarası ve tahmini fiyatlarını da söyleyebilirmisin? Ne kadardır?
    Ön : 110/90-16 Arka : 130/90-15
    Turkiye piyasasinda en koLay uLa$abiLecegin markaLar MetzeLer, PireLLi, MicheLin.. FiyatLari 100 - 180 Euro arasinda dei$io..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

engineer23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sl 150
    arkadaslar motor kim ne derse desin taş gibi 2 gün once kaza kaptım(artık bu araba kullananların bizi farketmesi lazım en azından dikiz aynasına bakarak saga sola dönsünler direk önüme kırdı bizde carptık )ama motor gercekten saglam düstükten sonra bende bisey olmadıgını anlayınca yerde yatan zavallı motoru gördüm içim parcalandı yanına gittim kaldırdım.ayaklık ve gostergeler birz egilmiş elimle düzelttim onun hariçinde hiç bişi yok ertisi gün servise götürdüm sapasaglam dediler.motorumu seviyorum herkese kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler