Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    engineer23 gecmi$ oLsun.. Umarim en buyuk kazan bu bahsettigin kaza oLur..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bende redbull air race'i izlemeye gittiğim gün motoru park halinde iken yere düşürdüm. Korumalıklar sayesinde "0" hasar ile bu acemiliğimi atlattım. Bugün Zeytinburnu Kenan Usta bizim motorlara tasarladığı yeni rahat koltukların resimlerini yollamış, buyrun bakın. Çok tatlı olmuş, ama benim param kalmadı alamadıım.

[FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bir keeway sahibiyim ama benimki scooter arn. arn mi alırken 500 ytl daha verip süperlight almadığım için şimdi cok pişmanım...
    süperligt ile hiç durmadan en fazla kaç km yaptınız ???

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    engineer23 ve Carlitoturco, ikinize de geçmiş olsun.

@Carlitoturco,
    Bunun fiyatı ne kadar?

Bir de Kenan usta 2 parçalı koltuk yapabilir mi acaba?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Alıntı arn125 adlı üyeden alıntı
    bende bir keeway sahibiyim ama benimki scooter arn. arn mi alırken 500 ytl daha verip süperlight almadığım için şimdi cok pişmanım...
    dostum 380 km yolu "istanbul - zonguldak" iki kez 5 er dakikalık molalar vererek 4,5 saatte bitirdim sanırım bu cevap yeterli olur

engineer23 ve Carlitoturco dostlar geçmiş olsun
    zeda ehliyet hayırlı olsun
    lartik işini soran arkadaş ben 2790 km deyim ve lastiklerim hala kuru, ıslak her daim çok kayıyor özellikle arka firen bazen kendi plakamı okur gibi oluyorum

o arada lastiklerinizi tubless yaptırın jant ve lastik buna uygun 30 ytl x 2 yapıyolar başınız ağrımaz bu motor meretinde lastik patlayınca uğraşması zor ve lastikçiler sökmeye yanaşmıyor sen sök getir ben tamir edeyim diyorlar bilginize
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı arn125 adlı üyeden alıntı

15 dk çay molası ile 480 km yol yaptım izmir-antalya
    annem beni öldürecek

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    engineer23 , Carlitoturco arkadaslar ıkınıze de gecmıs olsun allah beterınden korusun cok cok dıkkatlı olun
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Evet dostlar simdi sizi biraz sok ediyim bakiyim. Cumartesi gecesi alinan ani bir kararla Pazar sabah 4 kalktik ve Konya daki Moto Drag yarislarina gitmek icin yola koyulduk. Gidis 6 saat donus 5 saat surdu. Toplam 700km yaptim bir gun icinde Iste rekor budur dostlar.Yer yer 120 km/h hiza net olarak ulastim ama motor cok guclu idi ve disli halen degismedigi icin devir bitti 120 km/h giderken 9500 devire ulastim 5.viteste ve daha gaz yiyordu motor.Ortalama hizim yol boyunca 110 du. Rampalari bile 4. viteste 7000 devir ile ciktim hic zorlanmadan.Hic sorun cikmadi motor cok guclu olmus walla.Yanliz vibrasyondan yine depodaki catlak acilmis.Tekrar yapistirdim.Uygun bir vakitte kaynak yaptirip bitirecem su isi.Iste SL fark iste GUC.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    YAA ARKADASLAR BİR ÖNCEKİ SAYFADA CROSS LA İLGİLİ BİŞEYLER SORMUSTUM KIMSE İLGİLENMEDİ.BIR YARDIMCI OLMAYACAKMISINIZ... ZEDA SEN BİLİRSİN KARDES BI BILGILENDIR BİZİ YAA

Motosikleti
    ressam_01 ıkıncı el dusunursen honda nx4 gıbı bırsey olabılır yok "0" olsun dersen benım bıldıgım daha dogrusu bakmıs oldugum zongshen vardı 125 lık ve 200 luk modellerı var kanunı nın cheetah modelı var ama oyle hoplayıp zıplayan bısey ıstemedıgım ıcın uzerınde durmadım fazla

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Mynette gordum simdi 125 cc cross var hondanin. Bence orasi ii bir adress.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Peki lastikleri tubeless yaptırsak kayma olayının önüne biraz geçer miyiz? Önleyemezsek lastikleri değiştirmek şart galiba, ben çok kayıyorum, halbuki virajlara baya dikkatli giriyorum, anlayamadım. Ben Kenan ustaya fiyat soramadım, çünkü param yoktu, koltuğun fiyatını sormak isteyen varsa telefon vereyim 02126799288 zeytinburnu yedikule hastanesi karşısı.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    virajlarda kayman.senin virak tekniğinle alakalı.sietdeki viraja giriş tekniklerini oku.ozellikle de kontra tekniğini ben harfiyen uyguladım.cok değişti virajlara girisim.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0'i 2.990 YTL oLan, pLaka ve Ruhsat i$LemLeriyLe 3.100-3.200 YTL'yi buLan bir motorun ikinci eLi ne kadar oLmaLi ? 2.500 YTL? 2.250 YTL? 2.000 YTL? 1.650 YTL?
    ModeL ve Km'ye gore dei$ir diyebiLirsiniz. 2006 ModeL bir SL'in ortaLama en fazLa 5000 Km yoL yaptigini farzedersek cok da abarti veya yuksek bir kiLometre degiL..
    Her ikinci eL sitesinde once Honda CBR 125 ardindan da Keeway SL iLanLari ba$i cekio.. 3000 Liraya CBR 125, 1650 YTL'ye Keeway SL var.. İkisi de yari fiyatina satiLiyo.. Hic bi $ekiLde Keeway'den pi$man degiLim, aLdigim icin de pi$man degiLim ama bi motorun 2. eLi bu kadar mi degersiz oLur yaa..! 1.650 YTL hadi adamin aciL paraya ihtiyaci var satiyo.. 2000 YTL'ye SL doLu iLanLarda.. 3/2 fiyatina daha buyuk bir motor aLmak icin zarar edio..
    Evet diyeceksiniz ki zaten satan 2.590'a aLdi 500 miLyon zarar ediyo asLinda. ALan ki$i de ruhsat i$LemLeri icin 200 YTL verecek, 2300'e maLoLucak..
    Peki aramizda bir suru yeni arkada$ katiLdi ve hepsi 3000 YTL'den fazLa para verdiLer.. Bu insanLara haksizLik oLmuyo mu? 2.500 TL'ye saticam paraya ihtiyacim var yada odeyemiyorum borcumu dedikLerinde satabiLicekLer mi ?
    Evet satiyorum bende motoru.. 1500 YTL var mi aLan ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    serbest piyasa.kapitalizme hoşgeldin.yapıcak birşey yok

sKy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc superlight
    Walla Cok DÜsÜk Fİyatlara Satio Arklar Bencede ....

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Serbest piyasa tamamen motorun durumuna gore degisiyor.Ornegin ben bu full modifiyeli motoru bile su hali ile satmak istesem.2500 ytl den fazla isteyemem. Bu benim yaptigim masrafi geri vermiyor ama baska alternatifim yok.Motorunuzun deger kaybetmesini istemiyorsaniz onu farkli kilin , modifiye edin temiz bakin ancak boylece fiyatta pazarlik edebilirsiniz.Yoksa iki uc tane hesap kitap bilmeyen yuzunden boyle gider bizim piyasa.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    lastik tubbles yapmakla kaymayı önleyemezsin ardadaşım sıkıntı şu bu motorun üzerindeki lastik tubless değil ve dandik bi lastik hadi yolda patladı diyelim şamyelli lastik patladığında hemen havası iner ve içinizden kaç kişi yolda lastik söküp şamyelli lastik tamiri yapabilecek durumda bence 1 veya 2 kişi ama tubless olursa hemen havası inmez farkettiğinizde bi lastikçiye kadar gidebilirsiniz veya bi benzin istasyonunda hava basıp birazdaha yol alabilirsiniz
    birde sıkıntılı bi durum var arkadaşlar lastik çiler motosiklet lastiğini sökmek istemiyolar uğraşmıyolar zahmetli bi iş sonucunda sen sök ben tamiredetyim diyorlar malum her adım başıda bi motor tamircisi yok bulup söktürecek kadar birde en kıytırık motorlarda bile lastikler tubless ken bizim lastikler neden değil onuda anlamış değilim
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    keeway superlight

sonunda alabildim sl mi?ama bilmiorm sürmesini:)

evet arkadslar aldım keeway sl mi ,dha dorusu persembe günü teslim alacam,
    ama ben bugüne dek bırak motor kullanmayı motora binmedim bile,
    saolsun aldığım yerden yardımcı olacaklar,buarada adanadan varsa sl ci arkadaslar görüşmek isterim,

Motosikleti
    satıyorum yaa naapalım bu kadarmısh esim bi yandan babam bi yandan bıde dun besıktastakı kazayı gorunce ıyıce tepeme cullandılar sat sunu korkuyoz dıye ama yenı baslayacak bır arkadasın almasını ısterım benım ılk motorumdu hıc uzmedı benı dılerım yenı sahıbıne de hep ıyı davranır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler