Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    [QUOTE=beykurt;2034085]
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durunca çift debriyaj yapcan ben öyle yapıom bende de oluyo takılmalar debriyaj balatasına değiştirmeme rağmen oluyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

atmaca bişi sorcam sana.şimdi durdum debriyaja bastım ve frene bastım tamam.e vitesteyken çift debriyaj nasıl yapacam? durunca elim debriyajda oluyor.elimi çekip ikinci kez debriyaja basacağım zaman istop ediyor motor.onu çözememiştim aldığım gün.kaldı kafamda öyle soru işareti olarak?
    yolda giderken yapamazsın ama ufak bi ara gazı sorunu azaltabilir..istop etmesinin debriyajla alakası yoktur muhtemelen rolanti sorunu olabilir.çok fazlada yükseltme aşırı ısınma benzın yakmada artma kompresöre binmede sorun yaşarsın ufak ufakta debriyaj balatanı yersin
    ben motorumu yıkamaya gidiyorum görüşmek üzere..kendi bilgilerime dayanarak yardımcı olduysam ne mutlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    [QUOTE=atmaca_35;2034091]
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yolda giderken yapamazsın ama ufak bi ara gazı sorunu azaltabilir..istop etmesinin debriyajla alakası yoktur muhtemelen rolanti sorunu olabilir.çok fazlada yükseltme aşırı ısınma benzın yakmada artma kompresöre binmede sorun yaşarsın ufak ufakta debriyaj balatanı yersin
    ben motorumu yıkamaya gidiyorum görüşmek üzere..kendi bilgilerime dayanarak yardımcı olduysam ne mutlu
    teşekkürler
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Beyler , Kafa grenajı , Yan kapaklar Fiyatları nelerdir ? 0 Ve 2.el olarak yardımcı olabilicek ?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    netten bir arattır kardeş sanırım vardı ben geçen gördüm de fiyatlar aklımda değil.
    burak beykurt

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Arkadşlar sonunda düşündüm taşındım normal ince veya kalın bez alıcam örtücem egzozda sorun olmayacak:D nasıl derseniz:DD: arka ayaklık varya artçının basdığı sol ayaklığı açıcam arkada kalan bezi oraya sıkıştırcam böylece egzosa değmemiş olacak nasıl mantıklımı?arka sol kısmı arka selenin üstüne kıvırcam dmek istedim bu işte

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bi sorum daha var benim motoru almadan önce 1 ay kadar yatmış ve aküsü bitmiş motorun. biraz gezdikten sonra marş basınca çalışıyo ama sabah ilk kez çalışmıyo iterek çalışıyo. aküyü değiştirmeli miyim ya da şarj ettirebilirim ya da biraz yol yapınca dolar mı? daha en uzun 15 dk mesafelik yol yaptım 1 saat falan gezsem dolar mı?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    farlar sürekli açık olduğu için yeterli olmuyo sarj ettır benımki 2 kere bitti sarj ettırdım her seferınde düzeldi..orjınal aküsü baya tuzlu..sarjjjjj

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafa grenajı buldunuzmu 2010 model değiştirten varmı

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kazasız belasız gittim geldim toplam 600 km falan yol yaptım gezi fotoğraflarını falan ekler link veririm halil sağolsun fotoğraf makinasını deneme amaçlı verdi
    Ooo maşallah senin adına sevindim mert duygularını paylaşmanı bekliyoz.Merak ettim fotoları.Nasıldı yolculuğun çok ağrılı sızılı geçmemiştir inş kaç saatte vardın,benimde böle bi düşüncem varda o yüzden soruyom

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo maşallah senin adına sevindim mert duygularını paylaşmanı bekliyoz.Merak ettim fotoları.Nasıldı yolculuğun çok ağrılı sızılı geçmemiştir inş kaç saatte vardın,benimde böle bi düşüncem varda o yüzden soruyom
    Ağustos ayında benim de böyle bir gezi planım var. Tekirdağ-Muğla 1500 km civarı. Benim için büyük bir deneyim olucak.

Mertka fotoğrafları bekliyoruz.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    bende bu haftasonu kısmetse uşak tarafına doğru gitcem..yaklaşık 700 km de ben yapıcam makınam yok foto beklemeyın baştan söyliyeyim

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu haftasonu kısmetse uşak tarafına doğru gitcem..yaklaşık 700 km de ben yapıcam makınam yok foto beklemeyın baştan söyliyeyim
    canın sağolsun atmaca.kazasız belasız git gel..hayırlı yolculuklar
    burak beykurt

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bi sorum daha var benim motoru almadan önce 1 ay kadar yatmış ve aküsü bitmiş motorun. biraz gezdikten sonra marş basınca çalışıyo ama sabah ilk kez çalışmıyo iterek çalışıyo. aküyü değiştirmeli miyim ya da şarj ettirebilirim ya da biraz yol yapınca dolar mı? daha en uzun 15 dk mesafelik yol yaptım 1 saat falan gezsem dolar mı?
    Şarj tutacağını sanmıyorum. Ben olsam yeni akü alırdım. Kafan rahat olur hem. Bu arada 3 günden fazla çalıştırmamazlık etme. Bunun aküleri araba aküsü gibi değil. Sulu değil yani. 120 tl ye sıfır mutlu akü var sanırım. Yuasa 160 civarı olması lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa grenajı buldunuzmu 2010 model değiştirten varmı
    Ben de fuarda görünce farıma modifiye yaptım. Ama yeni kasa kafanın 600 tl den aşağı olacağını sanmam. Kimse de o parayı vermez bence. )

Motosikleti
    honda innova anf 125
    kaç sayfa önce eski kasalara yeni kasaların kafa grenajı oluyomu diye sormuştum ama cvp vermeye tenezzülü brak ilgilenen bile yok ayıptır...
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç sayfa önce eski kasalara yeni kasaların kafa grenajı oluyomu diye sormuştum ama cvp vermeye tenezzülü brak ilgilenen bile yok ayıptır...
    kardeş fuar zamanı sayfalarına dönersen biz konuştuk onları.eski kafa yeni kafa uyumluluk diye.burdan başlayıp geriye doğru okuyun hem bilgi olur hem meraklarınız gider.bir arkadaş yapacaktı.haber verecekti.ama yapmadı sanırım.öyle kaldı o konu.forumun yoğunluğuna bağlı cevaplanma işi.topicte fazla kişi yoksa yazarsan kaynayabiliyor sorun
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos ayında benim de böyle bir gezi planım var. Tekirdağ-Muğla 1500 km civarı. Benim için büyük bir deneyim olucak.

Mertka fotoğrafları bekliyoruz.
    Maşallah ahmet sendemi gitcen cıbırla uzun yola,bu sene cıbırla uzun yola gitcekler çoğalıyo benimde 1400 km gibi bi yol yapmayı düşünüyom.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    cıbırcı arkideşler selamunaleykum cümleten hayırlı akşamlar efendiler güçük bi sorum olacaktı. ben yazın mont alacağm motosiklet montu şöyle 100-200 tl arası sağlam güzel bişey. e malum motor da kırmızı siyah, kaskda öyle. o renge uygun kaliteli bi mont var mı bildiğiniz. şimdi yeni bi konu açcaktım bu sefer sanki sitede aradığını şap diye bulabiliyomuşsun gibi o kadar sayfanın içinden, biri çıkıp kardeşim bu konu açılmıştı araştırsaydın diye bilgiçllik taslayacak diye buraya yazayım dedi şimdiden teşekkürler
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    revit al 250 civarında gayette güzel

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbırcı arkideşler selamunaleykum cümleten hayırlı akşamlar efendiler güçük bi sorum olacaktı. ben yazın mont alacağm motosiklet montu şöyle 100-200 tl arası sağlam güzel bişey. e malum motor da kırmızı siyah, kaskda öyle. o renge uygun kaliteli bi mont var mı bildiğiniz. şimdi yeni bi konu açcaktım bu sefer sanki sitede aradığını şap diye bulabiliyomuşsun gibi o kadar sayfanın içinden, biri çıkıp kardeşim bu konu açılmıştı araştırsaydın diye bilgiçllik taslayacak diye buraya yazayım dedi şimdiden teşekkürler
    kardeşim bu konu burda daha önce konuşuldu hemde kırmızı motor için araştır bulursun
    Şaka tabi eet beyler montlarından memnun olanlar konuşun bakalım bende mont alacam fikir edinelim hadiyin bakalım pamuk parmaklar klavyelere
    burak beykurt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler