Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim bi problemim var boş viteste yanan N ışığı debriyaja her bastığımda yanıyo boşa geçip geçm ediğini anlamıyorum sanırım bi problem var. yoksa hep mi öyle? problem varsa yaptırana kadar boşa kolayca nasıl alabilirim motor durunca boş vitesi bulmak için 15 sn uğraşıyorum da 1e alınca hemen 2ye çıkıyo ya da 1e iniyo.
    bende yeni aldım aynı şekilde gezdikten sonra durunca vitesi boşa alamıyorum.hafif yukarı basıyorum 2 ye alıyor.boş ışığı yanmıyor.sordum burdaki arkadaşlara zamanla alışırsın dediler aklında olsun
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu 2010 Model alan yok mu Hani yeni kasa olandan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu 2010 Model alan yok mu Hani yeni kasa olandan
    sende taktın yeni modele
    burak beykurt

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

bu motor yatmış ve sürüklenmiş dimi..

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ufak hızla yatıp sürüklenmiş.egsozun bağlantı yerine bakarsan yamulmuş sürüklenmeden dolayı.takma kafaya benimki de aynı şekilde.hem sağdan yatıp sürüklenmi hem soldan yatıp sürüklenmiş.cigeri sağlam olsun yeter.çizikler kapatılır
    burak beykurt

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    evet aynen öyle vitese alışırsın berkut valla en kalınından yanmayan bi bez alacam

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    motorun yattığını bu fotodan nasıl anladınız bravo. hiç aklınıza egsozu ikinci el alabileceği gelmedimi...ayaklıklar gayet düzgün duruyo.değişmiş mi bilemem

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynen öyle vitese alışırsın berkut valla en kalınından yanmayan bi bez alacam
    mevlut berkut ne yaw nickimi değiştirdin valla havlu al parka koy.nemlendir koy egsozun üstüne.sonra da brandayı ger.başka kimse yok mu yaw bu durumu yaşayıp çözüm getirecek cıbırcılar haydeeee yardııımmmm
    burak beykurt

Motosikleti
    özür dilerim beykurt kusura bakma berkut yazmışım mantıklı aslındada daha basit prtik yolu olması lazım yaa:(:( ahh ahh bee neden egzostlarımız koltuk altında değilki:(

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    yanmaz kumaştan branda yaptırmayı deneseniz.ıslak bez koyarsanız sararma yapar ve o kadar etkili bi çözüm olmaz..havluyu sürekli ıslakmanız gerekır bı süre sonra egsoz sararır

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun yattığını bu fotodan nasıl anladınız bravo. hiç aklınıza egsozu ikinci el alabileceği gelmedimi...ayaklıklar gayet düzgün duruyo.değişmiş mi bilemem

bak burda işaretlediğim yerler sürüklenmiş olduğunu gösteriyor diye öyle düşündüm.ikinci el mi diye sorsun arkadaş sahibine ama ikinci el değilse bu yatmaktan çok ufak hızla az bişi sürüklenmiş ihtimali daha yüksek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 ----------

yanmaz kumaştan branda yaptırmayı deneseniz.ıslak bez koyarsanız sararma yapar ve o kadar etkili bi çözüm olmaz..havluyu sürekli ıslakmanız gerekır bı süre sonra egsoz sararır
    mantıklı
    burak beykurt

Motosikleti
    evet yanmaz kumaş olabilir nerede yaptıreabilirim 2 metreye 2 metre?güzelce kapatacak? varmı bildiniz yerler

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yanmaz kumaş olabilir nerede yaptıreabilirim 2 metreye 2 metre?güzelce kapatacak? varmı bildiniz yerler
    git bi terziye o sana bulur çok zor bişey olmasa gerek..yada git çarşıdan kumaş satan yerlerden al kumaşı terziye diktir

Merhaba.Kazasız belasız sürüşler dilerim herkese bende cbr 125 aldım bir süre önce vites geçişleri problemsizdi ama dünden beridir boşa geçmiyor motor hareket halindeyken geçişlerde problem yok ama durduumda vites pedalı hareket etmiyor sizce nedeni nedir?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    git bi terziye o sana bulur çok zor bişey olmasa gerek..yada git çarşıdan kumaş satan yerlerden al kumaşı terziye diktir
    gelll gelll gel vatandaş gel yanmaz yapışmaz kumaş var gellllll 2 metre alana 1 metre hediye gellllll

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:23 ----------

Alıntı kiwi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Kazasız belasız sürüşler dilerim herkese bende cbr 125 aldım bir süre önce vites geçişleri problemsizdi ama dünden beridir boşa geçmiyor motor hareket halindeyken geçişlerde problem yok ama durduumda vites pedalı hareket etmiyor sizce nedeni nedir?
    Hayırlı olsun dostum kazasız belasız kullan.bir iki sayfa geride aynı sorunu bende yaşadım demin de bir arkadaş yaşamıştı.o sayfaları okursan sana yardımcı olur tamam
    burak beykurt

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    durunca çift debriyaj yapcan ben öyle yapıom bende de oluyo takılmalar debriyaj balatasına değiştirmeme rağmen oluyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

[QUOTE=beykurt;2034053]gelll gelll gel vatandaş gel yanmaz yapışmaz kumaş var gellllll 2 metre alana 1 metre hediye gellllll[COLOR="Silver"]

arkadaşlar forumun yeni kurallarını okumadınız anlaşılan..
    hem konunun başlığınada bakın arada = Honda Cbr 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    [QUOTE=atmaca_35;2034075]durunca çift debriyaj yapcan ben öyle yapıom bende de oluyo takılmalar debriyaj balatasına değiştirmeme rağmen oluyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelll gelll gel vatandaş gel yanmaz yapışmaz kumaş var gellllll 2 metre alana 1 metre hediye gellllll[COLOR="Silver"]

arkadaşlar forumun yeni kurallarını okumadınız anlaşılan..
    hem konunun başlığınada bakın arada = Honda Cbr 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
    atmaca bişi sorcam sana.şimdi durdum debriyaja bastım ve frene bastım tamam.e vitesteyken çift debriyaj nasıl yapacam? durunca elim debriyajda oluyor.elimi çekip ikinci kez debriyaja basacağım zaman istop ediyor motor.onu çözememiştim aldığım gün.kaldı kafamda öyle soru işareti olarak?

Eğer herkes sadece soru cevap şeklinde bu topicte iletişim kurmaya çalışırsa kimse samimiyet kuramaz ve soğukluk olur.
    Paylaşım sadece bilgi ile olmamalı.Başlığa bilgi ve sohbet diye yazamazlar tabi ama biz içerde kendi aramızda çıvıtmayacak şekilde ufak espri takılmalar vs gibi yüzü güldürecek şeyler yapmak kural dışılık değil.
    Yeni kuralların gelme sebebi bu gibi ufak esprilerden dolayı değil daha derin sorunlardan dolayıydı.
    Ayrıca teknik servis diye bir bölüm var ki orda her türlü sorun halledilmek için uğraşılıyor.
    Ama burda CBR 125R kullanıcılar sohbet destek ve bilgi paylaşımı olarak daha geniş bir topic.
    Umarım açıklayabilmişimdir.
    burak beykurt

Teşekkür ederim arkadaşlar peki bu yawrucağın debriyaj balatası kaç para ?(orjinal)

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Teşekkür ederim arkadaşlar peki bu yawrucağın debriyaj balatası kaç para ?(orjinal)
    125 lira toplam maliyetın balata + işçilik + yağ

125 lira toplam maliyetın balata + işçilik + yağ
    Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Kazasız Belasız Sürüşler Herkese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler