Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oto boyacıları nerden para kazanacak
    repsolün veliahtı HRC
    hrc yerine yarışlardaki hansspre tasarımını yapsalardı daha güzel olurdu gibime geliyo
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bilgiler ve kitapçığı için teşekkürler.. kitabını çok aramıştım...
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    kitap derken aklıma geldi de biri cbr 125 in kullanım kitabını elektronik olarak gönderebilir mi? ikinci el aldım ve kitapçığım yok.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

tekrar slm
    en kızdıgım sey 150 yaptım 160 yaptım Allahtan buradakı arkadasların hepsı aklı selımde 120 -125 km arası karar kılındı.adam dişli değiştirmiştir güçten düşer 15 km daha hızlanır ayrı mesele.ayrıca bu motordan alacak sayın arkadas kabul ederse bı tavsiye...
    sıfıra o kadar para vermeye değmez 6500 tl.git temiz bi 2. el al 3000 tlye

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    6500 tl ye sıfır alacağına hyo 250 gtr iknci el almak daha mantıklı.benim o kadar param olsaydı alacaktım hyo ama 4000 çıktı bende mecbur 2.el aldım.Yeni alacak arkadaşlar iyi düşünsünler.6500 verip de çok bi performans alamayacaksınız.
    burak beykurt

dostum hyo sung da bitti türkiyede
    dahada yok
    hem şey diyolar son gaz gitmeye sadece honda suzukı yamaha dayanabılıyomus kymco mus hyo mus sym miş bunlar dagılıyo dıyolar.
    bıde aklıma geldi hız için yamaha rx 135 kıng 150 filan görür

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı holow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hyo sung da bitti türkiyede
    dahada yok
    hem şey diyolar son gaz gitmeye sadece honda suzukı yamaha dayanabılıyomus kymco mus hyo mus sym miş bunlar dagılıyo dıyolar.
    bıde aklıma geldi hız için yamaha rx 135 kıng 150 filan görür
    iyi baktığın zaman dağılcağını sanmıyorum youtubedan baktığım kadarıyla hyolarda gayet iyi gidiyor
    arkadaşın dediği gibi 0 ı pek alınmaz gibi duruyo fakat 2.ellerinede çok para istiyolar temiz olanlarına yoksa internet ilanlarımı öyle anlamadım gitti 5.750ye 2008-2007 koyan çok onlar tok satıcılar anladığım kadarıyla hani ilan zaten beleş koyayım abartı fiyata satılırsa satarım gibisinden

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kitap derken aklıma geldi de biri cbr 125 in kullanım kitabını elektronik olarak gönderebilir mi? ikinci el aldım ve kitapçığım yok.
    kullanımkılavuzu ınternettevar bende de yoktu indirdim am izmirdekı pc de kaldı yollamıcam
    ayrıca dişli muhabbetıne gelince arkayı bilmem ama ön dişli değişmiyo değştirmeyı denedım fakat büyük dişli sığacak kadar mesafe yok onun için orjinali ile kullanmak en mantıklısı...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar cbr'ımı bugün teslim aldım ama başıma gelmeyen kalmadı.. iyi ki motor çizikli falan da dert etmiyorum hiç bişeyi. motoru aldım giderken kavşakta yağ birikintisi varmış yan yatırdım.s neyse ki full koruma vardı sadece kolumda ufak bi sıyrılma oldu. daha sonra eve giderken benzini bitti kaldım en yakın petrol 5 km ilerde.s neyse babamı aradım arabayla getirdi de en sonunda eve ulaştım ve artık cbr 125 sahibiyim :D

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar cbr'ımı bugün teslim aldım ama başıma gelmeyen kalmadı.. iyi ki motor çizikli falan da dert etmiyorum hiç bişeyi. motoru aldım giderken kavşakta yağ birikintisi varmış yan yatırdım.s neyse ki full koruma vardı sadece kolumda ufak bi sıyrılma oldu. daha sonra eve giderken benzini bitti kaldım en yakın petrol 5 km ilerde.s neyse babamı aradım arabayla getirdi de en sonunda eve ulaştım ve artık cbr 125 sahibiyim :D
    hayırlı olsun güle güle kullan.nazardır o da daha kötülerinden saklasın.
    Ben de bugun en büyük hatamı yaptım.Ehliyet sınavı tarihine bakmadım.pazardır dedim geçtim.bugunmuş.ve giremedim.şimdi 3 temmuzu bekleyecem.içim yanıyor.motor garajda ama ehliyet yok.7 ağustosta da direksiyon sınavı var.yani kısaca benim ehliyet sırf aptallaığım yüzünden ağustos sonu gelecek.Ben böyle bir hata yapmazdım.demek ki bir hayır var bu işte.ehliyeti alsam bişi gelecekmiö başıma ki Allah engel oldu sınava girmemi.Ne diyeyim artık aklıma başka düşünce gelmiyor
    burak beykurt

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    hayırlı olsun güle güle kullan.nazardır o da daha kötülerinden saklasın.
    Ben de bugun en büyük hatamı yaptım.Ehliyet sınavı tarihine bakmadım.pazardır dedim geçtim.bugunmuş.ve giremedim.şimdi 3 temmuzu bekleyecem.içim yanıyor.motor garajda ama ehliyet yok.7 ağustosta da direksiyon sınavı var.yani kısaca benim ehliyet sırf aptallaığım yüzünden ağustos sonu gelecek.Ben böyle bir hata yapmazdım.demek ki bir hayır var bu işte.ehliyeti alsam bişi gelecekmiö başıma ki Allah engel oldu sınava girmemi.Ne diyeyim artık aklıma başka düşünce gelmiyor
    üzüldüm dostum ama her işte bir hayır vardır derler..demekki böylesi daha iyi olacakmış..neyse motoru aldınya ona bak..ben hala gidemedim motoru bakmaya iş güç yüzünden..motor satılacak kalacam ortada))

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüldüm dostum ama her işte bir hayır vardır derler..demekki böylesi daha iyi olacakmış..neyse motoru aldınya ona bak..ben hala gidemedim motoru bakmaya iş güç yüzünden..motor satılacak kalacam ortada))
    inşallah hayır vardır ya içim çok yandı.koca yaz gezemeyecem düşüncesi yiyip bitiriyor beni off offfff kısmet değilmiş.şimdi garajda bekliyor ben sakaryadayım.yazında staj ve yazlıkta olacağım yine evin garajında bekleyecek.yaz sonu ehliyeti alınca sakaryaya gelirken binecem.binene kadar modifiyesiyle uğraşır dururum artık napalım.bu da bana ders olur bundan sonra daha dikkat ederim.gerçi çok dikkatliyimdir ama diyorum ya bişi oldu ve ben nasıl olduysa o tarihe bakmadım.

sende sıkma canını bak insanın kaderinde ne varsa o olyuro görüyorsun
    burak beykurt

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar bi sorum olacak motorumu koyduğum yerde çok kediler var motoruma oturuyorlar çizmemeleri içinde üstüne ne koymamı önerirsiniz branda hariç? egzosun ısısına dayanacak her yerini kapatacak?aklıma bez geldi ama yanmaz dimi bez? egzosun sıcaklığına dayanır dimi?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    motoru koyuyosan egsoz neden sıcak olsun mevlut.branda en uygun yöntem tabi ki.biraz beklersen motorun başında egsoz soğur ve örtersin brandanı.yada islak bezle egsozu suğut öle ört brandayı
    burak beykurt

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya beykurt şimdi şöyle durum var motoru sürdüm geldim motoru otoparka koyuyorum e malum motor gavur gibi yanıyor egzasa el değmiyor hemen motoru koyup üstüne şipşak bişi ne atabilirim ısıdan etkilenmicek??

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hmm anladım.valla o anda o ısıya dayanabilecek madde metaldir sadece.ne elastik ne plastik ne kumaş dayanır egsoza umarım böyle sorunu yaşayıp çözen biri yazar şimd.bende merak ettim ne yapılabilir diye.
    burak beykurt

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    arkadaşlar kazasız belasız gittim geldim toplam 600 km falan yol yaptım gezi fotoğraflarını falan ekler link veririm halil sağolsun fotoğraf makinasını deneme amaçlı verdi

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1. sayfada var. hatta hangi parça nerden nasıl cıkarılır nasıl takılır şeması bile var.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim bi problemim var boş viteste yanan N ışığı debriyaja her bastığımda yanıyo boşa geçip geçm ediğini anlamıyorum sanırım bi problem var. yoksa hep mi öyle? problem varsa yaptırana kadar boşa kolayca nasıl alabilirim motor durunca boş vitesi bulmak için 15 sn uğraşıyorum da 1e alınca hemen 2ye çıkıyo ya da 1e iniyo.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    çok çok hafif bascan zaten yolda giderken bile ışık yanmasada boşa geçtiğini anlayabilirsin.ayağını hafifce vitesin üzerine koyman yeterli olur boşa geçmesi için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler