Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    evet bencede bazıları gerçekten çok abartmışş motoru satmak istemeyen bile ilan vermiş fiyatıda abartmış belki giderr diee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ben 3000 e bırakcam gilera nexus 500 alcam

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tşkler beykurt abi bu fiyatları görunce morelim bozuldu biraz ama sıkı bır pazarlıkla halledicem bu fiyatları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

20.ooo deki motorların bakımlarında buyuk masraflar cıkar mı acaba atmaca bakımları zamanında yapılmıssa buyuk bir problem yaratmaz herhalde ?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum ben uzun yol yapan birisi olarak motor sorun cıkarmadan keyfe keder masraf ettim...ikinci el de ne yazıkki türkler olarak biraz yanlış davranıyoruz.adam yaznış ilan daha anahtar değmedi diye diyelimki o motoru aldın şans bu ya sonucta kul yapımı makınalar 100 km sonra küt diye bi ses geldi o zaman ne yapacan...ben pistonu sekmanı debriyaj balatalarını contalarını sibop lastiklerini değiştirdim ne ben kullanırken ne de sattığım kişiye sıkıntı yapsın diye aldığın 2. el motor bi sıkıntı yaparsa inan 1000 liradan aşağı kurtulamazsın.istersen benim motora bi bak derim...3000 vermişlerdi geçen hafta ben satmak istemedim nede olsa bi sürü masraf ettım en az 4 5 sene daha sorunsuz binerim dedim ama bu hafta içinde elime bi miktar para geçecek onuda motorsiklet alarak değerlendirmek istiyorum....gilera nexus 500..cbf 500 hyo gt 250 R almayı düşünüyorum

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3000 e bırakcam gilera nexus 500 alcam
    kaç kmde olduğunu kaç model olduğunu söylersen belki 3000 e ben alabilirim motorunu (:
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet senın motoru düşündüm ama İstanbuldayım ordan motor getirmek benım için çok uzak şimdilik Şuan olsa daha trafige bile cıkmam yani o yüzden ist için yakındalardan bakmaya calısıyorum.2.el işi şanş işi o zmn

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı x-treme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç kmde olduğunu kaç model olduğunu söylersen belki 3000 e ben alabilirim motorunu (:
    geçen gün 23000 e dayandım 2005 repsol isteyene msn den fotolarını detaylı yollarım

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    BEYkurt sen yeni model olan cbr ımı aldın??
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

CBR 125 Hayalimdeki tek motor .İnşallah allah bana da almak nasip olur. Yazdıklarınızı okudum okumaya devam ediyorum, benim gibi genç arkadaslara cok yardımcı oluyorsunuz gercekten sayenızde cok sey ogrendım . Hepınıze tesekkur ederım. Kazasız belasız surusler dilerim. Allah'a emanet olun

Selam CBR'cı dostlar;

Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 in Yıllık Vergisi Ne kadar??
    2010 yılında geçerli olan tutarlar şu şekilde:

1-3 yaş arası olan modeller toplam 78 TL (Ocak ve Temmuz aylarında 39 TL olarak ödeniyor.)

4-6 yaş arası olan modeller toplam 61 TL (Ocak ve Temmuz aylarında 30,5 TL olarak ödeniyor.)

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Teşekkürler

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 satıcısı : 250 CC HYO YADA 600 F İLE TAKAS OLUR MOTORUM

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bu motorlarda 20bine bakmayın derim,ve netteki fiyatlarada aldanmayın cidden çok uçuyorlar.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    dostlar bende satıyorum motorumu siyah renkte ilk sayfada kullanıcı galerisinde bulabilirsiniz lmak istyenler msjla ulaşabilir motoru motor müdavimi gkn'a sorabilirsiniz
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bu motor berlingoya sığar mı? var mı berlingo tipi arabası olupta sığdıran? ona göre motoru almaya arabayla gidicemde

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    herkese selamlar. arkadaşlar aklıma gelmişken sorayım dedim, motosikletim şu an yanımda değil ama 1 ay sonra memlekete gidince motosiklete file takmak istiyorum, bende var file koltuğun altında duruyo öyle ama bi kere uğraştım takamadım acaba takmasını bilen var mı burada internet aşırı yavaş olduğu için herhangi bir video falan bulamadım bu siteye bile zor giriyorum zaten yardım edebilecek var mı acaba şimdiden teşekkür ederim güvenli sürüşler
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar. arkadaşlar aklıma gelmişken sorayım dedim, motosikletim şu an yanımda değil ama 1 ay sonra memlekete gidince motosiklete file takmak istiyorum, bende var file koltuğun altında duruyo öyle ama bi kere uğraştım takamadım acaba takmasını bilen var mı burada internet aşırı yavaş olduğu için herhangi bir video falan bulamadım bu siteye bile zor giriyorum zaten yardım edebilecek var mı acaba şimdiden teşekkür ederim güvenli sürüşler
    biliyorum dostumda nasıl anlatacağımı bilmiyorum işte sorum orada dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor berlingoya sığar mı? var mı berlingo tipi arabası olupta sığdıran? ona göre motoru almaya arabayla gidicemde
    berlinoya zor dostum arka koltukları yatırırsan belki ben onun yerine otobus firmalarını tercih ederim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    http://www.sahibinden.com/tertemiz_c...QQdisplayitem?
    arkadaşlar sizce bu motor nasıl km cok fazla gibime geldi bu kadar edermı fikriniz nedir lastiklerde oldukça bitmiş görünüyor uzak biyer olsa fazla ilgilenmezdım ama bursa oldup bana yakın olduğu için bi araştırayım dedım şimdiden teşekkürler.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    motor kmsine göre iyi görünüyor,yanlış anlama km çok demek istemedim...bu motorda km bakmayacaksın arkadaş lastikler için birşey diyemem canlı görmek lazım,gidip bakacaksın bineceksin motor içine sinerse biraz daha fiyatta kırmaya çalış en azından bi lastik parasını çıkartsan kardır...nakit sıcak parayı gören her satıcı fiyatta esneme yapabilirlastikleri kötü diyede bir motordan vazgeçmek olmaz bence
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    seninde dediğin doğru tabi nakit para vereceğim ama 35.bin cok o fiyata 15 20 bin km arasında bulurum dıyorum yanı benım amacım motoru alıp bınmek başıma masraf aççak bir motor istemiyorum onlarla uğraşmak ıstemiyorum alıp masrafsız bir şekilde binmek istiyorum bılmıyorum haksızmıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler