Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar..
    cbr125 almayı düşünüyorum..bir motor buldum 2008 model, km si 10bin altında, performans egzozu var ama iki kere durduğu yerden yatması varmış...hareket halindeyken düşmedi kesinlikle diyor...bundan dolayıda birkaç yerinde çizikleri varmış...onun dısında hiçbir sorunu yok tertemiz diyor sahibi..ben henüz görmedim motoru....fiyatına da 3500 diyor..paraya ihtiyacı varmış...
    siz ne dersiniz bu motora..iki kere düşmesi ve çiziklerinin olması beni biraz düşündürmeli mi yoksa bu paraya düşünmeden almalı mıyım?..veya en azından gidip bakıp bir ustaya göstermeye değer mi? eğer usta derseki bir sorun yok bu motorda, bu fiyata bu motoru kaçırmamalı mıyım?
    not: hiç motor tecrübem yok..bir kere arkadasın cbr motosikletine oturmuştum durduğu yerde)) haa birde direksiyon sınavında scooter ile bir tur atmıştım))
    ustaya göster geçer not verirse al 3500e egzozlu motor alıyorsun hemde honda cbr daha ne olsunbu motoru alırken bende en başta çok seçici davranmıştım ve 3000kmde 3 aylık motor almıştım gördümkü korkulacak bir motor değil...kazası veya ciddi bir değişeni yoksa kaçırma derim ilk motorun olucaksa biraz dikkatli kullanarak sorunsuz alışabileceğin bir geçiş motorudur
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaki umut abi değil mi ya
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar içimizden biri ankara efe honda'da 8000 bakımını yapmıştı. o arkadaş buralardaysa kaça patlamıştı o bakım? dedim babama alalım yağı bujiyi kendim yapayım sökeyim takayım heveslendim. ikna edemedim. balatısına hidrolik ine başka ıvırına zıvırına da bakarlar dedi...

bu arada benim akünün maşallahı varmış. 2006 model 8000de tık de alıo marşı.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustaya göster geçer not verirse al 3500e egzozlu motor alıyorsun hemde honda cbr daha ne olsunbu motoru alırken bende en başta çok seçici davranmıştım ve 3000kmde 3 aylık motor almıştım gördümkü korkulacak bir motor değil...kazası veya ciddi bir değişeni yoksa kaçırma derim ilk motorun olucaksa biraz dikkatli kullanarak sorunsuz alışabileceğin bir geçiş motorudur
    teşekkür ederim...

ustaya motor gösterme işi paralı mıdır? hondaya götürsem motoru göstertsem ne kadar isterler acaba..bileniniz var mı?

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi emre yolun açık olsun arkadaş sağ salim gidersin inşallah memleketine bende malatyaya gidecektim biraz işim çıktı erteledim benım yolum 300 km yola çıkmadan bir bellik almayı düşünüyorum bel ağrısını baya azaltıyormuş tavsiye ederim.
    Teşekkür ederim mert sağol.Ama motorla gidemiyecem herhalde havalar soğudu yağmurda yağıyo, ailem sürekli baskı yapıyodu otobüsle gel diye, herhalde otobüsle gitcez gibi hava güzel olsaydı bugün yoldaydım bendekide şans ya geldiğim gün hava soğuktu gideceğim günde soğudu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Özel ustalar; 20 TL gibi bir rakam istiyorlar bakma işine...

Servislerde 50 TL gibi bir rakam isteniyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel ustalar; 20 TL gibi bir rakam istiyorlar bakma işine...

Servislerde 50 TL gibi bir rakam isteniyor
    50 çokmuş yaw

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkide 500km de bitti. motorumu bir ay uzak kalmısdım geldiğimde akü şarz tutmuyodu kendi ihmalim yüzünden akü öldü
    ama honda (kusadası mnr) garanti ye bile işlemeden yenisini verdi ( orj. akü: 230tl)
    aynen orjı nal aku 150 dedıler bana
    bnm akü 4 sene gotürdü siz pek sürmuyonuz sanırımm 1 kere sarja bagladım aküyü garantisi olmadıgı için 50 ytl lık bı akü aldım adam dedı 2 sene götürür senı bu inş öle olur :D

he arkadaslar bu arada 15000 bakımına götürecemm yaptıran varmıı varsa ne kadar patladıı
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar içimizden biri ankara efe honda'da 8000 bakımını yapmıştı. o arkadaş buralardaysa kaça patlamıştı o bakım? dedim babama alalım yağı bujiyi kendim yapayım sökeyim takayım heveslendim. ikna edemedim. balatısına hidrolik ine başka ıvırına zıvırına da bakarlar dedi...

dün 2005 model repsolümün 20.000 km bakımını honda sucularda yaptırdım komple bakıma 50 tl verdim,yağıydı subap ayarıydı hava filitresi temizlemeydi zincir temizleme ve yağlama vs... makina zaten canavar gibiydi dahada manyaklaştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

teşekkür ederim...

ustaya motor gösterme işi paralı mıdır? hondaya götürsem motoru göstertsem ne kadar isterler acaba..bileniniz var mı?
    ben daha önce honda servise çok motor götürdüm baktırdım hiçde para vermedim,yok illa para vercem diyosanız atarsınız bi 15-20 tl,yani bizim burdaki adanadaki servis böyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:41 ----------

Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen orjı nal aku 150 dedıler bana
    bnm akü 4 sene gotürdü siz pek sürmuyonuz sanırımm 1 kere sarja bagladım aküyü garantisi olmadıgı için 50 ytl lık bı akü aldım adam dedı 2 sene götürür senı bu inş öle olur :D

he arkadaslar bu arada 15000 bakımına götürecemm yaptıran varmıı varsa ne kadar patladıı
    benim motor 2005 model 20.000 km de ve üzerinde haala orijinal aküsü var maşşallah,zaten sıfır akü de alıp taksanız motoru 1 hafta hiç çalıştırmazsanız aküsü biter aklınızda bulunsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 ----------

beyler bu alarmlı disk kiltlerinden kullanan varmı,kullanan arkadaşlar memnunlarmı,memnun değillerse neden memnun değiller ? kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse çok makbule geçer...
    Her asker yeşil bereli olamaz

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    s.a. arkadaşlar..
    cbr125 almayı düşünüyorum..bir motor buldum 2008 model, km si 10bin altında, performans egzozu var ama iki kere durduğu yerden yatması varmış...hareket halindeyken düşmedi kesinlikle diyor...bundan dolayıda birkaç yerinde çizikleri varmış...onun dısında hiçbir sorunu yok tertemiz diyor sahibi..ben henüz görmedim motoru....fiyatına da 3500 diyor..paraya ihtiyacı varmış...
    siz ne dersiniz bu motora..iki kere düşmesi ve çiziklerinin olması beni biraz düşündürmeli mi yoksa bu paraya düşünmeden almalı mıyım?..veya en azından gidip bakıp bir ustaya göstermeye değer mi? eğer usta derseki bir sorun yok bu motorda, bu fiyata bu motoru kaçırmamalı mıyım?
    not: hiç motor tecrübem yok..bir kere arkadasın cbr motosikletine oturmuştum durduğu yerde)) haa birde direksiyon sınavında scooter ile bir tur atmıştım))
    cbr ss başlangıç için gerçekten güzel motor bende bu motorda öğrendim motosiklet kullanmasını tek sorunum yedek parçası çok pahalıydı korka korka öğrendim. ama motor fiyat olarak hiç birşey değil bir ustaya falan göster kafana yatmayan brşey olursa burdanda söyle yanıtlarız

Alıntı cduman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu cbr nasıl telaffuz ediliyor? ce-be-re diye mi si-bi-ar diye mi ?

birde repsol ile düz renk arasında sadece renk farkı var dimi? teknik özellikler değişmiyor yani?
    ben si bi ar diye telaffuz ediyorum. repsolle diğer cıbırlar arasındaki tek fark renk değişimi

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim mert sağol.Ama motorla gidemiyecem herhalde havalar soğudu yağmurda yağıyo, ailem sürekli baskı yapıyodu otobüsle gel diye, herhalde otobüsle gitcez gibi hava güzel olsaydı bugün yoldaydım bendekide şans ya geldiğim gün hava soğuktu gideceğim günde soğudu
    hayırlısı olsun emre herşeyde bir hayır vardır memleketine gidince doya doya binersin. ama yine dağa taşa vurma motoru yazık

usta ben 60 lira vermiştim bir ay falan oluyor motor şu anda 9500 kmde falan bu bakımın farkı çok oluyor bence yada bana öyle geldi bilmiyorum motorun gidişi sesi falan baya değişti iyi yönde tabi

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 2005 model 20.000 km de ve üzerinde haala orijinal aküsü var maşşallah,zaten sıfır akü de alıp taksanız motoru 1 hafta hiç çalıştırmazsanız aküsü biter aklınızda bulunsun...[COLOR="Silver"]
    aynı benimde orjinal aküsü 2005 model kışın iki hafta hiç basmadım daha sonra tek marşta aldı hala canavar maşallah
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    arkadaşlar dediğim motorun sahibiyle tekrar konuştum telefonda..bir kaç kere düştüğünü söylemiştim size..bundan dolayı aynalardan biri çizikmiymiş kırıkmıymış neymiş sorunluymuş biraz galiba..ayna geliyor değişiyor falan dedi hiçbir şey anlamadım..galiba aynalardan biri değişmesi gerekiyor..cbr aynası ne kadardır?

neyse bakalım bu aralar motoru görmeye gidicem...sizce motorun nerelerine dikkat etmem gerekir...motosikletler konusunda pek bilgim yokta...)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)

Benim akü 25binde 2006 model sattım hala tık yok aküsüde rahat ol o konuda

8bin bakımınıda kendn yap derim hidroligine balatasına falan baktıkları yok deişcek sey yag ve buji belki filtreyide temzlerler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

arkadaşlar dediğim motorun sahibiyle tekrar konuştum telefonda..bir kaç kere düştüğünü söylemiştim size..bundan dolayı aynalardan biri çizikmiymiş kırıkmıymış neymiş sorunluymuş biraz galiba..ayna geliyor değişiyor falan dedi hiçbir şey anlamadım..galiba aynalardan biri değişmesi gerekiyor..cbr aynası ne kadardır?

neyse bakalım bu aralar motoru görmeye gidicem...sizce motorun nerelerine dikkat etmem gerekir...motosikletler konusunda pek bilgim yokta...)
    Motosikleti görmeden asla hiçbir yoruma inanma derm.

Genelde çoğu saptırılmış ve alakasız şeyler olmakta git kendi gözünle gör ve ustaya göster ok alırsan,sorun yok demektir
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @sarsılmaz, dynner, mertka

teşekkürler arkadaşlar. bu arada ankarada bakım yapacak arakadaşlar varsa, beraber yapabiliriz. Kendim yapıcam. belki pederden servis parasını da alırım.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Slm arkadaşlar.Bende ikinci el 13000 km de 2008 model siyah bi cbr buldum.bu haftasonu değil diğer haftasonu motora bakmaya gidicem.Motoru otosever e götürüp orda baktırıcam.Arkadaş expertiz raporu gibi bişi dedi.tam olarak anlamadım ne oldugunu birazdan netten ögrenecem.onu da al dedi.Bunları yaptırıcam.Daha başka eklemek istediğiniz bişi var mı şunu yaptır falan diye?
    Eğer Otosever tmm sorun yok derse de haftaici alımı gerçekleştireceğim
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaki umut abi değil mi ya
    evet arkadaki umut..benim kardeşim sayılır umut..sen nerden tanıyosun??
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni kasa CBR alan kimse yok mu buralarda yahu ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Selam arkadaşlar nasılsınız. Arkadaşlar bir sorum olacak size.Şimdi otosever honda ile görüşüm.2. el motor alacağım ve motoru kontorle ve expertiz raporu almaya götürecektim.ama 2. el motorlara kontrol yapmıyoruz dedi? bu nasıl bir saçmalık? motor hondanın motoru nasıl olur da bakmaz motora.Hayrına bak demiyoruz ki parası neyse vereceğiz.Ben böye sacmalık görmedim. Diğer honda servislerinde de böyle mi?Servisler bakamıyorsa bne nereye göstereceğim motoru.Bildiğim usta da yok ki
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar nasılsınız. Arkadaşlar bir sorum olacak size.Şimdi otosever honda ile görüşüm.2. el motor alacağım ve motoru kontorle ve expertiz raporu almaya götürecektim.ama 2. el motorlara kontrol yapmıyoruz dedi? bu nasıl bir saçmalık? motor hondanın motoru nasıl olur da bakmaz motora.Hayrına bak demiyoruz ki parası neyse vereceğiz.Ben böye sacmalık görmedim. Diğer honda servislerinde de böyle mi?Servisler bakamıyorsa bne nereye göstereceğim motoru.Bildiğim usta da yok ki
    bakar ya neden bakmasın..bende ordu hondayı arıyım bakalım onlar ne dicek..onlarda bakmazsa boşuna motosikleti bakmaya gitmiyim..oralarda usta tanımam etmem..

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    beykurt : bencede öyle saçmalık olmaz hiç değilse plkasını falan verirsin değişeni ve bakımları yapılmışmı diye bakarlar yerinde olsam hondaya şikayet ederdim hemen iglileneceklerdir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler