Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla konu kirliliği olacak kendi başlığından öğrenebilirsin ama kısaca bilgi vereyim.ben genelde cross amaçlı kullanıyorum.uzun yolda çok yorar hem rahat değil hem titreşim ama gerçekten sağlam motor,o kadar zorluyorum düşüyorum kalkıyorum hiç bir şey olmuyor.amal1500 lira gibi bir parayı gözünden çıkaracaksın alabildiğin en ucuz motoru alacaksın(1000 lira gibi) geri kalan 500 lirayı motora harcayacaksın kendin bileceksin motoru,şahsen ben öyle yaptım gayet memnunum.benim motorun arka dişli çok büyük ön dişli çok küçük arazi için olduğundan son hızı 85 filan ama 5. viteste bile motor zorlanmadan kalkıyor.normal dişli setiyle son hız 120 filan motoru yormadan 90-100 arası rahat gidersin.
    herkesten özür diliyorum konu dışı yazdığım için...
    Çok sağol,ben sordum zaten,olur okadar konu dışı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar motorumu gt comet almak için satıyordum,motoru sattığım adam 1 hafta sonra parayı verecem dedi,bende vazgeçtim satmaktan,eski model comet alınca elimde kalacak satamayacağım onun yerine 1 sene bekleyip duke 200 almaya karar verdim,hem tam benim tarzıma uygun hemde hayalimin markası.neyse şimdilik cbr cıyız :D biraz da fotoğraf atayım...
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...25115548_n.jpghttp://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...03804450_n.jpghttp://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...27789266_n.jpghttp://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...05483856_n.jpg
    boşver comet'i, duke 200 harika bir tercih, adamlar ölesine hafif bir kasaya çok iyi güç koymuşlar, ivmelenmesinin baya iyi olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba, foruma yeni kaydoldum,uzun süredir takip etmekteyim konuyu, işi bilen arkadaşlar aşağıdaki ilanın iş görüp görmeyeceğini söyleyebilirler mi acaba ?
    Tıkla(2007 Cbr 125 R)

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Captain16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, foruma yeni kaydoldum,uzun süredir takip etmekteyim konuyu, işi bilen arkadaşlar aşağıdaki ilanın iş görüp görmeyeceğini söyleyebilirler mi acaba ?
    Tıkla(2007 Cbr 125 R)
    Alt sakal o motora ait değil,kırmızı mavi cbr 125 inkiyle değişmiş,muhtemelen kaza sonrası çıkma parça bulmuş.Ayrıca 250r lastiği taktım demiş ve fotoğraflarda göremedim,Hem lastik değiştirecek olsa gider herhangi bir marka alır,250r lastiği ancak çıkma bulur.Ayrıca o lastiğin fotoğraflarda olmaması,fotğrafların eski olduğunu gösterir.Birde piyasasını bilmiyorum ama o fiyata daha yeni bir cbr125 bulunur gibime geliyor.(yanıldığım şeyler olabilir,eski kasar cbr125 im olmadı çünkü).

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt sakal o motora ait değil,kırmızı mavi cbr 125 inkiyle değişmiş,muhtemelen kaza sonrası çıkma parça bulmuş.Ayrıca 250r lastiği taktım demiş ve fotoğraflarda göremedim,Hem lastik değiştirecek olsa gider herhangi bir marka alır,250r lastiği ancak çıkma bulur.Ayrıca o lastiğin fotoğraflarda olmaması,fotğrafların eski olduğunu gösterir.Birde piyasasını bilmiyorum ama o fiyata daha yeni bir cbr125 bulunur gibime geliyor.(yanıldığım şeyler olabilir,eski kasar cbr125 im olmadı çünkü).
    değişmemiş yeri kalmamış desenize, benim de gözüme çok güzel geliyordu bu motor, neyse artık.
    Peki Marmara bölgesi içinde 4 bin lira civarı güzel Cbr önerebilir misiniz ?
    mesela bir tane daha buldum Tıkla(2010 Cbr)

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Captain16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değişmemiş yeri kalmamış desenize, benim de gözüme çok güzel geliyordu bu motor, neyse artık.
    Peki Marmara bölgesi içinde 4 bin lira civarı güzel Cbr önerebilir misiniz ?
    mesela bir tane daha buldum Tıkla(2010 Cbr)
    Bu pahalı geldi ve zaten kendi yazmış,kazalıymış.Daha dikkatli inceleyip, arasından iyi olan 5-10 tane link gönderirseniz daha çabuk sonuca ulaşırsınız.Böyle gördüğünüzü kopyalamış oluyorsunuz.Yani grenajlar değişti ve çatlaklar var yazılan ilanın iyi olmadığını anlamak için motordan anlamaya gerek yok...

Motosikleti
    Yamaha
    S.a arkadaşlar. Kusuruma bakmayın. bir kaç yıldır bu forumdayım hep takipçisi oldum fakat şimdi şöyle bir durum var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1069311/detay/
    Acaba bu ilandaki motoru almak ne kadar mantıklı olur? Km,model olarak. Başımı ağrıtırmı? Sizce fiyat olarak nasıl? Motor bir kere sola yatmış sanırsam çizikler vardı biraz ama kafam çok karışık. Sizce ne yapmalıyım? Bana bir fikir,akıl önerin. Kafamda hep soru işaretleri var

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar. Kusuruma bakmayın. bir kaç yıldır bu forumdayım hep takipçisi oldum fakat şimdi şöyle bir durum var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1069311/detay/
    Acaba bu ilandaki motoru almak ne kadar mantıklı olur? Km,model olarak. Başımı ağrıtırmı? Sizce fiyat olarak nasıl? Motor bir kere sola yatmış sanırsam çizikler vardı biraz ama kafam çok karışık. Sizce ne yapmalıyım? Bana bir fikir,akıl önerin. Kafamda hep soru işaretleri var
    link hata veriyor...

Motosikleti
    Yamaha
    link hata veriyor...
    İlanın yayınlanma süresi sona ermiş

Motosikleti
    cbr 2000rr
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9516883/detay/

Selamlar... Bugün yağmur olmasaydı bunu görmeye gidecektik, hava düzelirse yine gideriz belki nasıl sizce?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9516883/detay/

Selamlar... Bugün yağmur olmasaydı bunu görmeye gidecektik, hava düzelirse yine gideriz belki nasıl sizce?
    İlan temiz görünüyor.Alt sakalla yan grenajın birleşiminde bir beyazlık gördüm sanki işlem görmüş ve vida yuvalarında bir değişiklik var ama eski kasam olmadığı için bilemeyeceğim belki de normaldir.Motorun km si yaşına göre az geldi.Bunlar dışında bir sorun göremedim.Ama gidilip bakılabilir bir motor sanki.Bu arada size yardımcı olacak birini buldunuz sanırım

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Eyvallahhh, Ya valla bi komşu var motorlu polis onun yanına gelen bi çocuk var arada motorlarına falan bakıyo dün yapıştım yakasına dedim böyle böyle yarım saatini alır üç beş te bişey veririm tamam dedi de yağmur çıktı bide başımıza, sınavlarım da yaklaşıyo bi kaç gün içinde halledeydim iyiydi...
    Satıcıyla da dün görüştüm orjinalde orjinal diyip duruyor malımın arkasındayım al ustanı gel diyo, bakalım heyecan dorukta

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Eyvallahhh, Ya valla bi komşu var motorlu polis onun yanına gelen bi çocuk var arada motorlarına falan bakıyo dün yapıştım yakasına dedim böyle böyle yarım saatini alır üç beş te bişey veririm tamam dedi de yağmur çıktı bide başımıza, sınavlarım da yaklaşıyo bi kaç gün içinde halledeydim iyiydi...
    Satıcıyla da dün görüştüm orjinalde orjinal diyip duruyor malımın arkasındayım al ustanı gel diyo, bakalım heyecan dorukta
    Satıcının öyle demesi normal:D Hakkında hayırlısı olsun dostum...
    Bu arada aklında bulunsun,söylemek için geç kaldım biraz sanırım :ilanları ince ele sık doku,buradan fikir al yine,sonra kafana yatanlara git bak ve beğenirsen motordan anlayan tanıdığını götür.
    Bunu şundan dolayı söylüyorum;ben motor alırken ilk kafama yatana(sevdiğim bir abim,öz değil:D) abimi götürmüştüm ve motor çıplak gözle bakınca dökülüyordu ve adamı götürdüğüme pişman oldum hatta yaptığımdan utandım.Akıl başa gelince mantıklı ilanlara kendim gittim doğru düzgün bir tane gördüğümde adamlara dedimki:bene motorunu beğendim ama teknik konulardan anlamıyorum,anlayan bir abim var onu çağıracağım.Ve sonra o abimle gidecektim.Demek istediğim şu ki götüreeceğiniz arkadaşa mahcup olmayın,olmasanız bile 2.ye zor çağırırısınız:D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    İlan temiz görünüyor.Alt sakalla yan grenajın birleşiminde bir beyazlık gördüm sanki işlem görmüş ve vida yuvalarında bir değişiklik var ama eski kasam olmadığı için bilemeyeceğim belki de normaldir.Motorun km si yaşına göre az geldi.Bunlar dışında bir sorun göremedim.Ama gidilip bakılabilir bir motor sanki.Bu arada size yardımcı olacak birini buldunuz sanırım
    Eskş kasalarda orjinali öyle alt sakalın.sıkıntı yok

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Açıkcası motor alma işinin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum ben burada öğrendim sayenizde...
    Aslında dediğiniz gibi fikir edinip gidecektim de bağcılarda var bi tane kırmızı normalde ona gidecektik ki satılmış bikç gün önce ben de bari adam söz vermiş gelecek en güzel görünene bir bakalım dedim

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Açıkcası motor alma işinin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum ben burada öğrendim sayenizde...
    Aslında dediğiniz gibi fikir edinip gidecektim de bağcılarda var bi tane kırmızı normalde ona gidecektik ki satılmış bikç gün önce ben de bari adam söz vermiş gelecek en güzel görünene bir bakalım dedim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81332044/detay

Şuna bakmaya gitme de.Biz bi gittik taa Tuzla'dan gitmez olaydık.Ciddi alıcıyız dedik adam yanımıza motoru tekere kaldırarak geldi.Gidon çevrildiğinde depoya çarpıyo.Aynalar yok.Şase no filan hiçbişey gözükmüyo vuruk kırık.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Vay arkadaş insanlar ne üç kağıt olmuş yaaa, olaya bak, iyice korktum he bu işten...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81332044/detay

Şuna bakmaya gitme de.Biz bi gittik taa Tuzla'dan gitmez olaydık.Ciddi alıcıyız dedik adam yanımıza motoru tekere kaldırarak geldi.Gidon çevrildiğinde depoya çarpıyo.Aynalar yok.Şase no filan hiçbişey gözükmüyo vuruk kırık.
    ahahahah,adam motorunu kanıtlamaya çalışıyormuş demekki::D:D:D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ahahahah,adam motorunu kanıtlamaya çalışıyormuş demekki::D:D:D
    Ben arkadaşım için gittim,hiç anlamıyodu motorlardan yeni başlıyodu motosiklete.Bi test sürüşü yapiyim dedim gidonu çeviriyorum depoya çarpıyo.Dedim kusura bakma da bu motor kazalı.Ne dese beğenirsin ? Yok bütün cbr 125 lerde böyle çarpar.Ulan sürmesek bilmicez sanki.Zaten az çok kullanıcının tipinden anlıyosun motorunda ne olduğunu hal hareketleri filan.En sonunda 3.500 e 27 binde çok temiz bi repsol ile anlaştık aldık.Motoru bakmaya gittiğimizde sahibinin konuşmasından belliydi zaten motorun düzgün olduğu.Onla da test sürüşü yapiyim dedim motoru çalıştırdım tam gidicem motor ısınmadan gitme biraz ısınsın dedi.Yanında bütün bakım kağıtlarını getirerek konuştu.Bu yüzden diyorum km ye fazla takılmamak lazım diye.27bin 2006 model için gayet normal zaten ama bizim insanımız 6 senelik motor 10 binde olsun istiyo.Şuan alalı 1 ay gibi bi süre oldu o motoru sıkıntısız biniyo arkadaşım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arkadaşım için gittim,hiç anlamıyodu motorlardan yeni başlıyodu motosiklete.Bi test sürüşü yapiyim dedim gidonu çeviriyorum depoya çarpıyo.Dedim kusura bakma da bu motor kazalı.Ne dese beğenirsin ? Yok bütün cbr 125 lerde böyle çarpar.Ulan sürmesek bilmicez sanki.Zaten az çok kullanıcının tipinden anlıyosun motorunda ne olduğunu hal hareketleri filan.En sonunda 3.500 e 27 binde çok temiz bi repsol ile anlaştık aldık.Motoru bakmaya gittiğimizde sahibinin konuşmasından belliydi zaten motorun düzgün olduğu.Onla da test sürüşü yapiyim dedim motoru çalıştırdım tam gidicem motor ısınmadan gitme biraz ısınsın dedi.Yanında bütün bakım kağıtlarını getirerek konuştu.Bu yüzden diyorum km ye fazla takılmamak lazım diye.27bin 2006 model için gayet normal zaten ama bizim insanımız 6 senelik motor 10 binde olsun istiyo.Şuan alalı 1 ay gibi bi süre oldu o motoru sıkıntısız biniyo arkadaşım.
    Arda diye bir arkadaşın vardı,küçük bir kaza geçirmişti diye hatırlıyorum.Ne oldu o günden beri forumda filan yok.Sakın kazadan sonra motora küstü,sattı filan deme...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler