Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı LeBrOnO7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben motorla ilgilen meye başladım yaşım 17 seneye siyah bi cbr 125 almayı düşünüyorum
    aramıza hos geldin.
    aktif olmanı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lReaLl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hayırlı olsun bende almayı dusunuyorum bı cıft Bu arada ılk cezamı yedım tam 270 lıra 101 km hız yuzundenmıs ve beyler motorumda bı sorun var sanırım 110 km hızı gecmıyor acaba bunun nedenı ne olabılır bı fıkrınız varmı malum daha yenı tanısıyoruz kendısıyle ? hava fıltresı temız ve ırıdyum bujı var 120 arka lastık kalınlıgı hayırlı surusler
    Yeni kullanmaya başlamışşın sanırım,yavaş yavaş alışırsın takma fazla son hızı.
    Kazasız sürüşler dileriM.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:55 ----------

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar makinaya performans egsozu takmak istiyorum..Yalnız orjinal tüpü çıkarıp yerine takılacak.orjinali gibi yerine gelecek eksoz istiyorum..Yani hedırsın tüpe bağlantı yerine takılabilmeli..Orjinal tüpü çıkart yeni tüpü tak olmalı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

kawasaki zxr-250 modelinin kullanılmamış egzoz tüpü ve headersına kadar olan kısmı da fiyata dahildir..

fotolardaki egzosun aynısıdır modelin üzerindeki orjinal egzosdur...

egzosun mağaza satış fiyatı : 1.800 TL

headrsın mağaza satış fiyatı : 2500 TL

toplam fiyatı : 4300 TL

fiyatta ufakta olsa pazarlık payı bulunmaktadır ...!!!

Bizler cıbıra beleş biniyoruz demekki..Cıbırın kıymetini bilmek lazımm..Kawaya baksanıza cıbır parasına kıçı kırık egsoz satıyor..Bu neşiddet bune cellaall bune kazzık..
    Abi harbiden neymiş öyle o 4300 TL Kawa şaşırmış gerçekten.

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kullanmaya başlamışşın sanırım,yavaş yavaş alışırsın takma fazla son hızı.
    Kazasız sürüşler dileriM.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:55 ----------

Abi harbiden neymiş öyle o 4300 TL Kawa şaşırmış gerçekten.
    eyv dostum cbr a yenı basladım sadece ama ne bılım daha guclu bılıyordum cbr ı ama tabıkı hıc pısman degılım ama nelerıne dıkkat etmem lazım mesela sıbop ayarı falan mı yaptırmam lazım pek fazla teknık bılgım yok o yuzden sordum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyv dostum cbr a yenı basladım sadece ama ne bılım daha guclu bılıyordum cbr ı ama tabıkı hıc pısman degılım ama nelerıne dıkkat etmem lazım mesela sıbop ayarı falan mı yaptırmam lazım pek fazla teknık bılgım yok o yuzden sordum
    bence normali odur sonucta 125 cc makina çok performans beklememek lazım.
    140-150 yapan varmış ben görmedim şimdilik o kadar

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence normali odur sonucta 125 cc makina çok performans beklememek lazım.
    140-150 yapan varmış ben görmedim şimdilik o kadar
    ne kadar doğru 160 gördüm diyenler oldu hiç kullanmadım ne kadar gideceğini bilmem ama 140 yapar herhalde
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    iyi bakılmış iyi açılmış bi motor yatınca 140 yapar , bu arada bende aldım cbr 125 haberiniz olsun

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bana hızı yeterli geliyor dostlar 140 fazla zaten ama yapmasa bile devirli bir motor ben memnunum
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Dostum hayırlı olsun bende almayı dusunuyorum bı cıft Bu arada ılk cezamı yedım tam 270 lıra 101 km hız yuzundenmıs ve beyler motorumda bı sorun var sanırım 110 km hızı gecmıyor acaba bunun nedenı ne olabılır bı fıkrınız varmı malum daha yenı tanısıyoruz kendısıyle ? hava fıltresı temız ve ırıdyum bujı var 120 arka lastık kalınlıgı hayırlı surusler
    düz yolda zaten daha fazlasını yapman zor. benim motorda K&N hava filtresi ve iridium buji takılı arka lastikte 110luk, düzyolda 110km den sonra ivmelenme çok zaman alıyor. ama eğimli bir yolda rahatça 120nin üzerine çıkabilirsin.

bence demene, o ayrı mesele
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Bunlarda benden olsun 06 model karakızım

Motosikleti
    CBR 650F
    arkadaşlar zenon gibi yanan uygun bişey takabiliyomuyuz bunlara ben 10milyonluk bişey aldımda güzel yanmıyo , veya uygun zenon falan bulabiliyomuyuz

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    lReaLl
    nazar değmesin dostum...cıbıra en yakışan renk bence siyah sonra tabi ki benim ki
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    140 yapmıyo diyenlere cvpp
    inanmayanlara rüzgarsız güneşli ortalama 25derece sıcaklıkda 140km yi gösterebilirim
    izmir-aydın otoyolunda yokus asağıya 147 km ye ulasıp otoyol radarına girdim.
    ama birdaha 140ı hiçbir sekilde gecemedim duz yolda 120 yokus asağı 130 140 yapılabiliyor.

yine acıldı bu hız muhabbeti inş eskiler gibi uzun surmez :D

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Arkadaşlar merhaba. Yeni motor kullanmaya başladım. Bundan dolayı 125 cc bir scooter aldım. Kısa süre sonra vitesli bir motora geçiş yapmak istiyorum. CBR 125 ilk vitesli motor için öneriyormusunuz? Bu konu mutlaka defalarca işlenmiştir ama binlerce mesaj içinde aramak kastı doğrusu Kısa boylu (1,70) olduğum için cruiser choper tarzı motorları önerenler çok oldu. Sele yüksekliği 1,70 boyundaki biri için nasıl sizce. Oturuş pozisyonundan dolayı uzun yolda yoruyormu CBR? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Get your motor running. Head out on the highway. Lookin' for adventure and whatever comes our way. Racing with the wind. We were born, born to be wild.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı Blitzkrieg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Yeni motor kullanmaya başladım. Bundan dolayı 125 cc bir scooter aldım. Kısa süre sonra vitesli bir motora geçiş yapmak istiyorum. CBR 125 ilk vitesli motor için öneriyormusunuz? Bu konu mutlaka defalarca işlenmiştir ama binlerce mesaj içinde aramak kastı doğrusu Kısa boylu (1,70) olduğum için cruiser choper tarzı motorları önerenler çok oldu. Sele yüksekliği 1,70 boyundaki biri için nasıl sizce. Oturuş pozisyonundan dolayı uzun yolda yoruyormu CBR? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
    kardeş cbr tam senlik motor hiç zorluk çekmezsin ve birbirinizi tamamlarsınız diyebilirim...otoruş pozisyonu açısından seni yoracağını sanmam ben 1.85im ne yalan söyleyim yorulduğumu hissetmiyorum ama (tabi scooter vs ile karşılaştırılmazsa) gayet rahat...tahminimce 70kg civarı bir fiziğin varsa ve 1.70 boyundaysan cbr sana yeterde artar bile uçurursun sen o motoru
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

gsx 1000 ve cbr 1000 rr yi kıyaslayacak bir arkadaş yok mu. herşeyiyle,objektif olarak

Motosikleti
    CBR 650F
    Arkadaşlar elcik renkli denge topuzu vs asksesuarları ucuza alabilceğimiz biryer biliyormusunuz çoğu yerler çok fahiş fiyatlar çekiyorlar

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 yapmıyo diyenlere cvpp
    inanmayanlara rüzgarsız güneşli ortalama 25derece sıcaklıkda 140km yi gösterebilirim
    izmir-aydın otoyolunda yokus asağıya 147 km ye ulasıp otoyol radarına girdim.
    ama birdaha 140ı hiçbir sekilde gecemedim duz yolda 120 yokus asağı 130 140 yapılabiliyor.

yine acıldı bu hız muhabbeti inş eskiler gibi uzun surmez :D
    kimse dememişki 140 yapamaz diye en azından geçtiğimiz 2 sayfa içersinde
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    140 150 yapan varmıs bn görmedim demek
    ne anlama gelir snce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:35 ----------

Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elcik renkli denge topuzu vs asksesuarları ucuza alabilceğimiz biryer biliyormusunuz çoğu yerler çok fahiş fiyatlar çekiyorlar
    ebay
    yardım için osmaniyeli nickli üye

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lReaLl
    nazar değmesin dostum...cıbıra en yakışan renk bence siyah sonra tabi ki benim ki
    Saol dostum senın motor kadar guzel olmasada ayagımızı yerden kesıyor XD

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 150 yapan varmıs bn görmedim demek
    ne anlama gelir snce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:35 ----------

ebay
    yardım için osmaniyeli nickli üye
    ben görmedim demek ayrı motor yapamaz demek ayrı aynı koşullarda denenirse neden olmasın

bu tür denemeler tehlikeli oldugundan tasvip etmiyorum tabi, o ayrı mesele

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler