Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 yamaha xt 125R
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geleyım ne yapacaz konyada takasmı gezımı hıhıhı
    cbf 150 istemiyor musun? onun için gel diyorum. paranı koy cebine gel. sana 2 tane siyah cbf 150 göstereceğim, hangisini beğenirsen onu alacaksın. hepsi bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=brs3417;2164180]Arkadaşlar bu akşam ufak bi kaza geçirdim

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun...
    Hep Pür Dikkat...

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    [QUOTE=Bruce 65;2164878]
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu akşam ufak bi kaza geçirdim

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun...
    Teşkkürler dostum amin.

Bu arada orjinal parça fiyatlarını öğrendim

Gidon borusu:30 tl
    Fren maneti: 8 tl
    Sağ grenaj : 125 tl yan sanayi 55 tl (cbr 125 in kiyle aynı çok saçma geldi bana) Bide yan sanayiler fighthawk olarak yazıyor yanında aklınızda olsun.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı insipre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başimdan geçen bir olayi paylaşmak istiyorum Haftasonu cbf imi Bursa'dan alıp istanbulda bakımını yaptırdıktan sonra Adapazari yolu uzerınden eskişehire getirdim Dün akşam üniversiteden çıktıktan sonra (2.öğretim)4 şeritli çevreyolunda (eskişehir atatürk caddesi) 75-80 arasi gidiyordum ki [saat 22.30] polis çevirdi radara girdiğimi hız sınırının %x katinin geçtigim için 260 tl ödemem gerektigini söyledi ben öğrenciyim dedim o zaman alt sınırdan keseym dedi ve 130 tl ceza kesti motosıkletin 4 şeritli bir çevreyolunda motosıkletin 50 km hız sınırı olması gerçekten bu ulkede motosıklet kullanmanın ne kadar zulum oldugunun bir göstergesi olsa gerek burda hiç bir motosıklet sürücüsü kask takmaz hatta cogunda ehliyet bile yoktur polisler hiçbirşekilde radara girmediği sürece müdahale etmez ancak full korumayla normal hızda seyir halinde giden bir insanı cevirip ceza kesmek nasil bir mantıga giriyorsa ha ne olcak ben bu ay kendimi maddi olarak biraz daha sıkıcam ancak ordan her gecerken o radari geçer geçmez var gucumle gaza asılcam... Trafik polislerinden bir kez daha nefret ettim kendilerini gecenin bir ayazi kuytu köşeye koydukları radarla zeki zannedip orda bekliyorlar
    geçmiş olsun kardeşim...bu gün bende nasibimi aldım motosikletim ara sokakta kaldırımda duvarın dibinde park halindeyken kaldırıma park etmişim diye yedim

yanlız şunu belirtmek isterim radar uygulaması olan yer, herneresi olursa olsun bu yolda radarla hız kontrolü yapılıyor diye ikaz tabelaları vardır sanırım sen atladın o ikazları koymak yasal zorunlulukları bilginiz olsun istedim illaki ikaz vardır ve görmemiş olabilirsin ....tekrar geçmiş olsun ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada orjinal parça fiyatlarını öğrendim

Gidon borusu:30 tl
    Fren maneti: 8 tl
    Sağ grenaj : 125 tl yan sanayi 55 tl (cbr 125 in kiyle aynı çok saçma geldi bana) Bide yan sanayiler fighthawk olarak yazıyor yanında aklınızda olsun.
    Bilgi : Grenajın üstündeki stickeri söküp orijinal Honda TR logolarını yapıştırabilirsin. 3-5 TL maliyeti var.

Gidon borusuda heryerde 20 lira yazıyordu.
    Bu fiyatları nereden aldın? Farklı yetkili servislerede sordunmu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

Alıntı insipre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başimdan geçen bir olayi paylaşmak istiyorum Haftasonu cbf imi Bursa'dan alıp istanbulda bakımını yaptırdıktan sonra Adapazari yolu uzerınden eskişehire getirdim Dün akşam üniversiteden çıktıktan sonra (2.öğretim)4 şeritli çevreyolunda (eskişehir atatürk caddesi) 75-80 arasi gidiyordum ki [saat 22.30] polis çevirdi radara girdiğimi hız sınırının %x katinin geçtigim için 260 tl ödemem gerektigini söyledi ben öğrenciyim dedim o zaman alt sınırdan keseym dedi ve 130 tl ceza kesti motosıkletin 4 şeritli bir çevreyolunda motosıkletin 50 km hız sınırı olması gerçekten bu ulkede motosıklet kullanmanın ne kadar zulum oldugunun bir göstergesi olsa gerek burda hiç bir motosıklet sürücüsü kask takmaz hatta cogunda ehliyet bile yoktur polisler hiçbirşekilde radara girmediği sürece müdahale etmez ancak full korumayla normal hızda seyir halinde giden bir insanı cevirip ceza kesmek nasil bir mantıga giriyorsa ha ne olcak ben bu ay kendimi maddi olarak biraz daha sıkıcam ancak ordan her gecerken o radari geçer geçmez var gucumle gaza asılcam... Trafik polislerinden bir kez daha nefret ettim kendilerini gecenin bir ayazi kuytu köşeye koydukları radarla zeki zannedip orda bekliyorlar
    Geçmiş olsun, üzüldüm. Umarım son cezan olur.
    Bende arabayla birkaç yıl önce 222 lira radar cezası yemiştim.
    Acısı hala içimde ukte kaldı. Cana geleceğine mala gelsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim...bu gün bende nasibimi aldım motosikletim ara sokakta kaldırımda duvarın dibinde park halindeyken kaldırıma park etmişim diye yedim
    Hocam sanada geçmiş olsun.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    honda cbf 150
    Eyvallah aydogan sağolasın... geçti, geçecek
    Drift Religion

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Evet anes motora sordum mototale sordum bide vale motoya sorudum 28-29 tl dediler. 20 tl diyeni aramadım ama.

Evet stickerleri sökme işi olabilir. Peki nerden temin edebilirim o yazıyı ?

D&B motora sormak aklıma şimdi geldi ama aynı fiyatları verirler heralde.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Eyvallah aydogan sağolasın... geçti, geçecek
    sen bi haftada 3500 km yol yap...

gel kaldırımda ceza ye

iyileşince geçer
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaslar ben fren balatası buldum seramik karbon sahibindnde sizce değiştirmeye değer mi? günümüz lük arabalarının hepsinde seramik frenler kullanılıyor. ısınma suresi ve ısınınca diğer standart balatalara gore fren performansı daha iyi diye biliyorum sizin fikriniz nedir? daha önce bu ürünü alan oldumu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...arbon-ad/detay

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bu motora çanta çok yakışıyor gerçekten. 46'lık Kappa aldım bugün Anes'den, sağolsun Hakan bey'de montajını yaptı. Eğer düşünen varsa ben 250 tl'ye aldım. MT özel fiyatı.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora çanta çok yakışıyor gerçekten. 46'lık Kappa aldım bugün Anes'den, sağolsun Hakan bey'de montajını yaptı. Eğer düşünen varsa ben 250 tl'ye aldım. MT özel fiyatı.
    Hayırlı olsun, 2 adet L beden kask sığıyor ve gerçekten çok kullanışlı ben de tavsiye ederim, tam modeli nedir ?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, 2 adet L beden kask sığıyor ve gerçekten çok kullanışlı ben de tavsiye ederim, tam modeli nedir ?
    K46 olması lazım. Yeni seridenmiş, logonun kenerlarında kırmızı bişiler var. Üzerinde Upgrade Your Bike gibi bişey yazıyodu gaiba.

Dönüşler rahat oluyor mu yan yatmak gerekiyor mu?

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size bi r sorum olsa kızarmısınız bana acaba 2500 bin liraya cbf 150 nin temizini bulmak hayalmi sizce yada bulunurmu yada tanıdıklarınızda varmı tşk ederim okuduğunu vede bana kızmadığınız için
    slm arkadasım 2 ay daha beklersen 2500 temiz ve yüksek model bi cbf alırsın biliyosun kısın fiyatlar en az 300/400 aşağı çekiyo ben 1800 e aldım cbf150 35000 km 2007 model anlıyacağın bekliyicen biraz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 ----------

Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar gençlik. İş durumlarım nedeni ile biraz uzak kalmaktayım. Geçen günlerde ön disk balatalarım "beni değiştir" demeye başladı. Servisi arayıp fiyat alayım dedim fakat oda ne ??? "78 TL" ???. Bu işte bi gariplikmi var yoksa balataları gümüşten falanmı takıyorlar. Ne öneriyorsunuz arkadaşlar bu durumda?
    yan sanayi ön arka 20 tl kendin takabilirsen servise nazaran 50/60 tl karın olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:27 ----------

slm arkadaşlar benim cbf150 vites geçişlerinde ses geliyor sanki bi yere çapar gibi debriyaj balatasındanmı yoksa başka bi sorunumu var

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K46 olması lazım. Yeni seridenmiş, logonun kenerlarında kırmızı bişiler var. Üzerinde Upgrade Your Bike gibi bişey yazıyodu gaiba.
    Bir fotoğraf alsak nasıl olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:01 ----------

Alıntı boccom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüşler rahat oluyor mu yan yatmak gerekiyor mu?
    Viraja göre değişir çok da fazla yatamıyorsun ama özellikle artçı varsa çok tehlikeli

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebayde yoksa yoktur O zaman kendin yapmayı deneyebilirsin.
    Ledlerde sorun yok değil mi? Hani motor çalışırken yananlarda. Bi de o ledleri takalı kaç ay oldu?
    bu arabalardaki düğmelerin altındaki lambalarla aynımı acaba o ufak olanlar?
    belki beyazını buluruz?
    bendekiler yaklaşık 2500 km ortalama 1,5 -2 aydır takılı
    eski göstergemde de takılıydı xenonu baglayınca takmıştım, yenisini alıncada eskileri söküp yenisindede kullandım sorun yok. rölanti de pek gözde kırpmıyor motor sıcakken.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bi haftada 3500 km yol yap...

gel kaldırımda ceza ye

iyileşince geçer
    Haset ben 3500 yaptımda sen bi 600 mt yapıp gelemedin anladın sen
    Drift Religion

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben fren balatası buldum seramik karbon sahibindnde sizce değiştirmeye değer mi? günümüz lük arabalarının hepsinde seramik frenler kullanılıyor. ısınma suresi ve ısınınca diğer standart balatalara gore fren performansı daha iyi diye biliyorum sizin fikriniz nedir? daha önce bu ürünü alan oldumu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...arbon-ad/detay
    arkadaslar bugun bu ürünün siparişini verdim. bakalım nasıl bi ürünmüş.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arabalardaki düğmelerin altındaki lambalarla aynımı acaba o ufak olanlar?
    belki beyazını buluruz?
    bendekiler yaklaşık 2500 km ortalama 1,5 -2 aydır takılı
    eski göstergemde de takılıydı xenonu baglayınca takmıştım, yenisini alıncada eskileri söküp yenisindede kullandım sorun yok. rölanti de pek gözde kırpmıyor motor sıcakken.
    Sağol verdiğin bilgiler için. İnş. bir ömür bozulmaz ledlerin.

Lambalar hakkında bilgim yok.

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun bu ürünün siparişini verdim. bakalım nasıl bi ürünmüş.
    Hayırlı olsun.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Haset ben 3500 yaptımda sen bi 600 mt yapıp gelemedin anladın sen
    çok anladım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler