Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    S.A.Değerli arkadaşlar,bir şey soracağım ama peşin peşin söyleyeyim:Gülmek yok.
    Merak ediyorum ve nette de araştırdım ama cevap bulamadım.Şu sizin cıbıf ve cg lere ayak marşı takılamaz mı?Teknik bilgisi olan onca arkadaş var,bir ikisi lütfedip cevaplayabilir mi acaba?+ devir göstergesi monte edilemez mi?
    Pardon bir şey daha:Arka amortisörler veya ayarlanabiliyor mu?Boyum 1,67 olduğundan ve ayaklarım yere değmeden kendimi güvende hissedemiyorum.CBF 150'ye binmeden sevdim ama çekiniyorum.Aklım yatarsa ikinci el bir tane alacağım.
    Şimdiden teşekkürler ve saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A.Değerli arkadaşlar,bir şey soracağım ama peşin peşin söyleyeyim:Gülmek yok.
    Merak ediyorum ve nette de araştırdım ama cevap bulamadım.Şu sizin cıbıf ve cg lere ayak marşı takılamaz mı?Teknik bilgisi olan onca arkadaş var,bir ikisi lütfedip cevaplayabilir mi acaba?+ devir göstergesi monte edilemez mi?
    Pardon bir şey daha:Arka amortisörler veya ayarlanabiliyor mu?Boyum 1,67 olduğundan ve ayaklarım yere değmeden kendimi güvende hissedemiyorum.CBF 150'ye binmeden sevdim ama çekiniyorum.Aklım yatarsa ikinci el bir tane alacağım.
    Şimdiden teşekkürler ve saygılar.
    as
    Ben bildiğimleri söyleyeyim: Devir göstergeci şimdilik zor.
    Arka amartisör ayarlanabiliyor, yalnız benim boyum da seninle aynı ve amartisör en sertte. No problem.
    Kick startın olmaması bence ayıptır ama kış haricinde çok sorun olmuyor, vurdurma tabir edilen işlemi yaptığımızdan. Yazın düz yolda koşaraktan, motosikletle birlikte 2. viteste çok kolay çalıştırılabiliyor. Takılır mı dersen, bence takılabilir ama kim nasıl kaça takar bilemem.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    dün birçok mücadeleden ve aksilikten sonra kırmızı renkli cbf imi satın almış bulunmaktayım. d&b den aldık. mete_han ile birlikte gidip satın alma işini gerçekleştirdik. kart limit talebi peşin ayarla derken 150 zc den sonra artık benim de bir cbf im var. allah kısmet ederse bu akşam da aracı almaya gideceğiz.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    cbf150
    Hayırlı olsun, biliyorsun 0 cbf150 nin derdi bitmez. Lastik, motor koruma, yan ayaklık vs. Gerekli bilgiyi metehan abi vermiştir sana umarım. Kazasız belasız sürüşler.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, biliyorsun 0 cbf150 nin derdi bitmez. Lastik, motor koruma, yan ayaklık vs. Gerekli bilgiyi metehan abi vermiştir sana umarım. Kazasız belasız sürüşler.
    yavaş yavaş inşaallah. yan ayaklığı hediye aldık. koruma demiri olsun çanta teker bir daha ki aya niyetliyim. 10 15 gün böyle takılacağız mecburen.

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün birçok mücadeleden ve aksilikten sonra kırmızı renkli cbf imi satın almış bulunmaktayım. d&b den aldık. mete_han ile birlikte gidip satın alma işini gerçekleştirdik. kart limit talebi peşin ayarla derken 150 zc den sonra artık benim de bir cbf im var. allah kısmet ederse bu akşam da aracı almaya gideceğiz.
    Hayırlı olsun Gün geçtikçe cbf' e alışıp birdaha ayrılmak istemeyeceksin. Aslında CBF 150' nin üzerine şöyle bir ibare yazılması gerekir; DİKKAT! Bir süre sonra bağımlılık yapabilir.

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Hayırlı olsun yeni motorun keyifle binersin inşallah.

Motosikleti
    teşekkür ederim.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hayırlı ugurlu olsun iyi günlerde kullanmak nasip olsun.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006

Allah kaza bela göstermesin,hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullan
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı Team 106 GTI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haftasonu şöyle bi toplanıp ufaktan gezi-konvoy vs. bi organizasyon yapsak nasıl olur ? Hem tanışır hemde CBF'lerle toplu foto çekimi yaparız. Gezi için fikri olan veya ben gelirim diyenler bi öne çıksın bakalım
    Kimseden cevap gelmedi... Neyse, İstanbul çevresi gezi düşüncesi olan olursa ben buralardayım bi msj atmanız yeterli.

Bugünlerde topic' te hiç hareket yok.Gerçekten "mete_han" abinin eksikliği bariz belli oluyor.

Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Dostum ben böle bi organizasyona uyarım yazınıda gördüm fakat öss işleri ile uğraşıyorum söz veripte katılamazsam ayıp olur ama çok güzel olur böle bi gezi.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Hayırlı uğurlu olsun dostum...maşallah ana caddeye çıkmadan 5 kez stop ettirdin makinayı...
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    honda cbf 150
    Merhaba Arkadaşlar..

cbf 150 nin 16.000 km bakımında nelerin değişmesi gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim...

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı E_TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar..

cbf 150 nin 16.000 km bakımında nelerin değişmesi gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim...
    bunu bende inan merak ediyorum

Ayrıca arkadaslar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28370539/detay

bu ilandaki bujiyi alıcam, satan başlıktada yazdıgı gibi tam uyumlu diyor. 35 tl onemli değl motorum için en iyisini en kalitelisini, en uzun ömürlüsünü takmak istiyorum. performans olarak beklentim yok sadece normal bujiye gore daha uzun ömürlü olsun yeter ..

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    hayırlısı olsun arkadaşım kazasız belasız binmek nasip etsin allahım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 ----------

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu bende inan merak ediyorum

Ayrıca arkadaslar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28370539/detay

bu ilandaki bujiyi alıcam, satan başlıktada yazdıgı gibi tam uyumlu diyor. 35 tl onemli değl motorum için en iyisini en kalitelisini, en uzun ömürlüsünü takmak istiyorum. performans olarak beklentim yok sadece normal bujiye gore daha uzun ömürlü olsun yeter ..
    dostum üyelerimizden aydoganx nikli ismail arkadasımız kendısı bızzat ngk türkiyenin yetkılılerıne bu ırıdyum bujıyı sormustu ve ngk nın cbf serısı ıcın ırıdyum bujı uretmedıgı cevabını almıstı yane bu bujı orjınal ngk degıldır buyuk ıhtımalle cakma ngk ırıdyum bır bujıdır haa alamazmısın tabıkıde tercıh sana kalmıs bı durumda ama ben almamanı ve motoruna klavuzdakı cpr8ea ve 9ea serısı dısında bır bujı takmamanı tavsıye ederım motorunun saglıgı ve uzun omurlu performansı ıcın sevgıler

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=mücahit_89;2109827]arkadaşım sen herkesin söylediği fikri hemen uyguluyormusun buraya fikirlerimizide mi yazamıcaz evet yanlış bilgi vermekte doğru olmaz ama benim burda dediğim cbfte yağ yakma sorunu var ve bunu sonraki modellerde bi nebze olsun giderildi diye konusu vardı banada mantıklı geldi çünkü bişey üretirken gittikce hataları düzeltmek daha akla yatkın bi olay,aynı paralara 2008-2009 almak varken 2007 model almam dedim ve almamda zaten...

yani bişey söylüyoruz yardımcı olsun diye sanki hakaret etmiş gibi büyük harflerle yazıyosun tamam senin fikrin farklıysa onu yaz ama bu şekilde yazmanın amacını anlıyamadım ben doğrusu...[COLOR="Silver"]

Amacım sadece yanlış bir ifdeye dikkat çekmek...
    yüzlerce insan fikir edinmek için bu topiçe başvuruyor kesin bilgi sahibi olmadığımız bir konu hakkında ahkam kesmek doğru değil amacım bunu vurgulamak.yüzlerce 2007 model cbf 150 sahibi insanın alışverişine etki edebilir bu tür ifadeler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim motorunla keyifli sürüşler dilerim...
    Hep Pür Dikkat...

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum üyelerimizden aydoganx nikli ismail arkadasımız kendısı bızzat ngk türkiyenin yetkılılerıne bu ırıdyum bujıyı sormustu ve ngk nın cbf serısı ıcın ırıdyum bujı uretmedıgı cevabını almıstı yane bu bujı orjınal ngk degıldır buyuk ıhtımalle cakma ngk ırıdyum bır bujıdır haa alamazmısın tabıkıde tercıh sana kalmıs bı durumda ama ben almamanı ve motoruna klavuzdakı cpr8ea ve 9ea serısı dısında bır bujı takmamanı tavsıye ederım motorunun saglıgı ve uzun omurlu performansı ıcın sevgıler

hımmm o zman iridyumdan vazgeçelm . izmirde CPR9EA nerde bulurum bilen var mı ?

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmm o zman iridyumdan vazgeçelm . izmirde CPR9EA nerde bulurum bilen var mı ?
    dostum izmirde nerde bulabilcegını bılmıyorum ama aydoganx ismail arkadasımız kendısı ankaradakı ngk toptancısından 10'ar adet almıstı egerkı elınde varsa kargo ıle gonderebılır yardımcı olabılır sana kenıdısıde cvp yazar zaten görunce

Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Alıntı E_TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar..

buji değişecek , yağı değişir ve genel iyi bi kontrol detaylar kullanma kılavuzunda yazıyor varsa bakabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler