Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    caberli valla akşam akşam beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün
    honda aileside seni güldürsün
    Bacoman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    valla bu kadar terbiyesizlik olmaz.Daha motor çıkalı 1 hafta oldu olmadı.Hemen zammı getirmeleri çok saça birşey! cevizli bayisi bana 2,900 dedi.Şimdi arkadaş sormus (forumda yazan arkadaş) 3,400 falan diyorsunuz.birden 500milyon zam hiç insaflı değil! heleki bu motor 20milyarlık bir motor değil.3 luk motoru 3.5 yaptınız!! Ben cevizli bayiğine gittiğimde daha motoru monte ediyorlardı ve hiç satılmamışdı yeni gelmişdi çünkü.Bunlar ne zaman tanıttılar da bu motoruda zam yapıyorlar!! Bu pazartesi gittim ve zamsızdı fiyatı.Bence bu zam bayilerin çıkarı düşünülmüş bir zam!! çünkü satıcı onları toptan almısdı(ben cevizli subesindeykende öyle bir konusma geçiyordu)Hondaya boçlandığından falan diyordu satıcı.Zam gelmeden borçlandığına göre k^arın kime gittiği belli 4 milyar bu motora vereceğime 2 daha koyar comet alırım saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu kadar terbiyesizlik olmaz.Daha motor çıkalı 1 hafta oldu olmadı.Hemen zammı getirmeleri çok saça birşey! cevizli bayisi bana 2,900 dedi.Şimdi arkadaş sormus (forumda yazan arkadaş) 3,400 falan diyorsunuz.birden 500milyon zam hiç insaflı değil! heleki bu motor 20milyarlık bir motor değil.3 luk motoru 3.5 yaptınız!! Ben cevizli bayiğine gittiğimde daha motoru monte ediyorlardı ve hiç satılmamışdı yeni gelmişdi çünkü.Bunlar ne zaman tanıttılar da bu motoruda zam yapıyorlar!! Bu pazartesi gittim ve zamsızdı fiyatı.Bence bu zam bayilerin çıkarı düşünülmüş bir zam!! çünkü satıcı onları toptan almısdı(ben cevizli subesindeykende öyle bir konusma geçiyordu)Hondaya boçlandığından falan diyordu satıcı.Zam gelmeden borçlandığına göre k^arın kime gittiği belli 4 milyar bu motora vereceğime 2 daha koyar comet alırım saygılar
    Haklısın, bilooo gibi, bende ayni kanaatteyim, sevgili caberli bu dusuncelerinde israrla devam et, mubarek kandil gecesinde mubarek honda turkiye mubarek dualarini gorecektir, az kaldi, sabret. Ha 4.000 liracik ytlyide hazirla, hakkiya. Korumada alma gerek yok, iyi kandiller
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saat 00,30 yer yeni ankara asfaltı hız 110 km/s motor 142 km de ben 90 kilo yum boyum 1.73.
    Bu fiyat ta bu makinayı almayan ilerde çok ağlar....
    selamlar iyi geceler.....

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    lafı klavyemden aldın tesekkür ederim... bu ne yaaa 100- 200 ytl yi anlarımda 500 hatta 1,000 (4000) ytl nedemek yaaa haftalardır para arayısı içindeydim almak için ne hesaplar yaptım kısın fiyatmı yükselir dengesizlik işi bu ... ben sahsen cok utandım hondadan.. benimle beraber 4 arkadasım daha alacaktı ama ybr 125 doğru tercih olacak...

çinde üretilio die ucuz dedik sayfalarca lafını yaptık (yaptınız) gel gelelim handa bize ne yapıo

honda için bi alkıs arkadaslar (protesto ediyorum)

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun clınt

Eyvallah sağol piyade, motoru ancak bugün teslim alabildim, dün işim vardı. Topu topu 5 km yapabildim ancak , işten güçten. Ama motor bana çok rahat kullanımlı ve güvenilir geldi, şimdilik ilk izlenimim bu.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

ama korktum ha!!!

sevgılı kardeslerım buugn okuldan geldım bamın yanına konusuoduk babmın bı arkadsı geldı (şofor)babama dondu ve soyle soyledı(bırader senın sordugun bı motor vardıya honda cbf dedıgın o hatalı uretımmıs uretım durdurulmus sımdı pıyasadan toplanacakmıs''ben buun bı duydum gıttım orda bıraz fenalasır gıbı oldum meger ne kadar baglanmısım ben bu motora yaw neyse ben hadi be demeye kalmadı şöför amca saka ska dedi bı rahatladım babam ona arastır demıs cbf150 yı oda arastırmıs ama bayıyı bulamamıs benı de babamın yanında gorunce saka yapayım demıs yaw bende ne kadar baflanmısım yaw bu motora
    sımdı sozum sana honda eger bı daha zam yaparsan 3000 ytlye ybr hazır benı beklıo karar senın honda unutma ben burda butun kararsızları temsıl edıom yanı heran cbf150 den ybr ye donebılecek lerı o yuzden sevgılı honda zam falan yapmada daz sen dedıgım ındırımı dusun vallahı bak ındırım yap cok ıyı olur mılllet yumusur fıyat dusukken alalım dıye bende soylemesı bu arada bayramda ınternete gıremeyecem
    BUTUN MOTORCULAARIN VE MOTORU OLMAYANLARINDA GENCLERIN VE IHTIYARLARIN ZENGINLERIN VEDE FAKIRLERIN HERKESIN AMA HERKESIN BUTUN INANANLARIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

Valla bence haklısın bi açıdan ben de 4000 falan vermeyeceğim, veremeyeceğim için elimi çabuk tuttum, 4000 ya da üstü olsa zaten alamazdım ama, bu motor Honda ve Honda'nın fiyat politikası da az çok biliniyor. Bir de 150cc'lik diğer marka ve modeller de çok ucuz sayılmazlar düşünürsen.

Alıntı gucci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lafı klavyemden aldın tesekkür ederim... bu ne yaaa 100- 200 ytl yi anlarımda 500 hatta 1,000 (4000) ytl nedemek yaaa haftalardır para arayısı içindeydim almak için ne hesaplar yaptım kısın fiyatmı yükselir dengesizlik işi bu ... ben sahsen cok utandım hondadan.. benimle beraber 4 arkadasım daha alacaktı ama ybr 125 doğru tercih olacak...

çinde üretilio die ucuz dedik sayfalarca lafını yaptık (yaptınız) gel gelelim handa bize ne yapıo

honda için bi alkıs arkadaslar (protesto ediyorum)
    Valla bence şu an elinizde paranız varsa ve üç dört kişi alacaksanız bence uygun fiyattan alabilirsiniz hala. Zorlayın derim, 4000'e öyle bir hafta da çıkmaz heralde. Bu motor ucuzdu ama bu ucuz fiyatın piyasaya yeni çıkan tanıtım fiyatı olduğunu da unutmamak gerek, zaten amaç ilk parti malı ucuza ve çabucak satmaktı, burada da tartışıldı, bu bir pazarlama mantığı.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk milleti böyle işte ortam müsait olunca zammı geçirdiler kış günü hemde...biz bu kafa oldukça daaa çok....
    Bende bir cbf 150 alıcaktım şuan da anında vazgeçiyorum nedir l.n bu bulunmaz hint kumaşı mı ..daha 1 ay dolmadan kış günü zamma başla honda zonda tanımam keriz yerine konuluyorsam almıyorum kimse de almasın bakın bi daa zam yapıyolarmı kardeşim siz böyle saldırırsanız daaaa çook kazık yersiniz...kış günü indirim yapacaklarına zaamı döşediler arkasıda gelir merak etmeyin benim gibi davranmassanız siz da çok zam yersiniz..

CBF FİYATINI DÜZELTMEDİĞİ SÜRECE ALMIYALIM O KADARRRRR !!!!!!

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    beyler fiyat halen 3.250???

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler fiyat halen 3.250???
    3500 dedikleri anahtar teslimi, ruhsat+plaka dahil
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    3.250 + 250 (plaka+ruhsat)=3.500 anahtar teslim
    ki sölemişler zaten
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor hondanın çindeki fabrikasından çıkmaymış.sirkecideki dükkanda konuşulurken duydum.gerçi pek fark etmez ama motor üstündeki yazı ve desenin neden cansız olduğun anladım
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    beyler plakayı burda +ruhsat 150 ytl nasıl olurda 250 olur

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    beyler ne zammı yahu biraz satıldımı motor şak diye bayiiler yapıyor bu keyfi zammı durun bakalım bu motor nerde üretilmiş ne olmuş 10000 km dolduranlar ne der sakin olalım zam mam gelmez bayiiler attı yine bu yemi ortalığa daha ybr 250 nin fiyatı açıklanmadı da durun bakalım hyosung ne yapacak oda var belki suzuki ve kawada getirir bir tane 250 lilik ama zammı şimdilik unutun pazarlık yapmaya devam ben motoru gördüm mahhalle başındaki lastikçi almış galiba öyle ahım şahım bir motor değilde bence en iyisi bekleyip görmek saygılar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ee hadi motoru alanlar uyuyormusunuz,yapsanıza yorumlarınızı,koysanıza resimlerinizi Bak burda motor almayı düşünen okadar insan var dimi yaa tecrubelerinizi bizle paylaşırsanız seviniriz saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Arkadaşlar motoru yeni almama rağmen işten güçten henüz doğru düzgün binmiş değilim, ama Salı günümü motora ayıracağım umarım gece buradan yorumlarımı yazabilirim.
    Sadece ilk izlenim olarak (Çok kısa kullanım neticesinde), sürüşü çok rahat bir alet, korna sesi güçlü, vibrasyon hissetmedim, aynalarda titreşimden eser yok. Sele çok geniş ve rahat (artçı için daha da geniş), motor sesi rahatsız edici değil hatta beklediğimden de iyi. Şimdilik sadece bu kadar. Bi kaç güne fotoğraflar ve ayrıntıları buradan paylaşırım. Tebrik ve taziye bölümünde topiğim var orada da iki adet fotoğraf var.
    Link aşağıda:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23646

(Merak etmeyin her fırsatta fotoğraf koyup,izlenimlerimi yazacağım bu başlığa iyisiyle kötüsüyle. Umarım diğer alanlar da yazarlar.)

Motosikleti
    RR 250E-9

deveye diken....

Alıntı gaddar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk milleti böyle işte ortam müsait olunca zammı geçirdiler kış günü hemde...biz bu kafa oldukça daaa çok....
    Bende bir cbf 150 alıcaktım şuan da anında vazgeçiyorum nedir l.n bu bulunmaz hint kumaşı mı ..daha 1 ay dolmadan kış günü zamma başla honda zonda tanımam keriz yerine konuluyorsam almıyorum kimse de almasın bakın bi daa zam yapıyolarmı kardeşim siz böyle saldırırsanız daaaa çook kazık yersiniz...kış günü indirim yapacaklarına zaamı döşediler arkasıda gelir merak etmeyin benim gibi davranmassanız siz da çok zam yersiniz..

CBF FİYATINI DÜZELTMEDİĞİ SÜRECE ALMIYALIM O KADARRRRR !!!!!!
    Bu topici bugun okumaya başladım . Fiyat konusunda övgüleri duydukça bunun gidişi hayır değil dedim ve son meşajlara doğru da hayır olmadığını gördüm. Gaddar'ın yazdıklarına ve bu şekilde bilinçli olanlara şapka çıkarıyorum.. (şapka çıkaranını bulamadım)

Asıl şaşırtıcı olan ucuz oluşuydu bence, adamlar ilk parti malı satmak için o fiyatı koydu, bunda şaşılacak bişey yok ki. Bu memlekette tüketici bilinci olmadığı için pek çoğumuz istediğimiz ürüne sahip olamıyoruz, mesela ben de geçen yıl böyle zammı yemiştim ve alamamıştım. Ama gördüm ki herkes saldırdı ve aldı. Yani fırsatını yakalayan işini gördü. Liberal ekonominin en önemli açmazı bu fırsatçı politikalardır. Ve maalesef bu böyle devam edecektir, o yüzden paranızı biriktirip fırsat kollamaktan başka çözüm kalmıyor, ne yazık ki.

(24.10.2006)
    İlk 20 km'lik sürüş deneyimimden izlenimlerim:
    -Sabah ilk çalıştırmada 3 - 4 dakika jikle ile ısıtarak çalışıyor, sonrasında her seferinde çok rahat çalışıyor.
    -Titreşim diye bişey yok aynalarda gram sallantı olmadı.
    -1.vites kısa fazla devirlenmiyor, hemen 2.vitesi istiyor, ancak 2.den sonra daha uzun ve rahat gidiyor.
    -Benim acemice gözlemim, motor çok çabuk hızlanma eğiliminde görünüyor.
    -Sürüş esnasında vites geçişlerinde problem yok, ancak durunca vites küçültmek için ayağınızı darbeli şekilde tıklatarak küçültmeniz gerekiyor yoksa zorlanıyorsunuz, vites geçmiyor.(Belki de zaten olması gereken budur, bilmiyorum)Ama tempolu şekilde darbe yapınca rahat geçiyor.
    -Benim motorda gösterge ibrelerinde falan hiç titreme yok.
    -Bir acemi olarak hissettiğim kadarıyla şimdilik herhangi bir problem yok gibi.

Sürüşten çok zevk aldım, benim için çok rahattı bu ilk deneyim.
    Şu an için trafiğe kapalı alanda ve semt içinde kullanıyorum o yüzden daha fazla izlenimi ileride yazarım.
    Sadece benim gibi acemi ve almayı düşünen arkadaşlara şunu söyleyebilirim, ben kendi adıma çok rahat kullanabildiğim bir motor almışım, iyi ki direkt bir cruiserla başlamamışım diyorum. (Tabii bu benim şahsi fikrimdir, beni bağlar, herkesin motor kabiliyeti farklı farklıdır sonuçta)
    Bu arada otoparkta bir motorcu arkadaşla karşılaştım, o da iyi bir seçim yaptığımı söyledi, kendisinde 125'lik bir yamaha cross vardı, doğrusu ben de onun motoru beğendim.

Bir de komik olay: Yahu daha ilk günüm Salı Pazarının orada idmana çıkmışım, tesadüfe bakın ki, bir polis oradan geçiyor, bana seslendi. Motor yeni mi, alıştırmamı yapıyorsun dedi. Evet dedim. Ehliyet var mı? diye sordu.Evet var dedim, tabii yüz ifadesi şaşkınlığa dönüştü. Sonra slalom falan çalış, düz sürerek öğrenemezsin dedi. Ben de aynen öyle yapacağım, kitap var elimde ona göre burada belli bir süre çalışacağım hemen yola vurmayacağım dedim. Güldü. Hayırlı olsun dedi, gitti. Ben de gülümsedim ve o dakikadan sonra ehliyeti iyi ki almışım diyerek daha rahat turladım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    devir saati normalde var ama bize gelende yok arkadaşlar....

http://www.sundiro-honda.com/product...46&p_sort_id=3
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler