Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    yaaa motosikleti deneyebileceğim bir bayii bilen var mı istanbulda? çünkü alıcaklı değilsen pek denettirmiyorlar.İki yere sordum deneme sürüşü yaptırmıyoruz dediler valla ama ben çok merak ediyorum bi kullanıp görmekyorum yapmak istiyoruuummmm
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa motosikleti deneyebileceğim bir bayii bilen var mı istanbulda? çünkü alıcaklı değilsen pek denettirmiyorlar.İki yere sordum deneme sürüşü yaptırmıyoruz dediler valla ama ben çok merak ediyorum bi kullanıp görmekyorum yapmak istiyoruuummmm
    aslında sizin sürmeniz iyi olur.YRB ile farkını daha iyi anlarız nede olsa yrb kullanıyorsunuz dimi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKi ER5 05'
    Hadi Bakalım Hepinize Hayırlı Olsun CBF Ler.
    Allah Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Etsin.
    Ehliyet Ve Kasksız Çıkmayın Der Hayırlı Geceler Dilerim.
    Karşıma Çıkmayın Tokatlarım
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazmayacaktım, dayanamayıp bişey belirtecem. Bir Kinetic mevzuu dönüyo. Kimileri Honda cbf150'ye de sahip çıkmayacak falan diyor da. Honda Türkiye'ye koruma demiri ve yan sehpa için mail atmıştım, bir haftada iki kez telefonla geri dönüş yaparak beni bilgilendirdiler. Bayiilerinden temin edebileceğimi söylediler. Honda'nın bu aletin arkasında durup durmayacağına minik bir gösterge sanırım bu durum. Kimseye zorla cbf150 satan yok, almayacak olanlar bizim adımıza endişelenmesin...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

maalesf

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hade hayırlı olsun caberli, sakın bizim gibi ehliyetsiz sürme izmirde yusuf yusuf halinde olursun hep Bi keresinde karabaglar ışıklardayken polis arabasının arkasındaydımYawaş yawaş arkasından gittim bişey olmadı.Kasksız cıkmadıgın ve kurallara uydugun sürece birşey olmuyor.Ama yinede ehliyetsiz sürmeyi tasvip etmiyorum her ne kadar motoru ehliyet sürmesede

Bu arada bende ehliyete yazılacam sana bi önerim war sende ehliyet alacaksan beraber gidelim kursa indirim yaparlar belki şu ana kadar ben 350 ytl buldum toplam ehliyet ücreti
    maalesef sevgılı mt ci kardesım beraber gıdemıcez ama sana soyle bı onerım var ben su anda buca bora sürücü kursuna gıdıom ve hıc de oyle sandıgın kadar bır ucret odemıom ben yas 17.5 oldugu ıcın sadece a2 aliyom pesin para 100 mılyon kurs ucretı verdım o kadar sımdı kendım 20 ytl kadar sınav harcı yatırcam bıde 25 ytl imiş saglık muayenesı o kadar yanı toplam 145 ytl bence bu kadar ucuza hıcbıryerde bulamassın eger kendıne guvenıosan gel derım am torbalıdan burayada gelıp gıdılmezkı..neyse sen genede bır dusun sevgılı kardesım

Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmayacaktım, dayanamayıp bişey belirtecem. Bir Kinetic mevzuu dönüyo. Kimileri Honda cbf150'ye de sahip çıkmayacak falan diyor da. Honda Türkiye'ye koruma demiri ve yan sehpa için mail atmıştım, bir haftada iki kez telefonla geri dönüş yaparak beni bilgilendirdiler. Bayiilerinden temin edebileceğimi söylediler. Honda'nın bu aletin arkasında durup durmayacağına minik bir gösterge sanırım bu durum. Kimseye zorla cbf150 satan yok, almayacak olanlar bizim adımıza endişelenmesin...
    oncelikle tevrıkler ıcın tekrar sagolun.clint:Ewet sevgılı mt ci kardesım bende sordum bayıme ve bana cok yakında gelecegıın soyledıler koruma demırı+yan sehpa ınsaalh gelir ya bıde bana 36 litrlik bı canta vermek ıstedıler amam begenmedım ya cıok kucuk kask anca sıgacakk ıcıne sız kac lıtrelık onerırsınız ya
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    alo arkadaşlar bende dün itibarı ile bordo renge sahip cbf 150'sahip oldum..hava yağmurluydu binemedim ama iyi alete benziyor...bende 2005 model ybr de var...cbf'ye bindigimde farklılıkları yazarım
    cbf bana 3250 iken butun masraflar onlara olmak uzere 3400 ytl'ye patladı..400ytl krdikartına 6 ay taksit ve vade farkı içinde...
    CBF 150 ADANA

Alıntı caberli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oncelikle tevrıkler ıcın tekrar sagolun.clint:Ewet sevgılı mt ci kardesım bende sordum bayıme ve bana cok yakında gelecegıın soyledıler koruma demırı+yan sehpa ınsaalh gelir ya bıde bana 36 litrlik bı canta vermek ıstedıler amam begenmedım ya cıok kucuk kask anca sıgacakk ıcıne sız kac lıtrelık onerırsınız ya

Valla bakalım ben aybaşında koruma demiri ve yan sehpa + çanta taktıracam. Ama çanta konusunda beni düşündüren şey şu: Klavuzda ve motorun üstünde arka kısmın 3 kg kapasitesi olduğu yazıyo. Çok az değil mi. Çanta ve yükle bu zaten aşılır, acaba bunun için ayrı bir aparat mı ekleniyor. Ben motorun bordo rengine uygun bir çanta düşünüyorum bakalım, şu yağmur da bir dursa...

Hakpek motorlarımız seninle de renkdaş, hayırlı olsun güle güle ve kazasız günlerde kullanırsın umarım.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bakalım ben aybaşında koruma demiri ve yan sehpa + çanta taktıracam. Ama çanta konusunda beni düşündüren şey şu: Klavuzda ve motorun üstünde arka kısmın 3 kg kapasitesi olduğu yazıyo. Çok az değil mi. Çanta ve yükle bu zaten aşılır, acaba bunun için ayrı bir aparat mı ekleniyor. Ben motorun bordo rengine uygun bir çanta düşünüyorum bakalım, şu yağmur da bir dursa...

Hakpek motorlarımız seninle de renkdaş, hayırlı olsun güle güle ve kazasız günlerde kullanırsın umarım.
    Arkadaşım benim cbr'da da o tür birşey yazıyor ama sanırım o sadece bagaj kapasitesi için geçerli. Sonuçta arkada 90 kg adam da taşıyorsun. Ben hergün 20 kg'lık çantayla geziyorum ama yinede topcase'i bağlayacağınız yerin sağlamlığına dikkat edin , ve plastik parçalara asla yaslamayın. çatlatır... Servis taksada dikkat edin!

Yağmur konusunda da , bgnkü sağanakta yine saat 7'de rutin olarak dışarı çıktım. İyiki tam önlemli çıkmışım yoksa donardım... Siz siz olun ince çıkmayın. Ve kesinlikle yere dökülmüş mazotlara dikkat edin!!! Yağmurlu havalarda nedense çok oluyor bu. Yarın da güçlü sağanak varmış. Hadi bize kolay gelsin!!! Her koşulda motorcuyuz biz!
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım benim cbr'da da o tür birşey yazıyor ama sanırım o sadece bagaj kapasitesi için geçerli. Sonuçta arkada 90 kg adam da taşıyorsun. Ben hergün 20 kg'lık çantayla geziyorum ama yinede topcase'i bağlayacağınız yerin sağlamlığına dikkat edin , ve plastik parçalara asla yaslamayın. çatlatır... Servis taksada dikkat edin!
    Sanırım haklısın, bana da 3 kg saçma geldi, ama yine de servise sormak lazım bu durumu.

Yağmur konusunda ise acemiliğimden dolayı hiç binmedim yağmurda, motor da çok yeni, kıyamıyorum ıslanacak ya da bir şey olacak diye, oysa yağmur pantolonum bile alınmıştı daha motoru almadan

KORKI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 inşallah
    ben yeni başlayacağım için cbr 125 düşünüyodum. ama bu testi okuduktan sonra fikrim değişti diyebilirim. ama yinede iki motoruda bi yakından görmek istedim. istanbuldaki bayileri ziyarete gittim ve hep "sanki alacaksın" edasıyla yaklaştılar bana ve çok moralim bozuldu. aslında istanbul'da ikamet etmekteyim. ama şu anda 2 günlüğüne izmir'deyim. bornova'daki honda bayisine uğradım ve adını sormayı unuttuğum gözlüklü bi arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu. iki motoruda en ince detayına kadar anlattı ve bana en doğru kararı verebilmem için elinden geleni yaptı. iki motorada oturttu ve hangisinde kendini daha iyi hissettiğimi sordu ve boyum 1.83 olduğu için cbr 125 in biraz küçük kaldığını belirtti. fiyatının ve yedek parçasının ucuz olduğunu belirterek cbf 150 nin yeni başlayanlar için biraz daha mantıklı olacağını anlattı. istanbul'daki bayiler ilgilenmezken izmir bornova'daki bayi ilgilenmişti. istanbul'dan geldiğimi ve sadece motorları görmek istediğimi söylememe rağmen sıkılmadan yardımcı oldu. hepinizin huzurunda kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.
    Yaptığın hiçbirşeyden pişman olma, pişman olacağın hiçbirşeyi de yapma

Korkı kardeş, umarım cbf150 alırsın da böylece önümüzdeki yaz MT gezilerinde ya da başka ortamlarda buluşup beraberce gaz açarız. Benim boy'da 1.85 ve cbr ile yanyana geldiğinde CBF150 bariz büyük duruyordu, gerçi zaten race tipi motoru sevmiyorum ama benim cbf'yi seçmemin bir sebebi de boyutlarıdır.

Motosikleti
    CBF 150 inşallah
    Korkı kardeş, umarım cbf150 alırsın da böylece önümüzdeki yaz MT gezilerinde ya da başka ortamlarda buluşup beraberce gaz açarız. Benim boy'da 1.85 ve cbr ile yanyana geldiğinde CBF150 bariz büyük duruyordu, gerçi zaten race tipi motoru sevmiyorum ama benim cbf'yi seçmemin bir sebebi de boyutlarıdır.
    kesinlikle fotoğraflarda göründüğünden çok büyük duruyor. bir arkadaşım "mobilet gibi duruyor. bence ona para verme" demişti. kararsız kaldığım için her türlü görüşü değerlendiriyordum ama motoru yakından görünce ilk motorum bu olmalı dedim. inşallah yaza beraber oluruz.

Alıntı KORKI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle fotoğraflarda göründüğünden çok büyük duruyor. bir arkadaşım "mobilet gibi duruyor. bence ona para verme" demişti. kararsız kaldığım için her türlü görüşü değerlendiriyordum ama motoru yakından görünce ilk motorum bu olmalı dedim. inşallah yaza beraber oluruz.

Aynı mobilet hikayesini nette fotoğrafına bakan bir arkadaşım da bana demişti. Ama motoru gidip yakından görünce ben de tamamdır dedim. Ve şimdi gelmekte olan kışa rağmen aldım. İyi ki de almışım, yaz gelince yine motorum yok diye hayıflanmıycam artık. Artı kış boyunca da iyi havalar da binmek niyetindeyim böylece yaza kadar tecrübeyi de artırmış olurum ve yaza rahat girerim.

Motosikleti

kardes

Alıntı KORKI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni başlayacağım için cbr 125 düşünüyodum. ama bu testi okuduktan sonra fikrim değişti diyebilirim. ama yinede iki motoruda bi yakından görmek istedim. istanbuldaki bayileri ziyarete gittim ve hep "sanki alacaksın" edasıyla yaklaştılar bana ve çok moralim bozuldu. aslında istanbul'da ikamet etmekteyim. ama şu anda 2 günlüğüne izmir'deyim. bornova'daki honda bayisine uğradım ve adını sormayı unuttuğum gözlüklü bi arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu. iki motoruda en ince detayına kadar anlattı ve bana en doğru kararı verebilmem için elinden geleni yaptı. iki motorada oturttu ve hangisinde kendini daha iyi hissettiğimi sordu ve boyum 1.83 olduğu için cbr 125 in biraz küçük kaldığını belirtti. fiyatının ve yedek parçasının ucuz olduğunu belirterek cbf 150 nin yeni başlayanlar için biraz daha mantıklı olacağını anlattı. istanbul'daki bayiler ilgilenmezken izmir bornova'daki bayi ilgilenmişti. istanbul'dan geldiğimi ve sadece motorları görmek istediğimi söylememe rağmen sıkılmadan yardımcı oldu. hepinizin huzurunda kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.
    kardes o gozlıklu arkadasın ısmı ali ya kac para dedi cbf150 ye?

Motosikleti
    CBF 150 inşallah
    kardes o gozlıklu arkadasın ısmı ali ya kac para dedi cbf150 ye?
    yanlış hatırlamıyorsam 3.250 ytl demişti. yılbaşından sonra zam gelir diyordu.

Motosikleti
    hımm bana da oyle demıstı ama alcaksan bıraz daha ındırım yapar cbf yı tercıh et bence daha buyuk yakıtı az sessız

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    honda olsunda camurdan olsun fıyatıda uygun bence cınmallarından haha ıyı enazından motorunmu var honda olmasıyeter eline sağlık arkadaş güzel derlemışın bazıarkadaşlar üşenmeden okurda abuksubuk konuaçmazlar saygılar

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    maalesef sevgılı mt ci kardesım beraber gıdemıcez ama sana soyle bı onerım var ben su anda buca bora sürücü kursuna gıdıom ve hıc de oyle sandıgın kadar bır ucret odemıom ben yas 17.5 oldugu ıcın sadece a2 aliyom pesin para 100 mılyon kurs ucretı verdım o kadar sımdı kendım 20 ytl kadar sınav harcı yatırcam bıde 25 ytl imiş saglık muayenesı o kadar yanı toplam 145 ytl bence bu kadar ucuza hıcbıryerde bulamassın eger kendıne guvenıosan gel derım am torbalıdan burayada gelıp gıdılmezkı..neyse sen genede bır dusun sevgılı kardesım
    Ya cok iyimiş o zaman,bende B war zati sadece a2 alcam bende sen ozel mesajla kursun yerini tarif edersen sevinirim
    Bu 9 aralıkta sınawa girmek isteyenler icin son hafta ona göre herkese

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    kararsız kalanlara tavsiyem çok ince eleyip sık dokumasınlar. Sonra yok o motor yok şu motor derken insan motorsuz kalıyor. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bi karar verip gözünü karartıp alacaksın.

Motosikleti

fakat...

birde fırsat meselesi var ama mesela ben ybr de acele edıodum cbf cıktı cbf de acele edıodum sımdı yamahanın yenı bı model cıkaracagı soylenıo yanı soylemek ıstedıgım fırsatlar her zamn vardır cunku rekabet var benım soyleyecegım rahat olun siz musterısınz hanı her zaman haklı olan o yuzden paranız varsa korkmayın kral sızssınız ben cbf de acele ettıgım ıcın yeterınce ındıremedım onemlı olan rest yapmasını bılmektır cbf mı ybr mı kararsızlıgı ıse kararsızılık bıle degıldır bızler sızler ıcın cektık o sıkıntıları ve emın olun cbf tercıh edersınız ha bıde su var cbf ıcın acele edın ama ne alacagınızı bılmıosanız bekleyın heran yenı modelelr (ucuz ve guzel)cıkabılır yanı rahat olun ama cbf icin acele edin fiatlar artabılır!!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler