Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

sporcudan zarar gelmez kardeş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı zeki cbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen zeki cevik ve ahlaklı olurlar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Abi badicinin karatecinin tersine gitmicen...

Yahu bu mişlenler yağ gibi akıyor şerefsiz yolda...bi topac açayımda malı övelim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aynen zeki cevik ve ahlaklı olurlar aynen

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi badicinin karatecinin tersine gitmicen...

Yahu bu mişlenler yağ gibi akıyor şerefsiz yolda...bi topac açayımda malı övelim...
    abi bende anti mişlen topacı açsam mı diyodumharbiden okadar varmı bu lastikler bende hiç duro kullnmadım ki direk bunlara bindik birisi bana motorunu versin ama lastikler duro olsunbakmak istiyorum nekadar dandik

ama motorun akıp gittiği dogru böle 100-110 giderken bile kaymak gibi akıyo maşallah

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    irclerimin deseni bozuk diye gidonum sallıyor. irc yaramaz dedik, arkadaşım 800 liraya takım pirelli aldı koca motora onda da sallıyor.

mişlen dunlop metzelır deneyeceğim bundan sonra.

ya da bayi ile peşinen konuşup gidon sallarsa değiştiririm deyip ona göre alacağım.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

ben kacar herkese iyi akşamlar, benim cocuk arıza cıkarıyor.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irclerimin deseni bozuk diye gidonum sallıyor. irc yaramaz dedik, arkadaşım 800 liraya takım pirelli aldı koca motora onda da sallıyor.

mişlen de kimi zaman sallıyor hafif ama bazende ellerimi bıraksamda istediğim yere kendisi gitcekmiş gibi duruyor bende anlam veremedimama genelde sallanma olmuyor sallanma oldugu zaman arkamda yük oluyor yani mişlen bu konuda iyi sonuçta asfalt lastiğive mete abi o lastikten almış en iyisi budur

iyi akşamlar herzaman bekleriz

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    mücahitim hıza göre yapıyor. 60-70 arası asena bende. bu hızın altı ve üstü delikanlı

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    mücahitim hıza göre yapıyor. 60-70 arası asena bende. bu hızın altı ve üstü delikanlı
    döneklik yapıyo desenevalla asfalt motorcularına mişlen on numara mete abi aldıktan sonra övmeye başladı bende bugün korkmadan virajlara yatıyorumgerçekten güven veriyor hiç bu kadar yatırmamıştım motoru ama lastikler yattıkça yatıyor vallabide arka lastik kalınlığı 100 olsa tamam artık

Motosikleti
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende anti mişlen topacı açsam mı diyodumharbiden okadar varmı bu lastikler bende hiç duro kullnmadım ki direk bunlara bindik birisi bana motorunu versin ama lastikler duro olsunbakmak istiyorum nekadar dandik

ama motorun akıp gittiği dogru böle 100-110 giderken bile kaymak gibi akıyo maşallah
    sen durolarla vakit geçirseydin biraz anlardın kıymetini...her frende Calgary Kış Olimpiyatlarında gibi kayardın sağa sola yaplalardın...

ya da bayi ile peşinen konuşup gidon sallarsa değiştiririm deyip ona göre alacağım.
    dostum servisimin dediği direksiyon sallanmasının tek nedeni arka çantanın aerodinamiği bozmasıymış...

iyi geceler usta...

mişlen de kimi zaman sallıyor hafif ama bazende ellerimi bıraksamda istediğim yere kendisi gitcekmiş gibi duruyor bende anlam veremedimama genelde sallanma olmuyor sallanma oldugu zaman arkamda yük oluyor yani mişlen bu konuda iyi sonuçta asfalt lastiğive mete abi o lastikten almış en iyisi budur

:
    işimiz asfaltla haci...çamurda toz toprakta duro tadı versin önemli değil...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    İyi geceler beyler...Allah rahatlık versin...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    sen daha dur abi mişlenlerle bide yağmurda git daha zevkli oluyo full yağmurda lastikler sanki daha sağlam tutuyo yeri su değilde bali yağıyo sanki

bende övmeye başladım ya helal olsun sana abiama sölediklerinizden onu çıkarıyorum öbür lastikler dandikmiş harbiden,kullanmadığım için bişe diyemiyorum..

Motosikleti
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler beyler...Allah rahatlık versin...
    eyvallah dostum...tatlı rüyalar...

sen daha dur abi mişlenlerle bide yağmurda git daha zevkli oluyo full yağmurda lastikler sanki daha sağlam tutuyo yeri su değilde bali yağıyo sanki

bende övmeye başladım ya helal olsun sana abiama sölediklerinizden onu çıkarıyorum öbür lastikler dandikmiş harbiden,kullanmadığım için bişe diyemiyorum..
    kanka ben bişeyi yaşamadan tavsiye etmem...pahalı denen şey aslında pahalı değilmiş...aradaki fark cüzi ...bu buz motorcularda az reklam yapsa millet zaten tercihini yapmış gider bunları taktırır...ama kuryelerin çoğunda görüyorum...bana çok mişlen derlerdi...ben illa başka ne tavsiye edersin deyince başka bişey tavsiye etmezlerdi...

bende bilardoya takılayım biraz...iyigeceler...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bendede SHAD çanta var 40 lt lazım olan varsa satmayı düşünüyorum...
    buda linki...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ka-canta/detay
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    günaydın arkadaslar size bişey danıscam yapmak istedigim şey bana mantaklı geliyo bide sizin fikrinizi alim dedim şimdi bende 150 zc vardı 1400 liraya elimden cıkardım parası 5 ay sonraya tam olarak elime gececek 2 ay sonrada elime 2100 lira para gececek allah kısmet ederse bu 1400 den haric motoru bu parayla mı alım yoksa bankadan 3000 liralık bi kredi cekip 2 senede 150 150 mi ödesem diorum bu sayede elimde ekstradan 3500 lira param olcak tanıdıklar dior kredi cekme boşver falan ama aklıma cok yatıyor benmde alırsam da yaa ybr 125 yada cbf 150 almak istiyorum bunların piyasıda fazla düşmüyor askere kadar rahatlıkla binerim die düşünüyorum ne dersiniz arkadaslar fikir verirseniz sevinirim

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaslar size bişey danıscam yapmak istedigim şey bana mantaklı geliyo bide sizin fikrinizi alim dedim şimdi bende 150 zc vardı 1400 liraya elimden cıkardım parası 5 ay sonraya tam olarak elime gececek 2 ay sonrada elime 2100 lira para gececek allah kısmet ederse bu 1400 den haric motoru bu parayla mı alım yoksa bankadan 3000 liralık bi kredi cekip 2 senede 150 150 mi ödesem diorum bu sayede elimde ekstradan 3500 lira param olcak tanıdıklar dior kredi cekme boşver falan ama aklıma cok yatıyor benmde alırsam da yaa ybr 125 yada cbf 150 almak istiyorum bunların piyasıda fazla düşmüyor askere kadar rahatlıkla binerim die düşünüyorum ne dersiniz arkadaslar fikir verirseniz sevinirim

Kesinlikle borç yapma,biraz sabırlı ol,parangelince alırsın,adımlarını sağlam atmış olursun,hesapta olmayan birsorunla karşılaşırsın,Allah korusun bütün hesabın allak bullak olur...Bankalar,yağmurlu günde adamın elinden şemsiyesini alırlar...

Bilmem anlatabildimmi...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu yaşıma kadar bankalarla işim olmadı, olmaz.

bankalara elini kolunu kaptıracağına, paran varsa alacaksın yoksa daha çok çalışacaksın.

bir bankalara, bir de gsm firmalarına gıcığım, gıcıktan da öteyim.

Motosikleti
    Arkadaşlar cfsine ybr aynası taktırmak isteyenler...yan sanayide markamı olur demeyin oluyor...ayna üzerinde WIWI yazan aynayı Sirkecide bulamadık...

Erdiye aldığımız kısa saplıydı ve hemen ilk arızasını verdi sağ teki...geri dönüp değiştirdik...

bu marka çin aynası sağlam...işçilikten belli...bu WİWİ yi getiren adamlar İzmirde şu kişiler...

ve ayna çifti ne kadar tahmin edin..

çifti 10 tl...

http://www.motorcuhayri.com.tr/

FEVZİPAŞA BULVARI 1366 SOK. NO :1/B BASMANE/İZMİR TEL +90 232 4450291

almanız gereken ayna burada...yeni takım uzun saplı ybr ayna takımı...burada ben Gültepede tesadüfen buldum bu WİWİ yi...

http://www.motorcuhayri.com.tr/GRUPLAR/AYNA%20GRUBU.htm

adamları aradım perakende satışlarıda var...ama İzmirden biri toptan alırda ihtiyacı olanlara yollarsa çok makbule geçer...uzun saplı olan dikkat edin...dün kısa saplı aldık Erdiye aslında görüyorum dedi ama çok işlevsel değil...

Bu fotoğraftaki kısa saplı olan...
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu elvıs biraderimin aynası..usun saplı..

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan ustam aynaların goruntusu -
    yenı modelın aynasımı degulmı bılmıyorum

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte ybr aynası

benimkiler malumunuz...

Aynanın ilk müşterilerdinden biri Samsundan mmucit biraderim...bi liste oluşturalım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

uzun kısa yeni eski takım benimde kafam karıştı aslında...tek yapmanız gereken taktıktan sonra aynanın %50 si gidonun bittiği yerden dışarı kaymış olması...ölçüyü buna göre yapın...uzun kısa anlarsınız aslında...

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    uzun kısa yeni eski takım benimde kafam karıştı aslında...tek yapmanız gereken taktıktan sonra aynanın %50 si gidonun bittiği yerden dışarı kaymış olması...ölçüyü buna göre yapın...uzun kısa anlarsınız aslında...
    Abi beni yazın. Görünüşüde bizim aynalardan kat kat iyi duruyor, yalnız böyle aynanın yarısı dışa sarkık güzel duruyormu metehan abi? Eğer getirtilecekse beni direk yazın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler