Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydoğan kılavuzdan buraya alıntı yaptığın her zaman kılavuza öylesine bakmak geliyor içimden ne alakaysa...öylesine bakmak yani...
    CBF150'yi ilk aldığım zaman özenle, didik didik, her sayfasını okumuştum kılavuzun.
    Şimdi forumda kılavuzdaki bir konu geçince de hemen "ulen bu vardı kılavuzda" diyebiliyorum

Nasıl olsa biliyoruz diyip geçiştiriyoruz çoğu zaman ama bence yeni alan yada alacak arkadaşlarda kılavuzu okusunlar faydalı bilgiler var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

biraderim yanlış anlamada feybukta çok abidik gubidik yamuk yumuk tipler var...bir özelimiz olsun..burada bizbize daha güzel olduğumuzu düşünüyorum...tanımadığım tipler davet yollıcak ekle diye böyle bir arzum yok olmadı...ve hayatım cbf 150 den ibaret değil inan...burada güzel bir muhabbet dönüyor...sizlerle keyifli cbf 150...sizde olmasanız ne gezilerin anlamı olacak ne motosikletin...ben farklı veritabanlarında olmak istemiyorum aslında...mt cbf 150 topacı bana fazlasıyla yetiyor...
    Genelde +1 demek pek tarzım değildir ama facebook konusunda bu yoruma katılıyorum
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150- kırmızı 2009
    sorun değil abi haklısın aslında hani benimki öneriydi.. neyse yakında 12000 bakım var bakalım ne olacak ozaman görüşürüz

Alıntı atakf1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun değil abi haklısın aslında hani benimki öneriydi.. neyse yakında 12000 bakım var bakalım ne olacak ozaman görüşürüz
    Atak kardeşim, servise gittiğin zaman şu bahsettiğin devir saatli göstergenin resmini çekip buraya eklersen çok sevinirim.

Motosikleti
    honda cbf 150- kırmızı 2009
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atak kardeşim, servise gittiğin zaman şu bahsettiğin devir saatli göstergenin resmini çekip buraya eklersen çok sevinirim.
    valla dostum geldiyse eğer hemen taktırıcam eğer sizin oralarda yoksa buradan irtibata geçer kargoyla göndeririz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    CBF150'yi ilk aldığım zaman özenle, didik didik, her sayfasını okumuştum kılavuzun.
    Şimdi forumda kılavuzdaki bir konu geçince de hemen "ulen bu vardı kılavuzda" diyebiliyorum

Nasıl olsa biliyoruz diyip geçiştiriyoruz çoğu zaman ama bence yeni alan yada alacak arkadaşlarda kılavuzu okusunlar faydalı bilgiler var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Genelde +1 demek pek tarzım değildir ama facebook konusunda bu yoruma katılıyorum

Kılavuz çok siyasi ve düz yazıyor...gerçeklerden uzak gibi...farkındasın değil mi...

Hacı inan msnde bile buradaki çoğu arkadaşla yazışmıyorum veya açmıyorum veya çevrimdışıyım...yani çok muhabbetde tez ayrılık getirir...mesafeyi koruyup geçinip gidiyoruz...ha gezdiğim arkadaşlara pandik bile atıcam yolda neredeyse...Erdiye sor barnağımı yeicek yakında...

valla dostum geldiyse eğer hemen taktırıcam eğer sizin oralarda yoksa buradan irtibata geçer kargoyla göndeririz
    dünya gözüyle Türkiyede bi devirli kadran görmezsem gözüm açık gider...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Eğer varsa böyle bir durum listenin başına adımı yazabilirsin. Teşekkür ediyorum ve senden gelecek haberi bekliyorum

Motosikleti
    Arkadaşlar ilk fırsatta aynalarımı değiştiriyorum artık...dah ageniş bişey alıcam...bu ralli tarzı sitelerde aynalar için bir ölçü var...milim ölçüsü bizim ayna ölçüsü nedir acaba bilen varmı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Kılavuz çok siyasi ve düz yazıyor...gerçeklerden uzak gibi...farkındasın değil mi...
    Farkındayım ama yinede genel anlamda düzgün bilgiler var.

Arkadaşlar ilk fırsatta aynalarımı değiştiriyorum artık...dah ageniş bişey alıcam...bu ralli tarzı sitelerde aynalar için bir ölçü var...milim ölçüsü bizim ayna ölçüsü nedir acaba bilen varmı...
    Bende değiştirmek istiyorum arayış içindeyim. YBR'lerin iki taraftan oynayan siyah aynaları var. Onlar gayet güzel iş görüyormuş.
    Ölçüsünü tam bilmiyorum ama önemli olan bir konu var. Bizim aynalardan birisi ters dişli.

ha gezdiğim arkadaşlara pandik bile atıcam yolda neredeyse...Erdiye sor barnağımı yeicek yakında...
    Demekki senle çok samimi olmamak gerek

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    aferin lan yavrukurt...atılgan adamsın vesselam...bi atıldın makinayı kaptın...şimdiden hayırlı uğurlu olsun... bi bujide sana verelim... malum oralar sıcak...2.partiye gir sende...
    Saolasın varolasın abi..Desteğin yeter

Motoru bi alamda abi alırım bujisini,zincirini

Yarın haber veririm abi buji olayını

Motosikleti
    Farkındayım ama yinede genel anlamda düzgün bilgiler var.

Bende değiştirmek istiyorum arayış içindeyim. YBR'lerin iki taraftan oynayan siyah aynaları var. Onlar gayet güzel iş görüyormuş.
    Ölçüsünü tam bilmiyorum ama önemli olan bir konu var. Bizim aynalardan birisi ters dişli.

Demekki senle çok samimi olmamak gerek
    e napcaz dostum ters dişli ambiansında...ters olan sağdaki mi...

Valla Erdiyle geziye çık 1 ay relaks ol rahatla...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Şu faceboku bende hiç hazetmiyorum.Arkadaşın biri dur sanada alalım bir ''book'' dedi iyi al dedik.Ulen sen misin alan,arkadaş ilk okulundan tutta askerdekine kadar alayı teklif gönderiyo,kendi kendime ben uğraşamıcam bunla...Hemen kendimi bir kaç arkadaşın facesinden şikayet ettim..birde baktımki benim hesabı iptaal etmişler...

Şimdi kafam rahat işte
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saolasın varolasın abi..Desteğin yeter

Motoru bi alamda abi alırım bujisini,zincirini

Yarın haber veririm abi buji olayını
    iş başa düştü kanka yapcak bişey yok...aldın aldın alamadın bakakaldın ...

e napcaz dostum ters dişli ambiansında...ters olan sağdaki mi...
    Valla abicim hangisinin ters diş olduğunu tam olarak hatırlamıyorum şu anda. Bence aynaları aldığın yerde bir dene, ya da "olmazsa iade ederim" diyerek satın al.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Merhabalar.

Bu aynalar benimde canımı sıkıyor. YBR aynaları düşünüyordum ancak nikenajlı birşey olsun da diyorum (regalden alıştık nikelaja ) . Olursa bujiden sonra bizden birde ayna operasyonu çıkar diye düşünüyorum.

Bizim cbflere kendi aramızda bir standart oluşturacağız gibi görünüyor
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Valla abicim hangisinin ters diş olduğunu tam olarak hatırlamıyorum şu anda. Bence aynaları aldığın yerde bir dene, ya da "olmazsa iade ederim" diyerek satın al.
    bu mm olayı nedir...çin parçaları var ya riallide falan...orada ucuzlardan alıcam ama kaç mm ayna...bilin mi hacı...

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Bu aynalar benimde canımı sıkıyor. YBR aynaları düşünüyordum ancak nikenajlı birşey olsun da diyorum (regalden alıştık nikelaja ) . Olursa bujiden sonra bizden birde ayna operasyonu çıkar diye düşünüyorum.

Bizim cbflere kendi aramızda bir standart oluşturacağız gibi görünüyor
    ben zaten aynanın %40 ıyla görmeye alıştım...ama nereye kadar...

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ybr ye uygulanan iki çesit ayna var bırısı düz_ kısa görüş açısı dar orjınal aynalardan farkı yok
    diğeri sekıl olarak ve goruntu olarak daha iyi 3-4 cm daha genişlik ile geniş bir görüş acısı sunuyor ve takılmasıda prayık her hangı bır uygunsuzluguda yok ben taktım gözlerim dörtlendı sankım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Mete abi, ''mm'' milimetrenin kısaltılmışı yani ''yiv ve setin'' oluşumu vidayı,burguyu oluşturur..Aynadaki ölçü ise iki setin arasındaki 'yiv vidadaki oyuntu,set ise tepe noktaları ''

Setlerin arasınıda 'kılavuz veya dijital kumpasla ölçe bilirsin''
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    aynalar resmen iğrenç. ne zamandır değiştiricem hep unutuyorum. nikelajı pek sevmem.

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    işte ybr aynası

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    baksanıza ibrahim de 440 yapmış. ben 2 kişi 414 deyince herkes şaşırmıştı demek ki siz fazla abanıyorsunuz.

metehan hocam 8 top (halk dilinde amarıkan ) bilardodan çakarsan gelince oynamak isterim. biz profesyonel olarak haftada 10 saat antreman yapıyoruz yalnız ona göre
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler