Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu cant şeritlerini iyi çekemedim seninki kadar kalın olmadı sen nerden buldun bunları yapıştırmamı boyamı nedir bu şeritler
    kuzenin dediği gibi şu an ellerinde kalmamış ama başka motorculara bakarsan bulursun,bunlar cantın ovaline göre parça parça hazırlanmış olarak veriyorlar...
    facebook(Fazer Tutkunları)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    biz adanada olunca haliyle bu adresler pek bir işe yaramıyor ama yinede saolun arkadaşlar teşekkürler ilginize...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzenin dediği gibi şu an ellerinde kalmamış ama başka motorculara bakarsan bulursun,bunlar cantın ovaline göre parça parça hazırlanmış olarak veriyorlar...
    kuzen malesef başka yerde yok,
    benim sormadıgım motosikleyci kalmadı,
    ama belki bulan olursa bana da haber versin.

biz adanada olunca haliyle bu adresler pek bir işe yaramıyor ama yinede saolun arkadaşlar teşekkürler ilginize...
    adana dedigin şurası be birader,
    kargo ile gönderirim ben sana ama dedigim gibi ellerinde yok.
    bulursam aklımda olsun,
    biz ne diye varız burda ne istersen söyle adrese teslim kargo ile gönderelim,
    çekinmeyin sakın, motosiklet iste adrese şahsen teslim ederim evelallah.
    98 Beygir.....

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen bu hızda bu vites aralıkları ile gitmeye devam edersen senin motor 100 km hızı geçmez ve ileride çok büyük sorunlar yaşayabilirsin.

4.viteste 90-100 km hızla gitmen gerekiyorken neden 55 km hızla gitmeyi tercih ediyorsun,eger yakıttan tasarruf etmek için bunu yapıyorsan yanılıyorsun.
    motor her zaman her yerde devirinde kullanmak en iyisidir,
    zaten şu an kullandıgımız motosikletler sınıfının en az yakan motosiklet'idir.
    ben bir depo ile yedek dahil 525 km yol yaptıgımı biliyorum ve bu tam gaz olarak uzun yolda yapılmıştır, sadece birkaç kere değil her zaman yaptıgım zaman dır.
    Cvp verdiğim arkadaş 'ben performans istemiyorum ekonomik olsun' demiştide bende ondan böyle bir cvp verdim üstadım ve ben çok nadir böyle kullanıyorum motoru insanın ruh hali olur ya bazen çok sakin sürmek ister motorunu o zamanlarda denemişliğim var bu tarz sürüşü ve gerçekten çok ekonomik vede rahat sürüş oluyor o nedenle açıklama yaptım arkadaşa ben 4. viteste 105 yapıyorum arada sırada diğer viteslerde de zorluyorum yani

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen malesef başka yerde yok,
    benim sormadıgım motosikleyci kalmadı,
    ama belki bulan olursa bana da haber versin.

adana dedigin şurası be birader,
    kargo ile gönderirim ben sana ama dedigim gibi ellerinde yok.
    bulursam aklımda olsun,
    biz ne diye varız burda ne istersen söyle adrese teslim kargo ile gönderelim,
    çekinmeyin sakın, motosiklet iste adrese şahsen teslim ederim evelallah.
    allah razı olsun arkadaşım düşünmende yeterli çok teşekkür ederim..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    BİROL 78 ve CİHAN kardeşlerim, benim 4000 km de ki cbf ime 40 dişli taktım ama hız artması vs olmadı, motorumu iyi açamadık ne yaptık bilemiyorum. 4. viteste 110 a çıkıyor, 5 e takıyorum arkası gelmiyor. 41 diş almak istiyorum ama İst.. İtimat motor a telefon açıp sordum.. 43-40-38 var dediler ama ellerinde 41 yok. 41 dişi nereden bulabilirim. Cargo ile bile gönderebileceğinizden bahsetmişsiniz, ben Kocaeli' deyim. Siz bana bu dişliden elinde olan bi dükkanın adres tel verebilirseniz çok memnun olurum. Ben gelip alabilrim.

Birde şunu sormak istiyorum. İstanbul Sirkici' de, sadece İtimat Motorun olduğu bölgede mi motorcular var.. Sirkecinin farklı yerlerinde de varmı ? Varsa nereleridir ? Veya bu Sirkeci gibi farklı semtlerde böyle motor piyasası hareketli sokaklar, bölgeler varmı =? Bu arada 42 diş ile 38 çok farklıymış, 2 fotoda bariz belli oluyor Ayrıca bu dijital hız göstergesi ile siyah el rüzgar korumalarından da almak istiyorum.. Nereden bulabilirim =?

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Ethem kardeş 40 lık dişli ile 5. vitesde 110' un üzerine cıkmak için. 4 de gidiyorsun.80-90 gibi hızlara gelince tak 5. vitese düz yolda hafif rüzgar olsa bile biraz 115-120 gibi hızlara cıkabilmeli....
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethem kardeş 40 lık dişli ile 5. vitesde 110' un üzerine cıkmak için. 4 de gidiyorsun.80-90 gibi hızlara gelince tak 5. vitese düz yolda hafif rüzgar olsa bile biraz 115-120 gibi hızlara cıkabilmeli....
    benim motor bunu yapmıyor işte.. acaba henüz 4000 km de tam anlamıyla açılmamış olabilir mi =? bazı ark..lar 10000 km den sonra motorun daha da kendine geldiğini falan söylüyorlar.. Ne dersin =?

Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Bende öyle biliyorum motor 8.000 lere falan gelince tam anlamıyla açılıyormuş

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    evet bizim motor 9 binde tam anlamıyla açıldı
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı oğuz-AnTALyA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bizim motor 9 binde tam anlamıyla açıldı
    Tam anlamıyla açılmış halde son hızı ne oldu peki Dişli değişimi varmıydı sende

Motosikleti
    cbf 150
    bi ara bütün cbf'leri bi araya toplayalım mesela bi şehir belirleyip buluşalım nası olur

Motosikleti
    allah razı olsun arkadaşım düşünmende yeterli çok teşekkür ederim..
    ne demek .

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİROL 78 ve CİHAN kardeşlerim, benim 4000 km de ki cbf ime 40 dişli taktım ama hız artması vs olmadı, motorumu iyi açamadık ne yaptık bilemiyorum. 4. viteste 110 a çıkıyor, 5 e takıyorum arkası gelmiyor. 41 diş almak istiyorum ama İst.. İtimat motor a telefon açıp sordum.. 43-40-38 var dediler ama ellerinde 41 yok. 41 dişi nereden bulabilirim. Cargo ile bile gönderebileceğinizden bahsetmişsiniz, ben Kocaeli' deyim. Siz bana bu dişliden elinde olan bi dükkanın adres tel verebilirseniz çok memnun olurum. Ben gelip alabilrim.

Birde şunu sormak istiyorum. İstanbul Sirkici' de, sadece İtimat Motorun olduğu bölgede mi motorcular var.. Sirkecinin farklı yerlerinde de varmı ? Varsa nereleridir ? Veya bu Sirkeci gibi farklı semtlerde böyle motor piyasası hareketli sokaklar, bölgeler varmı =? Bu arada 42 diş ile 38 çok farklıymış, 2 fotoda bariz belli oluyor Ayrıca bu dijital hız göstergesi ile siyah el rüzgar korumalarından da almak istiyorum.. Nereden bulabilirim =?
    arkadaşım ilk önce sana 41 dişli bulamayacagını ve bulsan bile 1 dişin hiçbir farkını göremeyecegini söylemeliyim.
    bize ne 40 ne de 41 dişli fark eder, yani hiçbir fark görmezsin,
    ancak 4 diş birden azalacak yani çok sayı olması gerek bunun için en idaeli 38 dişlidir.
    sana gönderebilecegim ancak 38 dişlidir, eger 36 veya 34 diş takmak istiyorsan bunlardan da randuman alamazsın.

evet istanbulun bilinen motosikletci yeri sirkecidirr, ve bunun dışında kadıköy fenerbahçe stadının orası var ama kadıköyde o orjınal parçalar ve bizim cbf ye göre pek bişey yok,
    42 ile 38 dişli arasında tabiki fark olucak çünkü arada 4 diş var ve biraz ufak hali ile.

dijital km göstergesi ise bisikletcilerde satılan km lerden,
    önceden bisikletimde kullanıyordum şimdi motosikletime taktım,
    ama alırken dikkat et, yüksek hız gösterenlerden al, arkasındaki kutuda yazar zaten benimki eski model ve 122 km de bitiyor baştan başlıyor.

el rüzgar korumaları demişsin elcik korumaları yani bunlardan istersen elimde birkaç adet var, sana kargo ile gönderebilirim.

Alıntı OzCaN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende öyle biliyorum motor 8.000 lere falan gelince tam anlamıyla açılıyormuş
    arkadaşlar bence hiç alakası yok ben cbf 150 ilk aldıgımda 800 km iken çorlu gezisinde 120 km hızı gördüm..
    ne demişler : basarsan gidersin basmazsan gidemezsin

Alıntı osmx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ara bütün cbf'leri bi araya toplayalım mesela bi şehir belirleyip buluşalım nası olur
    evet ben bu işi istanbulda yazın yapmayı planlıyorum,
    şöyle 70 veya 80 cbf 150 yan yana
    birde gazeteye çıkarız,
    bizi fark edin diye slogan asarız.
    98 Beygir.....

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Evet bulunduğum yerde konuşabileceğim CBF sahibi kimseler yok :( Kuryeler var onlarda işinde gücünde adamlar oluyor . Toplanmak iyi olur.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Tum cbf kullanıcıları olarak toplanmak guzel fikir ama bana kalırsa ancak yarısı toplanır. Örnegin kendi adıma konuşuyorum. Mersinden taaa İstanbula gitmek, aslında böyle bir gezi düşünmüyor degilim ama imkanlarım elvermiyor. Şunu bilmenizi isterim. Bedenen bir araya gelemesek de bizi burada birleştiren motsiklet tutkusu sayesinde gönüllerimiz herzaman beraberdir...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Böyle bir buluşma olursa bir anket ile nerede buluşulacağı da oynalarak kararlaştırılabilir. Yinede kalabalık olabileceğimizi düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir buluşma olursa bir anket ile nerede buluşulacağı da oynalarak kararlaştırılabilir. Yinede kalabalık olabileceğimizi düşünüyorum.
    iller arasında kendi kendine buluşulabilir.
    yoksa tutupda bir buluşma için 250 km gidilmez.
    ancak dedigim gibi her il kendi arasında toplanabilir
    istanbul için kimler var mesela
    ben toplantıyı yaparım,
    birde pazar olursa istanbulda cbf team yaparız
    şöyle 80 cbf 150 ardı ardına.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Lüleburgazdan İstanbul 200 km. Birde şehir için 250 km. Ben gelirim sorun olmaz

Motosikleti
    honda nt700deauville
    merhaba arkadaşlar bende gelirim toplanılacaksa aranızdayım yarından sonra 4000kmde 2008 model 2650ye aldım ne diyorsunuz iyimidir fıyatı iş için aldım pek bilgim yok cbf 150 hakkında okumaya çalışıorum topiği bakalım
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    ben dayımın oğluyla bile cbf leri alıp gezdiğimizde ne kadar güzel bi gün geçirdiğimizi düşünüyorumda onlarca cbf mükemmel olur herhalde. bende İst.. a 120-130km yim gelebilirim. belirlenen tarihte erteleyemeyeceğim kadar mühim bi işim olmazsa mutlaka gelirim.

Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende gelirim toplanılacaksa aranızdayım yarından sonra 4000kmde 2008 model 2650ye aldım ne diyorsunuz iyimidir fıyatı iş için aldım pek bilgim yok cbf 150 hakkında okumaya çalışıorum topiği bakalım
    çok çok iyi almışsın, şu anda anahtar teslim aksesuarsız fiyarı 3900-3950 gibi olmalı. Son bi ay içinde 100 ytl zamlandı. İyi günlerde kullan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler