Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Kaplanboğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler bugün xenona far anahtarı taktırdım sonuç harika; bu sefer xenon yanmıyor, elimdekinden de oldum. philips ampul aldım beyaz 5 tlye, yarın xenonu beyni meyni hepsini söktürüp onu taktıracağım, anahtarıda iptal edip farımda hep açık yolumdaya geri döneceğim. xenon dışı aydınlatma önerisi olan varsa çokmakbüle geçer (:
    Seninde başına benim işe benzer bişey gelmiş, bende orjinale dönücem yarın komple far siparişimi yarın teslim alıcam. Ama yine orjinal farı, anahtarla kullanacağım, anahtarı kullanmasam boşa duracak, bari bi işe yarasın. İstediğim zaman farı açıp kapatabilmek istiyorum, aslında buna akü sağlamken gerek yok ama, bi düğme bi düğmedir, yakışıyor keretaya park lambasını bile düğmeye bağladık, istediğim zaman açıp kapıyorum. Şekil oldu Beyaz ışık ampullerini dene, orjinalinden bi nebze olsun daha iyiler sanki. Bu arada benim şekil şu: Sağdaki düğme parkları açıp kapıyor, sol daki büyük düğme 4 lü sinyal, arka soldaki ise farlar olacak inşallah yarın. Ama xenon değil, orjinal farlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    etemm üstat sen bu anahtarları falan nasıl bağladın tesisatı söktün sanırım nereleri kestin biçtin bende far a bir anahatar düşünüyrum da

Bu arada demeden edemiiicem şu düğmeler yani başka seçenek yokmu idi şu çubuk mandal şeklinde olanlardan var bende de yani bu sekilde kırmızı bır elektirik süpürgesine benzemiş

yinende tesisatla ilgili bilginden yararlanmak isterim kızmassan teşekkürler

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etemm üstat sen bu anahtarları falan nasıl bağladın tesisatı söktün sanırım nereleri kestin biçtin bende far a bir anahatar düşünüyrum da

Bu arada demeden edemiiicem şu düğmeler yani başka seçenek yokmu idi şu çubuk mandal şeklinde olanlardan var bende de yani bu sekilde kırmızı bır elektirik süpürgesine benzemiş

yinende tesisatla ilgili bilginden yararlanmak isterim kızmassan teşekkürler
    Müdür, bu işi ben yapmadım, teknik destek aldım

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır abi alıyorum ben lastikleri.Teşekkürler bilgi için ben yapabilirsem yaparım..Önce önü alırım ayaklıkta ağırlığı arka lastiğe verecek şekilde durdururum motoru..önü taktırır getirir sonra ayaklıkta ön lastiğe verecek sekilde durdururum motoru..bu sefer arkayı söker götürürüm..burda bi yer gördüm bana yakın michelin lastik bayisi.bakalım gider bi konuşurum ne der.dükkanın yanı müsait olmadı orada yaparım hemen birşeyler..ama sizden güveni aldım basit dendi basittir o zaman..

Birde bunları alıyorum bakalım..kargo gelmişken bunlar da gelir..
    http://www.feyizoglu.com/740-Halat-K...-_47134.html#0

ve

http://www.feyizoglu.com/FF351-Siyah-Vizor_47084.html#0
    abi sen ne yaptın ya o kilit çok pahalı aynısı şekil olarak sadece baş kısmı değişim maxem in ben 20 ye aldım sanada alır yollarım istiosan :S

2 kilit parası verme boşuna

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

tamamdır abi alıyorum ben lastikleri.Teşekkürler bilgi için ben yapabilirsem yaparım..Önce önü alırım ayaklıkta ağırlığı arka lastiğe verecek şekilde durdururum motoru..önü taktırır getirir sonra ayaklıkta ön lastiğe verecek sekilde durdururum motoru..bu sefer arkayı söker götürürüm..burda bi yer gördüm bana yakın michelin lastik bayisi.bakalım gider bi konuşurum ne der.dükkanın yanı müsait olmadı orada yaparım hemen birşeyler..ama sizden güveni aldım basit dendi basittir o zaman..

Birde bunları alıyorum bakalım..kargo gelmişken bunlar da gelir..
    http://www.feyizoglu.com/740-Halat-K...-_47134.html#0

ve

http://www.feyizoglu.com/FF351-Siyah-Vizor_47084.html#0
    ramazan abi bu işte benim kilit beğenirsen elimden geleni yaparım ;)

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/m...81707-57040234

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:14 ----------

evet beyler bugün xenona far anahtarı taktırdım sonuç harika; bu sefer xenon yanmıyor, elimdekinden de oldum. philips ampul aldım beyaz 5 tlye, yarın xenonu beyni meyni hepsini söktürüp onu taktıracağım, anahtarıda iptal edip farımda hep açık yolumdaya geri döneceğim. xenon dışı aydınlatma önerisi olan varsa çokmakbüle geçer (:
    abi philips beyaz ampülü 5 tl ye nereden aldın ?

http://www.hepsiburada.com/liste/pho...oryId=20024664

bundanmı ampül?

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    kardeşim çok sağol ama aldık bi kere.2 metre oluşu dikkatimi çekti..kargoda şimdi.gelecek bugun bana.pahalı olduğunun bende farkındayım ama lastik vizör almışken onuda alayım dedim..
    birGarip..

Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar kargom geldi.Feyizoğlunu 2 kere aradım gerçekden ilgilendirler bu konuda..

Bi diğer söylemek istediğim

90 /90 - 18 lastik 2011 yılının mayıs ayı
    2.75 - 18 lastik ise 2011 yılının ağustos ayında üretilmiş.Çokmu beklemiş acaba ?
    birGarip..

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar 2008 cbf 150'me akü alacağım haze marka, bakımsız. 71.00 tl
    bu aküyü kullanmış veya yorum yapabilecek varmı. yuasa'nın bakımsız aküsü
    yok gibi cbf 150 için. akünün linki burada
    http://magaza.entelenerji.com/h12n7b-3a-bs.html

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm arkadaşlar. Hepinizi Hayırlı Ramazanlar Dilerim.
    İzninizle bir sorum olucak.
    Aranızda CBF150 kullanıp sonrada Tvs Apache'ye geçmiş, Yada Tvs Apache'den Cbf150'ye geçmiş olan kimseler varmı? Onlara sormam gereken bazı şeyler var. Yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Sağlıcakla kalmanız dileğiyle. Hayırlı günler.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda CBF150 kullanıp sonrada Tvs Apache'ye geçmiş, Yada Tvs Apache'den Cbf150'ye geçmiş olan kimseler varmı? Onlara sormam gereken bazı şeyler var. Yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Sağlıcakla kalmanız dileğiyle. Hayırlı günler.
    Aleyküm selam.

Kardeş bu konuda sana adaşım Tekteker_Ramço yarımcı olur diye düşünüyorum..ama o apache hastasıdır.ona göre sor
    birGarip..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray ı beklemeni öneririm. Şu an uyuyor olabilir. Gece vard. çıktı. Kendisi cbf 150 ve apachi sahibi oldu geçmiş yıllarda. Sorularını cevaplandıracaktır. Aynen, tekteker ramço da görürse sorularını yanıtlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

arkadaşlar kargom geldi.Feyizoğlunu 2 kere aradım gerçekden ilgilendirler bu konuda..

Bi diğer söylemek istediğim

90 /90 - 18 lastik 2011 yılının mayıs ayı
    2.75 - 18 lastik ise 2011 yılının ağustos ayında üretilmiş.Çokmu beklemiş acaba ?
    Hayır çok beklememiş aslında, uygun koşullarda beklediğinde sorun yok. Direk güneş ışığı aomayan oda sıcaklığında güzel bi ortamda saklandığı taktirde korkulacak bişey yok. Geçen 33 binde bi Bmv motor sahibi ile sohbet etik ayak üstü. motor 90 lı bi modeldi şu an hatırlamıyorum. Üzerindeki lastiklerin dişleri hayli azalmıştı fakat orjinaldi. Bu olaya bu kadar takılmamak lazım.

Şimdi bi duroları sık parmaklarınla, bide michalenleri, zaten michalenlerin ne kadar yumuşak hamurlu olduğunu anlayacaksın durolara nazaran. Yeni lastiklerini taktıkrdıktan sonra yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Sanırm michalenlere aşık olacaksın İyi günlerde kullanman dileği ile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2008 cbf 150'me akü alacağım haze marka, bakımsız. 71.00 tl
    bu aküyü kullanmış veya yorum yapabilecek varmı. yuasa'nın bakımsız aküsü
    yok gibi cbf 150 için. akünün linki burada
    http://magaza.entelenerji.com/h12n7b-3a-bs.html
    1439. sayfada cbr125cbr nickli arkadaş, aşağıda linkini vermiş olduğu aküden aldığını ve kullandığını yazmıştı.

http://www.rialli.com/urunler/motors...er-cgl-serisi/

Aküye 70 tl verme, al sana 47 tl ye, bakım gerektirmeyen akü

Motosikleti
    PCX 125
    abi yorumlarımı bekliyorsun da ben daha acemiyim..mahalle aralarında 2 inci 3 üncü vites anca.çok az yatarak dönüyorum ki ara sokaklar hep topraklı yatarak dönülmüyor. Ben sanıyorum ki lastik farkını anlayamıyacağım..michelin ve duro farkını yani.. Ama şu halimle bile anlarsam, iki lastik arasında citti anlamda fark oluyor demektir.Gerçekden de öyle..

Dündü yanılmıyorsam, geziniyorum yine.2. vitesteyim, ara sokağa gircektim vazgeçtim.tekrar kırdım ana yola..önümde araba park etmiş duruyor.dönerdim aslında, ama belki dönemeyebilirim dedim biraz frene dokunayım.tam yürüme hızında gidiyorum yani düşecek gibi olsam bile bu uzun boyumla toplarlardım o derece yavaştım, sola doğru dönerken frene hafif dokundum arka bi attı asvaltta..Aman Allah'ım...kalbim çıkacaktı o hızda bile.korktum gerçekden..zaten o olaydan sonra eve geldim.arkadasın lastiklr feyizoğlunda ucuzlamış yazısını gördüm.dedim yakında alırım.nasıl olsa ehliyetsizim sokak aralarında geziyorum pek faydasını görmem diye düşündüm.ama aldım bakalım..Taktıracam. pek sanmıyorum fark görebileceğimi ama mutlaka yazarım..Bilgiler için teşekkürler Ethem abi..

Dün mahalle arasında motorcu gördüm.baktım Motorcu Ramazan yazıyo.Dedim adaşımmış durayım..dükkan mahalle arası tavanın yarısı açık dökük bi yer.İçerde çin malı, bu ufak güçlendirilen motorlardan var ya pejo muydu neydi ondan dolu..çin malıyla uğraşıyor sürekli belli. dedim böyle böyle lastikler değiştirilecek.konuştuk biraz.gözüm pek tutmadı aslında.ama sonradan kanım kaynadı..genel olarak "parça olsun her türlü yaparım" demesiydi. ufak tefekleri bana getir ama servisini ihmal etme sonuçta garantili kimseye dokundurtma vs demesi beni cezbetti açıkcası..Ondan önce ben şöyle bir baktım, yemedi açıkcası lastikleri sökmeye..ama ramazan usta yaparsa bakarım hem cesaret alırım püf noktalara bakarım..Bi gideyim bakalım bugun..
    birGarip..

Motosikleti
    Yamaha
    Aleyküm selam.

Kardeş bu konuda sana adaşım Tekteker_Ramço yarımcı olur diye düşünüyorum..ama o apache hastasıdır.ona göre sor
    Ramço'yu tanıyorum zaten ona sordum yardımcı oldu sağolsun. Hem cbf150 hemde apache kullanmış olan kişilerden bilgi almak benim adıma daha faydalı olucak gibi. Bakalım bekleyelim mutlaka bilgili, yardımcı olucak arkaşlar vardır. Olmasada sağolsunlar sizin gibi bilgili kişilere yönlendireceklerinden şüphem yok.

[QUOTE=ethemm76;2770294]Koray ı beklemeni öneririm. Şu an uyuyor olabilir. Gece vard. çıktı. Kendisi cbf 150 ve apachi sahibi oldu geçmiş yıllarda. Sorularını cevaplandıracaktır. Aynen, tekteker ramço da görürse sorularını yanıtlar.

Çok teşekkür ederim sizede. Bilgili olmadığınız halde bilgili kişiye yönlendirmişsiniz. Ben buralardayım mutlaka denk gelir konuşuruz Koray Bey'lede. Bilgilerinden faydanlanmak isterim. Benide aydınlatmış olur. Kusuruma bakmayın alıntıyı düzgün şekilde yapamadım karıştı. Bu şekilde yapmak zorunda kaldım.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    1439. sayfada cbr125cbr nickli arkadaş, aşağıda linkini vermiş olduğu aküden aldığını ve kullandığını yazmıştı.

sağolasın, ama ölçüler tutmuyor cbf 61x151x131mm.yanlış hatırlamıyorsam, 40 diş takıp 42 dişe geri dön
    düğünü okuduğumu hatırlıyorum. neden? yalova da delmece yaylasında artçılı olarak çok dik bir rampa
    çıkmıştım, 1. vites fazla 2. vites az gelmişti.

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    ethemim güzel duruyor gerçekten düğmelerin, süpürgeyi anımsatıyormu bilinmez :D

Gittim söktürdüm komple beyni xenonu, sarı taktım şimdilik. yahu arkadaş çat diye çalıştırıyor, motorda da var bi güzellik anlamadım.

Benim tavsiyem motorunu seven, can parçası gibi gören gidip xenon taktırıp onu üzmesin, ömründen yemesin. biliyoz güzel ama kablolar erimesin. ):

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    ethemim güzel duruyor gerçekten düğmelerin, süpürgeyi anımsatıyormu bilinmez :D

Gittim söktürdüm komple beyni xenonu, sarı taktım şimdilik. yahu arkadaş çat diye çalıştırıyor, motorda da var bi güzellik anlamadım.

Benim tavsiyem motorunu seven, can parçası gibi gören gidip xenon taktırıp onu üzmesin, ömründen yemesin. biliyoz güzel ama kablolar erimesin. ):
    Gurban ol sen elektrik süpürgesi düğmesine Bende orjinaline döndüm 1 daat kadar önce. Xenonun matura yaşattığı olumsuzluklarla ilgili aynı duyguları paylaşıyorum. Ama bende bi güzelik oldu, ben xenonda kullandığım anahtarı devreden çıkartmadım. Orjinal fara döndüm fakat yine anahtara bağladım. Hem istediğim zaman açıp kapatabiliyorum hemide çok hoşuma giden bi güzellik oldu. Şans eserimi oldu, Koray mı yaptı, tam anlamadım Neyse..

Kontak açık veya motor çalşıyor ve far anahtarı kapalıyken, selektör düğmesi ile uzunlar yanıp sönüyor, kısa konunda yanmıyor, uzunları açınca yanıyor. Anahtarı açınca ise, uzun kısa ve selektör normal bi şekilde aktif olarak çalışıyor. O kadar güzel oldu ki. Gündüz farı açmama gerek kalmadı. İstediğim zaman selektör yapabileceğim. Elek..süpürgesi düğmesi gibi ama işlevine bak, harika bi orjinale dönüş oldu Koray kardeşimin eline sağlık diyorum buradan. Nasıl yaptın diye sormayın. Orjinal fara anahtar takıncada böyle oluyor olabilir. Yani sonuç inanılmaz harika ! Bundan sonra xenon düşünmüyorum, beyaz ışık xenon efect falan deneyebilirim. Ama haricen xenon kiti bundan sonra takmayı düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağolasın, ama ölçüler tutmuyor cbf 61x151x131mm.yanlış hatırlamıyorsam, 40 diş takıp 42 dişe geri dön
    düğünü okuduğumu hatırlıyorum. neden? yalova da delmece yaylasında artçılı olarak çok dik bir rampa
    çıkmıştım, 1. vites fazla 2. vites az gelmişti.
    Arkadaş taktım, kullanıyorum deyince bende yazmak istedim. Ölçülerine hiç dikkat etmemiştim.

40 t yine her şekilde olur da ben 90, kilo ve hanım da 65 kg olunca bana pek gelmiyor Benimde devamlı kullandığı istikametlerde çık dik bayırlar mevcut, yolculu olarka motor fazla yormak istemiyorum. 41 t diş buldum bi ara onu taktım, o güzeldi, bi daha da 41 t bulamadım hiç, bende 42 t kullanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

abi yorumlarımı bekliyorsun da ben daha acemiyim..mahalle aralarında 2 inci 3 üncü vites anca.çok az yatarak dönüyorum ki ara sokaklar hep topraklı yatarak dönülmüyor. Ben sanıyorum ki lastik farkını anlayamıyacağım..michelin ve duro farkını yani.. Ama şu halimle bile anlarsam, iki lastik arasında citti anlamda fark oluyor demektir.Gerçekden de öyle..

Dündü yanılmıyorsam, geziniyorum yine.2. vitesteyim, ara sokağa gircektim vazgeçtim.tekrar kırdım ana yola..önümde araba park etmiş duruyor.dönerdim aslında, ama belki dönemeyebilirim dedim biraz frene dokunayım.tam yürüme hızında gidiyorum yani düşecek gibi olsam bile bu uzun boyumla toplarlardım o derece yavaştım, sola doğru dönerken frene hafif dokundum arka bi attı asvaltta..Aman Allah'ım...kalbim çıkacaktı o hızda bile.korktum gerçekden..zaten o olaydan sonra eve geldim.arkadasın lastiklr feyizoğlunda ucuzlamış yazısını gördüm.dedim yakında alırım.nasıl olsa ehliyetsizim sokak aralarında geziyorum pek faydasını görmem diye düşündüm.ama aldım bakalım..Taktıracam. pek sanmıyorum fark görebileceğimi ama mutlaka yazarım..Bilgiler için teşekkürler Ethem abi..

Dün mahalle arasında motorcu gördüm.baktım Motorcu Ramazan yazıyo.Dedim adaşımmış durayım..dükkan mahalle arası tavanın yarısı açık dökük bi yer.İçerde çin malı, bu ufak güçlendirilen motorlardan var ya pejo muydu neydi ondan dolu..çin malıyla uğraşıyor sürekli belli. dedim böyle böyle lastikler değiştirilecek.konuştuk biraz.gözüm pek tutmadı aslında.ama sonradan kanım kaynadı..genel olarak "parça olsun her türlü yaparım" demesiydi. ufak tefekleri bana getir ama servisini ihmal etme sonuçta garantili kimseye dokundurtma vs demesi beni cezbetti açıkcası..Ondan önce ben şöyle bir baktım, yemedi açıkcası lastikleri sökmeye..ama ramazan usta yaparsa bakarım hem cesaret alırım püf noktalara bakarım..Bi gideyim bakalım bugun..
    Kardeşim, trafiğe çıkıp viraja yatmazsan yol güvenliği ile ilgili farkları anlamayabilirsin, fakat sürüş konforu ile ilgili farkları mutlaka anlıyacaksın. Parke yollarda bozuk yollarda gezerken gidon durolarda zangır zungur asfallta giderken bire zıplarken, sallanırken, yoldaki ufak pürüzlerin bile, parke taşların iniş çıkışlarını bile durolarda içinde hissederken, michalenlerin yolun arızalarını nasıl ortadan kaldırdığını ve sana yansıtmadığını görünce, michalenlerin konforunu o zaman hissedeceksin. Merak etme michelen seni utandırmaycak, yüzünü güldürecektir.
    Garip bunu beğendi.

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    iyi geceler arkadaşlar bugün saat 2buçuk-3 gibi sefaköyden atatürk havalimanına doğru inerken yan yolda kırmızı bi cbf150 gördüm param parça bariyerlerin arasına sıkışmış plakasını göremedim ve tam ben yardım için durduğumda ambulans hareket etti onun için arkadaş iyimi değilmi bilmiyorum eğer burdan sizlerden birinin tanıdığı ise bilen varsa durumu hakkında bilgi isteyecektim aklım orda kaldı..
    bu sıcak havalarda dikkatli kullanalım aşırı sıcaklardan dolayı zift eriyip kaygan hale geliyor..bide dikkatsiz otobus ve otomobil sürücüleri eklenince...
    kazasız belasız sürüşler.. tekeriniz düz bassın..
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Motosikleti
    PCX 125
    lastik hava basınçları kaç bar olmalı hocam ? ön 31 arka 32 diye hatırlıyorum
    birGarip..

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    lastik hava basınçları kaç bar olmalı hocam ? ön 31 arka 32 diye hatırlıyorum
    ramazan abi valla ben ön 30 arka 33 vuruyorum genelde 2 kişi kullandığım için ( ethem abinin tavsiyesi diye direk uydum ;)

ve kesinlikle hissedeceksin michelin farkını abi ve aşığı olacaksın ben açık konuşayım ben burdaki yazılanları okumama rağmen ne farkı olabilir bu kadar büyük diyip büyük konuşmuştum sadece kaymaz filan dedim ama abi değiştirdim motorun piskolojisi değişti böyle pammuk gibi oldu böyle =)

ve bence michelin lerinisen 2 kişi kullanmıosanda öyle şişir çünkü duroya göre daha esnek sanırım bazen öyle kaldırımdan filan inerken altı duroda sürtmüyorken michelinde değebiliyor ben pek kullanmam kaldırımları ama bazen gerekebiliyor ondan dedim yada sizin orlarda böyle toprak çukur mukur yol varsa ondada sürtebilir bizim yazlığın oralar öyle sürttübi kere orda
    Garip bunu beğendi.

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Peki zincir bakımı her 300-500 km de birmi olmalı ? Hangi marka zincir yağını önerirsiniz arkadaşlar ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    s.a arkadaslar ben 2 ay icinde 0 km bi cbf 150 almayi dusunuyorum simdi bu motorun uretimi durduruldu mu kesin olarak dun bi motorcu ile konustum bana cb125 al dedi sebep sordum cbf 150 yag eksiltiyo dedi bunu ben de biliyorum ama yagini koyup takip edip binmeye raziyim cbf 150 nin verdiklerini cb125 in verebilecegini dusunmuyorum ve zaten icime de sinmiyo gonlumde cbf 150 var burda ki honda bayiisinde hic cbf falan gormedim cb125 leri doldurmuslar 0 km getirtirler mi ya da nerden bulabilirim veya 5500 tl kadar limitle bana baska bir motor onerirmisiniz yoksa cbf teki israrima devam mi edeyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler