Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav ben ağzımı açmıyorum kaç gündür ama bağzıları laf sokup duruyorlar yok cazadora gün doğardı yok bayram ederdi (chemical) arkadaşım ben demiyorum 1000 km 700 gr yağ yakar diye formu takip et kim demiş gör ona istinaden yazdım laa herkez yazıyor bişi olmuyor ben yazıyorum herkez ayaklanıyor yazmayacam diyorum ama ağır tahrik var dayanamıyorum seyir halindeyken yolda aynaları dökülen arkadaşlar var aranızda bakın bunuda ben demiyorum geçmiş sayfaları okuyun göreceksiniz onlara tavsiyem koli bantıyla sarsınlar sorunu çözmüş olurlar
    evet arkadaşım sen yazınca herkez sana saldırıyor haklısın bence sen bu konuya yazma zaten sölicenide söledin tvs apache rtr 150 forumunda motordaşlarınla paylaş paylaşcanı
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bagajda yağ ile dolaşırsın alper...
    sürekli kontrol edersin yaktığı kadar eklersin
    sende böle diyerek kendini ovutursun unnamed çim rampalarda ıkınırsın 2kişi yanından bi alper geçer kırmızı kırmızı bakarsın arkasından ağlamaklı ağlamaklı :D nede olsa biri bisiklet diyeri motorsiklet hatırlıyomusun bana zc formunda ben cbf 150 bisiklet olarak görüyorum demiştin gitmisin ybr125 almısın bu ne periz bu ne lahana turşusu
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

canekin

TEKTEKER_RAMÇO Nickli Üyeden Alıntı
    hemide kaç sefer .... selçuk ecza deposu ve as ecza deposu olarak türkiye genelinde 1000 den fazla motosikletleri var.... ama 10 yıllık honda ile sözleşmeli olduklarından başka motorda alamıyorlar.... bütün ağrızalı motorlar kısa mesafe kullanmaya bağlı olarak kullanıcı hatası sonuçlanıyor.... iyide bu motorlar uzun yol motoru değilki...
    Tüketici mahkemesi yolunu denemeleri gerekiyor. Bireylerin bu tarz işlerle uğraşması bazen insanların üşengeçliğinden zor oluyor ama şirketlerin hukuk departmanları bununla bir güzel uğraşabilirler.
    Aslında düşünmedim degil.Bir iki adet orjinal set piston silindir sekman alıp TSE ye başvurmak.Ölçüler ve malzeme standartlara uygun mu diye.Eminim birinde bi bokluk var.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım sen yazınca herkez sana saldırıyor haklısın bence sen bu konuya yazma zaten sölicenide söledin tvs apache rtr 150 forumunda motordaşlarınla paylaş paylaşcanı

sende böle diyerek kendini ovutursun unnamed çim rampalarda ıkınırsın 2kişi yanından bi alper geçer kırmızı kırmızı bakarsın arkasından ağlamaklı ağlamaklı :D nede olsa biri bisiklet diyeri motorsiklet hatırlıyomusun bana zc formunda ben cbf 150 bisiklet olarak görüyorum demiştin gitmisin ybr125 almısın bu ne periz bu ne lahana turşusu
    benim söylediğim ile senin söylediğinin arasında nasıl bir fark çözebilmiş değilim...
    kendini birazdaha geliştirmeni beklerim alper çim çocuk gibi bisiklet motorsiklet münakaşasına girme...
    kullandığım motorlar yanında hala dediğim geçerli...
    yokuşlardada ne söylemek istediğini anlayamadım, ybr ile iki haftada yaklaşık 1000 km yaptım yolda yokuşta kaldığımı filan hiç hatırlamıyorum....
    senin daha ilk motorun bu alper vitesli yakında alışırsın oda yetmez sana...
    ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsın

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    hıc cbf kullanmamıs bırısı bu yorumları okusa bıdaha honda adını duymak ıstemez sanırım) benim merak ettiğim acaba cbf 150 topiğinden birileri apaçii yada ybr topıgınde polemik yapıyormu??

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıc cbf kullanmamıs bırısı bu yorumları okusa bıdaha honda adını duymak ıstemez sanırım) benim merak ettiğim acaba cbf 150 topiğinden birileri apaçii yada ybr topıgınde polemik yapıyormu??
    abi cok basit formul, apaçiye binen adamın vibrasyondan bütün kemikleri birbirine geçiyor. motor da basık bişey zaten, büyüme evresinde tvs ye binen gençler bücür kalıyorlar. ybr nin mevzusu basit zaten, sorun cıkartmaz ama rampada cbf in arkasından duman yutar. artcılı 50 km yapmaya kalksan motordan soğursun, konforsuz bir motordur. hepsine bindik bunların e tvs ye binen adam vibrasyon belasından muzdarip, gribim ybr ci zaten bıkmıs tek basına artcılı cbflerin arkasında nal toplamaktan, kompleks yapmıs adamlar, 150 liklerin mersosuna biniyoruz, sürerken keyif veriyor makinalarımız. kıskanılmak normal.

saka bi yana, apaçi ya da ybr ye binenler kızmasınlar. fakat bazı arkadaslar var ki, hakikaten işin b.kunu cıkardılar. cbf e camur atmak için yasıyor gibiler. biz de işi nükteye vuruyoruz artık napalım

tvs yi honda ya da yamaha ile asla kıyaslamam. bu markalara asla rakip olamaz bence, servis, mühendislik, marka kültürü vs aklınıza gelebilecek her kulvarda.
    kuryelik yapacak olsam, motorumla ekmeğimi kazanıyor olsam, ybr yi cbf e tercih ederim. fakat iş, motordan keyif almaya, performans ve konfora gelince, bu segmentin kralı da ağası da paşası da cbf 150 dir.
    ha varsa cebinde 15 - 20 000 liran, envayi çeşit makina var, canavar gibi. alır asvaltın tozunu atarsın. 5 kurusuna 3 kurus ekleyip, 2 teker ruhunu yakalama peşinde isen, ve de daha önce başından bir çan çin çon faciası geçtiyse, ( benim geçti) alınacak tek makina cbf tir bana göre.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cok basit formul, apaçiye binen adamın vibrasyondan bütün kemikleri birbirine geçiyor. motor da basık bişey zaten, büyüme evresinde tvs ye binen gençler bücür kalıyorlar. ybr nin mevzusu basit zaten, sorun cıkartmaz ama rampada cbf in arkasından duman yutar. artcılı 50 km yapmaya kalksan motordan soğursun, konforsuz bir motordur. hepsine bindik bunların e tvs ye binen adam vibrasyon belasından muzdarip, gribim ybr ci zaten bıkmıs tek basına artcılı cbflerin arkasında nal toplamaktan, kompleks yapmıs adamlar, 150 liklerin mersosuna biniyoruz, sürerken keyif veriyor makinalarımız. kıskanılmak normal.

saka bi yana, apaçi ya da ybr ye binenler kızmasınlar. fakat bazı arkadaslar var ki, hakikaten işin b.kunu cıkardılar. cbf e camur atmak için yasıyor gibiler. biz de işi nükteye vuruyoruz artık napalım

tvs yi honda ya da yamaha ile asla kıyaslamam. bu markalara asla rakip olamaz bence, servis, mühendislik, marka kültürü vs aklınıza gelebilecek her kulvarda.
    kuryelik yapacak olsam, motorumla ekmeğimi kazanıyor olsam, ybr yi cbf e tercih ederim. fakat iş, motordan keyif almaya, performans ve konfora gelince, bu segmentin kralı da ağası da paşası da cbf 150 dir.
    ha varsa cebinde 15 - 20 000 liran, envayi çeşit makina var, canavar gibi. alır asvaltın tozunu atarsın. 5 kurusuna 3 kurus ekleyip, 2 teker ruhunu yakalama peşinde isen, ve de daha önce başından bir çan çin çon faciası geçtiyse, ( benim geçti) alınacak tek makina cbf tir bana göre.
    aynen katılıyorum tvs yi bir tutamazsın zaten motorsiklet dediğinde akla gelen markalar bellidir şimdi bir hondanın yamahanın kawanın ar-ge ye verdıgı onemı tvs verebilirmi imkansız.mahalle aralarındaki motorculara bayılık verdı adamlar (tvs) daha yeni bin bakımına gittim sakaryaya zaten adam bayii olmuş yani sokak arası motorcu değil her hangi bir problemde hallederiz yaparız servise göndeririz sıkıntı olmaz tarzında yaklaşıyolar ve sorunu er yada geç çözüyolar motor her nekadar hondanın en alt sınıf en ucuz motoru olsada.bu yuzden ybr mı cbf mı tartısması yapıla bılır ama apacı bu klasmanda bence degıldır.Benım bu motoru almamdakı amac servıs ucuz parca konfor yakıt kolay kullanımdı ve hepsı bu motorda var eger kurye olsaydım hergun 200-300km neyse yapsaydım ybr alırdım dayanıklılık acısından ben motoru mart ayında aldım daha yenı 950km oldu bakıma getırdım dusun yanı ben keyıf ıcın bu motoru kullanıyorum ve asırı hız yapmıyorum ıdeal suratım 90 km dır zaten 125-150cc bır motorla 120 gibi hızlara cıkmak bana mantıklı gelmıyor ve bu sekılde kullananlarda motorda hep sıkıntı olusuyor yag yakma takla atma ayna ucma ses gelme) bence bız bu motorun kullanım amacını astıgımızdan normal sartlar altında kullanmagımızdan sorunlar cıkıyor

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yapalım adamlar bizim topicten çıkmıyor ki biz onlara gidip polemik çıkaralım :D
    unnamed bu benim ilk sahip olduğum vitesli motorum ama ilk kullandığım vitesli motorum deil icabında senden daha iyide kullanıyorumdur allah biliyor akıl yaşta deil baştadır hesabı buda öle laflarımı iyi oku yüksek seviye lafları kavrıyamadığın için çoluk cocuk sanıyosun biraz kusura bakmada kafayı zorla bundan sonra sana cevapta vermiycem zaten senin bu topicte ne amaçla durduğunuda anlamıyorum bende giderim ybr125 formuna bakarım ne konusuluyor sorunlar neler merak ettiğimi sorarım ama açık arayıp bişeyler kanıtlamaya çalısmam anlamıyorum neden insanlara bulasıyosunuz adam almıs sürüyor sana ne be kardeşim sana ne git işine sen almısın aletini senin için dorusu güzeli o benim içinde bu allhtan cbf 150 ile uzun süre takılmıycam yoksa bu topic adamların sinirlerini bozar ipini koparan gelip bi laf atıyor cbf 150ciler alınmasın sözüm meclis dısından gelen kendi malını övmeye yer arıyan adamlara
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yapalım adamlar bizim topicten çıkmıyor ki biz onlara gidip polemik çıkaralım :D
    unnamed bu benim ilk sahip olduğum vitesli motorum ama ilk kullandığım vitesli motorum deil icabında senden daha iyide kullanıyorumdur allah biliyor akıl yaşta deil baştadır hesabı buda öle laflarımı iyi oku yüksek seviye lafları kavrıyamadığın için çoluk cocuk sanıyosun biraz kusura bakmada kafayı zorla bundan sonra sana cevapta vermiycem zaten senin bu topicte ne amaçla durduğunuda anlamıyorum bende giderim ybr125 formuna bakarım ne konusuluyor sorunlar neler merak ettiğimi sorarım ama açık arayıp bişeyler kanıtlamaya çalısmam anlamıyorum neden insanlara bulasıyosunuz adam almıs sürüyor sana ne be kardeşim sana ne git işine sen almısın aletini senin için dorusu güzeli o benim içinde bu allhtan cbf 150 ile uzun süre takılmıycam yoksa bu topic adamların sinirlerini bozar ipini koparan gelip bi laf atıyor cbf 150ciler alınmasın sözüm meclis dısından gelen kendi malını övmeye yer arıyan adamlara
    ne kadar doğru demişsin akıl yaşta değil başta diye...
    ne yazdığını kendin anlayabildin mi?
    biraz dilbilgisi çalış...
    kafayı zorlamaya gelince alper haddini aşan laflar etme...
    diğer topiklerde durumun bellidir...
    burası özgür bir forum, sen şuraya gelirsin ben buraya gelirim gibi abes düşünceler içerisine girme...
    biraz daha büyü kendini geliştir daha iyi anlatıver kendini...
    daha sonra sıra laf koyma yarışına gelsin...
    ki bu konuda bile becerikli değilsin...
    ikinci bir konu 11 yaşımdan beridir iki tekerin üstündeyim...
    biz 103'lerle jawa larla buraya geldik....
    daha 5000-6000 km tecrübesi olan bir adam nasıl böyle konuşabiliyor hayret içerisindeyim...
    ister cevap yaz ister yazma umrumda bile değil..
    yazıyorsanda kendini zorla elle tutulur birşeyler yazıver...

Motosikleti
    ya sabır yarabbim ya sabır :D

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    GERÇEKTEN CBF PARASINA GÖRE VE KONFORUNA GÖRE EN GÜZEL MOTOR ALINACAK MOTOR DÜŞÜK GELİRLİ İSENİZ BENİM GİBİ KULLANDIM TAM NOT VERDİM MOTORA MOTOR RESMEN BÜYÜK MOTORDA GİDİYOR HİSSİ VERİYOR İNSANA VE BOZUK YOLLARDA İSE HİÇ RAHATSIZ ETMİYOR İNSANI EN GÜZELİDE BU BENCE
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GERÇEKTEN CBF PARASINA GÖRE VE KONFORUNA GÖRE EN GÜZEL MOTOR ALINACAK MOTOR DÜŞÜK GELİRLİ İSENİZ BENİM GİBİ KULLANDIM TAM NOT VERDİM MOTORA MOTOR RESMEN BÜYÜK MOTORDA GİDİYOR HİSSİ VERİYOR İNSANA VE BOZUK YOLLARDA İSE HİÇ RAHATSIZ ETMİYOR İNSANI EN GÜZELİDE BU BENCE
    aman kardeş delirdinmi öle denirmi kızıyolar yağ yakıyor gitmiyor arıza çıkarıyor demelisin yoksa başka bi marka commuter kulanan gelir kızar yani

kalipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şunu Anlamıyorum Çin Malını Anladık Hondaya Bile Çamur Atanlar Var Ben Çin Malını 4 Sene Kullandım Sorun Çıkmadı Cbf150 Alsam 10 Sene Kullanırım Heralde...

kardeşim bu cbf 150 deki sorunları kullanıcıları yazıyor. vites sorunu şanzuman içi şakırtı yağ meslesi gibi. motor ömrüde 30 ile 40 ancak

ybr 125 4100 tl pazarlık ile 3950 ye zor alıyorsun.
    cbf 150 3850 tl pazarlık ile 3650 ye
    konşuk motorda satılıyor. benim bildiğim 2 arkadaş şu yazılan lar yüzünden cbf almaktan vazgeçti. herşey görüntü degildir. geçen yolda bir cbf birde apaçhe özel durdurdum. zorla çay söyledim. ve bu soruları sordum. cbf 150 37 binde 2009 model.
    apaçhe 47 bin de cbf yi çalıştırdık motor sanki hava filitresi çıkmış gibi ugulduyor du. motor usatası silindir demiş rektefiye olacakmış 1500 km yol yapan bu iki kuzen yakıtta apaçhenin daha az yaktığını söylediler.apaçhe ise 47 binde tısıl tısıl çalışıyordu. cbf süren arkadaş apaçheyi önerdi.
    ben dıştan biri olarak cbf 150 yi artık görünce çin motoru katağorisine koyuyorum.
    çin motoru bile bu kadar sorun çıkarmaz honda demeye ağzım varmıyor.

kalipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru Açmadan Açmaya Fark Var...Kul Yapısı Bu Adam İlk Motorunu Honda Cbf Almıştır Yormuştur 5 Bindede Motoru Bitirir...Honda Yamahadan Daha Üstün Bi Motor Şaseleri Daha Sağlam..Motorunda Çok Sağlam...Ben Herzaman Honda Derim...

Motosikleti
    transalp yavrusu
    selam cbf dostları, eskilerden kim kaldı bilmiyorum ama bende motorumu satıyorum,
    çok az bi pazarlık payı vardır, ilgilenen olursa ilanı koyuyorum,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5694245/detay/

bu arada cbf i kötülemeyin, ybr'den cbf'e geçen apachiden cbf'e geçen bikaç kişi tanıyorum ama daha cbf ten diğer motorlara geçenini görmedim, yormayın siz kafanızı cbf sınıfının lideri kim ne derse desin
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    mt adminleri 250cc altı motosikletlere ait topikleri kapatsınlar nasıl olsa hepsi burada yazıyor arkadaşların. ya cbf in derdi milleti neden gerer anlamadım. yakında hastalık hastası yapacaksınız milleti yav.

yağ yakıyor diye tutturdunuz gelin ankaraya bakın benim motosiklete eğer yağ yakıyorsa tüm masraflarınız ve konaklama maliyetiniz benden, yakmıyorsa buradan özür dileme şartıyla . olmayan şeyleri oluyor diye yazmanın alemi ne . yoksa mahalle arasındaki tamirciydinizde apaçi servisimi oldunuz? yeter artık ya. sizin işiniz gücünüz yokmu kardeşim . foruma girmek istemez oldum sayenizde be. biri der 4 tane cbf e bindim sonra apaçi aldım rahat ettim. biri der yoldan geçeni çevirip çay ısmarladım öbürü daha iyiymiş .

yetti artık yaalan almış beğenmeyen satar kurtulur , kimseye zorla satmadılar bunları. ybr den memnunsan burada ne işin var kardeşim git ybr topiğine yada apaçi ile mesutsan allah artırsın. 1 tane sizin topiklerde cbf çi bişey yazıyormu? motorlarınızı kötülüyormu? varın gidin işinize.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu cbf 150 deki sorunları kullanıcıları yazıyor. vites sorunu şanzuman içi şakırtı yağ meslesi gibi. motor ömrüde 30 ile 40 ancak

ybr 125 4100 tl pazarlık ile 3950 ye zor alıyorsun.
    cbf 150 3850 tl pazarlık ile 3650 ye
    konşuk motorda satılıyor. benim bildiğim 2 arkadaş şu yazılan lar yüzünden cbf almaktan vazgeçti. herşey görüntü degildir. geçen yolda bir cbf birde apaçhe özel durdurdum. zorla çay söyledim. ve bu soruları sordum. cbf 150 37 binde 2009 model.
    apaçhe 47 bin de cbf yi çalıştırdık motor sanki hava filitresi çıkmış gibi ugulduyor du. motor usatası silindir demiş rektefiye olacakmış 1500 km yol yapan bu iki kuzen yakıtta apaçhenin daha az yaktığını söylediler.apaçhe ise 47 binde tısıl tısıl çalışıyordu. cbf süren arkadaş apaçheyi önerdi.
    ben dıştan biri olarak cbf 150 yi artık görünce çin motoru katağorisine koyuyorum.
    çin motoru bile bu kadar sorun çıkarmaz honda demeye ağzım varmıyor.
    Selam arkadaşım 22 bin km servise gittim motordan farklı sesler geliyordu usta silindir değişecek dedi 22 bin km motorun silindirimi değişir dedim ustanın verdiği cevap ee bunlar böyle varmı böyle bişey yaa

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son sayfalara bakıyorum da bir tekteker ramço nun koyduğu 3 resim debriyaj balatası resminden başka elle tutulur bir paylaşım yok. Arkadaşlarımdan ricam, şu yağ yakıyor yakmıyor muhabbetini, ısrarla taciz eden arkadaşlara rağmen cevaplamayarak kapatmaları. Artık konudan insanlar soğumaya başladı ve bu konuda paylaşım yapanları da bezdirdi. yüzlerce sayfa yağ yaktı yakmadı muhabbetinin hiç birimize bir faydası yok. Gerçi motorda büyük bir değişim olmadığından her şeyi de şimdiye kadar anlatılmış paylaşılmış. Ama bu artık konuya birşey paylaşılmasın anlamına gelmez.
    aynen katılıyorum. bu konuyu motoru alana kadar günlük takip ediyorken şimdilerde söz konusu mubbetler yüzünden haftada bir yüzeysel bakıp geçiyorum.bir cbf 150 kullanıcısı dolu dolu 40-50.000 km den sonra 4.000 tl lik motoruna 300-400 liralık motor yaptırma maliyetini çok görüyorsa ya ticari amaçlı almıştır bu motoru ya da cbf i hiç tanımamıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5741725/detay/

arkadaş motorunun sticrlrını sökmüş nasıl sizce bana biraz garip geldi yada ne bileyim belkide sticrlara alıştığım için çıplak kalmış gibi geldi sizce nasıl. bi ara sökmeyi düşünen arkadaşlar vardı formda?
    yuhhh yani. sahtekar herif motorumun fotosunu kullanmış. orjinal görünümlü olsa motor neyse.resmen aldatıcılık. stickerlarını sökmedim. üzerini TheNightHawk pc de boyamıştı nasıl duracağını öngörmek için.
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    honda cbf 150
    şimdi gidiyorum apaçi forumuna, her 4 mesajda bir ama apaçide vibrasyon var yazacağım. insanlar envai çeşit konu anlatacaklar. farklı farklı paylasımlarda bulunacaklar. ben her 4 mesajda bir yeni buluğa ermiş denyo ergenler gibi "AMA APAÇİDE VİBRASYON VAAAAAAR, APAÇİ VİBRASYONLU MAKİNAAA, VİBRASYOOOOOONNN!!!" yazıp forumu kirleticem.

ondan sonra sıra ybr forumuna gelecek tabii ki, her 3 mesajda bir "ybr performansı düşük ve konforsuz bir motosiklettir." yazıcam. mesela biri cıktığı uzun yolu mu anlatıyo hemen sorucam: "toton uyusmadı mı, ybr nin rahatsız selesi yüzünden? rampada da amma ıkınmışsındır haa." biri ybr hakkında teknik bilgi mi istedi, hemen atlicam olaya: "ybr sorunsuz görünmesine rağmen parça fiyatları el yakar. ayrıca performansı gercekten cok kötüdür. aynı segmentteki cbf 150 lerin arkasından nal toplarsın. ayrıca sürüş keyfi ve konforu hiç yoktur. berbat bi motosiklettir aman uzak dur."

bakın tekrar söylüyorum; b.kunu cıkardınız. yedi düvel de öğrendi cbf fazla sıkıştırılırsa yağ eksiltir. nazik makinadır. hor kullanmaya gelmez. tamam. bitti bu kadar. lütfen artık topici normal paylasımlar için cbf çilere terk edin.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    stikırlar bence hareket veriyor. böyle sıkıcı bence.

Ahmet Abi, girip motoru kötüleyenlere cevap yazıyoruz ondan oluyor. benim karşıma bunlardan 50 tanesi dizilse farketmez.

çok memnunum motorumdan. gruptaki en düşük cc motora ben sahibim artçımla her yere gidip herkese yetişiyorum.

seyir hızı 90 olan, şehirden ortalama 150 km uzaklaşıp gelen nizami bir gezi grubu için konforlu, ekonomik ve sorunsuz bir motor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler