Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Beyler benim kontak takılma yapıyor nedendir? Anahtar elimde kalcak bir gun ama bakalım ne zaman. Neden yapar bunu? Yağlasam yeterli olur mu? Yoksa kronik birsey mi?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler benim kontak takılma yapıyor nedendir? Anahtar elimde kalcak bir gun ama bakalım ne zaman. Neden yapar bunu? Yağlasam yeterli olur mu? Yoksa kronik birsey mi?
    evet abi kontakta kronik sorun var ama büyük ihtimal yağlanması gerek bi wd40 al heryere sıkarsın sıkıldıkca

sorun çok büyürse takılma çok olursa direk servise hemen değiştirirler garantiden,değiştirmezlerse çağır beni beraber gider dalarız

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    kontak takılmasının sebebi yağsız kalması, aynı sorunu yaşarken yağladıktan sonra ortadan kalktı sorun.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bizim kontakların genel ufak bir sorunu bu. Çözmek için ise periyodik tüm bakımlarda hatta haftasonları temizlik sonrası vs. Gibi durumlarda tüm anahtar delikleri wd40 ile güzelce yağlanmalı. Ben bu şekilde kullanıyorum şu ana kadar kontakta bir zorlama yaşamadım. Wd40 her derde deva

@Murat
    evet bende bahsettiğin cilanın aynısından almıştım ama sanırım 2 hafta oldu ben alalı , haftasonuna görüşürüz inşallah, ben kaçtım hadi iyi geceler herkese
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    '09 CBF 150 Siyah '06 TransAlp Siyah
    Bizim cbf lerin lastik basınçları ne olmalı?
    Motor Kullanırken doğayı izlemeye kalkarsan doğanın bir parçası olursun :)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı semih varol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim cbf lerin lastik basınçları ne olmalı?
    Ön _ 25 / Arka _ 29....

Yanlız eğerki artçınla birlikte biniceksen...

Ön _ 25 / Arka _ 31...

Benim kullanma şeklim...

Ön _ 25 / Arka _ 30... olarak kullanıyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    arkadaşlar arada kaldım yardım edin lütfen konyadayım ben bizim burada pek ikinci el yok hep şehir dışında uzak mesafelerde git gel alım satım derken fiyatlarda neredeyse sıfırına yaklaşıyo ne yapsam ne etsem şaştım kaldım bir ay önce para yoktu motor vardı şimdi ise para var motor yok
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arada kaldım yardım edin lütfen konyadayım ben bizim burada pek ikinci el yok hep şehir dışında uzak mesafelerde git gel alım satım derken fiyatlarda neredeyse sıfırına yaklaşıyo ne yapsam ne etsem şaştım kaldım bir ay önce para yoktu motor vardı şimdi ise para var motor yok

Beklemeni tavsiye ederim veya şu ilana bir bak,sahibiyle bir konuş masrafı nedir araştır...

Başkada yapıcak birşey yok

http://www.sahibinden.com/ogrenciden...XQQdisplayitem
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklemeni tavsiye ederim veya şu ilana bir bak,sahibiyle bir konuş masrafı nedir araştır...

Başkada yapıcak birşey yok

http://www.sahibinden.com/ogrenciden...XQQdisplayitem
    dediğin gibi bekleyecez artık kardeş yapacak bişey yok aslında sıfırına yetecek para var ama insan tamamını nakit verince hediyedir indirimdir bişeyler bekliyo ama bizim buralarda mesafeden nakliyeden olsa gerek pek fazla bişey yapmıyorlar. hani yerse bu para hesabı
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

dediğin gibi bekleyecez artık kardeş yapacak bişey yok aslında sıfırına yetecek para var ama insan tamamını nakit verince hediyedir indirimdir bişeyler bekliyo ama bizim buralarda mesafeden nakliyeden olsa gerek pek fazla bişey yapmıyorlar. hani yerse bu para hesabı
    Seni çok iyi anlıyorum. 2 adet sıfır cbf150'yi nakit trink almış birisi olark gram indirim uygulamıyor bayiler. Sinir bozucu bir durum.

Bence de şu zamanda 2.el uygun fiyatlı motor almak daha mantıklı .

Umarım istediğin motora kısa sürede kavuşursun...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    aslında civar ilcelere gidebilirsin kendini ayarlıyıp,iyice araştırmanı yap güzel bi motor bulursan hem gezi amaçlı olur hemde ucuz olur gidersin otobusle motorunla geri dönersin

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında civar ilcelere gidebilirsin kendini ayarlıyıp,iyice araştırmanı yap güzel bi motor bulursan hem gezi amaçlı olur hemde ucuz olur gidersin otobusle motorunla geri dönersin
    o da olabilir ama kardeş adam 3300-3500 istiyo temizine git gel devir falan sıfıra yaklaşıyo yani demek istediğim 400-500 lira için nasıl kullanıldığını bilmediğimiz 10-15 bin km yapmış motora değermi siz olsanız ne yapardınız

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    o da olabilir ama kardeş adam 3300-3500 istiyo temizine git gel devir falan sıfıra yaklaşıyo yani demek istediğim 400-500 lira için nasıl kullanıldığını bilmediğimiz 10-15 bin km yapmış motora değermi siz olsanız ne yapardınız
    3300-3500 mü ben 3.000 e aldım ustunde artı 500 tl vardı motorun lastıkler canta koruma demırı vs vs...2009 model 10.000 altında 3.000 tlye bulman lazım anca git gel deysın...yoksa 4.000 e gelirse bu durum sıfır almak daha mantıklı...

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni çok iyi anlıyorum. 2 adet sıfır cbf150'yi nakit trink almış birisi olark gram indirim uygulamıyor bayiler. Sinir bozucu bir durum.

Bence de şu zamanda 2.el uygun fiyatlı motor almak daha mantıklı .

Umarım istediğin motora kısa sürede kavuşursun...
    sağol kardeş zaten alır almaz oring zincir isterim senden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

3300-3500 mü ben 3.000 e aldım ustunde artı 500 tl vardı motorun lastıkler canta koruma demırı vs vs...2009 model 10.000 altında 3.000 tlye bulman lazım anca git gel deysın...yoksa 4.000 e gelirse bu durum sıfır almak daha mantıklı...
    sen yanılmıyosam izmirden almıştın değilmi? ah ahh nerde ben 3000 e falan bulsam hemmen

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    sağol kardeş zaten alır almaz oring zincir isterim senden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

sen yanılmıyosam izmirden almıştın değilmi? ah ahh nerde ben 3000 e falan bulsam hemmen
    yok ben istanbuldan aldım ama şimdi şöyle bişey söyliyim bu iş şans meselesi hatta sıfır motorda bile öle sende sorun çıkar bende çıkmaz

ayrıca benim ilanda 3.500 yazıyoduarkadaş çok sıkışmış...allah bozmasın hala duva ediyorum arkadaşa

Motosikleti
    NC750X
    yok ben istanbuldan aldım ama şimdi şöyle bişey söyliyim bu iş şans meselesi hatta sıfır motorda bile öle sende sorun çıkar bende çıkmaz

ayrıca benim ilanda 3.500 yazıyoduarkadaş çok sıkışmış...allah bozmasın hala duva ediyorum arkadaşa
    Hayırlısı artık kısmet diyelim kardeş bekleyecez başka çare yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Hepinize merhaba arkadaşlar bu yaz aranıza katılmak üzereyim.

Bugün bazı honda bayilerini aradım cbf 150 için. Ruhsat plaka dahil 4.100 TL diyen oldu. Plaka ruhsat hariç 4.400 TL diyen oldu. Kafam çok karıştı. Bu fark neden kaynaklanıyor acaba.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı ultima55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize merhaba arkadaşlar bu yaz aranıza katılmak üzereyim.

Bugün bazı honda bayilerini aradım cbf 150 için. Ruhsat plaka dahil 4.100 TL diyen oldu. Plaka ruhsat hariç 4.400 TL diyen oldu. Kafam çok karıştı. Bu fark neden kaynaklanıyor acaba.
    şimdiden hayırlı olsun...bekleriz,pişman olmıcaksın

bu fark fazla bişey değil seninde gördüğün gibi bu kadar fark her zaman olur bayıler arasında...

ama öneri istersen d&d motordan daha yeni erdi aldı 4.150 ye geldi heralde herşey dahil sen gidip motorunu alıyorsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    şimdiden hayırlı olsun...bekleriz,pişman olmıcaksın

bu fark fazla bişey değil seninde gördüğün gibi bu kadar fark her zaman olur bayıler arasında...

ama öneri istersen d&d motordan daha yeni erdi aldı 4.150 ye geldi heralde herşey dahil sen gidip motorunu alıyorsun...
    Pişman olmayacağımdan eminim
    İşin aslı ben İzmirde oturuyorum. Bugün saat 17:00 gibi Yukseliş hondayı aradım cevap veren olmadı sanırım geciktim biraz. Bu yüzden fiyat edinmek için İstanbuldaki birkaç bayiyi aradım. Pazartesi günü yükselişi arayacağım umarım d&d motor gibi herşey dahil 4.150 TL gibi uygun bir rakama halledebilirim.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı ultima55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişman olmayacağımdan eminim
    İşin aslı ben İzmirde oturuyorum. Bugün saat 17:00 gibi Yukseliş hondayı aradım cevap veren olmadı sanırım geciktim biraz. Bu yüzden fiyat edinmek için İstanbuldaki birkaç bayiyi aradım. Pazartesi günü yükselişi arayacağım umarım d&d motor gibi herşey dahil 4.150 TL gibi uygun bir rakama halledebilirim.
    ben d&b motoru aldıktan sonrada mukkemmel bi hizmet veriyolar die önermiştim ama izmirdeymişsin

evet buyuk ıhtımal hersey dahıl 4.150 ye halledersin....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler