Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir gece ansizin gelebiliriz ergin abi:d saka bu yana nazar degmesin gozumuz yok ergin abi vfr abimizsin :d bende orjinalden yanayim ancak sarilarda orjinal oldugundan kotu olacagini dusunmuyorum acikcasi emrecim :d seneye masraf cok ya yeni lastikler hala kararsizliklar icindede olsam 1000 tl kask almam sart artik kafamda oynamaya basladi oda 1000 tl on cam oda 300 tl falandir herhalde jantlarida boyattinmi cok masraf varmis ya :s

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Kaskoyu unuttuk kaskoda ocakta bitiyor 1200 falanda o

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin hadi hayırlısı bakalım....

Bu arada eğer Esengül'e götürüceksen bence önceden bir haberleş malum Ali usta Okmeydanın'da Honda Showroom açtı bazen orada olabiliyor.

Ben bakıma götürdüğüm zaman Ali usta yoktu ama Yaşar oradaydı. Sonra boşu boşuna bizim bu tarafa geçmek zorunda kalmayasın.

VFR'nin ben bizim Candy Glory Red haricinden en beğendiğim rengi Parliament mavisi rengi ama 2004 modellerde var o renk.

Bende de yedek anahtar olarak syah var birde kod kartı var o kadar.

Valla ben önümüzde ki sezonda VFR'nin jantlarını boyatacağım eğer Allah kısmet ederse CBF'inde boyanacak.

Önümüzde ki sene Manavgat'a Adana üzerinden yada Konya üzerinden gitmek gibi bir planım var yollarda VFR ve CBF kardeşiliği paşa paşa süzüle süzüle gideceğiz.

2014 seonu festivalleri açıklansın bakalım hangilerine katılacağız.

Murat,gidon yükseltme aparatının faydası oldu mu sana?
    Ali ustaya goturmeye karar verdim motoru. Insllh Okmeydanı şubesinde olurda oraya götürürüm. Cunku bana daha yakin. Birde expertise ücreti ne kadar bilginiz varmi acaba ? Ve bu ücreti benimmi odemem gerekir ? Motoru satan kisininmi ? Cok soruyorum k.bakmayin
    elit motogaraj

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Kask bana da şart.

İlk alırken tecrübesizlikten ötürü şu anda kafama büyük geliyr iç pedleri genişledi. Bir daha ki sefere M beden alacağım.

Schuberth S2 internetten araştırdım ama fiyatı da çok yüksek be kardeşim.

Ama ona muadil bir kask daha buldum bununda fiyatı yüksek ama bakıcaz artık bu sene ki kask ile önümzde ki sezon sürüş yapılmaz benim. Shoei marka hemde içeriden güneş vizörlü alıştım şimdiki kaskımda benim için olmazsa olmazı.

İnternet'ten geri dönüşleri okuduğum kadarı ile tek sorunu buğuymuş kaskın ancak kutu içerisinden pin-lock çıktğı için bu olay kendiliğinden çözülüyor.

Murat,ben sende yükseltme apaatı var diye hatırlıyorum yavvv...

Bakım ve boyaları bitsin resimleri paylaş bakalım aslan parçasının.

Eğer Shoei de olmazsa yine Shark Speed-R modelini alacağım.

Görünürlük açısından beyaz kask tercihim. Ancak alttaki kırımızılı da çok şık olur eminim. Sizce hangisi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Engin şahsi fikrim ücreti senin ödemen gerektiği.

Ali usta ile görüş hangi gün Okmeydanında ise ogün atla git derim ben.

Ekspertiz ücreti hakkında hiç bir fikrim yok.

Motosikleti
    street triple rs
    Anladım hocam tşkler. Ali ustaya hangi numaradan ulaşabilirim ?

Motosikleti
    VFR 800
    Ön cam için acele etme.
    Sanırım dangalak yıkamacıda ki tiner olayından sonra düşünüyorsun değiştirmeyi değil mi?
    Eğer sadece tiner lekesi için ise belki yeni cam almana gerek kalmayabilir,karşı tarafta levent'de bir reklamcı var bu tür policarbon camların parlatmasını ve çizik giderme işlemlerini polisaj ile temizliyor belki orada halledilebilir.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Ulen Honda senin yüzünden düştüğüm hallere bak Riva'ya da mı gidemeyeceğim artık

En üstteki fotoğraftaki kask muhteşem göründü gözüme...

Esengül Avrupa yakası telefonu; (0212) 320 80 80

Ekspertiz konusunda; Alacağınız araçta satıcının dedikleri haricinde herhangi bir sorun yoksa ekspertiz ücretini alıcı öder, çünkü satıcı şusu var busu yok demiştir siz de bir bilene sormak ve ona göre karar vermek istemişsinizdir. Ancak ekstra bir sorun var ise ve bu sizi rahatsız etmeyip satın alma kararınızı etkilemiyorsa karşılıklı anlaşma ile ekspertiz ücretini satıcıdan kesme hakkınız olur bana göre...
    engin_deniz ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    www.hondaesengul.com

Motosikleti
    street triple rs
    Ali usta ile şimdi de görüştüm. Perşembe gunu musait olduğunu söyledi. Hadi bakalım hayırlısı

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    hayırlı uğurlu olsun Engin şimdiden allah kaza bela vermesin inşallah
    engin_deniz ve akira2012 bunu beğendiler.

Etik olarak eger satici bir sey saklamiyorsa dedikleri cikiyorsa alici odemeli aksi bir sey varsa satici odemelidir ancak burasi turkiye adam malini satiyor sen expre goturuyorsun her turlu alici oder :d ben 100 tl ye yaptirmistim ocakta yine o fiyattir bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Bu arda s2 yi ben 8 aydir bekliyorum turkiyeye gelmiyor muhtesem bir kask vuzorlude ayni zamanda bende schbert takibtisi var belkide ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen Honda senin yüzünden düştüğüm hallere bak Riva'ya da mı gidemeyeceğim artık

En üstteki fotoğraftaki kask muhteşem göründü gözüme...

Esengül Avrupa yakası telefonu; (0212) 320 80 80

Ekspertiz konusunda; Alacağınız araçta satıcının dedikleri haricinde herhangi bir sorun yoksa ekspertiz ücretini alıcı öder, çünkü satıcı şusu var busu yok demiştir siz de bir bilene sormak ve ona göre karar vermek istemişsinizdir. Ancak ekstra bir sorun var ise ve bu sizi rahatsız etmeyip satın alma kararınızı etkilemiyorsa karşılıklı anlaşma ile ekspertiz ücretini satıcıdan kesme hakkınız olur bana göre...
    Evet simdi saki n oluyorsun yavasca motoru musayit bir yerde birak soz veriyoruz sana zarar vermicez jantlari alip cift ayakta birakiriz motoru kacabilirsin ama saklananazsin( polis seslenmesi modu)
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Dur Mert, ani karar verip ateş etme Emre'nin boyacısına götürürüz senin jantları da
    T R O E bunu beğendi.

Tamam anlasabiliriz ortak paydaya herzaman gelirim :d bu arada sezon kapanisi yapalim bence bir yere gidelim mangal yapalim yada bulusalim sezon sonu kapanis konusmasi falan alalim :d nedersiniz vfr ahalisi

Motosikleti
    Bana uyar... Bu pazar ATAM'ı andıktan sonra elbette...
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Bize de uyar.

Pazar günü saat 09.05'ten sonra her saat olabilir.

Aslında kask olarak gönlümde yatan aslan bu. Olmadı yurt dışından getireceğim.

Tek renklisi burada Schuberth satanlara göre hesaplı aslında ama hanıma hediye ettirebilirsem sigarayı bırakma hediyesi olarak gözümde bu S2 var.

Benim gonlumdekide mavi beyaz olani emre buda bizim motor icin uyumlu shoiden ucuz ama yok iste turkiyede

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Ozaman pazar gunune ayarlayalim nerde olursak olalim hayat zaten duruyor bizim icin ozaman listeye adini eklesin gelen herkes

Ergin abi (vfr abimiz)
    Emre (teknik bilgi profosorumuz)
    Ben

Motosikleti
    VFR 800
    Ozan da gelebilir.

F14 pilotu çakma maverick katılabilir.

Şile gezisinden sona tek eksiğimiz Korhan oluyor böylece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Ben bijon anahtarı ve eter'i bir şekilde zula edeceğim.

Jant işini o gün hallederiz.

Engin'de gelirmi dersiniz?
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben yine söz vermiş olmayayım

Motosikleti
    street triple rs
    Cok gelmek isterim fakat daha motoru alamadik malesef işlerden firsat bulup krediyi bile cekemedim henüz

Kaskla vururuz abi ugrasma okadar bijon anahtari eter falan :d bende numarasi yok korhan abinin ya merak ettim bende bayadir sesi solugu yok cuma gunu tam kadroyu belirleriz o vakit

Motosikleti
    VFR 800
    Evet haklısın. Yalnız bizim kasklar kompozit olduğu için biraz yumuşak gelebilir darbe anında.

Bir kaç sefer vurmak gerekebilir ve o anda da toparlanma ihtimali var.

Ben eski nazi kasklarından bir tane takayım,3 mm'lik çelik saç tek tık'la iş tamam. (çok sadist gördüm kendimi)
    T R O E bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler