Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 Gelecekte CBF 1000 FA
    Yazmanla alakalı sıkıntı yook KOrhanım Kesinlikle Haklısın Ancak balık baştan kokar git gide çıtayı düşürdüler bu fuarcılar. Ayrıca onlarda haklı getirseler ne olacak Bu vergilerden Yüksek cc makina alınamıyorki insanlar tamamen ticaret yapıyorlar.BU sebepten ufak CC getiriyorlar. Bakıyor Hangisi bu milletin çapına daha iyi hangisini daha iyi alır onu getiriyor. ayrıca hevesimin kırıldıgından deil sende durumu biliyorsun istediklerim merak ettiklerimin hiçbiri yok eee ne anladık bu işten Yarın gittiğimde ilk işim Yakacam uleannn.. o fuarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Ben sabah 6 gibi yola çıkıyorum saat 2 gibi fuardayım nasipse. Cuma - Ctesi - Pazar 3 gün boyunca fuarda yatıp kalkacağım. İnş. görüşürüz arkadaşlar emre bende seni özledim yakalarım fuarda ben seni. Kokuna gelirim merak etme tensel çekim var aramızda Cuma 16:00'da Honda VFR 800 önünde buluşalım. Gelemeyen arkadaşlar için Aynı saatte c.tesi ve pazar günü buluşma yeri aynı olsun. Yakanıza kırmızı karanfil takın :D

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    heyyyt be fuarda büyük buluşma var. VFR yok ama Tüm VFR sevdalıları orda ...
    Bak Emrecim senin bi lafına CT yi sattım... Orhan tensel çekimden falan bahsediyor. Eskişehirde bizim bilmediğimiz yakınlaşmalar mı oldu. Zaten Mert de takık sana noluyooo yaw...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    emrevfr fan clup
    akira2012 bunu beğendi.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    bu sene motor aldığım için ekonomim sarsılmaması açısından fuara gelemiyorum ancak önümüzdeki sene fuara aynı tarihte hepberaber gidip sabah beraber eşlerimizle toplanıp bi kahvaltı yapıp fuar alanına da beraber geçersek süper olur... İzmir ili içerisinde reklam olurmu bilmem ama İzmir Motosiklet Kulübü ( İZMOK ) üyesiyim ve üyesi olduğum gurubun marka ve sponsor biriminde görev yapıyorum... Önümüzdeki sene fuardda hep beraber buluştuğumuzda gelen herkese bir adet te pin yaptırcam honda vfr800 pini yeleklerimizi süsleyecek bu güzel pin ile hem o güne hemde bindiğimiz motora anlam katmış oluruz... birazdan birkaç fotoğraf paylaşacağım iyi seyirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

İlk vfr800 uzun yol deneyimi İzmir - Urla sürüşü

gama, erginturhan, Emrah Düzgit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar... hafta sonu normalde gümüş gri ama eski kullanıcısı tarafından karbon kaplanan arka çantamı da motorun gövde rengine boyadım... İzmir deki aşırı yağmurlardan dolayı motora takıp fotolama fırsatım olmadı en yakın zamanda onuda paylaşırım...

Emrah Düzgit, T R O E ve wolrath bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

T R O E, Emrah Düzgit, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın...
    Emrah Düzgit ve wolrath bunu beğendiler.

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba; ben Ankara'dan Ali ... VFR konusunda bilgi ararken düştüm buralara Tüm VFR sevenlerine selamlar... Bu konuda sıkıcı ve bunaltıcı sorularıma yanıt vermek isteyen vefakar arkadaşlarım facetende eklerlerse mutlu olurum
    T R O E, Emrah Düzgit ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı Ali İMANCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba; ben Ankara'dan Ali ... VFR konusunda bilgi ararken düştüm buralara Tüm VFR sevenlerine selamlar... Bu konuda sıkıcı ve bunaltıcı sorularıma yanıt vermek isteyen vefakar arkadaşlarım facetende eklerlerse mutlu olurum
    Hoşgeldin Ali
    Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Günaydın gençler...

Ali İMANCI, wolrath ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Cross Runner a hastayım Sanırım forumda Cross Runner ı Tourer dan daha çok seven tek üyeyim Çok yakışmış Murat abi Tabi senin gönlün fjr de. Umarım yakın zamanda kavuşursunuz
    wolrath, Ali İMANCI ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın dostlar...

triumph tiger sport 1050
    Emrah Düzgit bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydıııııııın...

BMW K1600GTL...
    wolrath ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Günaydınlar...
    Murat noluyoruz VFR başlığında başka başka modeller geziniyor Karar verdin mi FJR'ye?

T R O E, wolrath ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    bilindiği üzere vfr mi yeni aldım ve almadan önce bir çok vfr ye baktım baktırdım burada yeni arkadaşlar üye olan yada olmayan kardeşlerimiz için hangi vfr alınır hnagisinde ne var ne yok şeklinde bir başlık atmak istiyorum umarım faydalı olabilirim sonuçta forum ortamı faydalı paylaşımlar içindir... herkese saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56161540/detay

Motor daha önce Nntalya Alanyada Can diye bir şahıstaydı. Can kardeşimiz oldukça bilinçli bir binici... malum apache tipten motor alınmaz ancak motor komple boyalı ( depo dahil ) sağ grenajda düşmeden ötürü çatlak var plastik kaynağı yapılmış ve boyanmış renk farkı olunca sol grenaj da boyanmış, mekanik kısmı çok güzel dendi, fakat boya takıntısı olan arkadaşlar uzak dursun, jantlar ikinci sahibindeyken 2008 rengine boyanmış boya rengi tam tutmamış ama renk sarı. şu an satan arkadaş 14.500 e aldı motoru şu anda karlı satmak istiyor km si geriye çekildi motorun bir önceki satışta km si 38000 km idi oda zaten 48000 km den çekilmişti... tekrar yetkili honda servisine baktırılması gerek...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44679158/detay

sahibininde ilanda dediği gibi motor komple boyalı boya kalitesi güzel ancak yine boya takıntısı olan arkadaşların uzak durması gereken bir motor. sahibi motoru honda servisine dahi götürüp göstermiyor alacak kişi illa ustası ile gelsin diyor, gerisini siz düşünün. km konusunda birşey diyemem...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43124637/detay

şu anki kullanıcısı kesinlikle tam bir apache. bu motorda 3500 ile 5000 tl masraf söz konusu sahibi kesinlikle fiyatta indirim yapmıyor sağ grenaj boyalı ( düşme esnasında debriyaj tası da hasar gördüğünden tas da boyalı ) egzantrik zincirinden ses geliyor motor akü buji ve lastik istiyor lastikler 2011 model ve tas dan da ses geliyor... km si daha önce düşürülmüş olabilir.

yeni vfr alacak arkadaşlara yardımcı olmak adına bir yazı yazdım umarım ters tepki almam... saygılar sevgiler...
    T R O E, tavares, Emrah Düzgit ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Versys 650
    Teşekkürler Engin. Ben faydalı buldum

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar...
    Murat noluyoruz VFR başlığında başka başka modeller geziniyor Karar verdin mi FJR'ye?

http://i1232.photobucket.com/albums/.../IMG_00181.jpg
    FJR kararım çoktan verildi Ergin ancak duygusal$$$ boyutta ayarlama yapmam lazım yeni kasa için veya yüksek modelli ikinci el alabilirim. Bakalım hayırlısı...

Değişik modeller de fuardan incelediğim modeller. Bidaha olmaz.

Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilindiği üzere vfr mi yeni aldım ve almadan önce bir çok vfr ye baktım baktırdım burada yeni arkadaşlar üye olan yada olmayan kardeşlerimiz için hangi vfr alınır hnagisinde ne var ne yok şeklinde bir başlık atmak istiyorum umarım faydalı olabilirim sonuçta forum ortamı faydalı paylaşımlar içindir... herkese saygılar...

Motor daha önce Nntalya Alanyada Can diye bir şahıstaydı. Can kardeşimiz oldukça bilinçli bir binici... malum apache tipten motor alınmaz ancak motor komple boyalı ( depo dahil ) sağ grenajda düşmeden ötürü çatlak var plastik kaynağı yapılmış ve boyanmış renk farkı olunca sol grenaj da boyanmış, mekanik kısmı çok güzel dendi, fakat boya takıntısı olan arkadaşlar uzak dursun, jantlar ikinci sahibindeyken 2008 rengine boyanmış boya rengi tam tutmamış ama renk sarı. şu an satan arkadaş 14.500 e aldı motoru şu anda karlı satmak istiyor km si geriye çekildi motorun bir önceki satışta km si 38000 km idi oda zaten 48000 km den çekilmişti... tekrar yetkili honda servisine baktırılması gerek...

sahibininde ilanda dediği gibi motor komple boyalı boya kalitesi güzel ancak yine boya takıntısı olan arkadaşların uzak durması gereken bir motor. sahibi motoru honda servisine dahi götürüp göstermiyor alacak kişi illa ustası ile gelsin diyor, gerisini siz düşünün. km konusunda birşey diyemem...

şu anki kullanıcısı kesinlikle tam bir apache. bu motorda 3500 ile 5000 tl masraf söz konusu sahibi kesinlikle fiyatta indirim yapmıyor sağ grenaj boyalı ( düşme esnasında debriyaj tası da hasar gördüğünden tas da boyalı ) egzantrik zincirinden ses geliyor motor akü buji ve lastik istiyor lastikler 2011 model ve tas dan da ses geliyor... km si daha önce düşürülmüş olabilir.

yeni vfr alacak arkadaşlara yardımcı olmak adına bir yazı yazdım umarım ters tepki almam... saygılar sevgiler...
    Engin bence faydalı bir paylaşım yapmışsın. Teşekkürler.
    marlox bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

merhaba arkadaşlar. bende yeni bir vfr kullanıcısı olarak aranıza katıldım. 2008 model siyah bir vfr 800 aldım. almadan önce forumdan yazılan herşeyi okudum. sayenizde almaya karar verdim ve hepinize paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. yazılanlardan çok daha iyi bir motor. havaların biraz ısınmasını bekliyorum. fazla binme fırsatım olmadı. sabırsızlıkla bekliyorum. görüşmek üzere. selamlar.
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MARLOX şu an yana yana VFR aramaktayım. Bilgiler için çok teşekkürler.İnanın çok faydası oldu ...
    T R O E ve marlox bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arif hoş geldin, hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız zevkle kullanmanı dilerim...
    vfr arif iyiymiş, tek tekerle akrabalık falan yok di mi?
    T R O E, Ali İMANCI ve marlox bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler