Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun ergın abıyle bulustugumuzda yamahanın kırmızı anahtarından bahsettıgımde o da oldugyla ılgılı bısey soylemedı 0 almasına ragmen.bence de honda da verılmıyor bahsedılen renkte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Anlaşıldı sanırım kırmızı anahtar olayı vfr de yok.. birde motoru istoc aneste expertise yaptırmayı düşünüyorum. Hic gitmedigim bir yer ustam tavsiye etti. Siz ne dersiniz?

Ben ali ustaya gosterdim oyle aldim anes motorda illaki iyidir kullanici olarak bir furmaya iyi kotu diye nit verebilecegimizi dusunmuyorum ben anca gittim ilgili degillerdi dikkatsizlerdi falan diye biliriz bir ustanin becerisi onlarla olculemeyeceginden adam cok nemduttur pis calisiyordur ama 10numara ustadir biz anlayamayiz ama ali usta efsane bilindigi uzere bence kopruyu gec abi gotur kiziltopraga...

Motordan beklenti, her motordan beklenti bence cok yuksek cok sey isteniliyir motor yormali motor kullanan adam terlemeli eline ayagina yag bulasmali sirti bilegi agrimali yagmurda islanmali ruzgar yedinmi boyle hafif bir yusuf hissetmeli bunlar oldugu halde yuzu guluyorsa motorcu adamdir ve motoruyla mutludur
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Ali ustanın yeri tam olarak nerededir acaba ?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Goldwingde bile 2 siyah anahtar veriliyor,o kırmızı anahtar yamahada servis anahtarı denilen şey

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar 530 X-RİNG D.I.D zincir ihtiyacı olanlara yardımcı olurum,
    zincir fiyatı 180 liradır,,,

Ali usta fenerbahce statinin tam karsisinda cevre yoluna done yolun basinda

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Arkadaşların söylediği gibi bizde kırmızı anahtar yok yamahada kırmızı anahtar olayı var, bizde çift anahtar veriliyor bir tanesine takılı küçük bir plakada yazılı bir numara var.
    Ekspertiz konusunda benim de tavsiyem Ali usta olacaktır.
    Makinanın tek kötü tarafı var yakıyor insanı, cezbediyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Uploaded with ImageShack.com
    Uploaded with [URL=http://imageshack.com]ImageShack.com[/URL
    wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    street triple rs
    Ergin abi dediğin gibi anahtarin birinde ufak bi plakada yazılı kodlar vardı? Açıklaması nedir bu plakanin ?

Motosikleti
    Engin, bilmiyorum ama motorun şasi ve motor numarasına kısa yoldan ulaşmak için kısa bir numara olduğunu düşünüyorum...

Motosikleti
    street triple rs
    Anladım. Abi bu arada seni vfr gerçekten çok iyi. Keşke bende bordo bir vfr bulabilseydim

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin, bilmiyorum ama motorun şasi ve motor numarasına kısa yoldan ulaşmak için kısa bir numara olduğunu düşünüyorum...
    kayıp durumunda komple kontağı değiştirmeden sadece yeni anahtar çıkarmak için hondanın verdiği kod o.yanlış bilmiyorsam

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilmiyorsam, kayıp durumunda komple kontağı değiştirmeden, yeni anahtar çıkarmak için Honda' nın verdiği kod
    Evet, aynen öyle
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Yeni VFR'daşımız Engin için gelsin...

Uploaded with ImageShack.com

Engin benimki bordo değil candy glory red
    T R O E, maximus_01 ve engin_deniz bunu beğendiler.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Engin hadi hayırlısı bakalım....

Bu arada eğer Esengül'e götürüceksen bence önceden bir haberleş malum Ali usta Okmeydanın'da Honda Showroom açtı bazen orada olabiliyor.

Ben bakıma götürdüğüm zaman Ali usta yoktu ama Yaşar oradaydı. Sonra boşu boşuna bizim bu tarafa geçmek zorunda kalmayasın.

VFR'nin ben bizim Candy Glory Red haricinden en beğendiğim rengi Parliament mavisi rengi ama 2004 modellerde var o renk.

Bende de yedek anahtar olarak syah var birde kod kartı var o kadar.

Valla ben önümüzde ki sezonda VFR'nin jantlarını boyatacağım eğer Allah kısmet ederse CBF'inde boyanacak.

Önümüzde ki sene Manavgat'a Adana üzerinden yada Konya üzerinden gitmek gibi bir planım var yollarda VFR ve CBF kardeşiliği paşa paşa süzüle süzüle gideceğiz.

2014 seonu festivalleri açıklansın bakalım hangilerine katılacağız.

Murat,gidon yükseltme aparatının faydası oldu mu sana?
    maximus_01 bunu beğendi.

Altin sarisi bende istiyorum boyatalim yada bulusup ekip olarak biryere gittigimizde ergin abinin jantlari alalim emre paylasiriz biriniseni motora birinin benim motora takariz kardes payi:d

Motosikleti
    VFR 800
    Evettttt.....
    Haklısın aslında hazırları varken neden boyatalım ki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

İyi bir boyacı buldum daha doğrusu Eskişehir'e beraber gittiğimiz Erddal'ın boyacı tanıdığı var ona götüreceğiz.

Sadece motosiklet boyuyormuş bakalım gidip göreceğim ama önümüzde ki sezon bir kaç değişiklik yapabilirim motorda.

Gidon yükseltme aparatı,sele ve jantlar ancak jantlar konusunda halen emin değilim ben araba yada motosiklt olsun orjinallikten yanayımç.

Motosikleti
    Grup gezilerine katılmayacağım bundan sonra bilginiz olsun
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat,gidon yükseltme aparatının faydası oldu mu sana?
    Bana sordun herhalde; Gidon yükseltme hakkında bilgi topladım sezon öncesi ama yaptırmadım. İyikide vazgeçmişim böle daha iyi. Yok illa yaptıracaaaam diyosan. İnternette 150-200 TL. civarında hazırları satılıyor veya aynı paraya iyi bir torna ustasına da yaptırabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Bu arada jant boyası bahsi açılmış madem; Hazır sakat sakat dinleniyorken (hem ben hem VFR), hafif çizikleri bulunan orjinal honda yan çantalarım ile Kappa K46 Topcase mi ve Bana kıyak yapmak, zincir yağı kalıntılarını temizlemek amacıyla, jant temizleyiciyi uzun süre jant üstünde tutan yıkamacım dolayısıyla üzerindeki vernikten arınıp matlaşan jantlarımı boyatıyorum şu anda. Benim VFR Gümüş Gri Jantları alternatör kapağının rengine (Füme) boyatıyorum (Grenajları daha ön plana çıkaracaklarını düşünerekten...). Çantalar aynı dipleri siyah plastik zatiii. Kapaklar Gümüş Grii. Bakalım nasıl olacak . Bu arada Yuasa Akü, D.I.D 530 VX Zincir, K&N Filtre, İridyum Buji montajlarıda yapılıyor. Hafta sonuna hepsi bitmiş olur. Foto çeker paylaşır görüşlerinize sunarım dostlarım.
    wolrath bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup gezilerine katılmayacağım bundan sonra bilginiz olsun
    Grup gezisi yapmamıza gerek yok ki.

Biz seni nasıl olsa Riva'da buluruz ve hain emellerimize alet olabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler