Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    İnşallah gönlüne göre bişey bulursun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deepstrong99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125 e
    Insallah amin

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı deepstrong99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba gt250 comet almayi düşünüyorum bende honda cb125e var takas +nakit şeklinde düşünüyorum sizden bi ilan hakkında fikir almak istiyorum motorun sahibi burda midir bilmiyorum ama bu motorun üstüne ne kadar nakit vermeliyim? (Benim motorum 10 bin km 2012 model 3 ay daha garantisi devam ediyor)

Takas yapmak istediğim comet bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41171196/detay

Fikirlerinizi bekliyorum.

5000 TL den fazla verme ne kadar km düşük olasa da model yılı olarak ederi 5000 den fazla olmaz..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

arkadaşlar merhaba
    askerlik dönüşü motora olan hasretime son vermek istiyorum daha önce gv 250 kullandım ilk motorumdu tarzı değiştirip gücü değiştirmeden yola devam etmek istiyorum sitelerde veya çevresinde satılık temiz comet olan varsa eğer msj kutumu şenlendirirse çok memnun olurum
    iyi günler dileğiyle

bir de şu motosiklet hakkında bilgisi olan var mı? model 2010 yazmış ama bu kasa 2010da var mıydı ki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24721860/detay

Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Karbüratörlü olan model sanki , far çevresinden anlaşıldığı kadar en fazla 2007 model olsa gerek..

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    trafiğe çıkış tarihini yazmışlar. 2006 - 2008 karbüratörlü modellerden biri.
    UNdocab bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı borg63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    askerlik dönüşü motora olan hasretime son vermek istiyorum daha önce gv 250 kullandım ilk motorumdu tarzı değiştirip gücü değiştirmeden yola devam etmek istiyorum sitelerde veya çevresinde satılık temiz comet olan varsa eğer msj kutumu şenlendirirse çok memnun olurum
    iyi günler dileğiyle

bir de şu motosiklet hakkında bilgisi olan var mı? model 2010 yazmış ama bu kasa 2010da var mıydı ki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24721860/detay
    Puser yıl konusunda cevabı vermiş zaten

Çift disk, lastikler ve çanta ile bence çok güzel bir alternatif.
    Fiyat /performansı iyi gibi duruyor.
    Motor fotoğraflardan iyi gibi duruyor. Tabi bi servise sokup bakmak gerekir.

GÖRÜNEN KADARI İLE KONUŞURSAK bu motoru 4700 gibi bir fiyata almak süper olur açıkcası
    ver gazı... ver çoşkuyu

arkadaşlar merhabalar 23 nisan tatili fırsatıyla uzun yol yapalım dedik ve eskişehir bursa - mudanya arası gezdim mükemmel bir sürüş keyfiyle tam dönerken rampa aşağı motor çalışır vaziyette boşa almıştım yavaşlayınca 40-45 km deyken 2.vitese aldım ve fı arza ışığı yanmaya başladı sebebi ne olabilir arkdaşlar 2013 model motorum 11.500 bakımını yaptırmadım 11.650 km oldu sanırım garanti dışı artık motorum çalışmasında gidişinde hiç bir sıkıntı yok ama sürekli fı ışığı yanıyor ve km panelinde fı ibaresi çıkıyor 11.500 km geçtigi için yanma ihtimali varmı gerçi 11.600 civarında yandı beyni resetleme gibi bi şansım varmı diyagnoz olmadan

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    bende gt 250 almayı düşünüyorum cometci arkadaşlarım acaba aranızda gt250ye R grenajı takan deneyen oldumu varsa fotoğraf alabilirmiyim bide bu motora aksesuar olarak ne alabiliriz

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    komple r grenajı takacaksan gtr dan daha pahalıya mal olur. far, kafa demiri işi bozan kısım. sadece yan grenajları takarsan da bence güzel bir görüntü çıkmaz ortaya.

MuttFTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Herkese merhaba,

Bu aralar bir GT250 Naked almayı düşünüyorum, çevrenizde bildiğiniz temiz dediğiniz motosiklet var mı? Alırken neyine bakmak gerekir, km kaç olmalı?

Sahibinden.com'da 5500 civarlarına temiz gibi olanlar, yazısı felan duranlar var, ne dersiniz? Örneğin;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9883254/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2112889/detay/

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    bence oturduğun ildeki bütün ilanları dolaş ve gör. motor bloğundaki boya atması ve disklerdeki aşınma il kilometrelerini kıyasla. böyle böyle tecrübe bir miktar fikir sahibi olursun. mümkünse yanında bu motoru uzun süredir kullanan birileri olsun.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence oturduğun ildeki bütün ilanları dolaş ve gör. motor bloğundaki boya atması ve disklerdeki aşınma il kilometrelerini kıyasla. böyle böyle tecrübe bir miktar fikir sahibi olursun. mümkünse yanında bu motoru uzun süredir kullanan birileri olsun.
    Cevap için teşekkür ederim ama koca Ankara'da sadece bir tane Naked var, o da malesef kesinlikle kayda değer değil bana göre. Yani başka illere gitmek dışında pek şansım malesef kalmıyor.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    gt250r ilanlarını dolaş. iki motor aynı. gt250r ön çift disk olduğundan diskteki aşınma gt 250 ye göre daha az olacaktır. böylece kaç bin kmde motorun hangi fiziksel durumda olması gerektiğini öğrenebilirsin. sahibinden.com ilanlarında resim netliği yeterli olmadığından gbahsettiğin ilanlar hakkında yorum yapmak güç.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    GT250R da mantıklı yok bu rakamlara Ankara'da ama model/km/disk aşınması meselesinden bahsediyorsak bir gezeyim.

Bunun dışında İstanbul'a gelecek olsam yardımcı olan olur mu

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    yardımcı olmak isteriz, ancak baktığın fiyat aralığı ve km deki motorlar en zor segmentte yer alıyor. bu işi profesyonelce yapan birine ihtiyacın var. neticede kilometresi düşürülmüş veya çok fazla zorlanmış haşatı çıkmış bir tanesine denk gelme ihtimalin mevcut. istersen seni ona yönlendirim, her iki tarafında müsait olduğu birgün pek çok ilanı gezip görüp tartma ihtimaliniz olur.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Yani servisine, ustasına da baktırılır tabi ama farklı il olunca (hatta motosiklet mevzuunda da yeni olunca) bir de hevesle birleşince insana bir gaz geliyor, olsun bitsin diyebiliyor.

Şimdilik ilanlarda genellikle depodaki yazıya, şasedeki etikete ve apaçileştirilmemiş olmasına bakıyorum. Sanırım bir ilandan ancak bu kadar görülebilir.

Bütçeyi bir tam toparlayayım da o zaman tekrar yazarım. Belki yeni ilanlar gelir.

Bir de atıyorum km geriye sarılmış bir motor aldık, bir şekilde rektefiye istedi. Ne kadara mal oluyor yaklaşık?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    şöyle söyliyeyim bu motor düzgün kullanan birinin elinde 250 bin km yapabildiği gibi, bütün yüksek devirli motorlarda olduğu gbib 30bin km içerisinde çiddi ölçüde yıpratılabiliyor. eğer kötü durumda olan bir tanesine denk gelirsen reflektiye işlemini önerme. en azından biz bu işi düzgün yapan birisini duymadık. yani sorun parçaların yenisi ile değişmesi gerekecek. bu da 1500 tl civarında bir maliyet demek. reflektiye 500-600 tl arası tutuyor. yüksek devirli v motor yapısını reflektiye etmek çok ciddi ustalık istiyor.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Anlıyorum, alırken dikkatli alıyoruz o zaman.

Valla ilk arabamı alırken de bu kadar zordu, yine aynı zorlukta geliyor. Hayırlısı

Teşekkür ederim bilgiler için.
    puser ve zenon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler