Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alan cocukla konuştum motor cok iyi cıktı felan dıyordu .cok komık bir fıyata alıcaktık
    Onun kısmetiymiş demek :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Black CBR250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4295121/detay/

Merhabalar,
    Bende motosiklet arayışı içerisindeyim ve bu motosiklet sahibi ile telefonda görüştüm.Fotoğraflarında kanuni yazısı bana tuhaf geldi.Kanuni yazısının S&T yanında mı altında mı olması gerekiyor?
    Teşekkürler.
    2008-2010 arası kanuni yazısı S&T'nin yanında. 2010 - 2012 arasında da altında yer alıyor. ya da başka bir açıdan anlatayım ön amortisör sarı ise yanında, siyah ise altında oluyor. yani fark eden bir durum yok, ikisi de aynı.

Black CBR250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Naked
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008-2010 arası kanuni yazısı S&T'nin yanında. 2010 - 2012 arasında da altında yer alıyor. ya da başka bir açıdan anlatayım ön amortisör sarı ise yanında, siyah ise altında oluyor. yani fark eden bir durum yok, ikisi de aynı.
    Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    rica ederim.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun kısmetiymiş demek :D
    aynen öyleymiş hocam hayırlısı olsun .iş kuruyorum zaten motoru alsam işe fazla sermayem kalmayacaktı
    zenon bunu beğendi.

2008 model buldum mavi renkte sahibiyle konuştum ettim hiç bir sorunu yok ufak tefek çizikleri dışında dedi sonra tekrar aradım motorcuya göstercem dedim bu sefer yağ yakıyor dedi bende almaktan vazgeçtim. ve yağ yakmanın tam olarak motor açısından sorunu ve masrafı ne olur birisi aydınlatabilir mi. bu gidişle alamıcam sanırım motor falan

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı zined adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model buldum mavi renkte sahibiyle konuştum ettim hiç bir sorunu yok ufak tefek çizikleri dışında dedi sonra tekrar aradım motorcuya göstercem dedim bu sefer yağ yakıyor dedi bende almaktan vazgeçtim. ve yağ yakmanın tam olarak motor açısından sorunu ve masrafı ne olur birisi aydınlatabilir mi. bu gidişle alamıcam sanırım motor falan
    Motor yag yakıyorsa rektifiye ile hal olur 500 tl ye derler o iş yalan oluyor en saglıklısı silindir gömlek değişmek oda cift silindir için eski bilgi ama 1500 tl sadece malzeme parası demek kötü usta elinde de bir daha iflah olmayabilir demek ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor yag yakıyorsa rektifiye ile hal olur 500 tl ye derler o iş yalan oluyor en saglıklısı silindir gömlek değişmek oda cift silindir için eski bilgi ama 1500 tl sadece malzeme parası demek kötü usta elinde de bir daha iflah olmayabilir demek ;)
    bu da demek oluyor ki uzak dur bakalım artık hala daha bekleyişteyiz motor için

efesice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250
    Merhaba arkadaşlar,pulsar ile hyosung gt 250 arasında kaldım,araya honda cbx ve cbf 250 de giriyor isminden dolayı bu 4 motor arasında hangisini önerirsiniz,
    a-o km pulsar 7350+plaka-3 - 3.5 lt / 100 km
    b-2007 20binde 4750 gt 250+alımsatım-3.4 – 4.0
    lt / 100 km
    c-2007 30binde 5500 cbf 250+alımsatım-2.9 – 3.62
    lt / 100 km.
    d-2004 40binde 5250 cbx 250+alımsatım-3.03 – 3.33
    lt / 100 km.
    lütfen dürüst ve tarafsız karşılaştırın,sonuçta pulsar 200cc 50 cc lik bir dez avantaj ile başlıyor

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    7.500 civarlarına temiz bir gt 250 al derim. cbf ve cbx'in düzgününü bulamazsın, zaten performans olarak gt 250'den daha gerideler. az yaksın gidişi de idare etsin dersen pulsar olabilir, ama gt 250'deki dolgunluğu vermeyecek.

Motosikleti
    gt250
    2012 gt250 aldım arkadaşlar birşey sormak istiyorum motor bloğunda gv250 yazıyor aynı motor kullanıldığı içinmi acaba yoksa motorun değiştirilmiş olma ihtimali olabilirmi.?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    aynı olay butun gt250 ve gt250r larda var. aynı motoru kullandığı için öyle yazıyor.

Motosikleti
    gt250
    gt250 aldım 2012 4000 de...:D

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı efesice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250 aldım 2012 4000 de...:D
    öyle aldım diyene inanmıyoruz. fotoğraf isteriz. hayırlı olsun kaça aldın?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar elimde sıfır 2013 üretimli Shinko orjinal lastikler var.Ön arka takım.Lastiğe ihtiyacı olan varsa çok uyguna bırakacağım benimle iletişime geçebilirsiniz.Henüz ilan açmadım buradan birine gitsin.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    kaçadır

Motosikleti
    gt250
    7250 ye aldım 250 tl bakım yaptırdım balatalar bujiler periyodik bakım işçiliği falan motor kendine gelmeye başladı sanırım ancak 150 km den sonra kafa salmaya başlıyor motor neden olabilir,aldığım kişi motorun yan yattığını söyledi ne gibi bir hasar olmuş olabilir lastik balansından kaynaklanıyor olabilirmi..bilgisi olan varsa sevinirim..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçadır
    Çifti 200tl Sıfır 2013 Shinko lastikler hocam
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    7250 ye aldım 250 tl bakım yaptırdım balatalar bujiler periyodik bakım işçiliği falan motor kendine gelmeye başladı sanırım ancak 150 km den sonra kafa salmaya başlıyor motor neden olabilir,aldığım kişi motorun yan yattığını söyledi ne gibi bir hasar olmuş olabilir lastik balansından kaynaklanıyor olabilirmi..bilgisi olan varsa sevinirim..
    dediğiniz sorunu lastik balansından yapar önce balansa baktırın...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    arka amortisör yumuşaktır, çanta varsa arkaya yük bindiriyor veya hava direnci uyguluyordur, ön amortisörlerinlerin yağ seviyesinde veya kalitesinde sorun vardır, arkadaşların dediği gibi lastik balansı problemlidir. bunlar neden olacabilecek şeylerin başlıcaları. motor naked zaten yüksek hızda salınım yapmaya müsait. neticede rüzgar sürücünün ön gövdesinde hapis kalıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

arka amortisör yumuşaktır, çanta varsa arkaya yük bindiriyor veya hava direnci uyguluyordur, ön amortisörlerinlerin yağ seviyesinde veya kalitesinde sorun vardır, arkadaşların dediği gibi lastik balansı problemlidir. bunlar neden olacabilecek şeylerin başlıcaları. motor naked zaten yüksek hızda salınım yapmaya müsait. neticede rüzgar sürücünün ön gövdesinde hapis kalıyor.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    HYOSUNG GT250 FACEBOOK GRUBU. Hala katılmayan varsa bekleriz...

https://www.facebook.com/groups/gt250Turkiye/
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler