Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bu arada satıyroum shadowu arkad<aşlar...BELDE FITIK ÇIKTI... korseyle falan kullanayım dedim olmuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    arkadaşlar selam. Ben de shadow almak istiyorum. Bütçem 13500 tl. Motorunu satmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam. Ben de shadow almak istiyorum. Bütçem 13500 tl. Motorunu satmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22756998/detay

Temiz bir motosiklet kendisi forumdan arkadaşımızdır. Bakımlarını düzenli olarak yaptırıyor. İrtibata geç istersen forumdan olduğunu söylersen biraz daha indirim yapar belki. Hayırlı alış verişler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    valla ben kendisiyle mesaj vasıtasıyla görüştüm.. hiç indirim yapmadı.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    sanırım satmaya kıyamıyor kusuruma bakma.
    @drakyuz Mehmet Bey sizin mesajı görememiştim. @alize05 M. Ali Bey siz isterseniz Mehmet bey ile görüşün kendisi zaten yazmış satacak olduğunu. Hayırlı alış verişler sizlere. Sevgiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    Onun motoruna ait ilan linki vs var mı acaba?

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bu arada yeni alacakların fikir sahibi olması için tam performans kullanımdan sonra 248. kilometrede rezerve geçtim yani şehir içi kullanımdan da daha performanslı kullanmama rağmen 100km'de 4,8lt yakıt tüketimi oldu. Eğer sizler daha yüksek değerler görüyorsanız;
    *Standart egsoz kullandığınızı varsayıyorum.
    1. Hava filtrenizi temizleyin gerekiyorsa değiştirin.
    2. Düzenli her sezon başında Sübap ayarlarını yaptırın.
    3. Her vitesi optimal devrinde kullanın.
    4. Süerkli aynı yerden benzin almaya özen gösterin
    5. 97 ya da 95 oktan arasında sürekli değişiklik yapmayın yanma değerleri farklı olduğu için patlama zamanlarıda farklıdır. 97 oktan sıkıştırma değerleri daha yüksek olan motorlarda daha iyi performans verir. Ama 95 oktan kullanın hem kurşunu azdır hemde daha ucuzdur.

son depoda full şehir içi max. 230 krş civarı..ilk depo genelde jikle çekiliydi...sanırım ondan fazla gösterdi...akü yeniledikten sonra motor stabilleşti...

doctorr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow C4 2006
    Merhabalar,
    Motorumun bakım zamanı geldi. Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz,güvenilir bir servis var mıdır ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    so far away

Motosikleti
    HONDA SHADOW 750 C4
    Arkadaşlar, yolcu ve sürücü için uzun yol ayaklığı arıyorum uygun fiyata. Nerede bulabileceğim konusunda fikri olan var mı acaba?

Çok teşekkürler
    HONDA SHADOW 2007- (TURUNCU SİYAH) SAHİBİ:bounce:

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Baytril adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yolcu ve sürücü için uzun yol ayaklığı arıyorum uygun fiyata. Nerede bulabileceğim konusunda fikri olan var mı acaba?

Çok teşekkürler
    Yolcu ve sürücü ayaklığı dediğiniz şu geniş olanları "floorboards" sanırım. uygun fiyata bulmak çok zor ama bazı çinli motosikletlerin var onları uyduruyorlar bi deneyiz isterseniz.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hocam ben indirim yapıyorum yapmasına da sen öyle bir fiyatla pazarlığa giriyorsun ki sen olsan satar mıydın? ilandaki fiyatta pazarlık payı bellidir zaten, bu kadar fiyat kırmak çok mantıklı gelmiyor
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben indirim yapıyorum yapmasına da sen öyle bir fiyatla pazarlığa giriyorsun ki sen olsan satar mıydın? ilandaki fiyatta pazarlık payı bellidir zaten, bu kadar fiyat kırmak çok mantıklı gelmiyor
    Satma zaten ne güzel geziyoz bu arada akşam dönüşte benim hatunun bindiği otobüsün yanından geçmişiz ya

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satma zaten ne güzel geziyoz bu arada akşam dönüşte benim hatunun bindiği otobüsün yanından geçmişiz ya
    O banada oluyor aga, mesela bizim serviste bu sabah Faruk abinin yanından geçti
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Arkadaşlar bir şeyi fark ettim servisler bizi kazıklıyor yağ değişimi için 6bin km diyorlar ama aslında 12bin km olması lazım. Şimdi "orijinal servis bakım çizelgesi" olan var mıdır? Bana resim yada link vermeyin elimde onlarca var zaten. Servisinden ısrarla istememe rağmen vermiyorlar parayla bile vermiyorlar. Kıllanmıştım zaten duruma, bazen soruyordum ustaya 12bin yazıyor diyorum türlü hikayeler anlatıyorlardı.
    Daha 1buçuk ay oldu 18bin bakımını yaptıralı ve şu anda 22bindeyim yağı daha koyduğum gibi duruyor hava filtresi tertemiz. Yeni alacaklar için servis kağıdının resmi aşağıdadır.
    *** Ustalar diyordu "gördüğüm en temiz shadow" tabiki temiz olacak bişeyi eskitebiliyormuydukki her 6binde değişince

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O banada oluyor aga, mesela bizim serviste bu sabah Faruk abinin yanından geçti
    Faruk abi neysede ya artçım olsaydı? Ne yapcaktım

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Dün akşam (06.05.2013) mesai çıkışı Osman ağabeyi ziyarete gittim.
    Sağ olsun tüm samimiyeti ve içtenliği ile beni misafir etti. Giderken sevgili Gürol'a da haber verdik. Kırmadı geldi.
    İstanbul'un cennet köşesi Büyük Çekmece sahilinde keyif yaptık. Sonra gecenin ilerleyen saatine aldırmadan Osman Ağabeyin saklı atölyesine geçtik. Bir motorcu için imrenilecek kadar güzel ve dolu, düzenli intizamlı harika bir atölyesi var. Kısaca aklınıza ne gelirse mevcut. Motorun her ihtiyacı orada saklı. Tabi boş durmadık, bişeyler yaptık.. İşte resimler :

Önce karnımızı doyurduk

Görol'un katılmasıyla ekip tamamlandı..

Sahil keyfinden sonra geçtik Osman Babanın muhteşem atölyesine. Gürol'un benim motor için yaptığı krom parçaları yerlerine takmamız lazımdı. Motorcunun beraber çalışması ancak bu kadar keyifli olur. Onlar sarıldı yaptılar bende ucundan kenarından tuttum Biraz da fotoğraf çektim...

Hem güzel vakit geçirdik hemde Osman baba ile Gürol iyi çalıştı. Haklarını teslim etmek lazım. Ama bu işten en karlı ben çıktım sanırım. Her ikisine de teşekkürler...
    Redmoon, düzgünbaba, Wozy ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam (06.05.2013) mesai çıkışı Osman ağabeyi ziyarete gittim.
    Sağ olsun tüm samimiyeti ve içtenliği ile beni misafir etti. Giderken sevgili Gürol'a da haber verdik. Kırmadı geldi.
    İstanbul'un cennet köşesi Büyük Çekmece sahilinde keyif yaptık. Sonra gecenin ilerleyen saatine aldırmadan Osman Ağabeyin saklı atölyesine geçtik. Bir motorcu için imrenilecek kadar güzel ve dolu, düzenli intizamlı harika bir atölyesi var. Kısaca aklınıza ne gelirse mevcut. Motorun her ihtiyacı orada saklı. Tabi boş durmadık, bişeyler yaptık.. İşte resimler :
    Hem güzel vakit geçirdik hemde Osman baba ile Gürol iyi çalıştı. Haklarını teslim etmek lazım. Ama bu işten en karlı ben çıktım sanırım. Her ikisine de teşekkürler...
    Yaw sizlerden Sons Of Anarchy değilde "Fathers Of Anarchy" olur Bu arada sizleride böyle gezerken görünce sevindim. Gürol abiye, Osman abiye ve sana İlker abiye selamlar.

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    Arkadaşlar 19 Mayısta MT nin düzenlediği İzmit Yuvacık turuna katılacak olan var mı?

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Komutan ben neler kaçırmışım meğer.
    Hazırlamakta olduğum yan çantalar aşkına epeyidir gecelerim atölyede geçiyordu. Bence kafamda tasarladığımı eksiksiz olarak sanata çevirdiğim için bu işi bayağı keyif alarak ve sabrederek tamamlayıp nihayet mutlu sona geldim.

Neticeyi Shadow sitesinde görebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/5303832426/

Gelelim o akşamki şenliklere; İtifatın ve kibarlığın için teşekkürler. Dost gönülden karşılanır.
    İLKER Komutan ilk gelme denemen başarısızlıkla sonuçlandı isede ikincide hedefi tutturdun Artık teklif yok. Geliyorum demen yeterli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw sizlerden Sons Of Anarchy değilde "Fathers Of Anarchy" olur Bu arada sizleride böyle gezerken görünce sevindim. Gürol abiye, Osman abiye ve sana İlker abiye selamlar.
    OZAN kardeş hoşgörün ve iyi dileklerine teşekkürler. Temenni ederim ki bir gün bu mutlu beraberlikte seni de aramızda görelim.
    Wozy bunu beğendi.
    " Aslanların terk ettiği diyarı çakallar istila eder"

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    sevgili dostlar, bir sikintim var. sizlerle paylasmak istedim. 2004 model bir shadow aldim. eski sahibi uzerine cobra diye tabir edilen egzostlardan takmis. ancak ben gurultuyu seven bir insan degilim. aslinda ses hos ama ben daha sakin birsey istiyorum. ikinci el temiz orijinal egzost nereden bulabilirim ve elimdekini nasil satabilirim. veya bu egzosta ilave susturucu takabilir miyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler