Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Çanakkalenin 1 hafta ertelenme ihtimali var sanırım.
    Çadırı getireyimmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkalenin 1 hafta ertelenme ihtimali var sanırım.
    Çadırı getireyimmi ?
    hava durumuna bakıp pazartesi -salı günü netleştirecektik ama ertelersek bir hafta bende durmasında sakınca yok ise getirebilirsin..

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Merhabalar hep sahip olmak istediğim ama şehir dışı motorsiklet seyahatlerini vaktim olmadığından hep ötelediğim shadow 750 2007 model matorumu nihayet ikinci baharımda bugün teslim aldım.Darası hep almayı arzu eden arkadaşlara Allah herkezin dileğini kalplerine göre versin.Sahip olmamda katkılarından dolayı Kaldera kardeşimede ayrıca teşekkür ediyorum.
    Birde ihtiyacım olan yan çanta ve bağlantı aparatı ile tavsiye edebleceğiniz matorda giyebileceğim üst giysiyi yakında yapacağım İstanbul seyahatimde nereden ve ne kadar bir ücretle alabilirim? Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı vodabasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar hep sahip olmak istediğim ama şehir dışı motorsiklet seyahatlerini vaktim olmadığından hep ötelediğim shadow 750 2007 model matorumu nihayet ikinci baharımda bugün teslim aldım.Darası hep almayı arzu eden arkadaşlara Allah herkezin dileğini kalplerine göre versin.Sahip olmamda katkılarından dolayı Kaldera kardeşimede ayrıca teşekkür ediyorum.
    Birde ihtiyacım olan yan çanta ve bağlantı aparatı ile tavsiye edebleceğiniz matorda giyebileceğim üst giysiyi yakında yapacağım İstanbul seyahatimde nereden ve ne kadar bir ücretle alabilirim? Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız nice yıllara sürmek nasip olsun,Çanta ve diğer malzemeler hasanpaşa da motomax hemen yanında motoplus var.
    Çantayı ben armode marka en geniş kilitli modelden aldım bağlantı demiride üstünde olmak kaydı ile 150 tl maloldu.ancak sinyal uzatma parçası olmadığından serviste uzatma ile montaja da 70 tl verdim.
    Ancak daha orijinal olsun dersen ithal çanta demiri ve çantayı da kızıltoprak özen motorda bulabilirsiniz.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
    Çanta ve giysi gibi ekipmanlar için Şirinevler HUDSON'a uğramanızı tavsiye ederim. Satış yetkilisi Hayrettin ve Mehmet kardeşim çok değerli ve alçak gönüllü gençlerdir. Bir kere gidersen o tatlı dilleri sana neler neler satarlar.

Motosikleti
    shadow 750 2007 model matorumu nihayet ikinci baharımda bugün teslim aldım.Darası hep almayı arzu eden arkadaşlara Allah herkezin dileğini kalplerine göre versin.Sahip olmamda katkılarından dolayı Kaldera kardeşimede ayrıca teşekkür ediyorum.
    Hayırlı olsun keyifle kullanırsınız inşallah..
    diğer ekipmanlar için arkadaşlar yazmışlar zaten..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız nice yıllara sürmek nasip olsun,Çanta ve diğer malzemeler hasanpaşa da motomax hemen yanında motoplus var.
    Çantayı ben armode marka en geniş kilitli modelden aldım bağlantı demiride üstünde olmak kaydı ile 150 tl maloldu.ancak sinyal uzatma parçası olmadığından serviste uzatma ile montaja da 70 tl verdim.
    Ancak daha orijinal olsun dersen ithal çanta demiri ve çantayı da kızıltoprak özen motorda bulabilirsiniz.
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    fotograf ekleyebilme şansınız varmıdır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin
    osman abininde dediği gibi hudsona netten bir bakın

Hayırlı olsun tekerin hep düz bassın....

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    [QUOTE=ZIPPIRMAN;2323764]Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    fotograf ekleyebilme şansınız varmıdır[COLOR="Silver"]

fotoları kaldera yüklemiş çanakkale sayfasında var ayrıca bende yüklemeyi deniyeceğim de bakalım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [QUOTE=speedy2;2323899]
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    fotograf ekleyebilme şansınız varmıdır[COLOR="Silver"]

fotoları kaldera yüklemiş çanakkale sayfasında var ayrıca bende yüklemeyi deniyeceğim de bakalım....
    http://www.ressim.net/

buradan çok kolay oluyor

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    [QUOTE=ZIPPIRMAN;2323913]

http://www.ressim.net/

buradan çok kolay oluyor
    Fotoraf ekleyeceğim malum havalar yağışlı olduğundan matoru getirirken baya çamurlandı hele bir temizliğini yapalım ondan sonra kanımca sizinkinin aynısı turuncu siyah

Motosikleti
    honda shadow vt750c

kobra

selam arkadaşlar.. 2005 motoruma kobra eksoz almak istiyorum uygun fiyata.. bulamazsam açtırmayı düşünüyorum. hoş açtırınca sesi ne olur onu da bilmiyorum.. bodrumdayım.. yardımcı olursanız sevinirim...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun keyifle kullanırsınız inşallah..
    diğer ekipmanlar için arkadaşlar yazmışlar zaten..
    Teşekkür ederim havalar açınca her türlü gezilerinize bende katılmak isterim mayıs başındada herhalde Akçaya giderim inşallah yanıma birilerini bulurum Akçay ve çevresini iyi bilirim orada 7 yıl işyeri işlettim hatta orada halen evim duruyor.

Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Teşekkür ederim havalar açınca her türlü gezilerinize bende katılmak isterim mayıs başındada herhalde Akçaya giderim inşallah yanıma birilerini bulurum Akçay ve çevresini iyi bilirim orada 7 yıl işyeri işlettim hatta orada halen evim duruyor.
    Ben geçen yaz motorsiklet ile ilk gezimi Akçay'a yaptım.Gerçekten mükemmel yerler,kazdağları,assos'a da gittim..İnşallah kısmet olursa tekrar gitmek isterim.
    Görünen o ki yaz gelsin çok gezilerimiz olacak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen yaz motorsiklet ile ilk gezimi Akçay'a yaptım.Gerçekten mükemmel yerler,kazdağları,assos'a da gittim..İnşallah kısmet olursa tekrar gitmek isterim.
    Görünen o ki yaz gelsin çok gezilerimiz olacak.
    Dostum yeni taktığın cobra lar nekadara mal oldu?
    birkaç fotograf paylaşabilirmisin?

Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yeni taktığın cobra lar nekadara mal oldu?
    birkaç fotograf paylaşabilirmisin?
    Fotoğraf henüz çekemedim ilk fırsatta paylaşırım.
    200.TL civarı vergiden bi şekilde yırttım ortalama 1.000 TL'ye mal oldu.

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

İşte sizlere birkaç fotoğraf...

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Güle,temizleye,kazasız belasız (dikkatsiz sürücülerden) kulanmayı nasip olsun.
    Oldukça diri duruyor makina,eski sahibine bravo da benden...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Güle,temizleye,kazasız belasız (dikkatsiz sürücülerden) kulanmayı nasip olsun.
    Oldukça diri duruyor makina,eski sahibine bravo da benden...
    evet ilk sahibi aldığım zamana kadar matora hiç su vurmamış mator suyu bende gördü matorun sele ve diğer bazı aksamları kaplı idi yani baktı baktı bana yaradı ama bu kadar titizliğe gerek yok dünya ölümlü dünya onun için bize sunulanları tepe tepe kullanmak lazım selamlar

Motosikleti
    size sadece bir çanta seti gerekli görünüyor..Onuda temin ettiğinizde işlem tamamlanmış olur... iyi günlerde kullanın..
    ilk izlenimleriniz neler oldu.. beklentilerinizi karşılayacakmı? Daha farklısı olsaydı gibi!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler