Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bizim motor 135 140 zor yapıyor
    ybryi ben cok kullandım 105 zor yapıyor sonuçta 125 cc 10 hp bi motosiklet 140 135 filan yapması göstergenin yanlışlıgından
    ona bakarsanız 100lük cuplar 160 yapıyor göstergeye bakınca :D
    o hangi cup öyle yarıldım okuyunca

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    ybryi ben cok kullandım 105 zor yapıyor sonuçta 125 cc 10 hp bi motosiklet 140 135 filan yapması göstergenin yanlışlıgından
    Canla çok yollar yaptık dediğin gibi öyle çin malı motorlarına binip de sıkan adamlardan değildir ve motorlarla ilgili gayet bilgisi vardır.Bende ybr'ye bisiklet diyen bir adamdım ve gördüm ki gezilerde Ybr'nin tam hakkını veren bir arkadaşımızdır.Ben şahit ve kefilim Can'ın ybr'sini iyi bir apache süremeyen adam geçemez.
    Twin bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adam karbüratör jeti büyütmüş sadece yine bs 26 karbüratör vardı fazlanda pompa takmış ateşleme bobini değişmiş birde bizim buji buji kablosundan var ayrıca bizim k&n filtre ile moto gp egsozdan takmış adam motor içinde neler var yazmamış sadece dyno verisini koymuş linki yine denk gelirse koyarım rölantinin 3 binde olmazı gerekmez şimdikineden biraz daha düzensiz çalışır rölantide daha önce arabada egzantirik değiştirdik 800-900 olan devri 900-1000-1100-1200-1300 de gezdi hep alan kişi hala o şekilde kulanıyor birde bloğun üzerinde bizin 147cc mi ne yazıyor o zaman 170 küsür yazacak o sıkıntı yaratır en azından muayenede

turboda değişecek parçalar var birde burda bu kadar küçük turboyu nerden bulucaz daha karbüratör jetini zor buluyoruz
    sadece o dediklerinle 20hp imkansız yau.. kesin motorun içinde bişeyler vardır. muayenede motor ve şase numarasına bakarlar. sılındırın ustunde yazan cc ye bakmazlar. en azından oraya az bısey sıyah sılıkon sıkıp gızlersın
    TRANSALP XL700

turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Ben daha bugün konuştum sabri abiyle özelden Sorunumu anlattım dedim drift geçti. Aynı sorun bi arkadaşta da olmuştu Ybr apache yi geçiyormuş dedi Apacheyi ben kullanınca yanıma bile yaklaşamadı dedi. Rodajın tam olmamış olabilir dedi, sürücülerin kilosu bile farkeder dedi gerçektende kuzenim benden 10 kilo daha hafif. Mesele aslında hız yapmak falanda değil. Bi çinlinin 15 cc daha düşük hacimli olmasına rağmen milletin düz yolda 130 140 yapıyor dediği apacheyi sollaması benim kafamı karıştırdı, hoş bende zaten bu 130 140 km/h muhabbetine inanıp aldım bu motoru. Acaba sorun mu var diye dile getirdim. Fakat bu motor düz yolda hem sürücü hem de motor rahat olacak şekilde koruyabileceği maksimum hız 115 km/h. Biraz daha zorlarsan 120 der. Bu seferde yırtınır. İki kişi ise 110 Ben yokuş aşağı 139 dedirttim motor yanacaktı .Hala kayıtlı ibrede fotoğrafını koyablirim. Ama bunlar gerçek değerler değil Yalan yanlış bilgilerle yeni başlangıç yapacak olan insanları kandırmayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canla çok yollar yaptık dediğin gibi öyle çin malı motorlarına binip de sıkan adamlardan değildir ve motorlarla ilgili gayet bilgisi vardır.Bende ybr'ye bisiklet diyen bir adamdım ve gördüm ki gezilerde Ybr'nin tam hakkını veren bir arkadaşımızdır.Ben şahit ve kefilim Can'ın ybr'sini iyi bir apache süremeyen adam geçemez.
    Peki siz geçemiyormuydunuz can beyi ? Bu makinaların hepsi aynı değilmi Bende buna anlam veremiyorum. Biri maksimum 105 110 yapıyor derken diğeri 135 km hızdan bahsediyor. Rodaj dan diyosanız eğer hiç birimiz motor kullanmayı bilmiyoruz...
    sbr bunu beğendi.

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150

Abi bugun asyanin 100 lugu vardi beyaz cocukk.kuryee de calisiyoo. Son hizi soledi ve ben koptumm yaptigi hizz 140 mis gul gull oldum bole bisiklet gibi ince tekerler vardii ..

Bu arada hiz konusunda cok abartiyoruz sanki altimizdaa 600 luk 1000 lik makine yok ki alti ustu 150 cc bugun

Bi mcx le karsilastim saniyede reklamci ararken cocuk makine.ii diyo ama surekli arizaa veriyi 3 binde bir on balata degisiyo motorun her yerindee yag akiyoo ama motoru gidiyo yalan yok karburator buji falan degismis ama neye yarra onemli olan gitmesi degil benim icin saniyiye gitmmekk ha bire o motorun 30 bin halini düşünemiyorum
    Tsubasa bunu beğendi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bugun asyanin 100 lugu vardi beyaz cocukk.kuryee de calisiyoo. Son hizi soledi ve ben koptumm yaptigi hizz 140 mis gul gull oldum bole bisiklet gibi ince tekerler vardii ..

Bu arada hiz konusunda cok abartiyoruz sanki altimizdaa 600 luk 1000 lik makine yok ki alti ustu 150 cc bugun

Bi mcx le karsilastim saniyede reklamci ararken cocuk makine.ii diyo ama surekli arizaa veriyi 3 binde bir on balata degisiyo motorun her yerindee yag akiyoo ama motoru gidiyo yalan yok karburator buji falan degismis ama neye yarra onemli olan gitmesi degil benim icin saniyiye gitmmekk ha bire o motorun 30 bin halini düşünemiyorum
    İşte bunu istiyorum... Amacımız kalite, konfor. Üfürmenin alemi yok uçuyorum kaçıyorum diye Yanlış anlama sözüm sana değil genel olarak konusuyorum.
    Diyorum zaten bizim kuzene 3 yıl bilemedin 5 yıl sonrasını düşünemiyorum senin driftin diye. Piyasada hiç beş yaşında çinli varmı , nadir bulunur.
    Ama böyle düz yolda 130 140 dedilermi gerçekten canım sıkılıyor. Ne gerek var bunlara.125 cc yebere 135 nasıl desin yada 147,5 cc apache 145 i nasıl desinn

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı turkmen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu fındık motorlu bisiklete benzeyen ybrylemi 135 yaptınız :D dağdanmı saldınız motoru. Senin aklın alıyomu kardeş 125 cc makina 135 yapa gülerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Şu fındık motorlu bisiklete benzeyen ybrylemi 135 yaptınız :D dağdanmı saldınız motoru. Senin aklın alıyomu kardeş 125 cc makina 135 yapa gülerim
    Aynen fındık kadar benim motor hatta fazla söylemişsiniz siz, abartmışsınız yani toplu iğne kadar motor var. Yağ değiştireceğim zaman arada kayboluyor samanlıkta iğne aramak gibi uğraşıyoruz ama olsun ne yapalım

gösterge yanlıştır. ybr şeyini yırtsa 105 110 zor yapıyor.
    Hadi gösterge bende yanlış cbr'da da mı yanlış? 2 kişi 135'le giderken sabri abi arkamızdan geliyordu. Lan olum ben 130'la geliyordum yetişemedim trafik oldu siz kaçla gidiyordunuz dedi. Hadi ben yalan söylüyorum, benim gösterge de bozuk, ee hadi cbr125'in göstergesi de bozuk, sabri abi, selami abi'de mi yalan söyliyecek??

Twinn abi sen ole basmaya devamm et ybr ni cenasesine geliriz de ya sabri abi de hava filitresi buji farji falan var daha bilmedigum neler guc veriyoo abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

TBusa hadi 120 yapsinn yaa .s bellide olmaz kii ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Haa bu arada ben kesiye 134 de girmedim 10 devirde bu hizi gosterdi ve o ruzgardaa ruzgar arkadab olsa baska olurdu aman varsin ybr 150 yapsın ama yapamaz iste hayeller..:-)
    Hahahha inanın gülüyorum. İnsanları kızdırması bu kadar kolay olmasa gerek. Neyse göre, canlı şahitlerim olduğu için sıkıntı yok siz inanmasanız da olur.

Fatih sana da yakıştıramadım haberin olsun. Ama keyfin yerinde abinde daha iyidir inşallah. Allah keyfini bozmasın. Abinde inşallah en kısa sürede iyileşir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Bilen biliyor abi biride sensin, diğerleri selami abi, erol abi, özkan, güner, daha sayarım da neyse
    designserhat, selo9115 ve ercan41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Ben daha bugün konuştum sabri abiyle özelden Sorunumu anlattım dedim drift geçti. Aynı sorun bi arkadaşta da olmuştu Ybr apache yi geçiyormuş dedi Apacheyi ben kullanınca yanıma bile yaklaşamadı dedi. Rodajın tam olmamış olabilir dedi, sürücülerin kilosu bile farkeder dedi gerçektende kuzenim benden 10 kilo daha hafif. Mesele aslında hız yapmak falanda değil. Bi çinlinin 15 cc daha düşük hacimli olmasına rağmen milletin düz yolda 130 140 yapıyor dediği apacheyi sollaması benim kafamı karıştırdı, hoş bende zaten bu 130 140 km/h muhabbetine inanıp aldım bu motoru. Acaba sorun mu var diye dile getirdim. Fakat bu motor düz yolda hem sürücü hem de motor rahat olacak şekilde koruyabileceği maksimum hız 115 km/h. Biraz daha zorlarsan 120 der. Bu seferde yırtınır. İki kişi ise 110 Ben yokuş aşağı 139 dedirttim motor yanacaktı .Hala kayıtlı ibrede fotoğrafını koyablirim. Ama bunlar gerçek değerler değil Yalan yanlış bilgilerle yeni başlangıç yapacak olan insanları kandırmayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Peki siz geçemiyormuydunuz can beyi ? Bu makinaların hepsi aynı değilmi Bende buna anlam veremiyorum. Biri maksimum 105 110 yapıyor derken diğeri 135 km hızdan bahsediyor. Rodaj dan diyosanız eğer hiç birimiz motor kullanmayı bilmiyoruz...
    Bizim amacımız senin gibi sidik yarışı değil dostum bak sen hala takılmışsınDirft beni şöyle geçti böyle geçti demek ki motorun hakkını veremedin

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen fındık kadar benim motor hatta fazla söylemişsiniz siz, abartmışsınız yani toplu iğne kadar motor var. Yağ değiştireceğim zaman arada kayboluyor samanlıkta iğne aramak gibi uğraşıyoruz ama olsun ne yapalım

Hadi gösterge bende yanlış cbr'da da mı yanlış? 2 kişi 135'le giderken sabri abi arkamızdan geliyordu. Lan olum ben 130'la geliyordum yetişemedim trafik oldu siz kaçla gidiyordunuz dedi. Hadi ben yalan söylüyorum, benim gösterge de bozuk, ee hadi cbr125'in göstergesi de bozuk, sabri abi, selami abi'de mi yalan söyliyecek??

Hahahha inanın gülüyorum. İnsanları kızdırması bu kadar kolay olmasa gerek. Neyse göre, canlı şahitlerim olduğu için sıkıntı yok siz inanmasanız da olur.

Fatih sana da yakıştıramadım haberin olsun. Ama keyfin yerinde abinde daha iyidir inşallah. Allah keyfini bozmasın. Abinde inşallah en kısa sürede iyileşir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Bilen biliyor abi biride sensin, diğerleri selami abi, erol abi, özkan, güner, daha sayarım da neyse
    Neden kızalım abi sadece bildiğimiz gördüğümüz ölçüde iddia ettiğin şeylere cevap vermeye çalışıyoruz. Ya milletin motorunda bi sorun var o zman yada sen çok iyi kullanıyosun :D yada motor stock değil yada dediğim gibi dağdan aşağı salmışın Saygılar

Motosikleti
    Cann abi tsk ederim abimm ii ama ama ben ayip. Bisi yapmadim bi arkadasimda vardi 125 falan yapmis sonra motordan sesler geliyormuş.

Abi sana inanıyorum ama ibreye degil. Uzduysem o.dilerimm
    Saygisizlik yaptim.k.bakma hakkini helal.et ama yapar abi sen zayifsin.benim yarimsin ewet ben cbr yi gc farkettimm sana haksizlik.yaptim o.dilerimm saygisizik olduysa af olaa

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cann abi tsk ederim abimm ii ama ama ben ayip. Bisi yapmadim bi arkadasimda vardi 125 falan yapmis sonra motordan sesler geliyormuş.

Abi sana inanıyorum ama ibreye degil. Uzduysem o.dilerimm

Saygisizlik yaptim.k.bakma hakkini helal.et ama yapar abi sen zayifsin.benim yarimsin ewet ben cbr yi gc farkettimm sana haksizlik.yaptim o.dilerimm saygisizik olduysa af olaa
    Olur mu öyle şey Fatih Allah aşkına ben sana bir şey demedim yanlış anladın beni. Sıkma canını

Bu benim 3. ybr'm her motorda aynı değerleri görmesem bile 3 motorumda da 130'u kesin gördüm.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Bizim amacımız senin gibi sidik yarışı değil dostum bak sen hala takılmışsınDirft beni şöyle geçti böyle geçti demek ki motorun hakkını veremedin
    Ben nediye sidik yarıştırayım abicim. Çevremde ne bu motordan anlayan var nede servis. Ben buradaki yorumları okuyup aldım bu motoru. Sizler gibi değerli insanlar ybr yle tvs yi kapıştırıp 135 yaptırırsa diğeri apacheye 141 yaptırırsa bende inanıp bu motoru alırsam Gelir allahın çin malı motor beni geçerse ben buna takılırım kusura bakmayın.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Ben nediye sidik yarıştırayım abicim. Çevremde ne bu motordan anlayan var nede servis. Ben buradaki yorumları okuyup aldım bu motoru. Sizler gibi değerli insanlar ybr yle tvs yi kapıştırıp 135 yaptırırsa diğeri apacheye 141 yaptırırsa bende inanıp bu motoru alırsam Gelir allahın çin malı motor beni geçerse ben buna takılırım kusura bakmayın.
    Güzel kardeşim bindiğimiz motorlar 150 cc'lik motorlar bu motorlarda
    1.Sürücü Faktörü
    2.Kilo
    3.Motorun rodajda açılması vs gibi faktörleri çok önemli

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Güzel kardeşim bindiğimiz motorlar 150 cc'lik motorlar bu motorlarda
    1.Sürücü Faktörü
    2.Kilo
    3.Motorun rodajda açılması vs gibi faktörleri çok önemli
    Teşekkürler...

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur mu öyle şey Fatih Allah aşkına ben sana bir şey demedim yanlış anladın beni. Sıkma canını

Bu benim 3. ybr'm her motorda aynı değerleri görmesem bile 3 motorumda da 130'u kesin gördüm.
    Anladim bende vifeolarina baktim 130 hatta yapanci ulkede 140 yapan video da var haklisin ama iste burdakiler maleseff...
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    ybr 120 aşagı dogru rahatlıkla yapıyor düzde 100 110 rüzgar olmazsa yapabiliyor iyi kullanıcı bu motora 130 normal olarak yaptırabilir zorlanma olur tabiki zarar olurmu ybr saglam makina pek sanmam
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 120 aşagı dogru rahatlıkla yapıyor düzde 100 110 rüzgar olmazsa yapabiliyor iyi kullanıcı bu motora 130 normal olarak yaptırabilir zorlanma olur tabiki zarar olurmu ybr saglam makina pek sanmam
    Evet yapar yokuş aşağı bisiklette yapıyor bişeyler...

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Bayram Abi bak ne buldum
    turkmen38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    http://i.hizliresim.com/xRz4Lj.jpg
    Bayram Abi bak ne buldum
    Baba o cbr daki çanta nedir öyle Allah nazarlardan saklasın
    designserhat bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    evet motoru çıkartayım gezilerimiz kaldıgı yerden devam edecek serhat bu fotoda çok zalım bi foto

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler