Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apacheyle uzun yol yapıp döndüğünüzde motoru satılığa çıkartırsınız. bunu yapan üç adam tanıyorum
    hahaha ) ben 4 oluyorum sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yikiyodum apacheyi yine ayni kirleniodu biraktin pesini :D yine batiyo.. Yagnrlar bitene kadar yatsin camurun icinde ne zarari olcak.. Gunes daha zararli yagmr camrdan.. Neyse vesselam.. Gezi guzel olacak ortasi ayarlanir o sorun degil (: biraz asfalti aglatalim hep beraber (: aslnda yol ortasi biyerde bulusup hep beraberde biraz dolasmak guzel olur bu isin tadi kalabalik cikiyor maglum (:
    Bir yerlerde buluşabilirz tabii ki; bir tesis, ağacın altı, bilmem kaçıncı km..

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bozma sakın rotanı o zaman ;) bakalım kısmetse sezonda 250cc niyetim var apache mi satıp,ama yinede bileniyorum tabii )
    hocam, 250 cc ne düşünüyorsun?

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apacheyle uzun yol yapıp döndüğünüzde motoru satılığa çıkartırsınız. bunu yapan üç adam tanıyorum
    bir de bu yaz buna her şekilde binerim, bir sonraki yaza artık bakarız, kısmet

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Eray ilk tercihim çift silindirli bir 250cc.. 2012 hyo yada ninja250..belki bir ihtimal de cbr250..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi hayırlısı bakalım

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Sağol nihat o güne kadar 2.ele düzgün ninja300 düşse ya bak o zaman değişir herşey

Motosikleti
    CBR 250 R
    bulunur ya, tabi iyi incelemek lazım. ya da bir çırpıda almak yerine takip edeceksin, denk gelecek. en temizi öyle olur.
    eby78 bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence kolay bulunmaz sıfırını alan yokki ikinci ele düşsün ninja 300 deli para

Herkese selamlar arkadaşlar. Geçenlerde motorumu yeni aldığımı söylemiştim.(Benzin problemiyle karşınıza geldim :D ) Neyse ki o problem çözüldü. Daha doğrusu agresif kullanmayı bıraktım :D
    1) Bugün motoru aldığım adamı aradım ve adamın düştüğünü öğrendim zaten yan koruma demirlerindeki kaynaktan falan şüphelenmiştim. Düştüğünü söylediğini iddaa ediyo da neyse onu Allah'a havale ettim. Şimdi daha çok kafamı kurcalayan ön lastiğe yaz sızıyo. Diskten değil eksilmemiş gözüküyo. Amörtisör keçesinden mi kaçırıyor ki ve ya kaçırabilme ihtimali en yüksek yer neresi ve tamiri nasıl olur? Parça değişimi zorunlu olur mu ve pahalı mı?

2) Ben yaz bittiğinde motorun lastiklerini ön arka değiştirmek istiyorum dublekse. Alabileceğim 3-4 tane lastik markasını fiyatıyla birlikte söyleyebilirseniz sevinirim ve ölçüleriyle beraber.(Motoru pek bilmiyorum da sadece üstüne binip sürmesi benden :D)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Ayrıca adam motor kalkarken tekere gelmiş yan yatırmış. Direksiyon mili kaymış 1-2 milim kadar adam onu tornacıda düzelttirdim diyo. Bunu eskişehirdeki servise götürsem anlayabilirler mi tamamen düzelip düzelmediğini ve büyük bi problem yaratır mı?

Şimdiden tüm cevaplarınız için teşekkürler

Motosikleti
    CBR 250 R
    Dostlarım, herkese iyi senerler..
    Bol motosikletli, bol yol aldığımız, kazasız belasız, huzurlu ve bol kazanacağımız bir yıl olsun...

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlarım, herkese iyi senerler..
    Bol motosikletli, bol yol aldığımız, kazasız belasız, huzurlu ve bol kazanacağımız bir yıl olsun...
    Aynen arkadaşlar. 2013 tüm insanların mutlu, Tvs cilerin çok mutlu yılı olsun :D

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    arkadaşlar bir parçaya rastladım. Adı Dailymag nano manyetik yakıt tasarruf cihazı. Bilgisi olan varsa deneyen varsa bir şeyler paylaşabilir mi burada. Bir de mıknatıs benzini nasıl etkiler diye bir soru sormak istiyorum. Çünkü aradım sordum bu parçanın içinde mıknatıs var.

Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar. Geçenlerde motorumu yeni aldığımı söylemiştim.(Benzin problemiyle karşınıza geldim :D ) Neyse ki o problem çözüldü. Daha doğrusu agresif kullanmayı bıraktım :D
    1) Bugün motoru aldığım adamı aradım ve adamın düştüğünü öğrendim zaten yan koruma demirlerindeki kaynaktan falan şüphelenmiştim. Düştüğünü söylediğini iddaa ediyo da neyse onu Allah'a havale ettim. Şimdi daha çok kafamı kurcalayan ön lastiğe yaz sızıyo. Diskten değil eksilmemiş gözüküyo. Amörtisör keçesinden mi kaçırıyor ki ve ya kaçırabilme ihtimali en yüksek yer neresi ve tamiri nasıl olur? Parça değişimi zorunlu olur mu ve pahalı mı?

2) Ben yaz bittiğinde motorun lastiklerini ön arka değiştirmek istiyorum dublekse. Alabileceğim 3-4 tane lastik markasını fiyatıyla birlikte söyleyebilirseniz sevinirim ve ölçüleriyle beraber.(Motoru pek bilmiyorum da sadece üstüne binip sürmesi benden :D)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Ayrıca adam motor kalkarken tekere gelmiş yan yatırmış. Direksiyon mili kaymış 1-2 milim kadar adam onu tornacıda düzelttirdim diyo. Bunu eskişehirdeki servise götürsem anlayabilirler mi tamamen düzelip düzelmediğini ve büyük bi problem yaratır mı?

Tekrar hatırlatayım dedim. Çünkü motor konusunda aşırı bilgisizim. Yardımınızı istiyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

balat bittiyse kaliper keçesinden kaçırabilir yada amortisör keçesinden yada yerde yağda olabilir tam olarak lastiğin neresinde bu yağ
    ben irc kullanıyorum 150 yada 160 tl
    direksiyon işiyse düz yolda biraz hızlan sonra direksiyonu bırak dizlerinle depoyu sık bakalım motor düz mü gidiyor yoksa yalpalıyor mu eğer herhangi bir anormallik yoksa bence elletme birde direksiyon göbeğinin kaynağını kontrol et çatlak var mı diye

Herkesin yeni yılı kutlu olsun bol güneşli ve kazasız sürüşler

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08778640/detay

yok artık 154 km/h görmüş apache kullanmasak inanacaz.sallamak parayla değil ya.beyin de bedava olunca böyle oluyor.rtr 180 bile bu hıza yaklaşamazken bunlar komik şeyler..
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08778640/detay

yok artık 154 km/h görmüş apache kullanmasak inanacaz.sallamak parayla değil ya.beyin de bedava olunca böyle oluyor.rtr 180 bile bu hıza yaklaşamazken bunlar komik şeyler..
    Niye oyle dion haci, yazin Tokatta bi guzel cektik kafalari arkadaşla, eve donerken 270km/h yi gordumm apachede o kafayla :D dene bak, motoru degilde kendini modifiye etmek lazim bazen, ben anliyorum arkadasi :D
    sbr ve M.balibey bunu beğendiler.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye oyle dion haci, yazin Tokatta bi guzel cektik kafalari arkadaşla, eve donerken 270km/h yi gordumm apachede o kafayla :D dene bak, motoru degilde kendini modifiye etmek lazim bazen, ben anliyorum arkadasi :D
    cbfleri tokatlıyorum yazmış.. sonrada cbfle takas olur yazmış bence 15 dişl ve çok sağlam bir yokuş kombinasyonuyla 154 görebilir
    TRANSALP XL700

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balat bittiyse kaliper keçesinden kaçırabilir yada amortisör keçesinden yada yerde yağda olabilir tam olarak lastiğin neresinde bu yağ
    ben irc kullanıyorum 150 yada 160 tl
    direksiyon işiyse düz yolda biraz hızlan sonra direksiyonu bırak dizlerinle depoyu sık bakalım motor düz mü gidiyor yoksa yalpalıyor mu eğer herhangi bir anormallik yoksa bence elletme birde direksiyon göbeğinin kaynağını kontrol et çatlak var mı diye

Herkesin yeni yılı kutlu olsun bol güneşli ve kazasız sürüşler
    Cevabınız için teşekkürler. Direksiyon için dediğinizi yapacağım. Kaynakta çatlak olup olmadığına da bakacağım. Lastik ön arka 160 tl değil mi? ve lastik için motosikletçiye gittiğimizde yardımcı olurlar mı sipariş, takma konusunda falan? Yağ keçesi ve kaliper keçesi demişsiniz. Başka kaçırma ihtimali olan yer varmı? Yağ jantlardan tekerin alt kısmına kadar akıyo. Lastikte farkediliyo.

Tekrar teşekkürler.

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Selamunaleyküm arkadaşlar. Nasılsınız görüşmeyeli ? Uzun zamandır uğrayamıyordum bu siteye.

Motorum 1,5 yıllık 15000 kmyi geçti şuanda. Şimdilik sorunsuz binmeye devam ediyorum.

Geçen gün motorcum zinciri değiştirmem gerektiğini söyledi . Kendisinde parça yokmuş internetten baktığımda da 10 liradan 110 liraya kadar zincir buldum . Daha önceden internet üzerinden zincir alıp kullanan varmı acaba ?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevabınız için teşekkürler. Direksiyon için dediğinizi yapacağım. Kaynakta çatlak olup olmadığına da bakacağım. Lastik ön arka 160 tl değil mi? ve lastik için motosikletçiye gittiğimizde yardımcı olurlar mı sipariş, takma konusunda falan? Yağ keçesi ve kaliper keçesi demişsiniz. Başka kaçırma ihtimali olan yer varmı? Yağ jantlardan tekerin alt kısmına kadar akıyo. Lastikte farkediliyo.

Tekrar teşekkürler.
    rica ederim ön arka takım fiyatıydı hazirandı sanırım ben aldığımda michelinde bir ebat küçüğü var oda 200 tldi diye hatırlıyorum bu fiyatların içinde lastik montajı dahil başka 5 kuruş vermedim ben(sübaplarda değişti fiyata dahildi) şimdi bulunduğunuz yerde tvs servisi varsa yardımcı olmak zorunda amortisör keçesi ve kaliper harici aklıma hiçbirşey gelmiyor hadi tabanında deseydiniz(arka teker için) motor açılmış karter contası kaçırıyor falan derdim ama ön tekerde ilk temas janttaysa dediğim yerden başka olmaz yada jant göbeğindeki bilyada gres var onun yerine sıvı yağ sıkıldıysa oda akabilir bak şimdi aklıma geldi

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm arkadaşlar. Nasılsınız görüşmeyeli ? Uzun zamandır uğrayamıyordum bu siteye.

Motorum 1,5 yıllık 15000 kmyi geçti şuanda. Şimdilik sorunsuz binmeye devam ediyorum.

Geçen gün motorcum zinciri değiştirmem gerektiğini söyledi . Kendisinde parça yokmuş internetten baktığımda da 10 liradan 110 liraya kadar zincir buldum . Daha önceden internet üzerinden zincir alıp kullanan varmı acaba ?
    bende bu zincirin kaç bin gittiğini ve kaç binde bir gerdirildiğini merak ediyorum bildiğim kadarıyla ya orjinali yada d.i.d marka öneriyorlar

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Zincir gergisi en sonda olmasına rağmen zincir şuan gevşek motorcu değişmesi lazım dedi. Motoru agresif kullanmam. 15000 km oldu işte . Bilmiyorum bana biraz erken gibi geldi zincir değişimi için . Did marka da bulmuştum japon malı yazıyordu 50 lira civarıydı sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler