Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    günaydınnnnn....
    schmarık bunu beğendi.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınnnnn....
    Cümleten günaydın. Sabah şerifleriniz hayırlı olsun.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Yasin senin tvs ustasının adresini adını sanını versene benim sattığım tvs için lazımda ulusan bırakmış bu işi ankarada resmi tvs servisi kalmamış???

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    abi onu tvs ile bizzat konuştum bayi işini size en yakın yere götürün dedi bende en yakını 270 km dedim yapabilecekleri bişey yokmuş. Şimdi ben sana ustanın adını sanını vereyimde motor garanti dışı kalır bilgin olsun
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    yasin motorun sahibi alalım diyor270 km gitmeye gönlü razı değil.garantiden çıkmasına razı.sana zahmet verirmisin.özeldende verebilirsin.birde işimize yararmı bu usta diyor yani bizim işimizi görürmü kontağı yaparmı diyor???

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes yavrum nasılsın ne var ne yok.. yolculukta oldumu bir sıkıntı...

Iyilik abi nolsun istanbuldayim iste .. Yok makine canavar gibi masallah , izmir den gelirken 9bin devir altina dusmedim yinede saatlerce sorunsuz gitti .. Gebze tarafinda otobanda durdum sadece o kdr .. (: Istanbullu arkadaslar bu 14 cg dislisini nerden buluruz ,bi deneyeyim diyorum..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 2 gün önce tam 1 yıl oldu bugünde Ergo sigortadan sigortasını yaptırdım 84 lira tuttu. Bu arada 13 000 km devirdim tam 1 senede.
    112 bin abi yanlı yamışım bir yılda 13 bin normalde hergün binen için 112 bin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyilik abi nolsun istanbuldayim iste .. Yok makine canavar gibi masallah , izmir den gelirken 9bin devir altina dusmedim yinede saatlerce sorunsuz gitti .. Gebze tarafinda otobanda durdum sadece o kdr .. (: Istanbullu arkadaslar bu 14 cg dislisini nerden buluruz ,bi deneyeyim diyorum..
    maşallah .. anadolu yakası saslgın motordan bulursun ön dişliyi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya bi arkadaşa alcaz o motordan.. ne gibi sıkıntı çıkardı biraz açarmısın?
    Kardeşim sağlamlık konusunda ben daha sağlam bir motor görmedim. Cg/ybr/cbf/cbr kullandım ama hyo rt125 acayip sağlam makine. 2007 modeline biniyordum bir defa takla attım içime sinmedi sattım ve en büyük pişmanlığımdır o motoru satmak. Muhteşem ötesi bir motor. İki kişi kaldırımlardan atlıyordum. Bir sıkıntısı da arka teker patladığı zaman normal motosiklet gibi tamir olmuyor. Oto lastikçisine götüreceksin makineyle söküp tamir ediyorlar. Parçaları biraz pahalı sebebi çok sağlam olması kolay kolay arıza veren bir makine değil. Varsa başka merak ettiğin yazayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader forumu takip etsen gorurdun tokatta apache oldugunu (: ben 3 ay gezdim turhal tokat zile arasi .. Daha yeni geldim istanbula .. Turhalda bi abimiz var kirmizi apachesi var onunda vereyim numarasini istersen denersin motoru .. (: tokatta dogru duzgun motor kulturu yok ama bilende yok değil yani ..
    Dostum sizin formu sürekli takip edemiyorum eğer varsa numarası denemek isterim apache'yi hiç kullanmadım ve en çok merak ettiğim makinelerden birisi. Buralarda motor kültürü yok haklısın aslında var da küçük sınıflarda birkaç gurup var geziler yapan. En aktif grup bizimkisi her hafta biryerlere gidiyoruz. Senin memleket tokat mı? Açıkcası tokatta ortam yapacak motorcu az.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti
    apache sağlamdır...
    M.balibey bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    salgın motorda 14 dişli şuanda mevcut değil. bugün ordaydım. dşli varda pulu yok.

apache sağlamdır...
    Ramazan abi mesaj attım sana bir sorunla ilgili müsait bir zamanında bakabilir misin

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi mesaj attım sana bir sorunla ilgili müsait bir zamanında bakabilir misin
    hemen bakayım................
    M.balibey bunu beğendi.

hemen bakayım................
    teşekkür ederim abi

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sizin formu sürekli takip edemiyorum eğer varsa numarası denemek isterim apache'yi hiç kullanmadım ve en çok merak ettiğim makinelerden birisi. Buralarda motor kültürü yok haklısın aslında var da küçük sınıflarda birkaç gurup var geziler yapan. En aktif grup bizimkisi her hafta biryerlere gidiyoruz. Senin memleket tokat mı? Açıkcası tokatta ortam yapacak motorcu az.
    Ben turhallıyım yaZın ordaydı motorda .. Tokata da geldım sık sık aslnda .. Evet bıkac gurup var bu ısı seven ılgılenen .. gerisi boş beleş .. Tamam sana vereyım özelden numarasını beni söylersin sarı apachenın sahibi diye yardımcı olur sana .. 1 hafta once yazmıs olsaydın foruma gelirdim yanına . şuan motorla izmire ordan ıstanbula geçtim .. okulum burda ..

maşallah .. anadolu yakası saslgın motordan bulursun ön dişliyi...
    TAm yerini söyLede abi bi bakayım müsait oldugumda .. yada alternatif olarak 14 dişli bulabileceğim başka biyer varsa söyleyin istanbulda ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

İnSan oturamıyor yerinde bu şehirde .. Hele birde böyle seri bi makine olunca trafik derdide olmuyor çıkıp biraz kabataş sahile ineyim gece bir başka güzel oluyr istanbul ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ben ybr de kullandım şu an TVS kullanıyorum son kararım son motorumdur arada fark var tek sıkıntı kollar yoruluyor TVS de başka bi sıkıntı bulamadım..

Motosikleti
    Yamaha
    Cümleten günaydın.

Aküyü şarja koydum doldurdum ama 1 hafta sonra yine boşalmış, kickstartla çalıştırdım yine motoru. Şimdi akü alacağımda bu sefer ıslak akü almak istemiyorum, şu jel yada kuru akü denen akülerden alacağım. Nasıl bunlar bakımda gerektirmediğinden dhah mı performanslı oluyor yani ıslak aküye göre ? Birde önerebileceğiniz bir marka varsa sevinirim.

Herkese kazasız belasız sürüşler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    gunaydın arkadaslar ıyı pzarlar herkeze
    schmarık ve kartalizma07 bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese günaydın. Kısmet olursa hafta içi Antalya Yetimoğlu'ndan sıfır Apache mi almayı düşünüyorum. Son zamanlarda, özellikle de bu bayiden sıfır alan arkadaş olursa bir kaç sorum olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler