Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın, iyi pazarlar herkese
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gunaydin .. Iyi pazarlar (:

Alıntı barex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydın. Kısmet olursa hafta içi Antalya Yetimoğlu'ndan sıfır Apache mi almayı düşünüyorum. Son zamanlarda, özellikle de bu bayiden sıfır alan arkadaş olursa bir kaç sorum olacak.
    ben ordan aldım motoru hemşerim ne sormak istiyorsun

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ordan aldım motoru hemşerim ne sormak istiyorsun
    Aldığın rakamı öğrenmek istiyorum, plakayla birlikte kaça maloldu sana? Geçen Aynı bayiden ağustos ayında Apache alan bi arkadaşla konuştum kredi kartıyla almış 4,280' in üzerine 200 faiz, 200-300 de plaka masrafı koymuşlar bana biraz fazla geldi söylediğine göre hiç indirim yapmamışlar.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    200 faiz cokmu ben ybr ye baktıgımda 24 aya 700 koydu bide 1500 peşin vericektim.. 200 cok deyil..

Aldığın rakamı öğrenmek istiyorum, plakayla birlikte kaça maloldu sana? Geçen Aynı bayiden ağustos ayında Apache alan bi arkadaşla konuştum kredi kartıyla almış 4,280' in üzerine 200 faiz, 200-300 de plaka masrafı koymuşlar bana biraz fazla geldi söylediğine göre hiç indirim yapmamışlar.
    ben geçen sene aldım, çok az peşin verdim gerisi kredi kardı 300 civarı vade farkı ödedim bende maalesef

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 faiz cokmu ben ybr ye baktıgımda 24 aya 700 koydu bide 1500 peşin vericektim.. 200 cok deyil..
    Hiç bir indirim yapmadan üzerine faiz konulması çok geldi, 200 lira değil. Şöyle düşün; nakit veriyosun adam en az yüzde 5 indirim yapıyor, kart ile alıyorsun satıcı parasını yarın çekiyor, banka komisyon ücretini senden alıyor, fiyatta da hiç bir indirim yapmıyor. Yani satıcının kart ile satış yapması onun için daha karlı gözüküyor. Neyse bence bu rakam bu motora hiç te çok değil ama cebimdeki para ucu ucuna yeteceği için çok geliyor bana. Ayrıca Farklı bir bayi farklı bir model için kredi kartına yüzde 15 indirim verip üzerine de plaka masraflarını karşılayınca indirim beklentisi doğuyor tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

ben geçen sene aldım, çok az peşin verdim gerisi kredi kardı 300 civarı vade farkı ödedim bende maalesef
    Ben ısparta'dan gelip alacağım için aynı gün dönmek istiyorum. Plaka işlemlerini nasıl hallettin? ne kadar tuttu dostum?

Hiç bir indirim yapmadan üzerine faiz konulması çok geldi, 200 lira değil. Şöyle düşün; nakit veriyosun adam en az yüzde 5 indirim yapıyor, kart ile alıyorsun satıcı parasını yarın çekiyor, banka komisyon ücretini senden alıyor, fiyatta da hiç bir indirim yapmıyor. Yani satıcının kart ile satış yapması onun için daha karlı gözüküyor. Neyse bence bu rakam bu motora hiç te çok değil ama cebimdeki para ucu ucuna yeteceği için çok geliyor bana. Ayrıca Farklı bir bayi farklı bir model için kredi kartına yüzde 15 indirim verip üzerine de plaka masraflarını karşılayınca indirim beklentisi doğuyor tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Ben ısparta'dan gelip alacağım için aynı gün dönmek istiyorum. Plaka işlemlerini nasıl hallettin? ne kadar tuttu dostum?
    aynı gün olmaz takipçi yapıyor işleri, en az 2-3 gün sürer

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    nasılsınız millet.. elimde 4 adet sinyal var sıfır..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Yok hocam bir günde halloluyor aslında. Tabi takipçinin işine gelirse. Benim sorunum antalyayı çok iyi bilmemek ama halledicez artik

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    canları isterse 2,5 saatte hallediyolar ben cuma 2 gibi vermiştim 4,5 gibi elinde plaka çıktı geldi takipçi yanıma güle güle plakan hazır abi diyerekten.
    35 ZUS 73

sabahtan verilirse yetişebilir belki takipçilere sormak lazım, sen bişey yapmıyosun servise geliyo plaka ruhsat. servisle konuş bakalım. motoru sürerek mi götüreceksin

Sürerek götürücem. plakayı burdan çıkartsam yani Ispartaya kadar plakasız gelsem problem olur sanırım

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Motoru aldım arkadaşlar. İlk 60km'i de tamamladım. Çok da sevdim motoru. Hiç tecrübem olmamasına rağmen gayet de rahat kullanıyorum.
    Sormak istediğim, 5000 deviri geçince bir zırıltı oluyor. Rodajda olması ile mi ilgilidir yoksa vidaların vs gevşekliğinden mi olur? Bir de jigleyi açınca stop ediyor motor nedense. Gaz vermiyorum bu sırada. Sadece kolu kendime çekiyorum ve stop ediyor.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bu sıcak ta jıkleyı cekıyosun yanı enteresan mont agustosta gıyıyorum terlıyorum neden acaba der gıbı 5000 devırden sonra bı zırıltı olmaz bı baktır en ıyısı tıtresımden kaynaklı bısıler olabılır bu bazı servısler ılgılenmez lastıgın vıdası bıle gevsek olabılır sen kendın kontrol et bana kalırsa butun vıdaları aldıgım arabanın arkasından acayıp bı ses gelıyodu bıde ne goreyım adam neden se bujonları sıkmamıs ama denedıgımde boyle bı sıkıntı yoktu anlayamadım ılk once bı 6 km oyle kullanıp eve geldım baktım lastık bıldıgın oynuyor dıkkat et yanii butun cıvataları muntazaman kontrol et en az ıkı uc ayda bır kontrol ederım
    www.erkakurye.com

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadaşlar. İlk 60km'i de tamamladım. Çok da sevdim motoru. Hiç tecrübem olmamasına rağmen gayet de rahat kullanıyorum.
    Sormak istediğim, 5000 deviri geçince bir zırıltı oluyor. Rodajda olması ile mi ilgilidir yoksa vidaların vs gevşekliğinden mi olur? Bir de jigleyi açınca stop ediyor motor nedense. Gaz vermiyorum bu sırada. Sadece kolu kendime çekiyorum ve stop ediyor.
    Hayırlı olsun dostum, kaça aldın?

Sürerek götürücem. plakayı burdan çıkartsam yani Ispartaya kadar plakasız gelsem problem olur sanırım
    sürerek götürmen iyi olmaz bence, ısp-ant yolunu bilirim bende ıspartalıyım, inişli çıkışlı motoru yorarsın, düşük hızda gitmen lazım yol bitmez ama
    satın aldığına dair belgelerle git polis durdurursa yeni aldım dersin o yolda pek çevirmede olmaz ben hiç rastlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, jikle çekince stop etmesi normal, bu havada jikleye gerek yok çok az gaz kolunu çevirerek çalıştır 5 10 saniye gaz ver sonra yürü, zırıltı olabiliyor en çok amortisör yaylarından gelir onuda çevirerek halledebilirsin, orta sehpaya al gaz ver ses gelen yeri tespit et bakalım, birde arka basamakların bağlantı yerlerinde uçları birleştilmiş tel gibi bişeyler var basamak bağlantı yerlerinde sallanır onlar ses yapar birde

sürerek götürmen iyi olmaz bence, ısp-ant yolunu bilirim bende ıspartalıyım, inişli çıkışlı motoru yorarsın, düşük hızda gitmen lazım yol bitmez ama
    satın aldığına dair belgelerle git polis durdurursa yeni aldım dersin o yolda pek çevirmede olmaz ben hiç rastlamadım
    Sürmesem ne olucak bir de nakliye ücrti vericem. ben rodaj için çok sıkıntı yapacağını sanmıyorum. yani bence mesafe çok fazla değil yavaş yavaş, dinlene dinlene gelirim diye düşünüyorum. Problem plakasız sorun olup olmaması

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yav gucenmeyinde , bakiyonnuz size en yakin yer olsun die kazik yeme pahasina aliyosunuz .. Adam ztn itiyor itecegini kargo masrafinida ha vrmssn ha vrmemissin .. Demem o ki ben tokattaydm hepsini aradm en uygn gelen istanbl surat motordu .. Atladm gittim subat ayinda 3850ye aldm kargo bedava onlar gonderdi ve hediyeler bile almistim .. Pazarligini yap sana uygun olani ara .. Alican 0 km motoru yola surucen ,kisa vade olmasada uzun vadede sorun cikabilir basina .. Neyse bizim milletimiz kolaya kactikca cook paralar oder bu adamlarda faiş fiyatlardan bu mallari satar aga .. Hadi selametle ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Yav bide guldurdunuz beni valla :D senin antalyads ikamet adresin yoksa plaka fln cikartamazsin .. Ben konyadan almak istedim adam git tokattan cikar dedi babama yolladimda olakayi alip gonderdi bana (: oylede boylede plakasiz gelicen .. Sorun olrmu olmaz . Kil bi polise gelrsn orasi ayri ... Baismiza geldi ordn bliorm ..

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sıcak ta jıkleyı cekıyosun yanı enteresan mont agustosta gıyıyorum terlıyorum neden acaba der gıbı 5000 devırden sonra bı zırıltı olmaz bı baktır en ıyısı tıtresımden kaynaklı bısıler olabılır bu bazı servısler ılgılenmez lastıgın vıdası bıle gevsek olabılır sen kendın kontrol et bana kalırsa butun vıdaları aldıgım arabanın arkasından acayıp bı ses gelıyodu bıde ne goreyım adam neden se bujonları sıkmamıs ama denedıgımde boyle bı sıkıntı yoktu anlayamadım ılk once bı 6 km oyle kullanıp eve geldım baktım lastık bıldıgın oynuyor dıkkat et yanii butun cıvataları muntazaman kontrol et en az ıkı uc ayda bır kontrol ederım
    Jigle olayını bilmiyordum, denemek için çektim. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Hayırlı olsun dostum, kaça aldın?
    Plaka, ruhsat, sigorta, 2 adet IRC lastik dahil 4600 TL. Peşin fiyatıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler