Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dişlilerle beraber değişmesi gerek. aşınmış dişliler yeni zinciride kısa zamanda bozar bunları takım değiştirmek ömrü uzatır.
    eby78 ve M.balibey bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dijital benzin göstergesi bile bozuluyormuş Apaçide titreşim yüzünden :(D

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ne titreşimmiş arkadaş )

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dijital benzin göstergesi bile bozuluyormuş Apaçide titreşim yüzünden :(D
    varsın bozulsun garantiden değişiriz hiç problem değil.benim gösterge ve akü garantiden değişti
    garanti açısından sorun çıkmıyor
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varsın bozulsun garantiden değişiriz hiç problem değil.benim gösterge ve akü garantiden değişti
    garanti açısından sorun çıkmıyor
    şu ana kadar titreşimle ilgili hiç sıkıntı yaşamadım ve değişen parçam da olmadı şükür..

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    bence biz yanlış forumdayız, burda başka bir motordan bahsediyor arkadaş. yoksa hocam, sen mi yanlış forumdasın?
    çok az titreşim ya, hatta yok, çok az.. bugün özellikle buna dikkat ettim; her devirde, her viteste yol aldım.. rahatsız edici boyuta ulaşamadım. ilginç

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamun Aleykum cumleten .. Beylr sanırım motoru satıp bi kaç yıl bu işten elimi çekicem .. Öyle extra bi durum yok ama öğrenci adama gelmiyo motor .. Helede aile zengin değilse .. Bak şuan puludur sigortasıdır bile düşündürüyo , onu geçtim benzini bile .. Bugün bizimkilerle konuştum işe giriyim Part-time en azından biraz rahatlarım diye , işe gireceksen bırak gel okulu diye kestirip attılar,haklılarda aslında yürümüyo bide okul baya sıkıntılı zaten .. Bilmiyorumda kafam baya karıştı babam 3 e 5 e bakma ver okulu bitirene kadar unut diyor şuan için en mantıklısı bu gibi geliyo banada .. Zorlamanın fazlada manası yok sanırım ...
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Merhaba,taze bir apache rtr 150 kullanıcısıyım,350 km binebildim henüz.Satın alalı 5 gün oldu.Sayfalarca titreşimle alakalı yazı okumuştum,vaktimi boşa harcamışım meğer.125 km hıza kadar ben titreşim farkedemedim.Yaşım 31,5 inci motorsikletim bu.Ben her arkadaşa tavsiye edebilirim.Belki benim şansımdı bu ! Bu gün artçımla 30-40 km deneme şansım da oldu titreşimide farkedemedik bir türlü.Kısmet diyelim bence fiyata göre çok uygun bir alet.
    erays ve M.balibey bunu beğendiler.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Enes, kardeşim kopamazsın. Net.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Bu arada inwells alarm ve kumandadan motoru çalıştırma sistemini kullanan var mı? kafamda sürekli, alsam mı, kullanılır mı, önerir misiniz?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum cumleten .. Beylr sanırım motoru satıp bi kaç yıl bu işten elimi çekicem .. Öyle extra bi durum yok ama öğrenci adama gelmiyo motor .. Helede aile zengin değilse .. Bak şuan puludur sigortasıdır bile düşündürüyo , onu geçtim benzini bile .. Bugün bizimkilerle konuştum işe giriyim Part-time en azından biraz rahatlarım diye , işe gireceksen bırak gel okulu diye kestirip attılar,haklılarda aslında yürümüyo bide okul baya sıkıntılı zaten .. Bilmiyorumda kafam baya karıştı babam 3 e 5 e bakma ver okulu bitirene kadar unut diyor şuan için en mantıklısı bu gibi geliyo banada .. Zorlamanın fazlada manası yok sanırım ...
    enes runnerla gezdiğin için bunları söylüyorsun. runnera koyduğun benzin parasıyla,, apache ile çok daha fazla km yapıp üstüne bandrolu yatırıp sigortasını yaptırırsın. bunu sende biliyorsun..bence takasa bak.. satarsan üzülürsün..
    TRANSALP XL700

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes, kardeşim kopamazsın. Net.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Bu arada inwells alarm ve kumandadan motoru çalıştırma sistemini kullanan var mı? kafamda sürekli, alsam mı, kullanılır mı, önerir misiniz?
    Bir önceki motorsikletimde vardır,yazları iyi oluyor.Kolayca çalışıyor ve şakalara konu oluyor.Ses komutu var diyerek komik sahneler yaşanabiliniyor.Kışları ise akşam kapatırken cikleyi acık bırakmanızı öneririm,stop etmemesi için. 50-60 lira fiyat aralığındaydı sanırım,bence güzel. Bu arada şimdi aklıma geldi,hassasiyet ayarı hikaye sürekli bağırıyor,en küçük bir harekette.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her hafta gezi varmı hadi geziyomuyuz diyene bak olum sende deli para var milleti kandırıp yalandan ağlama

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Motorunu sadece ihtiyacın kadar kullanırsan okula git gel vs.. hiç sıkıntı çekeceğini sanmam maddi açıdan..ama apacheyi vermekle hata ettin bana kızma ama runner öğrenci motoru değil...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ana kadar titreşimle ilgili hiç sıkıntı yaşamadım ve değişen parçam da olmadı şükür..
    zaten benim parçaların titreşimle alakası yok göstergeye su girdiği için aküyü de öldüğü için değiştirdik.şimdi durumlar iyi
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hacı temiz bir tvs ile takasa gir derim hele 2012 bulursan 2015 e kadar pul masrafı çıkmaz bakımları da kendin yapıyorsun zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir gergisi en sonda olmasına rağmen zincir şuan gevşek motorcu değişmesi lazım dedi. Motoru agresif kullanmam. 15000 km oldu işte . Bilmiyorum bana biraz erken gibi geldi zincir değişimi için . Did marka da bulmuştum japon malı yazıyordu 50 lira civarıydı sanırım.
    benim ki şu ana kadar hiç gerdirilmedi gergi en başta 7000 bin civarı şu anda ama bir cm yukarı kalkıyor anca

Selamlar bütün tvs kullanıcılarına ve sevenlerine kazasız belasız sürüşler ve iyi seneler diliyorum,size sormak istediğim birşey var başlıgın birçok kısmını okudum ve ürün konusunda bi şüphem yok bilindigi gibi tvs apache 160,180 ve 180 abs modelleri çıktı sanırım artık 150 yok 2012 tanıtımlarında mevcut degildi,soruma gelirsek tvs firmasıyla samimiyeti veya iyi ilişkisi olan biri varsa absli veya abssiz 180 gelme durumu mevcutmu mail attım ancak cevap bekliyorum sizin bir bilginiz varmıdır acaba ?
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bütün tvs kullanıcılarına ve sevenlerine kazasız belasız sürüşler ve iyi seneler diliyorum,size sormak istediğim birşey var başlıgın birçok kısmını okudum ve ürün konusunda bi şüphem yok bilindigi gibi tvs apache 160,180 ve 180 abs modelleri çıktı sanırım artık 150 yok 2012 tanıtımlarında mevcut degildi,soruma gelirsek tvs firmasıyla samimiyeti veya iyi ilişkisi olan biri varsa absli veya abssiz 180 gelme durumu mevcutmu mail attım ancak cevap bekliyorum sizin bir bilginiz varmıdır acaba ?
    180lik olanları euro 3 normuna uymuyordu o yüzden getirmiyorlar trye sadece 150lik geliyor
    DarkKnight bunu beğendi.

M.balibey teşekkür ederim cevabınız için, o euro 3 normunun bi yazarımızın maili dogrultusunda cevaplandığını duymuştum evet ancak hani bize kendi ülkelerinde artık satmadıkları modeli göndermeye devammı edicekler 160,180 çıkardılar kasadada değişiklik oldu bu büyük çaplı bir şirkete ve burdaki distribitörde dahil yakışık almayacak bir satış methodu bakalım mailin cevabını bekleyeceğim ama bence euro 3 normu olayı bana inandırıcı gelmiyor... Tanıtımında absli bir motoru üstüne basa basa alman continental lastikleriyle donattık diye tanıtıp euro 3 normuna uymaması biraz komik olur açıkcası.

Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.balibey teşekkür ederim cevabınız için, o euro 3 normunun bi yazarımızın maili dogrultusunda cevaplandığını duymuştum evet ancak hani bize kendi ülkelerinde artık satmadıkları modeli göndermeye devammı edicekler 160,180 çıkardılar kasadada değişiklik oldu bu büyük çaplı bir şirkete ve burdaki distribitörde dahil yakışık almayacak bir satış methodu bakalım mailin cevabını bekleyeceğim ama bence euro 3 normu olayı bana inandırıcı gelmiyor... Tanıtımında absli bir motoru üstüne basa basa alman continental lastikleriyle donattık diye tanıtıp euro 3 normuna uymaması biraz komik olur açıkcası.
    valla banada palavra gibi geliyor 180 çıksa hemde absli(gerçi absiz olanı varsa kesin o gelir) hemen bunu satar onu alırım her zamanki kaktırma politikası arablarda olduğu gibi honda aynı şeyi yapmıyor mu cbr 250 absli varken trde abssiz satılıyor

Abi şimdi düşündümde bu adamlar 180ini cıkarıcak ona abs koyucak continental lastik olucak ondan sora öne led aydınlatma motorun görünüşünü daha kaslı yapıcak ondan sorada aa euro 3 normunu tutturamamış tüh satamıcaz hindistan dışına valla cidden yemezler bunu bir araştırmak lazım
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler