Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve umtuls 2011 Mayıs sonu Bandırma Özkaban'dan birlikte aldık motorlarımızı.

Mesaj yazacaktım özelden ama hesabınız kapalı herhalde üye mesajlarına. Geçen hafta yaptırdık sigortalarımızı umtuls ile. Ankara Sigorta 64,00 TL ödedik. Tabi bir çok sigorta firmasından fiyat aldık. HBI Sigorta da aynı fiyatı verdi. Acentesi yakın olan bu olduğu için oraya yaptırdık.
    kardeşim tesekkurler saolun arayayım orayı % 100fiyat değişiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sistemi gören varmı bilmem ama gebzeden çıktım dönüşte baktım polis kalkış yaptı tam arkamda plakayı duzeltsem daha çok dikkat çekilen direk kaçış moduna girdim pismanım istese yakalardı büyük motor olsa sistemin yararı çok ama küçük cc de yakalar polis bugün sokucem eski haline getlricem zaten görevini yaptı yuvacık ta ramazan bi ara gurubu geçtik 133 yapmış motor yokuş asaa iki kişi sana işaret ettim hatırlarsan gidiyor diye ama hanım çok kızdı. Anlamadımki ne olduğunu size yetiscem diye verdim kırbacı
    bende 131 yaptı sonra çektim elimi.... zaten apaci ye binince apaçileştik.......
    gürol ve ERROR88 bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    Alıntı gürol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim tesekkurler saolun arayayım orayı % 100fiyat değişiyor
    sayende 63 tl yaptırdık saolasın ankara sigorta

Motosikleti
    önümüzdeki ayda benim ybr nin ki bitiyor.. banada lazım ucuz bir yer..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Yok niye kizayim ben motorun ömrü daha uzun olmazmi diye sormuştum saolasin verdiğin bilgiler için sizin tecrübelerinize herzaman ihtiyaçimiz olacak kizdirdiysam kusuruma bakmayin

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    herkese selamlar benim bi sorum olacaktı benim motorun farlarını acınca gösterge kafayı yiyo kapatınca jendine geliyo sebebi nedir bir türlü anlamadım bunu arada sırada yapıyooo....

Motosikleti
    Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar benim bi sorum olacaktı benim motorun farlarını acınca gösterge kafayı yiyo kapatınca jendine geliyo sebebi nedir bir türlü anlamadım bunu arada sırada yapıyooo....
    yüzde 90 san hız sensör okuyucusu arızası.. ön milin ordaki siyah plastik..

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzde 90 san hız sensör okuyucusu arızası.. ön milin ordaki siyah plastik..
    rediktör dediğimiz şeymi garanti değişirmi peki

Motosikleti
    Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rediktör dediğimiz şeymi garanti değişirmi peki
    eğer bir darbe yoksa değiştirirler.. hatta far açıkken gaza basıp bırakın motorun hız göstergeside devir ile doğru orantıda yükselir...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    ramazan 3500 e ısteyen var
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan 3500 e ısteyen var
    müdür eğer zarar etmeyeceğim diyorsan sat ama motorsuz kalacağını da hesaba kat..senin motor dolu dolu motor... zenon alarm çanta ,çanta demiri...

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    SELAMIN ALEYKÜM TVS Lİ APACHE DOSTLARIM NE ZAMANDIR GİREMİYORUM HOŞ GİRSEMDE BENİ KİMSE TANIMIYORYA NEYSE :D :D :D NASILSINIZ BAKALIM YAZ GELDİ SEZON AÇILDI MOTORLARIN TADINI ÇIKARTMAYA BAŞLADIKMI ???

Motosikleti
    izmirli hoş geldin.......

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    EYVALLAH RAMAZAN HOŞBULDUK BU ARADA ADIM MESUT MEMNUN OLDUM ...

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    hoşgeldin ramazan kardeş forum çok durgun bi kaç soru sorayım da hareketlensin :D bu depo üsttü çantalar nasıl kullanan oldumu görüş acısını etkilermi yada deponun boyasına zarar verirmi bide yan çanta kullanışlı olurmu sadece uzun yol için almayı düşünüyorum ne dersiniz ?

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    off hala alamadım motörü beaa mesaiden ötürü yaww ne saçma iş bu bayilerin k.kartı çekimleri h.sonu çekemiyolar 17.30 dan sonra çekemiyorlar yani taksitli vade farksız olarak haybeye gittik kuşadası'na 3ün 1ini aldık döndük :( bu arada dikkatimi çeken benim sarışında rtr 160 yazıyordu
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    ferruh bende depo üstü çanta var kullanıyorum deponun anasını aglattı ama bende yeni akıllandım arka seleye takıyorum suan alaırsan bence sende öyle yap böylece depon hep ilk günkü gibi kalır

Motosikleti
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin ramazan kardeş forum çok durgun bi kaç soru sorayım da hareketlensin :D bu depo üsttü çantalar nasıl kullanan oldumu görüş acısını etkilermi yada deponun boyasına zarar verirmi bide yan çanta kullanışlı olurmu sadece uzun yol için almayı düşünüyorum ne dersiniz ?
    forumda 3 yorumdan biri benim galiba...

yan çanta uzun yolda iyi oluyor..

depo üstü çanta 10 üzerinden 10 alır... görüş etkilemez güzel bir ürün ama altı kadife benzeri bezden olmayanlar depo boyasını çiziyor... mıklatıs üstü depoyu çizmeyen kadife benzeri bez ile kaplı olandan alın pişman olmayaccaksınız....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferruh bende depo üstü çanta var kullanıyorum deponun anasını aglattı ama bende yeni akıllandım arka seleye takıyorum suan alaırsan bence sende öyle yap böylece depon hep ilk günkü gibi kalır
    bu arada ben depo kılıfı felan takmam... bir ürün benle yaşamayacaksa ve ben ondan zevk almayacaksam kullanmam... arkadaşlar zevk alın biraz depon çizilmiş ama motorun sıkıntısı yok.... en azından daha sonra keyfe keder boyat ve aldığın ürün kadife kaplım olsa idi çizmezdi...

bir sedat 57 vardı dedim bu kadar silme nazar değer yok be ağa dedi.. 3 kez kaza yaptı neyse o motor gitti şimdiki motorunu pok götürüyor...

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    benim çantanın altı kadife degildi çizdi depoyu sonra altına kadife diktirdim bu seferde en ufak gaz hareketinde çanta geriye kaymaya başladı şimdi arka seleye baglıyorum ama ramazanın dediği gibi altı orjinalinden kadife tarzxı olanlardan bulursan sorun yaşamassın sanırım ferruh yan çantada var kullanıyordum bu pazar soktum arkada 52 litre top case var arada onuda takıyorum çantalar buyuk rahatlık ama yan çantalar ve arka top case cok rüzgar tutuyor yav performansı atkiliyor :S
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    alırsın bea sarı olanların bazıları 160 cc olabiliyomuş öyle bişeyler duymuştum önceki sayfalarda aynı fiyatsa kaçırma derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler