Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar 6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi güzel geçti kazasız belasız arızasız bir şekilde evimize geldik düzenleyenlere teşekkürler. Bu arada baya bi tvs'ci vardı ama dönüş yolunda denk geldi konuşamadık.
    bende yuvacıktaydım fakat mekan a gitmedim.. barajın orlarda şarapçılar gibi ekmek domates ve peynir üçgenini paylaştık beş motorcu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yuvacıktaydım fakat mekan a gitmedim.. barajın orlarda şarapçılar gibi ekmek domates ve peynir üçgenini paylaştık beş motorcu...
    Hayırdır Ramazan neden gelmedin gelseydiniz ya çok güzel oldu gerçekten.

Motosikleti
    grupla geldik..sonra sedat arkada kaldı onu bekledik..sonra yolda kalan bir mondial in yanında cem abiyi gördük.. felan derken saat 13 00 oldu..zaten ben grup sürüşünü sevmem.. bu gün birazda apache takıldık 131 km hıza ulaştırdık makineyi.... yani baya hızlı idik...
    motorun bakım lambası yandı bu arda..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar 6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi güzel geçti kazasız belasız arızasız bir şekilde evimize geldik düzenleyenlere teşekkürler. Bu arada baya bi tvs'ci vardı ama dönüş yolunda denk geldi konuşamadık.
    var mı abi fotolar

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    dinlenerek gitdiğin ve teknik olarak mtorun hazırsa(yağ zencir vb. sorun yok.yolda yağını değiştirmeni öneririm.) sorun olmaz

Motosikleti

motorumla 200 km çevrildi bu gün...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    hafta içi bende 250 km çeviricem bakım için izmir'e gidicem..500 bakımında ön amörtisörlere az miktar yağ ilavesi yapıp bir miktar sertleştirmeyi düşünüyorum..virajda ve sert frenajda çok çabuk sönümlüyor ön amörtisörler...serviste bunu isticem bakalım..1000 km bakımında da ön dişliyi 14 ile değiştirtmek istiyorum..bildiğim kadarı ile motul 10/40 kullanıyor servisler..benim istediğim mobil1 15/40 tam sentetik,yağı kendim alıp gideyim diyorum ne dersiniz?

300 bakımı sonrası ( ilk 300 5000 deviri geçmedim) hafifden gazlamaya başlayayım mı ? 6000 veya 7000 devir gibi ? Yoksa 1000 km 5000 devirde devam mı ?

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 bakımı sonrası ( ilk 300 5000 deviri geçmedim) hafifden gazlamaya başlayayım mı ? 6000 veya 7000 devir gibi ? Yoksa 1000 km 5000 devirde devam mı ?
    5000 - 6000 devir aralığında ani gaz çevirip motora yük bindirmeden kullanabilirsin ;) en ideal devir aralığıdır bu..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motorumla 200 km çevrildi bu gün...
    yaw nere kayboldunuz bugun cok eglencelıydı valla bı ara dengesızın bırı sen ve arkadaasların neden durdunuz kafam karısıyor gıbı bişiler dedi arkanızdan ama baktım susmuyor verdim kırbacı arkasında bayan vardı cbf 150 feflektorlu yeleklerı vardı yaslı bırı tanıyomusun ramazan sanırım mondıalın basındakı cem abı bahsettıgım kısı ise
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nere kayboldunuz bugun cok eglencelıydı valla bı ara dengesızın bırı sen ve arkadaasların neden durdunuz kafam karısıyor gıbı bişiler dedi arkanızdan ama baktım susmuyor verdim kırbacı arkasında bayan vardı cbf 150 feflektorlu yeleklerı vardı yaslı bırı tanıyomusun ramazan sanırım mondıalın basındakı cem abı bahsettıgım kısı ise
    yaw tanımıyorum ama tartıştık biraz... önemli değil..sedat kayboldu onu bulduk getirdik falan saat oldu 13 00 sonra bişeyler atıştırıp geri döndük zaten planda o idi... yani ama sedat ın kaybolması işi bozdu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

neyse müdür ben yatak moduna geçeyim.. bu gün kendimi çoook yordum...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar
    bugün canavarımın yağını değiştireyim dedim yaklaşık 2000km olmuştu, ipone Katana OFF-ROAD (10W50) tam sentetik yağ ile değiştirdim.
    satan arkadaş 35 tl sana 30 dan vereyim dedi sitesinde 42 tl tavsiye edilen fiyatı. normalde ipone almicaktım uygun olunca aldım.
    yağ somunu mıknatıslıymış peçeteye sildim gri bi renk bu ne dedim meğerse tortu çökmüş fotoladım sizinle paylaşayım dedim.
    yağ filtresini değişmedim idare eder birazcık yamulmuş petek kısmı almamıştım bilsem alırdım.

Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar bugün motorumla 2 kişi 128 i gördümm sizce 2 kişi için iyimidir bu hız..
    elit motogaraj

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün motorumla 2 kişi 128 i gördümm sizce 2 kişi için iyimidir bu hız..
    iyi olmazmı bilader gayet iyi bi hız, 250cc 30bg hyosung bile 170 görüyo
    iki kişi yatarak mı? düz yoldamıydı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    İyi aksamlar arkadaslar motorumu 3 hafta once aldim ama forumun neredeyse tamamini okumaktan araniza bugün katilabildim oncelikle motorum 560 km de ilk bakimini yaptirmadin bi problem olurmu en kisa zaman da yaptirmayi dusunuyorum bide motorun lastiklerini degismeme gerek varmi yaz geldi virajlarda on lastik kayabilirmi.? Bu arada ramazan abi maasallah cocugun cok tatli nazar degmesin gelecegin motorcusu(apachicisi) yapmissin abi buyuyunce nasil zaptetcen abi bea :-)

Arkadaşlar herkese merhaba. Uzun zamandır motosiklet almak aklımda var ama iş sebebiyle nasipse 1 ay içinde alabilcem. Tvs nin görüntüsü çok hoşuma gidiyor diger rakiplerine göre benim sorum şu olacak kullanan arkadaşlara; vitesli tecrübem yok hakimiyet olarak cbf yada ybr ile arasında aman aman bir fark olurmu bu birincisi. İkincisi ise ikinci el ilanlara baktım neredeyse 0 fiyatında istemiş herkes 2012 modeller için 0 almam daha mantıklı olur mu?

Motosikleti
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar arkadaslar motorumu 3 hafta once aldim ama forumun neredeyse tamamini okumaktan araniza bugün katilabildim oncelikle motorum 560 km de ilk bakimini yaptirmadin bi problem olurmu en kisa zaman da yaptirmayi dusunuyorum bide motorun lastiklerini degismeme gerek varmi yaz geldi virajlarda on lastik kayabilirmi.? Bu arada ramazan abi maasallah cocugun cok tatli nazar degmesin gelecegin motorcusu(apachicisi) yapmissin abi buyuyunce nasil zaptetcen abi bea :-)
    sağolasın... bence motorcu bir babanın oğluyum..9 yşında ilk moblet imi almıştım ..oda ilk çinlisini alır herhalde...

motorun bakımını 1000 km ye kadar yaptırırsın sıkıntı olmaz...

lastikleri ben bitirmeden değiştirmem... lastik durumuna göre yola giderim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:10 ----------

Alıntı hakal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Uzun zamandır motosiklet almak aklımda var ama iş sebebiyle nasipse 1 ay içinde alabilcem. Tvs nin görüntüsü çok hoşuma gidiyor diger rakiplerine göre benim sorum şu olacak kullanan arkadaşlara; vitesli tecrübem yok hakimiyet olarak cbf yada ybr ile arasında aman aman bir fark olurmu bu birincisi. İkincisi ise ikinci el ilanlara baktım neredeyse 0 fiyatında istemiş herkes 2012 modeller için 0 almam daha mantıklı olur mu?

2, el fiyatları gayet yerinde.. sonuçta adam 6 aylık makineyi yarı fiyatına vermez.. sıfır almak her zaman için mantıklıdır...

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    3500 den asaa olmaz şuanda
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 den asaa olmaz şuanda
    erol günaydın nasılsın...................

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Eyvallah sanada gunaydın yaw nasıl uyudum çok yorulmusum
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler