Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

neyse resimler var yarin atarım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl oldu bi foto koyda görelim bari
    kaplı fotoları yok şu an ama çeker koyarım
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma valla bende acıyorum bazen motora büyük bir mazanın yanından geçerken camdan yansımamı görünce dün pazar günü çıkardım çantaları şimdi bi depo üstü çantayı takıyorum arka seleye az rahatladı :D
    senin depo üstü çantanın markası ve modeli ne ona göre alıyım bide ramazan usta internetten alırsam nasıl anlıyacam altının kahverengi olup olmadığını

Motosikleti
    bekliyoruz...................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    valla süper olur bende eklemeyi düşünüyorumda dün telefonla çekemedim doğru düzgün bu foto yükleme nasıl oluyodu bu arada

Motosikleti
    senin depo üstü çantanın markası ve modeli ne ona göre alıyım bide ramazan usta internetten alırsam nasıl anlıyacam altının kahverengi olup olmadığını
    netten alınmasına karşıyım ben.............

netten ne aldıysam sorunlu çıktı............

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    valla benim çanta tex http://www.motoliz.com/Tex_3051.html#0 bu benim çanta
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    valla benim çanta tex http://www.motoliz.com/Tex_3051.html#0 bu benim çanta
    memnunmusun bundan..........

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla ben feyizoğlu.comdan yazlık parmaksız eldiven dizlik dirseklik aldım bi sorun yaşamadım iki gün içinde yolladılar ürünlerde açılmamış paketinde sağlam geldi

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

izmirde motomax ın bayisi var ordan alayım o zaman ama ordada istediğim yok olanlarda çok pahalı abi koca izmirde adam gibi motor malzemesi satan yer yokmu yaaa

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    ben çantanın modelini göstermek için yazdım google orası cıktı onu koydum alışverişim olmadı bu siteden ama feyizoglu.com alışveriş yaptım memnun kaldım tavsiye ederim bi problem çıkarsada cok ilgileniyorlarmış ben yaşamadım bi problem ama öyle duydum çözüyorlarmış magduriyetinide

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

izmirde motomax ın bayisi var ordan alayım o zaman ama ordada istediğim yok olanlarda çok pahalı abi koca izmirde adam gibi motor malzemesi satan yer yokmu yaaa
    valla kahramanlardaki motorcular hariç malesef izmirde motorsiklet malzemesi satan yok doğru dürüst ki ordakilerde nekadar doğru dürüst tartışılır :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

ben özgül motorda buldum benim çantayı 120 lira dedi 80 liraya aldım bana giriş fiyatı seksen dedi iyi ozaman al 80 ni dedim :D

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    zaten o fiyat çok çakal onlar yaaa bende ls2 kaskı hediye verme dedim 80 den saydırdım zorla bi tanede yine 120 tl lik mixx miydi neydi diye kask hem yarım hem tamm oluyo onuda 80 den aldım ls2 biraz daha kıyak ve sağlam ama o fiyata alana kadar göbeğimi çatlattı şerefsiz ama kaskları iyi aldım

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    zaten o fiyat çok çakal onlar yaaa bende ls2 kaskı hediye verme dedim 80 den saydırdım zorla bi tanede yine 120 tl lik mixx miydi neydi diye kask hem yarım hem tamm oluyo onuda 80 den aldım ls2 biraz daha kıyak ve sağlam ama o fiyata alana kadar göbeğimi çatlattı şerefsiz ama kaskları iyi aldım

bende motorla bir ls2 kaskı ordan aldım kaskı 110 namı ne almiştım açılır çene güneş vizörlü ls2 comtact FF 369

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

HARBİ KAZIKÇILAR AMA İZMİRDE BAŞKA YETKİLİ SERVİS YOK DİYE HALA GARANTİ BAKIMLARINI YAPTIRMAYA GÖTÜRÜYORUM MECBUR BENİM HIZ OKUYUCUSU ARIZA YAPTI GÖSTERGENİN GARANTİDEN DEĞİŞTİRTTİM

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    son sorum bugün ki ucuz ve kaliteli branda olarak hangi markayı tavsiye edersiniz motor çok tozlanıyor yıkıyorum 5 dk sonra arabalar yüzünden heryeri toz oluyor branda almam sart anlıyacagınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

bende motorla bir ls2 kaskı ordan aldım kaskı 110 namı ne almiştım açılır çene güneş vizörlü ls2 comtact FF 369

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

HARBİ KAZIKÇILAR AMA İZMİRDE BAŞKA YETKİLİ SERVİS YOK DİYE HALA GARANTİ BAKIMLARINI YAPTIRMAYA GÖTÜRÜYORUM MECBUR BENİM HIZ OKUYUCUSU ARIZA YAPTI GÖSTERGENİN GARANTİDEN DEĞİŞTİRTTİM
    aynen napalım garantili mecbur gitcez olmadı ilerde manisada yaptırırım benim kask ff350 vizör güneş gözlüğü oluyo demi bende o yok siyah cam takmayı düşünüyorum ama gece göremem diye korkuyorum ne dersiniz

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    son sorum bugün ki ucuz ve kaliteli branda olarak hangi markayı tavsiye edersiniz motor çok tozlanıyor yıkıyorum 5 dk sonra arabalar yüzünden heryeri toz oluyor branda almam sart anlıyacagınız

VALLA BEN KAHRAMANLARDAN ALDIM 40 LİRAYA BİTANE KULLANIYORUM HALA AMA MARKASI AKLIMDA DEGİL SU AN BAYA OLDU ALALI

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

[QUOTE=ferruh;2707351]son sorum bugün ki ucuz ve kaliteli branda olarak hangi markayı tavsiye edersiniz motor çok tozlanıyor yıkıyorum 5 dk sonra arabalar yüzünden heryeri toz oluyor branda almam sart anlıyacagınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

aynen napalım garantili mecbur gitcez olmadı ilerde manisada yaptırırım benim kask ff350 vizör güneş gözlüğü oluyo demi bende o yok siyah cam takmayı düşünüyorum ama gece göremem diye korkuyorum ne dersiniz[

evet güneş gözlüklü beniki bencede gece cam açık sürmek zorunda kalırsın motoru yoksa problem çıkarır bencede

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    saolasın mesut kardeşim yarın sınavım var ben kaçar herkese iyi akşamlarrr tekeriniz yere düz bassın sağlıcakla kalın apache gençlikk

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    saolasın mesut kardeşim yarın sınavım var ben kaçar herkese iyi akşamlarrr tekeriniz düz bassın sağlıcakla kalın apache gençlikk
    hayırlı akşamlar allaha emanet ol kal sağlıçakla

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yav o Rtr 160 yaZısı benım arkadaşın motordada yaZıyor .. Benim motorda Sarı benımkı normal .. Motor hacmine bakınca aynı bi fark yok .. sadece grenaj çıkartması öyle .. Artık kargoda gelirken çizliyo kırılıyo o grenajı değişip 160 yazanımı takıyolar napıyolarsa :D bu kanıya nerden vardın derseniz arkadaşın gidon üstündeki yer çizikmiş değiştirmiş orayı rtr160 yazan bi parça takmışlar .. sadece görüntü başka bişi değil kısaca ^^

Bu araDa Eşyam çok memlekete götüremem diye , motorumu tanıdık bi ambarla yolladım memlekete 2 3 hafta kadar motorsuzum günler geçmek bilmicek gibi geliyor :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav o Rtr 160 yaZısı benım arkadaşın motordada yaZıyor .. Benim motorda Sarı benımkı normal .. Motor hacmine bakınca aynı bi fark yok .. sadece grenaj çıkartması öyle .. Artık kargoda gelirken çizliyo kırılıyo o grenajı değişip 160 yazanımı takıyolar napıyolarsa :D bu kanıya nerden vardın derseniz arkadaşın gidon üstündeki yer çizikmiş değiştirmiş orayı rtr160 yazan bi parça takmışlar .. sadece görüntü başka bişi değil kısaca ^^

Bu araDa Eşyam çok memlekete götüremem diye , motorumu tanıdık bi ambarla yolladım memlekete 2 3 hafta kadar motorsuzum günler geçmek bilmicek gibi geliyor :D
    ambarlardan çok yük aldım...inşallah motorun kırıksız çiziksiz ulaşır gönderdiğin yere....

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Günaydın herkese
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler