Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bir de yakın zamanlarda iki apache gördüm arkadaşlar. sahipleri burdansa geziye onlar da davetliler

birini istanbul alibeyköy dere yolunda gördüm. sarı renkti, benimkinin aynısından. kenarda duruyordu, korna çalıp devam ettim. 3-4 gün önce de perpada 10. kat otoparkında benim civcivin karşısına gri bir apache park edilmiş. valla yolda başka apache görünce yüzüm gülüyor nasıl bir şeydir bu apache aşkı anlam veremiyorum )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    kardeşim denizliden fulledim kmyi sıfırladım nazillide 82 km 6.5 tl aldı.ama hep 65 le gittik.gurup sürüşü.
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede yanlış ölçmüşsün tamam az yakıyo dedikte bu kadarda değil en az 10 lira yakar...
    fatih çelikk bunu beğendi.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi geceler arkadaşlar ufak bi sorunum var
    bugün depoyu falan söktük sallantıda ses geliyordu neyse ses olayını hallettik. benzin filtresi var depo altında filtreyi şaseye bağlı tutan bir telden kalın şaseye kaynaklı aparat var onun uç kısmı deponun alt kısmına değiyormuş ve sürtünmeden dolayı ince bir ses geliyordu.
    toparladık motoru marş basmadı ayakla çalıştırdım. acaba neden böyle yapmıştır? daha öncede yapmıştı sonra hemen düzelmişti.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    hayırlı sahurlar arkadaşlar varmı ayakta olan

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar ufak bi sorunum var
    bugün depoyu falan söktük sallantıda ses geliyordu neyse ses olayını hallettik. benzin filtresi var depo altında filtreyi şaseye bağlı tutan bir telden kalın şaseye kaynaklı aparat var onun uç kısmı deponun alt kısmına değiyormuş ve sürtünmeden dolayı ince bir ses geliyordu.
    toparladık motoru marş basmadı ayakla çalıştırdım. acaba neden böyle yapmıştır? daha öncede yapmıştı sonra hemen düzelmişti.
    biyerde temassızlık var demekki dostum, motor vitesteyken el marşı basmaz normalde. Senin o dalğa belki boştaykende bazen viteste gibi görünüyordur temassızlıktan ondan basmıyor olabilir. bütün ana kabloları bağlantı yerlerinden sök wd 40 pas sökücü ile yağla tekrar tak işe yarar inşallah.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Var janim hayırlı sahurlar
    www.erkakurye.com

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    bende varım

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol gerçek bir apache dir....
    özlettin kendini ramço.. En son egzos ile ilgili planların vardı yapmadan sattın motoru, şu 145 i nasıl yaptın kardeşim bidaha anlatsana.
    Ben motoru 500 km ye kadar devir 5000 ile 6000 arasında kullandım. 500 den sonra kısa süreli 5,,10 saniye kadar hızımı arttırdım 70e 80 e kadar sonra geri gaz kestim. 1000 km den sonra gece hava serinledikten sonra gazladım. Devir 9000 den önce hiç vites değiştirmedim. Orjinal haliyle eniş aşağı yatarak 138 yaptım düz yoldada yatarak 125 filan.
    Daha sonra ön dişliyi 14 yaptım
    yağım motul 15.50
    bujim iridium.
    Ama şuan 134 falan yaptığı .s 4te 120 ye kadar çıkıyor ama 5e atınca hızım düşüyor. Orjinale geri dönmeyi düşünüyorum. Ama Allah var ne motor bölümünden nede karenajlardan tık ses yok benim motorda. Bazen çalışması bile belli olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var janim hayırlı sahurlar
    vaaaay kardeşlerime bak işte ya mt tutkunları 7\24 ayakta

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende varım
    süpersin dostum sensiz sahurmu olur

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    14 iyidir dönme pişman olursun yol önemli yolunu bulacak rüzgar olmicak hertürlü çıkıyor 140 üstüne iş dönüşü nerdeyse haftada 2 defa 5'6 saniye sıkıştırıphemen yavaşlıyorum
    www.erkakurye.com

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    eyvallah dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:08 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 iyidir dönme pişman olursun yol önemli yolunu bulacak rüzgar olmicak hertürlü çıkıyor 140 üstüne iş dönüşü nerdeyse haftada 2 defa 5'6 saniye sıkıştırıphemen yavaşlıyorum
    erol geçen servise gittimğimde usta senin motor daha yeni kmsi 2500 sen bınunla akşamları hava serinken bas sıkıştır biraz dedi motor açılsın sağır olmasın peki ben ne kadar süre basıcam onu sormadım

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Dogru söylemiş ama akşam hava serin olmuyor ki ben eski motorda boluya gitmiştim denk geldi dönüşte motorun açıldığını bariz hissetmiştim 7000 e gelmeden tam randıman alamassin sesi bile deisecek daha rahat çalışacak 9800 şu an gayet net kafası guzel sekilde affetmeden cbf öldürüyor ilk aldığımda ne geçtiler beni ama sabırla surucen 3500 dolana kadar dip gaz yok 100 yaptinmi bırak 3500 den sonra deis yağını filitreni bujini bikinini ver coşkuyu. Bak nasil açılıyor motor millet tatliyi yemeden kalkiyor sofradan motor km yaptıkça kendine geliyor yerim şimdi motorunu yaw. Bu saatte iyi geceler
    www.erkakurye.com

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    13 dişliyle bayır aşağı 138 yaptım ama benim sıkıntım 13 dişliyle düz yolda yapılan hız...
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 dişliyle bayır aşağı 138 yaptım ama benim sıkıntım 13 dişliyle düz yolda yapılan hız...
    demiii ah düz yoldada çıkıverse 130 lara yatmadan dadından yenmez motor

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demiii ah düz yoldada çıkıverse 130 lara yatmadan dadından yenmez motor
    aynen bende 14 dişliyi takıcamda ön dişlinin dışındaki kapakın vidası çok sıkı,vidanın dişleri dağılacak diye uğraşmıyorum
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özlettin kendini ramço.. En son egzos ile ilgili planların vardı yapmadan sattın motoru, şu 145 i nasıl yaptın kardeşim bidaha anlatsana.
    Ben motoru 500 km ye kadar devir 5000 ile 6000 arasında kullandım. 500 den sonra kısa süreli 5,,10 saniye kadar hızımı arttırdım 70e 80 e kadar sonra geri gaz kestim. 1000 km den sonra gece hava serinledikten sonra gazladım. Devir 9000 den önce hiç vites değiştirmedim. Orjinal haliyle eniş aşağı yatarak 138 yaptım düz yoldada yatarak 125 filan.
    Daha sonra ön dişliyi 14 yaptım
    yağım motul 15.50
    bujim iridium.
    Ama şuan 134 falan yaptığı .s 4te 120 ye kadar çıkıyor ama 5e atınca hızım düşüyor. Orjinale geri dönmeyi düşünüyorum. Ama Allah var ne motor bölümünden nede karenajlardan tık ses yok benim motorda. Bazen çalışması bile belli olmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

vaaaay kardeşlerime bak işte ya mt tutkunları 7\24 ayakta

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

süpersin dostum sensiz sahurmu olur
    yılların verdiği tecrübe ile doğru zaman doğru mekan ve doğru zamanda düzgün motor açma...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılların verdiği tecrübe ile doğru zaman doğru mekan ve doğru zamanda düzgün motor açma...
    şu yılların verdiği tecrübeyi anlatsanda bizde sebeplensek ramço
    cümleten hayırlı sabahlar...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yeterli takım oldumu tamam açarız evelallah ama kim kapatır karışmam
    www.erkakurye.com

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    dün hasanpaşa motomaxtaki gri apaçinin sahibi forumdanmı acaba
    TRANSALP XL700

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    cümnetten günaydın arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün hasanpaşa motomaxtaki gri apaçinin sahibi forumdanmı acaba

vala benim apache gri ama ben izmirdeyim bende bu aralar izmirde apachelerle karşılaşır oldum ama hep trafikte deng geliyoruz korna yapıp selam vermekle yetiniyoruz ağalar bi görüşüp tanışamadık yav benim işte hafta sonu iznide yok bu gün izinliyim :S
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümnetten günaydın arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

vala benim apache gri ama ben izmirdeyim bende bu aralar izmirde apachelerle karşılaşır oldum ama hep trafikte deng geliyoruz korna yapıp selam vermekle yetiniyoruz ağalar bi görüşüp tanışamadık yav benim işte hafta sonu iznide yok bu gün izinliyim :S
    banada denk geldi dün yolda yol kenarına çektim lastiğin havasını azaltıyordum, yanımdan bişey geçti kafalar bana dönük fren lambasından anladım apache olduğunu. Atladım motora yetiştim. baktım arkaçamurluğu filan sökmüş, farın kırmızı karenajını çıkartmış sadece beyaz kısmı yani çanak kalmış tam apache arkadaş belli forumdanmı bilmiyorum. Selam verdim bi süre yanyana gittik memnunmusun filan dedim evet sen dedi memnunum dedim. Onlar iki kişiydi gazlayıp uzadım gittim yanından

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    s.a. arkaşlar nasılısınız. artçıyla beraber en fazla kaç kilo olması gerek sağlıklı bir sürüş için? dün artçıyla beraber 185 kilo bindim dengeyi sağlamakta biraz zorlandım.. ne diyorsunuz bende mi sorun var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler