Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    bi aralar ybr ye ayçicek yağı koymuşluğum vardır :D
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi aralar ybr ye ayçicek yağı koymuşluğum vardır :D
    bana şaka yaptığını söyle

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bi kurye vardı benim senin kadar param yok repsol kullanamam diye dalga geçmişti apache Ye motor yaptırdı 10000 küsur de kullandığı markayı öve öve bitiremezdi kiyamam ona kamil sonra bana sen hakliymissin dedi okadar yolu boşgeziyosun galiba diye sakalastim 400 küsur para harcadı motora
    www.erkakurye.com

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    arkadaşlar bu motor maximum 130 civarı yapar. eyim yokuş rüzgar sürücü ağırlığı gibişeyler etkendir. benim işim makina tamiri. bence motorunuzla fazla oynamayın. bu makinanın gideri bu daha hızlı gitmek isteyen daha büyük cc li bişey alsın. hızlı gitmek için egsozdur bujidir uğraşanlar makinanın mekanik ve ayrodinamik olarak bi gideri ve durmkak için frendir lastktir bazı durma esasları var. burda hep nasıl daha hızlı giderimciler var. hıza harcıyacağınız parayla iyibi lastik alın tekeriniz düz bassın.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    143 u napicaz silelimmi gostergeden
    selo9115 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana şaka yaptığını söyle
    artık yağ koyardım ybr ye pek özen göstermezdim,gene bir gün baktım bidonun içine kullanılmamış yağ sapsarı koydum motora,sonra babama sordum bu kullanılmamış yağ nerden geldi diye meğerse babam bidonun içine ayçicek yağı koymuş odun motorunun zinciri için :D
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    artık yağ koyardım ybr ye pek özen göstermezdim,gene bir gün baktım bidonun içine kullanılmamış yağ sapsarı koydum motora,sonra babama sordum bu kullanılmamış yağ nerden geldi diye meğerse babam bidonun içine ayçicek yağı koymuş odun motorunun zinciri için :D
    bende yolda yağsız kalınca bir kamyon lokantasından balık kızartmada kullanılan yağı koymuştum.. 301 mz di.. motorda yanan yağ etrafa balık kokusu saçıyordu....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motor maximum 130 civarı yapar. eyim yokuş rüzgar sürücü ağırlığı gibişeyler etkendir. benim işim makina tamiri. bence motorunuzla fazla oynamayın. bu makinanın gideri bu daha hızlı gitmek isteyen daha büyük cc li bişey alsın. hızlı gitmek için egsozdur bujidir uğraşanlar makinanın mekanik ve ayrodinamik olarak bi gideri ve durmkak için frendir lastktir bazı durma esasları var. burda hep nasıl daha hızlı giderimciler var. hıza harcıyacağınız parayla iyibi lastik alın tekeriniz düz bassın.
    tamamen katılıyorum.apacheyle düz yolda en fazla 127 gördüm ama motor herşeyiyle orj.arkadaşlar diyo işte apacheler 140,145 gidiyo senin motor gitmiyo falan iyice tribe girdim trafikte yeni kasa apache görsem gel yarışalım diyeceğim artık

Motosikleti
    tamamen katılıyorum.apacheyle düz yolda en fazla 127 gördüm ama motor herşeyiyle orj.arkadaşlar diyo işte apacheler 140,145 gidiyo senin motor gitmiyo falan iyice tribe girdim trafikte yeni kasa apache görsem gel yarışalım diyeceğim artık
    145 yaptım adamım 14 dişli ile 135 yaptım rampa aşşığı orjinal dişlisi ile.. açmayı bilin arkadaşlar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    143 u napicaz silelimmi gostergeden
    istisnalar kaideyi bozmaz dostum
    sen seçilmiş apache sin :D

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istisnalar kaideyi bozmaz dostum
    sen seçilmiş apache sin :D
    erol gerçek bir apache dir....

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar biraz forumu renklendirelim bakalım ))

BROICER, selo9115 ve kuralsızlar bunu beğendiler.

Motosikleti
    maşallah.....................

Motosikleti
    Yamaha
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95003806/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88769656/detay

Arkadaşlar sizce bu insanların amaçları ne? Fiyatları bilerek mi böyle yazıyorlar yoksa gece 2-3'te ilan verip uyku sersemi rakamlara mı yanlış basıyorlar. Böyle insanları gördükçe sinirim bozuluyor. Neden? Seni ne alakadar eder derseniz, hatırlayın bir zamanlar honda cbf150 anahtar teslim fiyatı 3850 Tl mi neydi. Sonra bizim insanımız motoru aldı sahibinden.com vs gibi sitelerde 3'e aldı 4 yazdı 5 yazdı. Sonra diğer kişi "AAaaaaa bu motora 4 lira yazmış benimki bundan çok temiz cart curt yapıştırrrrrr 5 lira. Sonra ne oluyorsa maddi durumu sıkışık olupta motosiklet almak isteyen arkadaşlarımızın hevesleri kırılıyor. Bu motorun yada diğer motorların belli bir piyasası, ederi var. Ama bizim milletimizin gözü o kadar aç, o kadar doymak bilmez ki, 3 liraya sıfırını aldığı bir maldan hala kâr etme umuduyla 4 lira yazıyor. Bunu gören insanlar, bizim milletimiz, o motor 4 liraysa benim ki 5 lira diyip ilan koyuyor. Sonra ne mi oluyor? Sonrası yukarıda ki ilanlarda belli. 2-3 kişi bu fiyatı yazmış. Neye dayanarak yazmış ben bir açıklamasını bulamadım kendi kendime. İlerleyen zamanlarda görüceksiniz ki, 5-6.000 lira olur bu motorun fiyatı abartıldıkça abartılır. Kimse ne motor alabilir ne hayal kurabilir. Bir diğer örnek cbr125'ler. Adam 2005 model cbr125'e 4/4.500 tl istiyor. İnsaf be adam insaf. 7-8 yaşında ki motordan hala kâr etmeyi planlıya bildiğine göre ben bu akıldan şüphe ederim. Yanlışım varsa, yazımın eleştirilicek bir yeri varsa lütfen eleştirin. Belki benim bilmediğim birşeyler vardır da öğrenmiş olurum bende.

Motosikleti
    Bu nedir arkadaş ya 153 görmüş 145 uzun yol gidiyomuş hiç gülesim yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94774953/detay
    motorda duzeltilcek arka kuyruk ve ön catallar ve ön camurluk vardır artık motora binmiceğimden cok uygun fiyata vericm 500 tl masrafı var abartarak söluyorum ...... top speed 160 tır dogru değil ma motor 153 gördu rahat 145 le uzun yol gidiyor motul yag kullanıldı ve ngk çift tırnak bujı kulanıldı hava filitresi vs yapıldı

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nedir arkadaş ya 153 görmüş 145 uzun yol gidiyomuş hiç gülesim yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94774953/detay
    motorda duzeltilcek arka kuyruk ve ön catallar ve ön camurluk vardır artık motora binmiceğimden cok uygun fiyata vericm 500 tl masrafı var abartarak söluyorum ...... top speed 160 tır dogru değil ma motor 153 gördu rahat 145 le uzun yol gidiyor motul yag kullanıldı ve ngk çift tırnak bujı kulanıldı hava filitresi vs yapıldı

hahahah benim hemşeriymiş bide izmir yazıyor ilanda TVS motorunu söküp 500cc lik bir motor falan taktı motora heralde sabit 145 le uzun yol gidiyormuş hep yokuş aşşagı hep yokuş aşşağı galıba nerdeymiş bu yol bende bi çıkıp basayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95003806/detay

Arkadaşlar sizce bu insanların amaçları ne? Fiyatları bilerek mi böyle yazıyorlar yoksa gece 2-3'te ilan verip uyku sersemi rakamlara mı yanlış basıyorlar. Böyle insanları gördükçe sinirim bozuluyor. Neden? Seni ne alakadar eder derseniz, hatırlayın bir zamanlar honda cbf150 anahtar teslim fiyatı 3850 Tl mi neydi. Sonra bizim insanımız motoru aldı sahibinden.com vs gibi sitelerde 3'e aldı 4 yazdı 5 yazdı. Sonra diğer kişi "AAaaaaa bu motora 4 lira yazmış benimki bundan çok temiz cart curt yapıştırrrrrr 5 lira. Sonra ne oluyorsa maddi durumu sıkışık olupta motosiklet almak isteyen arkadaşlarımızın hevesleri kırılıyor. Bu motorun yada diğer motorların belli bir piyasası, ederi var. Ama bizim milletimizin gözü o kadar aç, o kadar doymak bilmez ki, 3 liraya sıfırını aldığı bir maldan hala kâr etme umuduyla 4 lira yazıyor. Bunu gören insanlar, bizim milletimiz, o motor 4 liraysa benim ki 5 lira diyip ilan koyuyor. Sonra ne mi oluyor? Sonrası yukarıda ki ilanlarda belli. 2-3 kişi bu fiyatı yazmış. Neye dayanarak yazmış ben bir açıklamasını bulamadım kendi kendime. İlerleyen zamanlarda görüceksiniz ki, 5-6.000 lira olur bu motorun fiyatı abartıldıkça abartılır. Kimse ne motor alabilir ne hayal kurabilir. Bir diğer örnek cbr125'ler. Adam 2005 model cbr125'e 4/4.500 tl istiyor. İnsaf be adam insaf. 7-8 yaşında ki motordan hala kâr etmeyi planlıya bildiğine göre ben bu akıldan şüphe ederim. Yanlışım varsa, yazımın eleştirilicek bir yeri varsa lütfen eleştirin. Belki benim bilmediğim birşeyler vardır da öğrenmiş olurum bende.
    gaza geldim bende ilan koyacam full aksesuar garantili bakımlı 12000 tl belki bi salak bulur satarımda 600cc makina alırım bu ne yav biri motora bi topcase koymuş 4750 fiyat çekmiş biri motoru boyatmış iki sticer yapıştırmış 5500 fiyat çekmiş bunlarmı çok akıllı bizmi gerizekalıyız çözemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=vIK0l...feature=g-vrec arkadaş adam rtr 180 le 10000 devirde 128 görüyor ben rtr 150 ile 10000 devirde 138 gördüm bu nasıl iş??? acaba 4. vitestemi sürüyor ??? videoyuda sonuna kadar izlemedim ama bi izliyim belki 4. vitestir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YRX_EzGjfLc adamlar apacheyi öttürüyor
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahah benim hemşeriymiş bide izmir yazıyor ilanda TVS motorunu söküp 500cc lik bir motor falan taktı motora heralde sabit 145 le uzun yol gidiyormuş hep yokuş aşşagı hep yokuş aşşağı galıba nerdeymiş bu yol bende bi çıkıp basayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

gaza geldim bende ilan koyacam full aksesuar garantili bakımlı 12000 tl belki bi salak bulur satarımda 600cc makina alırım bu ne yav biri motora bi topcase koymuş 4750 fiyat çekmiş biri motoru boyatmış iki sticer yapıştırmış 5500 fiyat çekmiş bunlarmı çok akıllı bizmi gerizekalıyız çözemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=vIK0l...feature=g-vrec arkadaş adam rtr 180 le 10000 devirde 128 görüyor ben rtr 150 ile 10000 devirde 138 gördüm bu nasıl iş??? acaba 4. vitestemi sürüyor ??? videoyuda sonuna kadar izlemedim ama bi izliyim belki 4. vitestir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YRX_EzGjfLc adamlar apacheyi öttürüyor
    ))

Adamlar harbici öttürmüşler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    145 yaptım adamım 14 dişli ile 135 yaptım rampa aşşığı orjinal dişlisi ile.. açmayı bilin arkadaşlar...
    ben şahidim arkadaşlar motoru aldığımda son yapılan hız 145 km idi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

41 kere maşallah

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ben eğimli yolda maksimum 138'i gördüm. hava da aşırı durgundu. daha da giderdi ama adamın biri yol vermediği gibi bir de eğimli yolda sol şeritte fren yaptı ) sonuç olarak yoluna bağlı yapılabilir diye düşünüyorum 140 ve üzeri hızlar. ancak normal şartlarda 125-130. sonrası iyi eğimli yol ve şansa bakar.

bu arada istanbul içinde bir gün gezi düzenleyip şu apacheleri tanıştıralım derim. haftaya pazar mükemmel bir gün mesela )

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    [/COLOR]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YRX_EzGjfLc adamlar apacheyi öttürüyor [/QUOTE]
    bence çok gereksiz hareketler bunlar yazık günah alan var alamayıpta hayaliyle yaşayanlar var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler