Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakan msj yaklaşık 2 hasta önce gelmiş, öncekinden alınıp kyomco servisi sacit aslantaş a verilmiştir diyo msjda.
    kymco nun sitesinden servis kısmından bulabilirsin. meydan kavşağına giderken tahminim bp nin karşısına düşüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı gürol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum petrollerde satılan katkılardan yaklaşık 4te 1 i ni değiştirdim valla sesi değişti.. km bakmasam 100 mu 70 mi bilinmiyor giderken tavsiye olunur.
    katkı dediğin ne?
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benin motordada kıştan kalma ipone 10-40 yarı sentetik vardı, 2000km yaptım havalarda ısınıyo diye malum antalya 2 hafta önce ipone 10-50 tam sentetik koydum.
    sanki motor rahatladı vibrasyon azaldı gibi yani 5000 devirde artan sanki 6000 de hissediliyor gibi geldi
    yağıda 30 tl ye aldım ipone sitesinde 42tl
    1 hafta önce 500 bakımında bende İpone r4000rs 10/40 full sentetik yağ ile değiştirdim serviste..ama gerçekten çok sıcak ve motor soğumuyor kolay kolay,sübap sesi de artıyor hemen ısınınca..1000 km de İpone katana 15/50 koyacağım,bakalım değişim olacak mı? bu arada ben 42 tl ye aldım sen nereden alıyorsun 30 tl ye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı sedat.durmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İzmir deki TVS kullanıcılarıyla arada bir araya gelsek,kendi grubumuzu oluştursak diyorum.

İzmir - Balıkesir grubu da yapabiliriz..kaç km yol ki toplansak bir yerde..izmir aliağa ayvalık edremit ören...hatta bergama ve manisa da yol üzerimizde...bayağı bir topluluk oluşur aslında ;)

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta önce 500 bakımında bende İpone r4000rs 10/40 full sentetik yağ ile değiştirdim serviste..ama gerçekten çok sıcak ve motor soğumuyor kolay kolay,sübap sesi de artıyor hemen ısınınca..1000 km de İpone katana 15/50 koyacağım,bakalım değişim olacak mı? bu arada ben 42 tl ye aldım sen nereden alıyorsun 30 tl ye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

İzmir - Balıkesir grubu da yapabiliriz..kaç km yol ki toplansak bir yerde..izmir aliağa ayvalık edremit ören...hatta bergama ve manisa da yol üzerimizde...bayağı bir topluluk oluşur aslında ;)
    bende katana aldım ama 10-50 benimkisi, aksesuar yedek parça satan biyer var ve ipone satıcısı, 35 tl sana 30 dan vereyim dedi aldım bende 12 tl fark var

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bende katana aldım ama 10-50 benimkisi, aksesuar yedek parça satan biyer var ve ipone satıcısı, 35 tl sana 30 dan vereyim dedi aldım bende 12 tl fark var
    sefa yanlış yazmışım 10/50 olacak katana..ben 42 tl + 7 tl de kargo parası verdim..50 tl ye patladı bana..30 dan vermesi güzel olmuş,bizim buralarda yok malesef :( ipone dan başka da yağ koymak istemiyorum..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    benim km 8000 oldu yani yarın olacak aksamada su aldıgım yagı koyucam mobıl almıstım 10 tl ye filitre almam lazım yarın
    www.erkakurye.com

sefa yanlış yazmışım 10/50 olacak katana..ben 42 tl + 7 tl de kargo parası verdim..50 tl ye patladı bana..30 dan vermesi güzel olmuş,bizim buralarda yok malesef :( ipone dan başka da yağ koymak istemiyorum..
    baya pahalıya geliormş walla, burdan alayım göndereyim sana 3 4 kutu, aslında ipone kullanmicaktım shell veya mobil bulamayınca ipone da hesaplı olunca aldım, gayet güzel rengi çok açaık sanki ayçiçek yağı koydum motul dahamı koyu ne
    shell vsx ultra bulsam ama bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim km 8000 oldu yani yarın olacak aksamada su aldıgım yagı koyucam mobıl almıstım 10 tl ye filitre almam lazım yarın
    erol şu 10 liraya aldığın yağa hala inanamıyorum foto falan at bari, tam sentetik 15 50 mobil bayiye gelişi 25tl 1 litre

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    OLOR]
    katkı dediğin ne?[/QUOTE]

motor yağı katkıları yokmu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

motor yağı katkıları yokmu ? onlardan bir kısmını kullandım.

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Hakan msj yaklaşık 2 hasta önce gelmiş, öncekinden alınıp kyomco servisi sacit aslantaş a verilmiştir diyo msjda.
    kymco nun sitesinden servis kısmından bulabilirsin. meydan kavşağına giderken tahminim bp nin karşısına düşüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

katkı dediğin ne?
    Akşamları o yoldan geçiyorum yarın geçerken bir uğrayım bakalım . değiştiği iyi olmuş şikayetler fayda etti sanırım.

Motorun zincirden ses geliyor bir yere sürter gibi . Bir motorcuya gösterdim zincir esnemiş bir ara getir 2 diş çıkartalım zincirden dedi . Bana bu biraz garip geldi daha önce başına gelen varmı ?

Son bakımda hata yaptım castrol koydurdum motora . Motor tam ısınmadığı sürece stop etmeye başladı . İpone de hiç bir sorun yapmıyordu . Bir daha Yağımı kendim alıp gideceğim servise.

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşamları o yoldan geçiyorum yarın geçerken bir uğrayım bakalım . değiştiği iyi olmuş şikayetler fayda etti sanırım.

Motorun zincirden ses geliyor bir yere sürter gibi . Bir motorcuya gösterdim zincir esnemiş bir ara getir 2 diş çıkartalım zincirden dedi . Bana bu biraz garip geldi daha önce başına gelen varmı ?

Son bakımda hata yaptım castrol koydurdum motora . Motor tam ısınmadığı sürece stop etmeye başladı . İpone de hiç bir sorun yapmıyordu . Bir daha Yağımı kendim alıp gideceğim servise.
    bi uğra bakalım banada yazarsın, zincir esneyince 2 dişmi çıkartılırmış gerdirme payı yokmu, ben kendim yapıyorum zincir ayarını
    parmağınla yokla zinciri 1 1.5 cm esneme yeterlidir.
    castrol almam abi en son tercihim olur
    stop etme olayı yağdan değildir bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı gürol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OLOR]
    katkı dediğin ne?
    motor yağı katkıları yokmu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

motor yağı katkıları yokmu ? onlardan bir kısmını kullandım.[/QUOTE]
    hangi katkıdan aldın? nerden aldın? ne faydası oldu?
    arkadaş senden de cımbızla laf alıyoruz walla

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    baya pahalıya geliormş walla, burdan alayım göndereyim sana 3 4 kutu, aslında ipone kullanmicaktım shell veya mobil bulamayınca ipone da hesaplı olunca aldım
    İpone diğer söylediğin yağların hepsinden iyidir ;) vallahi sanırım senden isteyebilirim 2 kutu katana..daha uyguna da gelir hem..benim şu an koyduğum ipone 10/40 ta fren hidroliği ile aynı renk..kırmızı )

İpone diğer söylediğin yağların hepsinden iyidir ;) vallahi sanırım senden isteyebilirim 2 kutu katana..daha uyguna da gelir hem..benim şu an koyduğum ipone 10/40 ta fren hidroliği ile aynı renk..kırmızı )
    çilekli yağmı yoksa
    M.balibey bunu beğendi.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman çakma yağlara dikkat et sanayide çok var

arkadaşlar dün akşam rüzgarsız havada yatarak 115 gördüm bana az geldi 50 kg yim acaba motor mu açılmadı[COLOR="Silver"]
    biraz yavaş gibi rüzgarsız yolda çift kişi yatmadan daha bugün (ben 75 kg 1,84 boy arkadaşda benden bir iki kilo fazla1,82 :d) 120 yi rahat görüyordum. 4, vites 10 bin devir 110 diyo zaten 115 az tabi bu motora ama açlır daha sanırım biraz ver kesiciyi:d
    M.balibey bunu beğendi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motorun rodajda sanırsam. Tam sentetik motor yağı motorun rodaj süresini uzatır. Tavsiye edilmez. Parçaların üstünde koruyucu yüzey oluşturduğu için parçaların yerine oturması gecikebilir. Rodajı bitirene kadar madeni yağ kullanıp rodajı bitirince tam sentetik yağ ile değiştirmek en iyisi.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    baya pahalıya geliormş walla, burdan alayım göndereyim sana 3 4 kutu, aslında ipone kullanmicaktım shell veya mobil bulamayınca ipone da hesaplı olunca aldım, gayet güzel rengi çok açaık sanki ayçiçek yağı koydum motul dahamı koyu ne
    shell vsx ultra bulsam ama bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

erol şu 10 liraya aldığın yağa hala inanamıyorum foto falan at bari, tam sentetik 15 50 mobil bayiye gelişi 25tl 1 litre

YAGIMIZ budur arkadaaslar kdv ötv felanı filanı 10 tl 5 tl de fılıtre 15 işçlik benden bu arada video cektım bırazdan atıcam
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    cümleten iyi günler.hız konusu açılmışken yazayım ben de çift kişi aydın-çeşme otobanında 130, tek kişi 134 gördüm (hafif eğimli) 2150 km de motor. sanırım iyi açıldı motorum

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten iyi günler.hız konusu açılmışken yazayım ben de çift kişi aydın-çeşme otobanında 130, tek kişi 134 gördüm (hafif eğimli) 2150 km de motor. sanırım iyi açıldı motorum
    forumdan imperiar (yanlış yazmış olabilirim) arkadaş otobandanda 146 ya çıkmış ve o şekilde radara girmiş radar 138 mi 139 mu ne demiş yanlış hatırlamıyorsam böyleydi. bende en son 139 dedim 140 diyemedim :d:D ön tekere tazyikli su tutunca 160 :d:d:D:D:D
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    VIDEO ekleyemıyorum 130 var da 100 sabıt iş donusu
    www.erkakurye.com

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı sedat.durmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İzmir deki TVS kullanıcılarıyla arada bir araya gelsek,kendi grubumuzu oluştursak diyorum.

vallahi bence çok iyi diyorsun toplanmak lazım baya bir apache görür oldum izmir yollarında 3 5 kişi toplu gezmeye başladıkmı yolda gördüklerimizide alırız araya :D :D :D
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    http://www.youtube.com/watch?v=4M4uA...ature=youtu.be

SES İÇİN ÖZÜR DİLERİM telefondan bu kadar oldu
    İ2MİRLİ ve gürol bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    eski motorum ybr ile şimdiki apachem arasındaki güç farkını bornova belkahve yokuşunda test ettim.arkadaşıma satmıştım motoru 2 motor bi alsancak karşıyaka turu yaptık. sonra bornova küçükpark nargile keyfi derken geri dönüş yolunda belkahveye aynı anda asıldık motorları ben yokuşu bitirdim çektim sağa ybr bekliyorum gelsin de gidelim diye bu keyfi yaşamak güzel oldu
    EneS_Turker ve İ2MİRLİ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler