Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Kocaelide varmı tvs bayisi veya satan bir yer, taksitle falan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    selam dostlar, ne zamandır yazamıyorum, görmeyeli günde 5 sayfa yazı yazılıyor baktım bu motor satılmıyor,e motorumla mutlu mesut yaşıyoruz artık.
    Aklımdayken sorayım, benim bi ara görterge bozulmuştu, ön tekerdeki okuyucuya wd40 sıkmıştım düzelmişti.gel görki 10 gün önce yine bozuldu.ufak bi parça arıza yapıyodu,neydi o parçanın adı?hatta o parçayı değişen arkadaş10 tlye almıştı

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar, ne zamandır yazamıyorum, görmeyeli günde 5 sayfa yazı yazılıyor baktım bu motor satılmıyor,e motorumla mutlu mesut yaşıyoruz artık.
    Aklımdayken sorayım, benim bi ara görterge bozulmuştu, ön tekerdeki okuyucuya wd40 sıkmıştım düzelmişti.gel görki 10 gün önce yine bozuldu.ufak bi parça arıza yapıyodu,neydi o parçanın adı?hatta o parçayı değişen arkadaş10 tlye almıştı
    Aynı sorun bende de oldu kardeşim şimdi bende tam buraya yazacaktım. Aynen o parcayı kendim alacam servis 60 lira fiyat çekti hiç gerek yok. Ayrıca km de kafasına göre ilerler oldu

Bugun birseyde fark ettim motorda 50 km ye kadar ıslık sesi gibi bir ses gelmeye başladı. Bunun sebebi nedir acaba. Antalya merkezde ki servise küfür ede ede bir hal oldum zaten 5 6 aydır. Motoruma hiç bakım yapmadı .bneler deli ettiler beni 10 liralık yaga 30 lira fiyat cekip 20 30 lirada işçilik alıyorlar. Servis kitabınıda doldurmadılar daha hiç

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar Xenonu tekrar taktım dayanamadım ve Xenon la normal far arasındaki fark.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bende de oldu kardeşim şimdi bende tam buraya yazacaktım. Aynen o parcayı kendim alacam servis 60 lira fiyat çekti hiç gerek yok. Ayrıca km de kafasına göre ilerler oldu

Bugun birseyde fark ettim motorda 50 km ye kadar ıslık sesi gibi bir ses gelmeye başladı. Bunun sebebi nedir acaba. Antalya merkezde ki servise küfür ede ede bir hal oldum zaten 5 6 aydır. Motoruma hiç bakım yapmadı .bneler deli ettiler beni 10 liralık yaga 30 lira fiyat cekip 20 30 lirada işçilik alıyorlar. Servis kitabınıda doldurmadılar daha hiç
    evet bende servisi beğenmiyordum, dediğin gibi ucuz yağı pahalı satma ve otomobil yağı kullanma vs vs
    ama servis değişti sana msj gelmedimi? sen ikinciel almıştı galiba. bana kısa msj geldi servis değişmiştir diye
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anadolu yakasında hangi tvs bayisini önerirsiniz nakit almayı düşünüyorum
    salgın motor küçükyalı...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://b1206.hizliresim.com/y/d/7ugnd.jpg

yolda beni gören ptt motorcularının selam vermesi üzerine bir deneyeyim dedim
    sırf bu yüzden sarı almadım :D
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Motosikleti
    kırmızı yada siyah her zaman tercihimdir....

kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ya soru yok dedim ama xD, keşke okumaya devam etmeseydim . Şimdi motoru aldk böle ufak tefek arıza çıkarttı nasıl halledicem internetten sipariş etsem kendim takabilirmiyim ya da yetkili servis olmayan biri bana nasıl yardım eder?

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı serkanunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaelide varmı tvs bayisi veya satan bir yer, taksitle falan ?
    fazilet motor var gebzede hem servisi hem bayisi...

Motosikleti
    Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazilet motor var gebzede hem servisi hem bayisi...
    fazilet motor yetkili servismi...

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun garantisi bittimi ??? ben komple okuyucuyu garantiden degistirttim bes kurusta para vermedim
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibibik1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya soru yok dedim ama xD, keşke okumaya devam etmeseydim . Şimdi motoru aldk böle ufak tefek arıza çıkarttı nasıl halledicem internetten sipariş etsem kendim takabilirmiyim ya da yetkili servis olmayan biri bana nasıl yardım eder?
    ufak tefek sorun derken bakımda mesela hyosung gt250r yağ filtresi uyuyor bizimkilere istanbul sürat motor var kapıda ödemeli gönderiyorlar kendin yapabilirsin tabi çok profesiyonellik gerektirmeyen işleri yada sağlam bir motor ustası bisikletçiden bozma olmayacak ama orasıda yapar

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Bu arada selamın aleyküm arkadaşlar hayırlı günler herkese tekeriniz düz bassın
    tigrina ve ixeywent bunu beğendiler.
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    a.slm.............................. motoru bıcı bıcı yaptırdım... serinledi...

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak tefek sorun derken bakımda mesela hyosung gt250r yağ filtresi uyuyor bizimkilere istanbul sürat motor var kapıda ödemeli gönderiyorlar kendin yapabilirsin tabi çok profesiyonellik gerektirmeyen işleri yada sağlam bir motor ustası bisikletçiden bozma olmayacak ama orasıda yapar
    Ya yakınlarda servis yok diye sordum ve aldım cevabımı bilgilendirme için teşekkürler :D

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bizim sarı apache ile uyumlu mont bileniniz var mı? geçenlerde marmariste siyah üzerinde sarı şeritleri olan prosev marka mont gördüm. fiyatı 180 lira idi. daha farklı alternatifler var mı acaba?

Motosikleti
    çoook sıcak........

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoook sıcak........

Aynen izmirde yanıyor....

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen izmirde yanıyor....
    motora acil 15/50veya 20/50 lazım....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler