Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de taktim canta demiri cok kolay amortisorler de kolay sökülüp takıiliyor toplamda 6 civatayı söküp demiri takip geri sikiyorsun koltugun altında 4 civata amartüsörlerde 2 civata yanlız amortisör vidalarını geri yerine sıkarken dikkat et normal anahtarla sık bende bijon anahtarına benzer bir anahtar vardı onunla sıkayım dedim diş kaptırdım yalama oldu tornacıda yeniden diş açtırdım
    oo iyimiş teşekkür ederim benimde yağ filtresi kapağının ki oldu yalama bende tornacıda yaptırayım dedim motoru sökmek gerekmez umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kolay hiç sıkıntı çekmeden söküp takarsın...
    denicem bakalım abi sağolasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Ramço o turhallı olayı nedir ya :D BenDe Turhallıyım ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Buyurun Arkadaşlar Bugün biraz gezdik vallahi maşallahı var TVS nin üzmedi bu yollarda >>> Paraşüt Olsa Atlayacaktık
    İ2MİRLİ, M.balibey ve soner01 bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    enes arkadaşımın dostumun kamyonet i o. Kırşehirden aldık o tokat turhallı olduğundan öyle yazdı.

Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bağ evinde diken çok olur bi lastik yaması al bir varilde benzin, istersen şehre hiç inme. Dün sabah 9da bindim motorun üstüne uzun yol yaptım arada dinlendirdim 15..20 dk filan yemek ve su molası. motoru istop ettiğimde yani eve döndüğümde saat 18:00 dı. Ne şişme nede bir sorun Allah a çok şükür. Motordan çok memnunum bendede 2012 model var. Ve 4 sene ybr 125 sürmüş birisiyim. Sağlamlıktan ybr den geri kalır bi yanı yok. Sadece güçten kaynaklanan biraz titreşim var arka tarafta, yani süreni değilde artçıyı etkiliyor biraz. her güzelinde bi kusuru olur yani..
    Yorum için teşekkürler. İşte sorunum uzun yol değil, yakınlarda servis olmadığı için sık sık problem olsun istemiorm . Yazın gideyim vınn vınn süreyim kışın da arada bi gider tozunu atarım üstünden :D en yakın Ankara var servis olarak Ankara servis le ilgili bilgisi olan var mı acaaba?

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyurun Arkadaşlar Bugün biraz gezdik vallahi maşallahı var TVS nin üzmedi bu yollarda >>> Paraşüt Olsa Atlayacaktık
    paylaşım süper vallahi gitmiş kadar oldum
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    enes arkadaşımın dostumun kamyonet i o. Kırşehirden aldık o tokat turhallı olduğundan öyle yazdı.
    Anladım eyw abi .. (: 10 aydır memleketi görmedim benim motorda turhalda beklıyo beni .. o yazıyı görünce değişik oldm biraz (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım eyw abi .. (: 10 aydır memleketi görmedim benim motorda turhalda beklıyo beni .. o yazıyı görünce değişik oldm biraz (:

.................................................. ...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Günaydın. Sabah kaza atlattık ALLAHtan motor seriymis 2 viteste yokuş yukarı çıkıyor idim sağa giriş var minibüs beni gore göre daldı kornaya bastım dat korna hemde hala geliyor motorun arkasına denk geliyordu gazı koklemek zorunda kaldım elimin altında güç olmasa veya tekleyıp gitmese yatırmış tım. Hız 40 ama yınede çok dıkkat etmek lazım bu lastikler hava ısındıkca daha fazla kaymaya başladı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın. Sabah kaza atlattık ALLAHtan motor seriymis 2 viteste yokuş yukarı çıkıyor idim sağa giriş var minibüs beni gore göre daldı kornaya bastım dat korna hemde hala geliyor motorun arkasına denk geliyordu gazı koklemek zorunda kaldım elimin altında güç olmasa veya tekleyıp gitmese yatırmış tım. Hız 40 ama yınede çok dıkkat etmek lazım bu lastikler hava ısındıkca daha fazla kaymaya başladı
    geçmiş olsun erol.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümnetten günaydın geçmiş olsun erol allah korumuş bu orjinal lastikler Berbat ama bende inat ettim yaz sonunu kadar degiştirmicem bazen diyorum yanlışmı yapıyorum diye sıfır motora 300 tl lastik parası vermekte zoruna gidiyor insanın bari bir sezonu çıkarsın diye değiştirmiyorum :s
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    erol gecmiş olsun kardeşimm.. dikkati elden bırakma
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümnetten günaydın geçmiş olsun erol allah korumuş bu orjinal lastikler Berbat ama bende inat ettim yaz sonunu kadar degiştirmicem bazen diyorum yanlışmı yapıyorum diye sıfır motora 300 tl lastik parası vermekte zoruna gidiyor insanın bari bir sezonu çıkarsın diye değiştirmiyorum :s
    hiç bir zaman lastik takıntılı olmadım..lastik dandik ama kayması bazen hoşuma gidiyor.... yanlayarak döndüğüm zamanlar oluuor .....

Motosikleti
    street triple rs
    ramazan günaydın kardeşim.. sanırım ybr 250 almaktan wazgectim.. bu sene sonu apachemi satıcam seneyede allahın izniyle ninja 250 ye terfi edicem
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan günaydın kardeşim.. sanırım ybr 250 almaktan wazgectim.. bu sene sonu apachemi satıcam seneyede allahın izniyle ninja 250 ye terfi edicem
    ninja güzel bir tercih.. ama ben kawadan devamlı korkarım... motoru on numara...sağlam şık seri atak ama z motor yokmu beni çileden çıkarıyor....adamlar sadece para için varlar.. allah tan ebay var yoksa varya adam servetine servet katıyor..........

Motosikleti
    street triple rs
    aynen öylee zaten ben alırsam serwise falan götürmeyeceğim kendi ustamla bakımlarını yapıcam.. 2008 weya 2009 almayı düşünüyorum. uygun oluyo bu modeller temizini bulabilirsem 8 bine falan alıcam işlh.. gecenlerde bi arkadaş 2008 model 22 bindeki motorunu 7.500 e sattı ehmde motor temiz we full aksesuarlıydı neredeyse..
    elit motogaraj

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    erol geçmiş olsun ALLAH korumuş. lastik konusundada lastiğinizin ne oldugunu biliyosunuz sınırlarıda öğrenmişinizdir öyle kullanın biraz yada yakın gitsin 2, vitesde
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Eski motorumda bi gence patlamıstım eminonunde ordan dönüşte yaşar motora uğrayıp on arka ırc yapmıştım hemen orj fazla kullanmamıstım 2500 km sanırım değiştim yatarken ön lastik özellikle fena gerçekten. Hyoda lastik yakmıstım michelin takmadan önce sanki motor bana küfür ediyordu ben bunu hak edecek ne yaptım der gibiydi kabak olduktan sonra bıraktım gazı dayanamadım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    hiç bir zaman lastik takıntılı olmadım..lastik dandik ama kayması bazen hoşuma gidiyor.... yanlayarak döndüğüm zamanlar oluuor .....
    Valla bendede yok oyle bi takintida ıslak zeminde cok berbat lastikler hiç yol tutuş yok bizim park bahçe sulayan belediye çalışanlarıda malum yeşil alandan çok asfalta su sıkıyolar ne anlıyorlarsa artık yanlız orjinal lastigi ben bikere yaktim 2 dakika kadar manyak duman çıkarıyor sanırsın buharlı tren

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    rtr 150 de tek sorun yani en çok görünen sorun hız sensörünün başınçlı su ile bozulmasıdır... basınçlı su ile yıkanmadığı taktirde arıza açmaz... kronik bir rahatsızlığı yoktur... kırşehir e çok uygundur... bende yozgatlıyım.. es - ses - kent - gülen ve metaturda çalıştım kaptan olarak.. en çok sevdiğim şehirdir kırşehir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

http://img521.imageshack.us/img521/5301/15022011131.jpg
    http://img687.imageshack.us/img687/306/20062011420.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

kırşehir dönüşü çekmiştik..........

vay be kırıkkalede askerliğimi yağmıstım resim için teşekkür anılarım tazelendiş bir anda

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

arkadaşlar yan çantayı nasıl takabiliriz bir fikri olan varmı acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler