Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet arkadaşlar pendik tarafına akıyorum varmı gelen....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yan çanta topcase mi yoksa kumaş mı kumaş daha güzel duruyor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    topcase düşünüyordum ama kumaş olan da güzel duruyor gibi internetten baktım da bıraz ama bızım motorda nasıl durur o var gördunuzmu hiç erol bey takılı olan

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Görmedim ama bende düşünüyorum adam satamamıs armode marka tozlu bisi 80 lira ya veriyor nette 120 başka motorcu 170 sana 150 olur felan dedi alsammı 80 olanı diye düşünüyorum bende yakısacagın eminim.
    www.erkakurye.com

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı soner01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcase düşünüyordum ama kumaş olan da güzel duruyor gibi internetten baktım da bıraz ama bızım motorda nasıl durur o var gördunuzmu hiç erol bey takılı olan
    Yan canta olarak kumaş çanta vardı bende benim motor gri cantalar siyah kırmızı güzel duruyordu ama cok ruzgar tutuyor diye cikardim yanlara topcase bence cok kötü durur birde yancanta icin orjinal canta demiri varmi bizim motorlara bilmiyorum ama ben bir demirci abime yamrirdim iyi olmadi oda onemli
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Zincir yağı almıştım şimdi geldi 19.90 kargo bedava wurt
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    topkase için kendi orjinal demiri var link verebılırım ınceleyın istersenız fıyatı 80 tl idi rüzgar tutması da büyük bi sorun gibi ama vaz gecmek daha mantıklı gıbıme geliyo

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Almandı bu marka degilmi bildigim kaliteli bir maeka fiyatta kargoyuda goz onune alinca uygun
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    zincir yagladıktan sonra jantta yag atıyo ya çok kötü bi görüntü yapıyor ya yok mu çözümü

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Valla ben canta olarak alinabilecek herseyi aldim desek yeri var depo ustu var arka topcase 52 lt ve kmas uan cantalar var aslinda cok buyuk rahatlik ama ruzgar tutuyo performansida etkiliyor ister istemez linki atabilirsen bi bakayim orjinal demire

[QUOTE=TEKTEKER_RAMÇO;2714878]rtr 150 de tek sorun yani en çok görünen sorun hız sensörünün başınçlı su ile bozulmasıdır... basınçlı su ile yıkanmadığı taktirde arıza açmaz... kronik bir rahatsızlığı yoktur... kırşehir e çok uygundur... bende yozgatlıyım.. es - ses - kent - gülen ve metaturda çalıştım kaptan olarak.. en çok sevdiğim şehirdir kırşehir...[COLOR="Silver"]

aa Görmemişim yorumu. çok teşekkür ederim. tam da sorumun cevabı . bende hastasıyız dedeee şarkısını çok beğeniyorum xD. ben şuan izmir de oturuyorum ama Kırşehir deki bağ evi benim için cennet!

Motosikleti
    ibibik adamım al korkma....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibibik adamım al korkma....
    yaa tamam apache sorun çıkartmaz diyorsunuz . işte tek sorun servisi yok aksaray var en yakın
    ben servis yerine başka bir tamirciye götürsem nasıl ilgilenir?
    aksaray servis nasıl yeterli mi?
    kışın bakımsız kalsa yazın kendine gelir mi?

aslında bana katır gibi bi şey lazım :D

Motosikleti
    Alıntı ibibik1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa tamam apache sorun çıkartmaz diyorsunuz . işte tek sorun servisi yok aksaray var en yakın
    ben servis yerine başka bir tamirciye götürsem nasıl ilgilenir?
    aksaray servis nasıl yeterli mi?
    kışın bakımsız kalsa yazın kendine gelir mi?

aslında bana katır gibi bi şey lazım :D
    bakım olarak sadece yağ değişimi ister ilk 10 000 km ye kadar.. 1 litre yağı ve filitreyi benzinlikteki yağcılar bile yapıyor.. bağ evinde 10 000 yapmak için yazdan yaza 10 yılda olur... yaz bitiminde yıka sil temizle gaz yağı ile sil temizle yazın tekrar marşa baş..

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakım olarak sadece yağ değişimi ister ilk 10 000 km ye kadar.. 1 litre yağı ve filitreyi benzinlikteki yağcılar bile yapıyor.. bağ evinde 10 000 yapmak için yazdan yaza 10 yılda olur... yaz bitiminde yıka sil temizle gaz yağı ile sil temizle yazın tekrar marşa baş..
    işte budur tamam çok teşekkürler gene cevabımı aldım artık motoru alana kadar soru yok :D. çoook teşekkür ederim...

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben canta olarak alinabilecek herseyi aldim desek yeri var depo ustu var arka topcase 52 lt ve kmas uan cantalar var aslinda cok buyuk rahatlik ama ruzgar tutuyo performansida etkiliyor ister istemez linki atabilirsen bi bakayim orjinal demire

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu1633.html

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    link için teşekkürler yok valla onu takıp cıkarması cok dert olur ben kafama esıyor sokuyorum kafama esıyor cıkartıyorum sabıt kullanmak ısteyenler ıcın ıdeal olabılırde bana gelmez bu demır :s

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

yolda beni gören ptt motorcularının selam vermesi üzerine bir deneyeyim dedim

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    yaww bu motor ne güzel kullanıyor yakıtı 310km oldu daha yarıya bile yeni yeni inecek nerdeyse tabii en fazla 75e çıktık o da arada bir ama kokluyor beaa
    ne imzası beaaa

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anadolu yakasında hangi tvs bayisini önerirsiniz nakit almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler