Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    bu motorlar zaten biraz şıkırtılı çalışıyor ama seninki daha farklı sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı reampeecs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar. İstanbul'da öğrenciyim 21 yaşındayım günde hemen hemen 3 kilometrelik bir yolda git gel yapacağım 2 ay önce tvs almaya karar verdim bu başlığı baştan sona okudum sahibinden de sürekli ilanları takip ettim uygun motorlar gelip geçmesine ragmen nakitim olmadığı için alamamıştım su an anca para toparladım ve
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68278453/detay
    bu ilandaki motoru almayı düşünüyorum sizce 1 ay daha bekleyip 150 tl falan daha biriktirip ilan beklesem mi yoksa ilandaki motoru alsam mı ben bir türlü karar veremedim.Kesin karar verdiğim tek şey kısa süre içinde aranızdayım.
    kazası belası yoksa ve bi sorunu (ustanı götür yoksa bi ustaya götür baktır) 11000 km bişey değil fiyatı uygun bence alabilirsin. dediğim gibi süşme kalkma kaza bela sorunu falan yoksa.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takma kafana bora abi emekli adamsın elbet ufak tefek takılacak bi yer bulursun.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

reis senin bu sayfana ben giremiyorum, ilk gün girmiştim alelacele tam inceleyemedim.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-motordan.html (konuyu kapatmışlar, tekrar açtım )
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum artık ama dediğiniz gibi sanki bir şey yuvarlanıyo. bi parça var sanki makinede geziyo ses yapıyo ben de anlamadım umarım sorun değildir ilk günden çok bozuldu moralim.bi nebze de olsa dedikleriniz rahatlattı ama ben o sesi duydukça sinir olcam kendimi biliyorum.p.tesi servisi arayıp sölücem durumu bakalım ne dicek :(
    kardeşim tekrar söylüyorum bu ses sorun değil önceki sayfalarda yeni alan arkadaşlarda seninle aynı şeyi yaşadılar ama sonradan bunların yersiz olduğu anlaşıldı.bu ses dediğim gibi motorun sistemi ile ilgili motor subapları biraz sıkı ayarlandığında bu sesler gidiyor ama performans düşüyor ve çabuk ısınıyor, motorun rahat çalışması için subapların olması gereken ayarıdır bu.2009 yılında motorumu sıfır aldığımda aynı sesler vardı halada var ve makina 12000 km de.aslında sana şöyle söyliym;eğer motordan bu ses gelmiyorsa servise gitmelisin çünkü subap ayarların sıkı demektir.

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

erdem kardeşim ben farklı bişeyler olduğunu sanmıyorum bütün apachelerdeki klasik subap sesleri bence.
    ixeywent bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    sağol kardeşim değerli yorumların için haklı olabilirsin fakat sübap sesi değil farklı bir ses.servisteki usta görmeden içim rahat etmicek 500 km yapmam lazım hemen:S

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    emin ol servis normal diyecek.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler, hepiniz ön plakalığı çıkarmışsınız sanırım?
    O beyaz kısma 1-2 karikatür yaptırmayı düşünüyorum.. Nasıl olur acaba?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, hepiniz ön plakalığı çıkarmışsınız sanırım?
    O beyaz kısma 1-2 karikatür yaptırmayı düşünüyorum.. Nasıl olur acaba?
    Ben motoru aldığımda ön plaka çıkartılmış.sonradan farkettim ben ama bu bence güzel bi uygulama olabilir.motora ayrı bir hava katar.hatta karikatürü gece görebilmek için led ile aydınlatabilirsin...güzel bişey çıkacak gibi.bekliyoruz

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru aldığımda ön plaka çıkartılmış.sonradan farkettim ben ama bu bence güzel bi uygulama olabilir.motora ayrı bir hava katar.hatta karikatürü gece görebilmek için led ile aydınlatabilirsin...güzel bişey çıkacak gibi.bekliyoruz
    Kız arkadaşım ressam, onun ellerine bırakacağım.. Motosikletli falan birşeyler yapacak; bakalım nasıl olacak! Önümüzdekki haftasonu bitmiş olur, yayınlarım sıcağı sıcağına..

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba.

Ben forumda yeniyim. 2011 TVS Apachem var şu an 2300 km de. Burada motorun servisi yok.

2 kere yağını kendim değiştirdim.

Şimdi sorum yağ değişimi sırasında yağ filtresininde değişmesi gerekir mi? Bi de periyodik bakım tablosunu paylaşabilecek olan arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşım ressam, onun ellerine bırakacağım.. Motosikletli falan birşeyler yapacak; bakalım nasıl olacak! Önümüzdekki haftasonu bitmiş olur, yayınlarım sıcağı sıcağına..
    Bak aklıma ne geldi.motor süren troll çok ilginç,ama hoş olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.

Ben forumda yeniyim. 2011 TVS Apachem var şu an 2300 km de. Burada motorun servisi yok.

2 kere yağını kendim değiştirdim.

Şimdi sorum yağ değişimi sırasında yağ filtresininde değişmesi gerekir mi? Bi de periyodik bakım tablosunu paylaşabilecek olan arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkürler.
    Hoşgeldin. Bende kendim değişiyorum.tabloyu kullanım klavuzunda bulabilirsin.

Hoşbulduk.

Kullanım kılavuzu yok elimde, kayboldu bulamıyorum.

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak aklıma ne geldi.motor süren troll çok ilginç,ama hoş olabilir [COLOR="Silver"]

Süper fikir ama şu şıpsevdi karikatürleri gibi aşk-meşkli motorlu bişeyler yapar bence! Yinede bir soracağım bunu!

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BORA abi geçmiş olsun, hayırlısı olsun hakkında, senin serviste çalışıyo olman bize bilgi aktarımı olarak geri dönüyodu, canın sağolsun, bende işsizim hayırlısı olsun

TİGRİNA, hayırlı uğurlu olsun motosikletin, kazasız belasız iyi günlerde kullan, aman rodajı düzgün yap dikkat et
    tigrina bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Arkadaşlar yok mu TVS Apache nin periyodik bakım tablosunu yazabilecek?

Arkadaşlar yok mu TVS Apache nin periyodik bakım tablosunu yazabilecek?
    öncelikle hoşgeldin arkadaşım aramıza hayırlı olsun motosikletin
    ben yazıcaktım azönce çevrimdışıydın, bekle yazayım sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

1. bakım
    500-750 km
    yağ değişimi, filtre değişimi, diğer parçaların kontrolü buji, zincir, hava filtresi temizliği vs
    2. bakım 2500 3000km
    yağ değişimi yeterli ilk bakımda filtre değiştiyse değişmediyse filtre değiştir

Yani 2000 km de bir bakıma giriyor öyle mi? Ben 1500 de bir diye biliyordum.

Yani 2000 km de bir bakıma giriyor öyle mi? Ben 1500 de bir diye biliyordum.
    3000 de bir desek olabilir
    2500-3000 5500-6000 8500-9000 diye gidiyor

Tamam çok teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    ben her 2binde bir bakıma sokuyorum motoru. 11800 km oldu Allah a çok şükür hiçbir problem yaşatmadı.

Yağı önemli bildiğim kadarıyla zamanında düzenli değiştirilirse bir problem çıkmıyormuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler