Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 3900 liraya kırmızı apacheme kavuştum.şimdilik sorun yok hava çok soğuktu 53 km getirdim motoru ve kapattım yarın güzel bi silerim lastik kalemiyle lastikleri boyarım ve birkaç resim eklerim

hayırlı olsun kardeşim. ALLAH kazasınz belasız sürüşler nasip etsin. lastiklerin nasıl olacağını merak ettim benimde aklımda lastiklerle alakalı bişeyler vardı bi seninkini görelimde ona göre şeyedelim en azından
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim. ALLAH kazasınz belasız sürüşler nasip etsin. lastiklerin nasıl olacağını merak ettim benimde aklımda lastiklerle alakalı bişeyler vardı bi seninkini görelimde ona göre şeyedelim en azından
    çook sağol kardeşim amin hepimize.yarın ilk işim o olacak zaten kalemi 2 hafta önceden almıştım nasıl görünecek ben de merak ediyorum

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    çook sağol kardeşim amin hepimize.yarın ilk işim o olacak zaten kalemi 2 hafta önceden almıştım nasıl görünecek ben de merak ediyorum

istersen bu haliyle biraz gezip alışıp sıkıldıktan sonra yap. böylece motorla ilişkiniz güncellenmiş olur

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    bu apache daima güncel tutar bizi çok fena bi motor

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    arkadaşlar bugün 3900 liraya kırmızı apacheme kavuştum.şimdilik sorun yok hava çok soğuktu 53 km getirdim motoru ve kapattım yarın güzel bi silerim lastik kalemiyle lastikleri boyarım ve birkaç resim eklerim
    Muhammed cok sevindim kardesin hayirli ugurlu olsun resimleri merkla bkliyoruz. . (: kazasiz belasiz kullanman dilegiyle .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    çok sağol kardeşim birkaç güne resimler geliyo ins

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Bora abi geçmiş olsun İnşallah daha iyi bir iş bulursun. İşten çıkaranlar üzülsün sen burada bile herkese elinden geldiğince yardım ediyorsun ki işyerinde fazlasıyla yapıyorsundur bunu.

Arkadaşlar motorun bakımını kendi yapan varmı ? Varsa burada bilgileri paylaşalım sırf garanti uğruna servise birton para bayıyoruz . İşini iyi yapan işten anlayan bir servis olsa hiç sorun etmeyeceğim ama bir yağ değiştirmeye 30 lira para alıyor 8 liralık yağ filtresini 17 liraya satıyor v.s. Ben artık yapabildiğim kadarını kendim yapacağım. Mesela yarın yağ ve yağ filtresini değiştireceğim daha önce tecrübem yok ama zor birşey de değil.

8500 bakımında yağ-yağ filtresi ve sıkıştırma basıncı değiştir diyor. Acaba bu sıkıştırma basıncı dediği şey nedir bilen varmı ?

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    tigrina motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

resimleri en kısa zamanda bekliyoruz

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    amin hepimiz ins teşekkürler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Mavi_Anahtar sağolasın kardeş.inşallah bulurum.
    tigrina hayırlı olsun kardeş.ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    amin Bora abi hepimize ins çok sağol.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı

birkaç resim
    Emre_(acemi), Süvarİ, motoloji ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

MaŞallah Parlıyo Hayırlı olsun abi...

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Maşallah motor yakıyor ortalığı kazasız belasız sürüşler dilerim

ben çıkıyorum Adana dan Antakyaya gitcem şimdi. 400 küsür km bana dua edin

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    sağolun kardeşlerim. Hayırlı yolculuklar süvari kazasız belasiz. arkadaşlar bir de bi sorum var. Motorun makine kisminda şırıltı sesi gibi bi ses var sanki içinde küçük bi metal parçası var da geziyo gibi.önceki sayfalarda sanki böyle bi sesten bahseden biri vardı.boşuna mi kuruntu yapıyorum ki yardımcı olabilecek var mi.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    çok canımı sıktı bu ses sübap sesi değil eminim.

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    çok canımı sıktı bu ses sübap sesi değil eminim.
    tigrina kardeşim o sesi kafana takma normal bir ses bu.buradaki alan arkadaşların çoğu yeni aldıklarında hep bu sesi bi arıza gibi görmelerine karşın zamanla o sesin normal olduğunu hepimiz anladık.tekrar söylüyorum kafana sakın takma o motorun çalışma sistemine bağlı olarak ortaya çıkan bir ses.kafanı öyle şeylerle yorma, ince eleyip sık dokuyarak sıfir aldığın bir motor yani doğal olarak çok inceliyorsun ama bana sorarsan bu tür şeylere fazla takılma derim zaten zamanla nekadar kaliteli olduğunu sana gösterecektir. hadi hayırlı uğurlu olsun.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    sağolun kardeşlerim. Hayırlı yolculuklar süvari kazasız belasiz. arkadaşlar bir de bi sorum var. Motorun makine kisminda şırıltı sesi gibi bi ses var sanki içinde küçük bi metal parçası var da geziyo gibi.önceki sayfalarda sanki böyle bi sesten bahseden biri vardı.boşuna mi kuruntu yapıyorum ki yardımcı olabilecek var mi.
    Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle kazasız belasız kullan. O bahsettiğin ses aynısı bendede var motor soğukken yapıyor ısınınca kesiliyor bir arkadaşta daha var tvs onda hiç duymadım o şekil bir ses sanki gaz verdikçe bi şey tek parça yuvarlanıyo motorun içinde diğer şırıltı sesi ayrı hepsinde var ama bahsettiğin ses bence herkeste çıkmıyo nedense servisede sordum bir şey yok dediler bırak bakalım yarın al dediler bıraktım hiç pek te ilgilenmediler bende o şekil kullanmaya devam ediyorum motor 35oo km oldu 5500 6000 bakımında tekrardan bahsedicem bandırmaya götürücem bu sefer bakalım bursa servisinden pek memnun değilim açıkçası.

Herkese iyi akşamlar. İstanbul'da öğrenciyim 21 yaşındayım günde hemen hemen 3 kilometrelik bir yolda git gel yapacağım 2 ay önce tvs almaya karar verdim bu başlığı baştan sona okudum sahibinden de sürekli ilanları takip ettim uygun motorlar gelip geçmesine ragmen nakitim olmadığı için alamamıştım su an anca para toparladım ve
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68278453/detay
    bu ilandaki motoru almayı düşünüyorum sizce 1 ay daha bekleyip 150 tl falan daha biriktirip ilan beklesem mi yoksa ilandaki motoru alsam mı ben bir türlü karar veremedim.Kesin karar verdiğim tek şey kısa süre içinde aranızdayım.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle kazasız belasız kullan. O bahsettiğin ses aynısı bendede var motor soğukken yapıyor ısınınca kesiliyor bir arkadaşta daha var tvs onda hiç duymadım o şekil bir ses sanki gaz verdikçe bi şey tek parça yuvarlanıyo motorun içinde diğer şırıltı sesi ayrı hepsinde var ama bahsettiğin ses bence herkeste çıkmıyo nedense servisede sordum bir şey yok dediler bırak bakalım yarın al dediler bıraktım hiç pek te ilgilenmediler bende o şekil kullanmaya devam ediyorum motor 35oo km oldu 5500 6000 bakımında tekrardan bahsedicem bandırmaya götürücem bu sefer bakalım bursa servisinden pek memnun değilim açıkçası.
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tigrina kardeşim o sesi kafana takma normal bir ses bu.buradaki alan arkadaşların çoğu yeni aldıklarında hep bu sesi bi arıza gibi görmelerine karşın zamanla o sesin normal olduğunu hepimiz anladık.tekrar söylüyorum kafana sakın takma o motorun çalışma sistemine bağlı olarak ortaya çıkan bir ses.kafanı öyle şeylerle yorma, ince eleyip sık dokuyarak sıfir aldığın bir motor yani doğal olarak çok inceliyorsun ama bana sorarsan bu tür şeylere fazla takılma derim zaten zamanla nekadar kaliteli olduğunu sana gösterecektir. hadi hayırlı uğurlu olsun.
    bilmiyorum artık ama dediğiniz gibi sanki bir şey yuvarlanıyo. bi parça var sanki makinede geziyo ses yapıyo ben de anlamadım umarım sorun değildir ilk günden çok bozuldu moralim.bi nebze de olsa dedikleriniz rahatlattı ama ben o sesi duydukça sinir olcam kendimi biliyorum.p.tesi servisi arayıp sölücem durumu bakalım ne dicek :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler