Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/n...izden-22027681
    Bu ceketin boyutları nerede yazıyor ki neye göre aldınız ? :D
    satıcıyla daha önce mesajlaşmıştım.her beden mevcut.ben m beden aldım.bu arada kendi sitesindede var bu ürün hemde gittigidiyordakinden 10 tl daha ucuz :(
    neyse iş işten geçti.yarın gelecek ayrıntıyı yazacağım burdan...
    o 1. vitese geçme sorunu bendede var ama daha 1500 km'de olduğu için fazla takmıyorum.daha oturmamıştır motor yerli yerince.
    bu arada eve scooterımla geliyorken aklıma birden bişe geliverdi.ben apache'nin heyecanıyla scoooteri iyice 2. plana atmıştım.yağını değişmeyi unutmuşum, hemde en az 3 ay (1000km) geçmiş :D derhal yağ alıp değiştirecem
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boştan biri geçerken bazen geçmiyor neden olur bu rodajda diye mi
    bu bazen bendede oluyor debriyajı bırakıp tekrar sıktığında sorunsuz geçiyor

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    bugün resmen yolda rezil oldum kırmızıda boşa almıştım takıldı rahat bir buçuk dk uğraştım 1 e geçirmek için ne yapsam olmadı vites pedalı kırılcak sandım hatta bir ara öyle bir bastırdım ki

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

bizim motorların ampul türü nedir philipsle değiştireyim diyorum yada osram kitapçıkta halojen hs 12v 35/35w yazıyor

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bazen bendede oluyor debriyajı bırakıp tekrar sıktığında sorunsuz geçiyor
    ewt benimde 2011 i deneme şansım oldugunda bunu fark ettim 1 e geçmiyor debryajı bırakıp tekrar sıkınca sorunsuz geçiyor.

çağatay16
    dostum sende neden illa 1 e zorluyorsun ataydın 2 ye kalksaydın nie rezil ediyorsun motoru
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt benimde 2011 i deneme şansım oldugunda bunu fark ettim 1 e geçmiyor debryajı bırakıp tekrar sıkınca sorunsuz geçiyor.

çağatay16
    dostum sende neden illa 1 e zorluyorsun ataydın 2 ye kalksaydın nie rezil ediyorsun motoru
    motor yeni huyunu suyunu bilmiyorum ikide kalkar mı hiç denemedim nedir peki bu 1 e geçmeme olayı çözen var mı altınelbiseli adamda vitesleri falan çok iyi demişti ondan tercih etmiştim ikinci motorum olarakama şimdiden sorun yaptı
    birde ampul türü nedir farın

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 e geçme problemi oluyor eski motorumdada olmuştu, debriyajı bırakıp tekrar sıkınca 1 e geçiyor
    2 de kalktım bilmeden hiçte zorlanmadı canavar maşallah, hissetmedim diyebilirim
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    benimki eski kasa 1 e geçme sorunu olmuyor hiç. 2 de kalkar fark etmezsin bişey olmaz bi ara ışıkda 2 ile kalkmışım gaza çöktüm ulan dedim 1 de böyle uzamazki 2 deymiş
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Sorun yağlama ile ilgili arkadaşlar, özellikle vites düşürürken hafif ara gaz dokundurursanız çok daha rahat geçtiğini göreceksiniz.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun yağlama ile ilgili arkadaşlar, özellikle vites düşürürken hafif ara gaz dokundurursanız çok daha rahat geçtiğini göreceksiniz.
    bende boştan 1 e geçerken oluyor yağlamayla ilgili derken biraz açar mısınız
    birde ampul türünü bilen yok galiba

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    bende boştan 1 e geçerken oluyor yağlamayla ilgili derken biraz açar mısınız
    birde ampul türünü bilen yok galiba
    ampulün türünü tayyeabe sormak lazım şaka tabi ampul türü halojen yani karşıdan gelince göz almayan cinsten...yağlamayla ilgisi olsa herkesde aynı sorun olmazdı bende kalıtsal bi durum zamanla oturmasının açılımıda dişlinin aşınması demek oluyor

Motosikleti
    arkadaşlar merhaba.dün aldığım NİC-1011 siyah mont geldi, gayet hoş görünüyor.bi kaç resim atayım hemen

üzerime tam oturdu diye düşünüyorum, sizce..?

bu kışlık içliği.(çıkardığım için bi tuhaf duruyo

bu da içliksiz hali...

tamamı siyah olduğu için her yerde giyilebileceğini düşünüyorum.uygunmudur sizce?sonra sen kuryemisin demesinler (kesinlikle aşağılamak yok yanlış anlaşılmasın ha!)

bunlarda içinden çıkan birsürü incik boncuk...yorumlar...

Motosikleti
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ampulün türünü tayyeabe sormak lazım şaka tabi ampul türü halojen yani karşıdan gelince göz almayan cinsten...yağlamayla ilgisi olsa herkesde aynı sorun olmazdı bende kalıtsal bi durum zamanla oturmasının açılımıda dişlinin aşınması demek oluyor
    yok abi ampul türü dediğim o değil h1 h3 h4 vs. varya kitapçıkta hs yazıyor ben hiçbir yerde bulamadım fotoyu ekliyorum daha anlaşılır olur

Uploaded with ImageShack.us

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Mont gayet hoş görünüyor yakışmış hocam Merak ettiklerim ise montun arkası sanki kırmızıydı düz siyah değildi birde sizin boy kilo nedir üzerinizde nasıl durdu M beden, malzeme kalitesi nasıl birde soğukta sürüş yapıp denedinizmi tecrübelerinizi paylaşırsanız

Motosikleti
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.dün aldığım NİC-1011 siyah mont geldi, gayet hoş görünüyor.bi kaç resim atayım hemen
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lz4m.jpg
    üzerime tam oturdu diye düşünüyorum, sizce..?
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lz7h.jpg
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lz80.jpg
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lz93.jpg
    bu kışlık içliği.(çıkardığım için bi tuhaf duruyo
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lz8f.jpg
    bu da içliksiz hali...
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lzb5.jpg
    tamamı siyah olduğu için her yerde giyilebileceğini düşünüyorum.uygunmudur sizce?sonra sen kuryemisin demesinler (kesinlikle aşağılamak yok yanlış anlaşılmasın ha!)
    http://c1111.hizliresim.com/r/l/lzd1.jpg
    bunlarda içinden çıkan birsürü incik boncuk...yorumlar...
    mont güzele benziyor benimde siyah nitro montum var kimse kurye misin demedi ünide
    bu arada arabalarda uzun kısalar h4 olur acaba basım hatası mı var kitapçıkta

Motosikleti
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont gayet hoş görünüyor yakışmış hocam Merak ettiklerim ise montun arkası sanki kırmızıydı düz siyah değildi birde sizin boy kilo nedir üzerinizde nasıl durdu M beden, malzeme kalitesi nasıl birde soğukta sürüş yapıp denedinizmi tecrübelerinizi paylaşırsanız
    öncelikle teşekkürler.bu kırmızı-siyah modeli değil, düz siyah modeli.özellikle bu renk olsun istedim.boy 1.80, kilo 75.az sonra eve giderken 12-13 km kadar soğukta nasılmış test edeceğim.sonucu paylaşırım.
    mont güzele benziyor benimde siyah nitro montum var kimse kurye misin demedi ünide
    teşekkürler.bende üni-iş-ev arası kullanıcam.başka biyere gitmiyorum,zaten havalar soğuk biyere kıpırdayamıyoz

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    öncelikle teşekkürler.bu kırmızı-siyah modeli değil, düz siyah modeli.özellikle bu renk olsun istedim.boy 1.80, kilo 75.az sonra eve giderken 12-13 km kadar soğukta nasılmış test edeceğim.sonucu paylaşırım.

teşekkürler.bende üni-iş-ev arası kullanıcam.başka biyere gitmiyorum,zaten havalar soğuk biyere kıpırdayamıyoz

mont güzel motor olmasa bile alınır,tecrübelerine göre edinebilrim bende kaç para ayıptır sorması? :D

Motosikleti

çık çık bişey olmaz eğer mont rüzgar geçirmezse ben her akşam dışarıdayım motorda yeni hevesimi alyorum soğuk etkilemiyor

Motosikleti
    TVS APACHE RTR RED
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantalar ne kdr bilen var mı?
    Boyutuna ve markasına göre değişiyor kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

boştan biri geçerken bazen geçmiyor neden olur bu rodajda diye mi
    Soğuk havalardan dolayı olabilir

Motosikleti
    şimdi durum şöyle arkadaşlar.hava 7-8 derece gibiydi.110 km hıza kadar çıktım eve gelirken.gram rüzgar girmedi vücuduma.dolayısıyla üşümedim.biraz pahalı gibi görünmesiyle beraber değer bence.test edip onaylandı ;) özgür kardeş, ben biraz daha uzun yolda test edeyim.sana al veya alma derim.fiyatı motosuperstore de 179 tl.orda beden yok görünüyo ama var ellerinde.öyle dedi satıcı.ben 3 taksit yaptım 190 gibi bişe ödedim.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR RED
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol tecrübesi nedir vede nabarak o tecrübeye edinilir uzun yol tecrübesi yapmak için uzun yola çıkmak gerekir bölece tecrübe edinilir ozaman bence hava şartları müsayitse sabahtan çıkılır aksama orda olunur şehir içi trafiğinden dağa tehlikesizdir bence--kamyon dağa ekonomik götürüyosa kamyon götürmüyosa hava yağmursuz cokta soğuk deilse atlarım motoruma giderim tabi buda bi zevk meselesi
    Elbetteki zevk meselesi buna katlıyorum. ama burası türkiye ve yollarda herşey olabilir(mucur gibi). ben bununla ilgili olarak acı bir tecrübe yaşadım. ve eğer motorla uzun yola çıkcaksan lütfen tam takır giyin(mümkünse tabii)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler