Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba km-125
    Arkadaşlar Motorumuz 2011 Apache Kış Döneminden bu yana çekişinde düşüş var Konyada servisi Yok onun için Güvenipte Götüremiyoruz diğer servislere havalar biraz ısındımı çekişi düzeliyor gibi oluyor başınıza böyle birşey geldimi daha önceden yardımcı olabilecek birisi var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki motorumu sattığım arkadaş daha satışın ertesi sabahı aradı: "Abi bu motor çalışmıyor!! Naptım neettiysem çalıştıramadım! Noldu acaba? Neden oldu" diyordu. Ama feci paniklemiş, sesi titrek! Dur bakalım, bi soluklan bi sakin ol abi dedim. Benzin musluğu açıkmı kontrol et, viteste mi makine boşta olduğuna emin ol. Bunun dışında yakıt varmı şöyle bir salla depoyu yakıt göstergesinin sorun çıkarmış olma ihtimaline karşı. "Herşey tamam!" dedi.. Düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor benimde. Çocuğada mahçup olacağım, zımba gibiydi çünkü daha önceki gün. En son dedimki "Kırmızı bi düğme var sağ elcikte. O açık dimi? Eminsin?" Benim bunu dememle bir marş sesi ve ardından motor sesi geldi. Abi ben bunu nasıl unutmuşum yaa, kimseye söyleme falan diyor! Tamam dedim ama sözümü tutamadım gördüğünüz üzere!! Caner'cim, selamlar kardeşim!
    Hehe cok kotu oluyor insan sizin motorlarda isininca bir koku ooluyor mu bende cok kokuyordu ama azladi biraz giderkende duyuyorum yine 6 binde degistiriyorum vitesi ama yine yapiyor

apn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR
    Merhaba arkadaşlar Sizden ricam var;

Bende Apache almak üzereyim fakat motor hakkında hiçbir bilgim yok.

Yeni model almak istiyorum.
    Bu model ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
    Yakıt sarfiyatı nedir? Artıları eksileri nelerdir?
    Arızaları nelerdir ? Kronik olan bir arızası vardır?

Teşekkürler

Motosikleti
    CRF
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe cok kotu oluyor insan sizin motorlarda isininca bir koku ooluyor mu bende cok kokuyordu ama azladi biraz giderkende duyuyorum yine 6 binde degistiriyorum vitesi ama yine yapiyor
    egzoza yada motorun sıcak bölümlerine önceden herhangi bir şey yapışmış olabilir, gündüz gözüyle detaylı bir şekilde bakın bence.

Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoza yada motorun sıcak bölümlerine önceden herhangi bir şey yapışmış olabilir, gündüz gözüyle detaylı bir şekilde bakın bence.
    Herhangi bisey yok ilk gunden beri oluyor su siralar azladi diyebilirim pzt servisede sorucam ama bir fikri olan varsa orada boyle boyle oluyor derim net olarak

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Herhangi bisey yok ilk gunden beri oluyor su siralar azladi diyebilirim pzt servisede sorucam ama bir fikri olan varsa orada boyle boyle oluyor derim net olarak
    bende de var normal dedi usta.azalacak zamanla.

Aynen baya azaldi ilk gunku gibi degil demekki arabalardaki gibi

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    nassınız millet havalar nasıl :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    sahıl yaptım 4 arkadas ıle bı ıkı tur attık cok ıyı geldı
    www.erkakurye.com

Bakima kadar evdeyim havalar super gecelerde cikmistim cok iyi geldi saldirganligim motosikletten uzaklastigim icinmis

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    selam arkadaşlar bende 2 hafataya kadar tvs alıyorum insallah süvari kardes adanadasın sen bilirsin atik motordan bi sıkıntı görürmüyüm bu konuda tecrüben vardır yani bi yamuk yaparlarmı acaba satıştan sonra biliyon tanımazlar insanı

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı soner01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende 2 hafataya kadar tvs alıyorum insallah süvari kardes adanadasın sen bilirsin atik motordan bi sıkıntı görürmüyüm bu konuda tecrüben vardır yani bi yamuk yaparlarmı acaba satıştan sonra biliyon tanımazlar insanı
    merhaba kardeş. atik motor hakkında çok fazla bilgim yok orda adanalı nickli bir abim vardı onunla muattap oluyordum. gayet iyiydi Bora abi ( adanalı ) işten ayrıldıktan sonra işim de düşmedi gitmedim çok fazla birşey söyleyemiyorum. bana kötü bi izlenim vermedi hepsi bu yeterince yorum yapacak kadar bilgili değilim yani. ama motorda sorun çıkmayacaktır. çıksa bile garanti kapsamında herşey hallolacaktır.

bu arada bende motoru 180 cc yapmaya karar verdim. rahat duramıyorum insanım işte daha fazla güç istiyor güdülerim. işlerimin müsait olduğu bir zamanda halledicem inş.
    tigrina bunu beğendi.

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    herkese iyi günler cvp veren olursa çok mutlu olurum,

konyadan 2011 apache alcam da trafik sigortası ne kadardır acaba bilen var mıdır sigortallar zamlanmış sanırım bu arada yeni yaptıran biri söylerse çok mutlu olurum

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun Ybr 125 ile yan yana çekilmiş bir fotoğrafı var mı?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    pazar gunu 14 dıslı aldım onu takıcam artık zamanı geldı rodaj bıtmısdır herhalde 5800 de su an hava fıltresını de bı elden gecırecem yenısını bulamadım netten temızlemekle yetınecez
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı ssczus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun Ybr 125 ile yan yana çekilmiş bir fotoğrafı var mı?
    evet var kardeş

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-467.html

ERROR88
    pazar gunu 14 dıslı aldım onu takıcam artık zamanı geldı rodaj bıtmısdır herhalde 5800 de su an hava fıltresını de bı elden gecırecem yenısını bulamadım netten temızlemekle yetınecez
    kardeş hava filtresine kolay kolay bişey olmuyor zaten hiç ellemesen bile sorun olmaz. ama temizlersen psikolojik olarak birşeylerin güzelleştiğine inanarak süreceğnden zevk alırsın heralde dişli için geç bile kalmışsın bence 14 dişliyi takınca sürüşü çok daha zevkli olacak zırt pırt vites değiştirmeyince ayrı bi konfor sağlıyor.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selam millet .. İş okul derken bi türlü forumda zaman geçiremioz özledim valla .. okumakla yetiniyorum topiği ne zamandır .. canlanmış buralar havalarla birlikte .. Benim canavar iyi durmda şükür .. fakat bu rodaj dönemindede olsa (400km oldu daha) biraz fazla benzin yakıyo gibi geldi bana .. 2 3 gündür sebebini arıyorm ama bulamadım .. sabahları 1 dk jikle çekıorm o kdr .. şehir içi dur kalk trafiği fln derken .. kısacası benzın sarfiyatım aşağı yukarı normalın 2 katına yakın .. varmı fikri olan bu konuda .. :/

Alıntı ttraky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motorumuz 2011 Apache Kış Döneminden bu yana çekişinde düşüş var Konyada servisi Yok onun için Güvenipte Götüremiyoruz diğer servislere havalar biraz ısındımı çekişi düzeliyor gibi oluyor başınıza böyle birşey geldimi daha önceden yardımcı olabilecek birisi var mı ?
    Konyada servis yok evet ama bi kaç bildiğim motorcu var muhabbetim olan .. istersen bi yanıma uğra beraber bakalım olmazsa götürür baktırırz yardmcı olmaya çalışırız .. konyada bu veletin sayısını artırmamız lazım :D geçen gün bitane kırmızı gördüm bastı gitti ters yöndeydi konuşamadık :D benden başkalarıda varmış demek dedim

Alıntı salvador_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar dün itibariyle bende sarı apachemle aranıza katıldım. ilk izlenimlerim gayet olumlu hatta beklediğimden de iyi
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim .. Sarı apache candır :D

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu arka amortisördeki zırıltıyı ne yaptıysam kesemedim ya. yok mu bi çaresi?
    Geçen zinciri yağladım ayağa alıp tekeri dönderdim biraz bendede oldu ilk kez ama kesildi kafasına göre oluyo bazen takma .. açıkcası ben arka amortisörlerden pek memnun değilim tek kişiyken .. her türlü ayarladm ama yok bana gore bi ayarı .. 65 kiloyum hafifmi kalıyom ondan mı sert oluyo onuda bilmiyorm tbi ama neyse ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler cvp veren olursa çok mutlu olurum,

konyadan 2011 apache alcam da trafik sigortası ne kadardır acaba bilen var mıdır sigortallar zamlanmış sanırım bu arada yeni yaptıran biri söylerse çok mutlu olurum
    Konyadan 3 hafta önce fln yaptırdım trafık sıgortasını yalan olmasın 59 fln olsa gerek .. daha aşağıda olabılır ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 14 yapmıştım çift kişi hoşuma gitmedi rampalarda biraz tork düşüşü yaşadım. 5, vitesde devir çeviremedi 2 kişi rüzgara karşı düzde. ama tek kişi kullanıyorsan süper. uzuyoda uzuyo.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    genelde tek kısıyım cok nadır artcı alırım arkaya koltugu cızıyolar yahuu bınp ınerken az yaktırıyor buyk dıslı aslında ondan ıstıyorum
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O koku olur, olacaktır. Motor ısındığından dolayı boyadan çıkan bir koku. Zaman içinde tamamen kaybolacaktır.

Bu arada arkadaşlar bugün 2 kişi (yaklaşık 150 kilo totalde) 15-20km'lik bir yol yaptık. Rampasından tutunda virajına kadar her türlü yol şartını barındıran bir güzergahta makine beklediğimden çok daha iyi performans gösterdi maşallah. Hiç bir sorun yaşamadık, çekişide fazlasıyla iyiydi. Benim gibi merak eden arkadaşlar varsa; performansından şüpheleri olmasın.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler