Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Tigrina kardeşim. bak benim eski motorum tigrina 100 dü. apacheye bi bindim. "noluyo lan bana" dedim. 2 hafta kadar apacheye alışınca birde ybr ile gezme fırsatım oldu. ybr nin sahibide benim motora bindi. dediği laf: " senin motorda bayağı bi baba motormuş". benim düşüncemde: ybr nin nasıl bu kadar cılız ve bisikletimsi bir alet olduğu :D ve nasıl apacheye kıyasla bu kadar tercih edildiğiydi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    komşum adına açtığım bu üyelikle istemeden bursadaki servisi kötülemiş oldum servisin sahibinden özür dilerim

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tigrina kardeşim. bak benim eski motorum tigrina 100 dü. apacheye bi bindim. "noluyo lan bana" dedim. 2 hafta kadar apacheye alışınca birde ybr ile gezme fırsatım oldu. ybr nin sahibide benim motora bindi. dediği laf: " senin motorda bayağı bi baba motormuş". benim düşüncemde: ybr nin nasıl bu kadar cılız ve bisikletimsi bir alet olduğu :D ve nasıl apacheye kıyasla bu kadar tercih edildiğiydi.
    yorumun için sağol kardeşim yarın nasip olursa ikinci el bi apache denemek için manisa turgutluya gideceğim.sıkı bi ybr hayranı olarak bi aksilik olmaz da motoru deneyebilrsem yarın izlenimlerimi objektif bi şekilde yazarım ve umarım sıkı bir apache hayranı olurum

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Apache kendi sınıfındaki motorlar yanında çok güzel bir motor ya
    150 cc motor kategorisinde en iyi bulduğum motor :D Dıs görünümü süper zaten özellikler desen 150 ccye göre epey iyi çok güzel motor kullanmak isterdim şahsen.
    Özellikle ybr ile kıyaslayanlar için söylüyorum ybr belki daha sağlam ve titreşimsiz olabilir fakat 2 makinayı yan yana koyduğumuzda ybr apachenin yanında çok cılız kalıyor ve teknik özellik olarakta apache daha iyi.

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumun için sağol kardeşim yarın nasip olursa ikinci el bi apache denemek için manisa turgutluya gideceğim.sıkı bi ybr hayranı olarak bi aksilik olmaz da motoru deneyebilrsem yarın izlenimlerimi objektif bi şekilde yazarım ve umarım sıkı bir apache hayranı olurum

hadi hadi acele et bekliyoz bak burda

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    ah abi bi binebilsem. izmir özgül motoru aradım dedim böyle böyle ben ybr yi yeni sattım daha önce de apache kullanmadım ama apache almak istiyorum binebilir miyim orda dedim.elimde o an servise gelen ya da ikinci el olursa evet dedi. kesin değil yani. yine birkaç izmirli apache kullanıcısına forum sayesinde ulaştım. görüşebilir miyiz dedim ben gelirim dedim fakat net bi sonuç çıkmadı. hayırlısı artık inş bi sonuç çıkar da aranıza katılırım.
    Kardeş ilk mesajına cevap vermiştim, ama inciraltına gitmedim havalar dolayısıyla. İkinci mesajını şimdi okudum, telefonum sende var. Bu hafta yağmurlu gösteriyor hava, ama sen akşam 9-10 arası yağmur yağmadığı taktirde gelirsen imam hatip lisesinin orada ya da konuşuruz o çevrede bakar incelersin. Turgutlu'ya kadar gitmene gerek yok yani
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk mesajına cevap vermiştim, ama inciraltına gitmedim havalar dolayısıyla. İkinci mesajını şimdi okudum, telefonum sende var. Bu hafta yağmurlu gösteriyor hava, ama sen akşam 9-10 arası yağmur yağmadığı taktirde gelirsen imam hatip lisesinin orada ya da konuşuruz o çevrede bakar incelersin. Turgutlu'ya kadar gitmene gerek yok yani
    sağol kardeşim denedim şükür apache'yi fazla uzak değil turgutlu bana kemalpaşa'dayım şimdi ilk izlenimler;

hava çok yağmurlu olmasına rağmen motorsiklet sahibi gel incele dedi ee tabi incelememek olmaz atladım arabaya gittim kırmızı bi apache öyle bana bakıyo çalıştırdım, dijital gösterge gayet güzel bir hava katmış motora.ybr'ye göre biraz daha racingimsi sanki vites ve fren pedalları arkada ama hoş.yağmur yağsa da çıktım yola 1. ve 2. viteslerde hemen hemen kesiciye sokacak kadar devirli kullandım kısa bi mesafe olduğu için 3 e atamadım fakat yetti bana. hemen vibrasyon konusuna gelelim; bugüne kadar boşuna bi sorunmuş gibi gösterilmiş ve uzun uzun konuşulmuş. 2 yıllık ybr kullanıcısı olarak beni rahatsız etmedi hafif bi titreşim var fakat sorun olmuyo kesinlikle. debriyaj gaz yumuşak frenler iyi durumda.malzeme kalitesi gayet iyi. motorsiklet 4200 kmdeymiş 3650 lira istiyo ve dijital gösterge sorun çıkarmamış henüz. 4200 km 3650 lira yapar mı ben 3500 e verirse alayım vermezse de sıfır km 2012 alayım diyorum. değerli yorumlarınızı belkiyorum kazasız belasız iyi günler...

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    4200 kmh kullanıldıysa motorun bakımları halledilmiştir. fabrika hatası gibi ufak tefek sorunları halledilmiştir diye düşünüyorum. hiç bir sorunu yoksa tabikide alınır
    3500 e alırsın birde gidip kaliteli eldiven kask mont alırsın. hem 0 ayarında olur hemde açılmış kullanıma hazırlanmış olur düşüncesindeyim. tabi karar senin

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkdasş fiyatı çok istemiş bence bende şuanda motorumu satıyorum 3300 veren olsa verecem valla motorum da bu;

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    hayırlısı bakalım apache alacağım kesin de sıfır mı olur ikinci el mi bilmiyorum. senin motor kaç km de kardeş bir de neden satıyosun motoru? antalya olmasa düşünürdüm ayrıca.

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    sağol kardeşim denedim şükür apache'yi fazla uzak değil turgutlu bana kemalpaşa'dayım şimdi ilk izlenimler;

hava çok yağmurlu olmasına rağmen motorsiklet sahibi gel incele dedi ee tabi incelememek olmaz atladım arabaya gittim kırmızı bi apache öyle bana bakıyo çalıştırdım, dijital gösterge gayet güzel bir hava katmış motora.ybr'ye göre biraz daha racingimsi sanki vites ve fren pedalları arkada ama hoş.yağmur yağsa da çıktım yola 1. ve 2. viteslerde hemen hemen kesiciye sokacak kadar devirli kullandım kısa bi mesafe olduğu için 3 e atamadım fakat yetti bana. hemen vibrasyon konusuna gelelim; bugüne kadar boşuna bi sorunmuş gibi gösterilmiş ve uzun uzun konuşulmuş. 2 yıllık ybr kullanıcısı olarak beni rahatsız etmedi hafif bi titreşim var fakat sorun olmuyo kesinlikle. debriyaj gaz yumuşak frenler iyi durumda.malzeme kalitesi gayet iyi. motorsiklet 4200 kmdeymiş 3650 lira istiyo ve dijital gösterge sorun çıkarmamış henüz. 4200 km 3650 lira yapar mı ben 3500 e verirse alayım vermezse de sıfır km 2012 alayım diyorum. değerli yorumlarınızı belkiyorum kazasız belasız iyi günler...
    Bence fiyat gayet iyi. Temiz bir Apache 11" istiyorsan fiyat düşük bile. Misal ben motorumu satmak istesem. Aldığım paradan 500-1000 lira aşağıya vermek istemem. Sonuçta motorumu biliyorum, ama acil ihtiyaç olur o ayrı. Sen motoru beğendiysen fiyatı gayet makul.
    Ayrıca 1 ve 2. viteslerde deviri o kadar yüksek tuttuğun halde titreşimden rahatsız olmadıysan ileri viteslerde %80 daha da azalıyor.Yani hiç hissetmeyeceksin :9
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Benim motor 10100 km de bende alalı 2 ay oldu 2000 km nin üzerinde yol yaptım. Önce ki sahibi de orta yaşlarda biriydi uzun yolda yapmış km nin genelini. Benim satma sebebim sezona er6-n almak istiyorum daha öncede kawasaki er-5 vardı şimdi yükseltmek için satıyorum.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    3600 en son olur diyor daha aşağı vermem diyor:S izmirdeki motorla da 2011 miş elimdek stoklar bitmeden 2012 gelmez diyor 0 kmler :S

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Arkadaşlar bende yeni motorum için çok kararsızdım.
    Sıfır Apache mi 2.el Dylan veya Runner mı alsamı diyordum. max:4.500tl bütçeyle.
    %80 Apache alıcak gibiyim. 2 ay içinde büyük ihtimal aranızdayım.
    Bu yeni kasa apcheler gelir mi yeni modeli bekleyelim mi?

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende yeni motorum için çok kararsızdım.
    Sıfır Apache mi 2.el Dylan veya Runner mı alsamı diyordum. max:4.500tl bütçeyle.
    %80 Apache alıcak gibiyim. 2 ay içinde büyük ihtimal aranızdayım.
    Bu yeni kasa apcheler gelir mi yeni modeli bekleyelim mi?
    Sen hala alamadınmı harun.3ay önce alacağım diyordun. Neyse 2ay sonra fikir değişmezsen alırsan sende katılacaksın demek bize

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    aynı aynı yeni modellerde 2011ler gibi zaten.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harun1077

Bende 1-2 farklı alternatifle Apache arasında kalmıştım. Şuan kesinlikle memnunum.
    Tavsiye ederim; pişman olmazsın.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Elimde Yuki çinli vardı 3-4 ay önce sattım. Şimdilik gene eski bi çinliyle idare ediyorum.
    Yeni alıcağım motoru en az 2 yıl kullanmayı düşünyorum. Servisle pek muhattap etmicek bir makina arıyorum.
    Galiba Apache alıcam.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    siz kaç kişi kullanıyorsunuzz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

facede ki Club Yamaha FZ16 sayfasında gördüm
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://e1201.hizliresim.com/t/t/23ccx.jpg siz kaç kişi kullanıyorsunuzz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

facede ki Club Yamaha FZ16 sayfasında gördüm
    bundan 3 yıl kadar önce şu meşhur sepetli planete 9 kişi binmiştik :D tabi çift silindirli modeliydi. katır gibi çekiyordu se sepetliydi. şimdilerde çevremiz zayıflamış max 2 kişi biniyoruz :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler